SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm | FotoŠkoda
SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm
Doprava zdarma Recenze odborníka

SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm

*****
(8 recenzí) | Kód produktu: 4015607 | PN: ILCE6400LB.CEC

Sony A6400 přináší nejpokročilejší technologie známe z vyhlášených full frame bezzrcadlovek Sony do kompaktnějšího, lehčího APS-C fotoaparátu. A6400 je velmi výkonný fotoaparát typu CSC, který nabídne plnohodnotný APS-C snímač, možnost výměny objektivů, inovovaný autofokus se 425 body fázové detekce (84 % plochy záběru) a rychlostí zaostření až 0,02! Výkon zajišťuje nejnovější procesor BIONZ X, díky kterému zvládá pořizovat až 11 sn./s. přes hledáček nebo 8 sn./s. přes live-view či 4K video při 30 snímcích, FHD až při 120 sn./s. Dále zaujme kvalitním hledáčkem, o 180 stupňů výklopným displejem i Wi-Fi modulem pro snadné sdílení fotografií a dálkové ovládání fotoaparátu.
Více o produktu »

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Obsah výhodného setu

SONY Alpha A6400 tělo černý

***** (8)

SONY Alpha A6400 tělo černý

SONY Alpha A6400 tělo černý Sony A6400 přináší nejpokročilejší technologie známe z vyhlášených full frame bezzrcadlovek Sony do kompaktnějšího, lehčího APS-C fotoaparátu. A6400 je velmi výkonný fotoaparát typu CSC, který...

23 990,-

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom) Kompaktní objektiv Sony E 16–50 mm f/3,5–5,6 PZ typu Pancake měří ve složeném stavu pouhých 29,9 mm. Je proto vhodný pro cestování i každodenní použití. Určen pro CSC fotoaparáty Sony E-mount....

10 490,-

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely...

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • pokročilé systémy Real-time Eye AF (od léta 2019 ostření i na oči zvířat) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • o 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček
94%
*****

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením zobrazuje každou scénu jasně a realisticky s pokrýtím 100 % záběru. Nový optický systém se čtyřmi dvojitými asférickými čočkami poskytuje široký úhel záběru přibližně 33° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradace odstínů a vysoký kontrast v tmavém i světlém prostředí díky pokročilé konstrukci OLED, která umožňuje věrnější zobrazení rozostření, expozice a dalších efektů. S využitím výhod poskytovaných funkcí MF Assist a praktickou funkcí Peaking můžete vyladit zaostření a díky nastavení jasu v pěti stupních se přizpůsobíte prostředí v místě fotografování.

Rychlé a intuitivní ovládání

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů. Jedinou změnu, které si všimneme na první pohled, je nahrazení knoflíku „AE-L“ přepínací páčkou s tlačítkem převzatou z řady a7, která umožní přepínat funkcionalitu mezi AE-L a AF/MF.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 89 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.  *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

SONY Alpha A6400Výklopný a otočný 3,0” displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a má funkci otočení, ideální pro selfie, natáčení vlogů apod. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Snímač a procesor

24,3 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí snímače obrazu APS-C Sony s 24,3 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšířeném režimu až 51200, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény.

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a 6400 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

Nejnovější obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

Automatické zaostřování

Nejrychlejší AF ostření na světě* – jen 0,02 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření.

* Mezi fotoaparáty s výměnnými objektivy s APS-C snímacím senzorem k lednu 2019, na základě výzkumu Sony.

SONY Alpha A6300

425 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 425 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Jestliže se objekt pohybuje rychle, potom souvislé fotografování s 11 sn./s a vynikajícím automatickým ostřením zaručí zachycení rozhodujícího okamžiku. Tato funkce maximálně využívá výkonnost 425 bodového širokoúhlého automatického fázového ostření Sony a přesně sleduje objekt po celé ploše displeje. Nový AF systém slibuje lepší průběžné ostření při kontinuálním snímání. Novinkou je režim 8sn./s burstu, který adresuje asi největší problém bezzrcadlovek v tomto směru – náhled v LCD/EVF tvoří obvykle jen série statických snímků, což způsobuje trhaný obraz a nesnadné sledování objektu.8 sn./s režim s nepřerušeným live-view by toto měl napravit – hledáček se při snímku ztmaví jen na velmi krátkou dobu a mezi tím běží pohyblivý obraz – snahou je přiblížit se v tomto směru chování zrcadlovek, které díky optickému hledáčku a mechanickému zrcátku přesně tohle nabízejí.

Ostření na oči se dočkalo výrazných vylepšení

Automatické zaostření na oči

SONY Alpha A6400Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči, levé, pravé nebo automatický výběr. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček. Od léta 2019 bude dostupné i automatické ostření na oči zvířat.

Přesné rozpoznávání očí

Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.

Neustálé sledování očí

Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů. 

SONY Alpha A6400Real-time Tracking

Nově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

Uživatelsky přívětivé funkce

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

SONY Alpha A6300Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

4K video

Stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam nádherných videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu a to v rozlišení 4K. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa. Chcete-li mít maximální kontrolu nad tím, jak obraz vypadá, a používat zoom s maximální čistotou obrazu, můžete použít režimy P/A/S/M. *NTSC/PAL 

Rozměry a hmotnost

120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm při 403 g

Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno
Víčko těla

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Min. citlivost v ISO100
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled
Rozlišení LCD (px)922 000
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Max. citlivost v ISO25 600
Hledáčekelektronický | barevný
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/160
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
Počet fotografií za vteřinu11
Zaostřovací body (křížové)425
Scénické režimypanorama | HDR | ano | 3D
RozhraníHDMI | Wi-Fi
NapájeníNP-FW50
Barvačerná
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)
Doprava zdarma Sleva 5 let záruka

Dárek v hodnotě 490,-

TAMRON filtr UV 62 mm

14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E
Doprava zdarma
 • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

*****
(2 recenze)
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
8 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • OSS stabilizace obrazu
19 990,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené

LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené

*****
(2 recenze)
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené
 • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
 • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
 • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s...
450,-
Skladem > 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma Sleva
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 690,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M
Doprava zdarma
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
Street photo

Street photo

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

1 890,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(8 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

580,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50
Doprava zdarma Sleva

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

1 890,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

*****
(3 recenze)
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

80,-
Skladem 4 - 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(8 recenzí)
AVACOM SONY NP-FW50
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely A6300 a A6500 je tak zřejmě nejvýznamějším cropovým strojem roku 2018. Specifikace tomu určitě odpovídá.

94%
*****
 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
14.04.2021 21:00:28

 • Poměr cena/výkon pro poloprofi užití.
 • tlačítko videa
avatar
100%*****
25.11.2020 12:02:35

   avatar
   90%*****
   17.03.2020 11:45:37

   • Je komické psát recenzi na složitý produkt, který používáte sotva pár týdnů. Zatím fotí kvalitně a navíc se nic nerozbilo.
    avatar
    100%*****
    29.11.2019 08:57:19

      avatar
      100%*****
      06.10.2019 12:16:05

      A6400 se zdá být špičkovým fotoaparátem - dle recenzí a z toho co jsem zatím vyzkoušel. Stabilizace mi nechybí, protože mám většinu objektivů se stabilizací. Menu je trochu složitější ale to je dáno taky tím, že má fotoaparát mnoho funkcí. Za tuto cenu výborná koupě.

        avatar
        80%*****
        10.03.2019 13:40:20

        Ahoj,doporučuji všem !Dobře se drží,neskutečně rychle ostří a to gró proč jsem si ho pořizoval?Máte ho všude ,tam kde jste!!

          avatar
          100%*****
          22.02.2019 12:19:36

          Doporučuji!

          • Vylepšený AF oproti A6300
          • Nemí IBIS
          Další podobné produkty

          Alternativy k produktu

          Příslušenství k produktu SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm

          TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

          TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

          TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)
          Doprava zdarma Sleva 5 let záruka

          Dárek v hodnotě 490,-

          TAMRON filtr UV 62 mm

          14 990,-
          Skladem 2 - 3 ks
          LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

          LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

          LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E
          Doprava zdarma
          • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
          SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

          SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

          *****
          (2 recenze)
          SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
          Doprava zdarma Recenze odborníka
          • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
          • světelnost objektivu: f/1,8
          • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
          8 990,-
          Skladem 2 - 3 ks
          SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

          SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

          SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
          Doprava zdarma Sleva
          • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
          • Světelnost f/3,5–6,3
          • OSS stabilizace obrazu
          19 990,-
          Skladem 2 - 3 ks
          HAMA šňůrka na krytku 5899

          HAMA šňůrka na krytku 5899

          *****
          (7 recenzí)
          HAMA šňůrka na krytku 5899

          Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

          160,-
          Skladem > 5 ks
          HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

          HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

          *****
          (3 recenze)
          HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

          Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

          120,-
          Skladem 4 - 5 ks
          LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené

          LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené

          *****
          (2 recenze)
          LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro červené
          • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
          • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
          • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s...
          450,-
          Skladem > 5 ks
          THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

          THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

          THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
          Doprava zdarma Sleva
          • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
          • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
          • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
          1 690,-
          Skladem 2 - 3 ks
          SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

          SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

          SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
          Doprava zdarma
          • SDXC karta s kapacitou 32 GB
          • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
          • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
          1 790,-
          Skladem > 5 ks
          SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

          SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

          *****
          (1 recenze)
          SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
          Doprava zdarma Sleva
          • SDXC karta s kapacitou 128 GB
          • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
          • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
          5 490,-
          Skladem > 5 ks
          SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

          SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

          *****
          (9 recenzí)
          SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
          Doprava zdarma
          • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
          • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
          • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
          3 290,-
          Skladem > 5 ks
          SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

          SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

          SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
          Doprava zdarma
          • Extrémní odolnost
          • Stupeň krytí IP68
          • Kapacita 128 GB
          SONY blesk HVL-F32M

          SONY blesk HVL-F32M

          SONY blesk HVL-F32M
          Doprava zdarma
          • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
          • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
          • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
          9 590,-
          Skladem 2 - 3 ks
          VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

          VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

          *****
          (7 recenzí)
          VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
          Doprava zdarma
          • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
          • transportní výška: 63 cm
          • hmotnost: 2,0 kg
          3 990,-
          Skladem > 5 ks
          MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

          MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

          *****
          (1 recenze)
          MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
          Doprava zdarma
          • Nohy Manfrotto MT190X3
          • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
          • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
          8 290,-
          Poslední kus
          Svícení portrétu v ateliéru

          Svícení portrétu v ateliéru

          Svícení portrétu v ateliéru

          Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

          2 290,-
          Bez termínu
          Street photo

          Street photo

          Street photo

          Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

          1 890,-
          Bez termínu
          LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

          LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

          LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
          Sleva
          • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
          • životnost pera je cca 500 použití
          • velmi jednoduché použití
          260,-
          Skladem > 5 ks
          GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

          GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

          GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
          • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
          • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
          • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
          25,-
          Skladem > 5 ks
          ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

          ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

          ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
          Doprava zdarma Sleva
          • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
          1 190,-
          Skladem > 5 ks
          B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

          B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

          *****
          (2 recenze)
          B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
          Sleva

          Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

          350,-
          Skladem > 5 ks
          AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

          AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

          *****
          (8 recenzí)
          AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

          Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

          580,-
          Skladem > 5 ks
          SONY NP-FW50

          SONY NP-FW50

          SONY NP-FW50
          Doprava zdarma Sleva

          Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

          1 890,-
          Skladem > 5 ks
          AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

          AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

          *****
          (3 recenze)
          AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

          Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

          80,-
          Skladem 4 - 5 ks
          AVACOM SONY NP-FW50

          AVACOM SONY NP-FW50

          *****
          (8 recenzí)
          AVACOM SONY NP-FW50
          • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
          • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
          • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
          Další podobné produkty

          Alternativy k produktu

          Další podobné produkty

          Alternativy k produktu

          Alternativy k produktu

          Poradna k produktu

          SONY Alpha A6400 černý + 16-50 mm

          Přidat příspěvek
          • Andrea F.
           Odpovědět

           dotaz

           Andrea F. 23.05.2022 09:05:07
           Dobrý den,
           jakou váhu má A6400? Děkuji
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:dotaz

            Jakub Valdivia 23.05.2022 09:11:06

            Dobrý den,

            váha je cca 403 gramů. 

          • Václav Ř.
           Odpovědět

           Nabíjení A6400

           Václav Ř. 04.11.2021 11:45:55
           Jak zařídit, aby se A6400 napájela při nahrávání videa z Powerbanky?

           Nahrával jsem na A6400 přednášku, která měla trvat asi 3 hodiny. Protože jsem předpokládal, že baterie nevydrží, připojil jsme přes mikro USB powerbanku.
           Po dvou hodinách se foťák vypnul. Baterie byla na 1%, powerbanka na 100%.
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Nabíjení A6400

            Jakub Valdivia 04.11.2021 20:05:04

            Dobrý den,

            je možné že powerbanka neměla dostatečnou účinnost, nebo nebyla vybavena rychlonabíjením. Případně zda-li má fotoaparát Sony A6400 zapnutou možnost napájení skrze USB. 

          • Lukáš L.
           Odpovědět

           Bezzrcadlovka

           Lukáš L. 24.05.2021 21:07:10
           Dobrý den, vybírám bezzrcadlovku. Chtěl bych něco s o něco delším objektivem, jako je třeba tato sada A6400. Případně mám v hledáčku Nikon Z50 s 2 objektivy 16-50 mm + 50-250 mm nebo Canon M50 Mark II s 2 objektivy 15-45 mm + 55-200mm. Co ze jmenovaných je podle vás nejzajímavější? Na takové běžné focení. Památky, ale i třeba sport (syn hraje fotbal).
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Bezzrcadlovka

            Jakub Valdivia 25.05.2021 10:40:04

            Dobrý den,

            z hlediska obrazové kvality, rychlosti ostření, ale i třeba z hlediska výběru objektivů je skvělou volbou Sony A6400. To by vzhledem k uvedeným požadavkům viděl jako optimální volbou. U Nikonu Z je zatím mírně limitující omezený výběr objektivů. 

          • Petr E.
           Odpovědět

           IP krytí

           Petr E. 12.05.2021 18:07:21
           Dobrý den, Jaké mají IP krytí fotoamaráty Sony A6100; A6400 a A6600
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:IP krytí

            Jakub Valdivia 13.05.2021 11:00:20

            Dobrý den,

            model Sony A6100 nemá tělo utěsněné vůči nepříznivým vlivům. Modely A6400 a A6600 jsou těsněné vůči nepřiznivým vlivům, výrobce však neudává IP specifikaci. 

          • Marek J.
           Odpovědět

           Jarní slevový expres

           Marek J. 07.05.2021 06:43:03
           Dobrý den, slevový expres asi odjel dříve než přijel. Chtěl jsem si to koupit za 22490 CZK (Termín: 7. 5. - 16. 5. 2021) při příležitosti osvobození Československa sovětskou armádou, ale koukám, že to postupující Rudá armáda asi už vykoupila. Přeji hezký den.
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Jarní slevový expres

            Jakub Valdivia 07.05.2021 08:55:15

            Dobrý den,

            prosíme Vás o strpení, bohužel se nám ceny správně neupravily, ale už na tom pracujeme. 

            • Klára N.
             Odpovědět

             Oči pro pláč

             Klára N. 11.05.2021 08:46:08
             Tak se zdá, že mi express frnknul těsně před nosem. Už asi nebude šance koupit a6400 s báječnou slevou, že?
             • Jakub Valdivia
              Odpovědět

              RE:Oči pro pláč

              Jakub Valdivia 11.05.2021 09:10:13

              Dobrý den,

              bohužel jsou aktuálně fotoaparáty vyprodané a další naskladnění očekáváme cca červen/červenec. 

          • Radka P.
           Odpovědět

           Redukce

           Radka P. 22.03.2021 17:02:41
           Dobry den, chtela jsem se zeptat zda mohu na telo sony alpha a6400 pouzit objektiv canon EF 50mm/ 1.4. A pokud ano, jakou redukci byste doporucili? Jsou nejake varianty? Dekuji velice za odpoved.
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Redukce

            Jakub Valdivia 22.03.2021 19:03:10

            Dobrý den,

            doporučujeme tuto redukci, která zachovává všechny funkce včetně autofocusu: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/. 

          • Ondrej B.
           Odpovědět

           Akce za 29.990 Kč

           Ondrej B. 16.01.2021 09:24:36
           Dobrý den, ta akce se sklem 19-135 již skončila?
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Akce za 29.990 Kč

            Jakub Valdivia 18.01.2021 13:59:12

            Dobrý den,

            bohužel tato akce již skončila. 

          • Michal P.
           Odpovědět

           Sony vs Fuji

           Michal P. 04.11.2020 09:42:37
           Dobrý den. Používám fotoaparát XT10. Přinese mi něco upgrade na XT30? Tak nějak jsem doufal, že předěljí to šílené ovládání režimů M,S,A,P. Prostě jsem se s tím jejich systémem nesžil. Pokud bych se s tím na dále smířil, jaký je rozdíl mezi   XT10 a XT30? Jinak jsem rozhodnutý pro upgrade na Sony a6100 popř. a6400 +18/135. Jaké je porovnání mezi těmito modely. Výplatí se a6400 nebo stačí a6100. Jak byste porovnal XT30 se Sony a6400/6100. Děkuji M.Plevač
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Sony vs Fuji

            Jakub Valdivia 04.11.2020 10:21:26

            Dobrý den,

            u modelu X-T30 došlo k výraznému zrychlení automatického ostření, videa i obrazové kvality. Ovládání je však velmi podbné a drží se konceptu ovládání Fuji. Pro natáčení či rychlou akci bude lepší volbou model A6400, který nabídne špičkově rychlé ostření včetně Eye-AF. 

          • Jiří Z.
           Odpovědět

           Focení akcí

           Jiří Z. 30.06.2020 09:24:21
           Dobrý den,
           potřeboval bych doporučit nějaký objektiv, na focení portrétů (v baru)? SIGMA 30 mm f/1,4 DC DN Contemporary pro Sony E by šlo použít?

           Děkuji
           • Fotoaparáty FotoŠkoda
            Odpovědět

            RE:Focení akcí

            Fotoaparáty FotoŠkoda 30.06.2020 13:49:25

            Dobrý den. Sigma 30 mm f/1,4 DC DN bude dobrá volba na focení portrétů. Na tento fotoaparát lze použít bez omezení. 

          • Jan
           Odpovědět

           Kvalita videa

           Jan 06.06.2020 09:16:41
           Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké parametry nebo co určuje, jak je video kvalitní nebo že má lepší barvy atp. Děkuji předem za odpověď.
           • Fotoaparáty FotoŠkoda
            Odpovědět

            RE:Kvalita videa

            Fotoaparáty FotoŠkoda 08.06.2020 18:05:10

            Dobrý den,

            pokud hledáte obecné kriterium, tak se dá říci, že kvalita videa je ovlivněna několika faktory.

            Samozřejmě první předpoklad kvalitního videa je dostatek světla a správně stanovená expozice.

            Za druhé rozlišení videa: 4K video má víc detailů než video FulHD a 8K zase víc než 4K. Samozřejmě víc detailů obnáší větší spotřebu paměti na paměťové kartě, větší zápisovou rychlost karty a tím větší naklady na pořízení a uchování záznamu (1 minuta 4K videa je cca 1 GigaByte)

            Další hledisko je počet snímků za vteřinu, Pro normu PAL je standard 25snímků za vteřinu. Ale někdy můžete nastavit třeba 50 snímků za vteřinu, to znamená zase 2x větší spotřebu paměti.

            Dále má video zvuk, a opět podle kvality se liší datový tok a spotřeba paměti.

            Samozřejmě jednotlivé přístroje umožňují ruzné kombinace nastavení (např: dle rozlišení

            4K (16:9) 3 840 × 2 160 (29,97, 25, 24, 23,98 sn./s) snímková nebo mezisnímková komprese7
            Full HD (16:9) 1 920×1 080 (59,94; 50; 29,97; 25; 23,98 sn./s) sn./mezisn. komprese
            Full HD (16:9) 1 920 × 1 080 HDR (29,97; 25 sn./s) mezisn. kompr.
            Full HD (16:9) 1 920 × 1 080 (29,97; 25) mezisn. kompr. light
            HD (16:9) 1280×720 (119,9; 100 sn./s) sn. kompr..    

            při přenosové rychlosti / Mb/s (megabit)

            4K (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): ALL-I Přibližně 480 Mb/s
            4K (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): IPB Přibližně 120 Mb/s
            Full HD (59,94p/50,00p): ALL-I: Přibližně 180 Mb/s
            Full HD (59,94p/50,00p): IPB Přibližně 60 Mb/s
            Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): ALL-I Přibližně 90 Mb/s
            Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): IPB Přibližně 30 Mb/s
            Full HD (29,97p/25,00p): IPB (lehká) Přibližně 12 Mb/s
            HD (119,9p/100,0p): ALL-I Přibližně 160 Mb/s
            HD (59,94p/50,00p): ALL-I Přibližně 80 Mb/s
            HD (59,94p/50,00p): IPB Přibližně 26 Mb/s
            HD (29,97p/25,00p): IPB Přibližně 13 Mb/s....)

            Pokud se týká barev: v automatice je ladění určeno výrobcem, pokud si budete filmy i stříhat a upravovat, záleží na možnostech střihového programu a možných filtrů.

            Samozřejmě vemte také do úvahy zobrazovací médium, nedává moc smysl točit 4K video, které potom umístíte ve velké  kompresi na Youtube.

            I když co kdyby se náhodou podařilo nějaké podařené video prodat Hollywoodu. :-)

            Marian Srpoň

          • Karel P.
           Odpovědět

           Paprsky u slunce

           Karel P. 01.04.2020 15:45:21
           Dobrý den, umí tento objektiv který je v sadě hezké paprsky u slunce? (Např. Když mám clonu F/18)
           • Fotoaparáty FotoŠkoda
            Odpovědět

            RE:Paprsky u slunce

            Fotoaparáty FotoŠkoda 02.04.2020 10:21:54
            Dobrý den, Na tento dotaz bohužel nedokáži objektivně odpovědět, neboť názory fotografů se na toto téma může rozcházet. Nicméně paprsky u tohoto objektivu jsou měkké a v případě, že slunce není v pravém středu záběru, uvidíte také odlesky skleněných elemtů objektivu napříč fotografií. U natáčení videí však tento efekt může být vítaný. S přáním hezkého dne, Daniel Delorme
          • Petr
           Odpovědět

           spoušť

           Petr 31.03.2020 21:04:27
           Dobrý den, mohli by jste mi doporučit dálkovou spoušť pro tento fotoaparát. Do 1000 korun. Děkuji
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:spoušť

            Jakub Valdivia 01.04.2020 09:48:36
            Dobrý den, pro fotoaparát Sony A6400 mohu nabídnout tuto dálkovou spoušť: https://www.fotoskoda.cz/pixel-spoust-radiova-oppilas-rw-221-s2-pro-sony/ .
          • Petr
           Odpovědět

           Paměťová karta

           Petr 19.03.2020 07:21:41
           Dobrý den,
           mám dotaz ohledně typu paměťových karet do tohoto fotoaparátu. Kartu budu používat výhradně na focení.
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Paměťová karta

            Jakub Valdivia 19.03.2020 11:31:39
            Dobrý den, k fotoaparátu Sony A6400 vám mohu doporučit tuto paměťovou kartu: https://www.fotoskoda.cz/sandisk-extreme-pro-sdxc-64-gb-170-mb-s-c10-v30-uhs-i-u3/ .
          • Petr
           Odpovědět

           Sony Alpha A 6400 nebo Canon M6 Mark II

           Petr 15.02.2020 13:35:09
           Dobrý den, chci se zeptat na názor co je lepší na focení při sportu (foťák do kapsy) zda Sony A6400 nebo Canon M6 Mark II. Pohled z hlediska rychlosti zaostření a kvality obrazu.
           PS Jinak fotím na Canon D6
           • Jakub Valdivia
            Odpovědět

            RE:Sony Alpha A 6400 nebo Canon M6 Mark II

            Jakub Valdivia 16.02.2020 12:56:30
            Dobrý den, jedná se o velmi výkonné fotoaparáty se skvělou výbavou. Oba přístroje mají detekce tváře i očí a autofocus je bleskově rychlý. Mírně lepší kvalitu obrazu bude mít Sony na vyšších citlivosti ISO. Nabídka objektivů bez redukce na Sony E mount je velmi bohatá a máte z čeho vybírat, včetně redukcí a použití objektivů jiných značek. Sony má navíc zabudovaný hledáček, u Canonu se musí dokupovat.
          • Petra S.
           Odpovědět

           A6400 18-135mm POUZDRO

           Petra S. 13.11.2019 12:09:41
           Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit pouzdro na Sony A6400 s objektivem 18-135mm? Díky
           • Jakub Valdivia