SONY Alpha A6400 tělo černý
2 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
SONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýSONY Alpha A6400 tělo černýYouTube video - SONY Alpha A6400

SONY Alpha A6400 tělo černý

Sony
*****
4.7 6 (6 recenzí) | Kód produktu: 4015606

Sony A6400 přináší nejpokročilejší technologie známe z vyhlášených full frame bezzrcadlovek Sony do kompaktnějšího, lehčího APS-C fotoaparátu. A6400 je velmi výkonný fotoaparát typu CSC, který nabídne plnohodnotný APS-C snímač, možnost výměny objektivů, inovovaný autofokus se 425 body fázové detekce (84 % plochy záběru) a rychlostí zaostření až 0,02! Výkon zajišťuje nejnovější procesor BIONZ X, díky kterému zvládá pořizovat až 11 sn./s. přes hledáček nebo 8 sn./s. přes live-view či 4K video při 30 snímcích, FHD až při 120 sn./s. Dále zaujme kvalitním hledáčkem, o 180 stupňů výklopným displejem i Wi-Fi modulem pro snadné sdílení fotografií a dálkové ovládání fotoaparátu.
Více o produktu »

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
Poslední kus Doprava zdarma
26 890,-
26890 CZK
22 223,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely...

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • pokročilé systémy Real-time Eye AF (od léta 2019 ostření i na oči zvířat) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • o 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček
94%
*****

hodnotilo 5 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

Ocenění EISA 2019 - 2020

Nezávislou porotou byl tento produkt oceněn jako nejlepší volba. Více o tomto ocenění v našem článku. 

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením

Zobrazte každou scénu jasně a realisticky v jasném a přesném hledáčku OLED Tru-Finder™, který pokrývá 100 % záběru. Nový optický systém se čtyřmi dvojitými asférickými čočkami poskytuje široký úhel záběru přibližně 33° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradace odstínů a vysoký kontrast v tmavém i světlém prostředí díky pokročilé konstrukci OLED, která umožňuje věrnější zobrazení rozostření, expozice a dalších efektů. S využitím výhod poskytovaných funkcí MF Assist a praktickou funkcí Peaking můžete vyladit zaostření a díky nastavení jasu v pěti stupních se přizpůsobíte prostředí v místě fotografování.

Rychlé a intuitivní ovládání

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů. Jedinou změnu, které si všimneme na první pohled, je nahrazení knoflíku „AE-L“ přepínací páčkou s tlačítkem převzatou z řady a7, která umožní přepínat funkcionalitu mezi AE-L a AF/MF.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 89 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.  *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

SONY Alpha A6400Výklopný a otočný 3,0” displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a má funkci otočení, ideální pro selfie, natáčení vlogů apod. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Snímač a procesor

24,3 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí snímače obrazu APS-C Sony s 24,3 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšířeném režimu až 51200, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény.

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a 6400 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

Nejnovější obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

Automatické zaostřování

Nejrychlejší AF ostření na světě* – jen 0,02 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření.

* Mezi fotoaparáty s výměnnými objektivy s APS-C snímacím senzorem k lednu 2019, na základě výzkumu Sony.

SONY Alpha A6300

425 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 425 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Jestliže se objekt pohybuje rychle, potom souvislé fotografování s 11 sn./s a vynikajícím automatickým ostřením zaručí zachycení rozhodujícího okamžiku. Tato funkce maximálně využívá výkonnost 425 bodového širokoúhlého automatického fázového ostření Sony a přesně sleduje objekt po celé ploše displeje. Nový AF systém slibuje lepší průběžné ostření při kontinuálním snímání. Novinkou je režim 8sn./s burstu, který adresuje asi největší problém bezzrcadlovek v tomto směru – náhled v LCD/EVF tvoří obvykle jen série statických snímků, což způsobuje trhaný obraz a nesnadné sledování objektu.8 sn./s režim s nepřerušeným live-view by toto měl napravit – hledáček se při snímku ztmaví jen na velmi krátkou dobu a mezi tím běží pohyblivý obraz – snahou je přiblížit se v tomto směru chování zrcadlovek, které díky optickému hledáčku a mechanickému zrcátku přesně tohle nabízejí.

Ostření na oči se dočkalo výrazných vylepšení

Automatické zaostření na oči

SONY Alpha A6400Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči, levé, pravé nebo automatický výběr. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček. Od léta 2019 bude dostupné i automatické ostření na oči zvířat.

Přesné rozpoznávání očí

Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.

Neustálé sledování očí

Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů. 

SONY Alpha A6400Real-time Tracking

Nově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

Uživatelsky přívětivé funkce

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

SONY Alpha A6300Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

4K video

Stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam nádherných videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu a to v rozlišení 4K. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa. Chcete-li mít maximální kontrolu nad tím, jak obraz vypadá, a používat zoom s maximální čistotou obrazu, můžete použít režimy P/A/S/M. *NTSC/PAL 

Rozměry a hmotnost

120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm při 403 g

Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno
Víčko těla

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/160
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
NapájeníNP-FW50
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)425
Scénické režimypanorama | HDR | ano | 3D
RozhraníHDMI | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu11
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

*****
(2 recenze)
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
Recenze Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
7 490,-
Skladem > 5 ks
SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • OSS stabilizace obrazu
19 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
Doprava zdarma
 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
7 790,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 16–50 mm
 • světelnost objektivu: f/3,5-5,6
 • optický stabilizátor: ano
9 790,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

*****
(2 recenze)
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
 • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
 • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
 • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
450,-
Skladem 2 - 3 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
Doprava zdarma
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 4 - 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna
Doprava zdarma
 • Kapacita: ultrazoomy, bezzrcadlovky a malé zrcadlovky s příslušenstvím
 • Vnější rozměry: 16 x 17 x 9.5 cm
 • Vnitřní rozměry: 14 x 15 x 7.5 cm
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
490,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(4 recenze)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 590,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(3 recenze)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
NISSIN i40 pro Sony

NISSIN i40 pro Sony

*****
(1 recenze)
NISSIN i40 pro Sony
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
 • Světlo LED pro video
 • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
4 990,-
Poslední kus
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M
Doprava zdarma
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 26GN
 • LED dioda pro natáčení videa
 • Barevná teplota 5 500 K
2 890,-
Poslední kus
NISSIN i60A pro Sony

NISSIN i60A pro Sony

*****
(2 recenze)
NISSIN i60A pro Sony
Doprava zdarma
 • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
 • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
6 590,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
Doprava zdarma
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

*****
(1 recenze)
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva Doprava zdarma
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
3 790,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

1 790,-
> 3 volných míst
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
> 3 volných míst
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)
Doprava zdarma

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

520,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50
Doprava zdarma

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

80,-
Skladem > 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(6 recenzí)
AVACOM SONY NP-FW50
Doprava zdarma
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
850,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY Alpha A7 II tělo

SONY Alpha A7 II tělo

*****
(5 recenzí)
SONY Alpha A7 II tělo
1 set Sleva Doprava zdarma Servisní knížka
 • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
 • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
 • XGA OLED hledáček 2,4M
28 990,-
Skladem > 5 ks
PANASONIC Lumix DC-GH5

PANASONIC Lumix DC-GH5

PANASONIC Lumix DC-GH5
2 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
 • 20,3 Mpx Live MOS snímač bez low pass filtru - pro ty nejostřejší snímky, videa s vysokým dynamickým rozsahem a bez zkreslení
 • čtyř jádrový procesor Venus Engine 10 - výjimečně barevné detaily a přirozená textura
 • 3,0" otočný displej o rozlišení 1620K
38 990,-
Skladem > 5 ks
OLYMPUS E-M1 MARK II

OLYMPUS E-M1 MARK II

*****
(1 recenze)
OLYMPUS E-M1 MARK II
5 setů Dárek Doprava zdarma Servisní knížka
 • 20Mpx Live MOS snímač
 • obrazový procesor TruePic VIII
 • výkonný zaostřovací AF systém (121 křížových bodů)
39 990,-
PANASONIC Lumix DC-G9

PANASONIC Lumix DC-G9

*****
(8 recenzí)
PANASONIC Lumix DC-G9
3 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
 • Supertichá elektromagnetická závěrka s potlačeným Shutter Shock efektem a životností 200k
 • Nejrychlejší DFD autofokus na světě 0,04s (480fps) pro jednorázové i kontinuální ostření
 • Možnost individuálního nastavení AF (až 4 předvolby) pro specifický druh fotografie
28 590,-
Skladem 2 - 3 ks

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely A6300 a A6500 je tak zřejmě nejvýznamějším cropovým strojem roku 2018. Specifikace tomu určitě odpovídá.

94%
*****

hodnotilo 5 uživatelů

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 24,2 Mpx snímač s procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • první Sony s Real-time Eye AF (ostření na oko) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček

Parametry

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000

Popis

Recenze fotoaparátu Sony Alpha A6400

Jak je již vyjmenováno v hlavní specifikaci, tato bezzrcadlovka sice patří do střední třídy, jedná se ale o velmi schopný stroj, který uspokojí fotografa i zájemce o profesionální video. 24,2 Mpx snímač, 11 snímků za vteřinu a velmi rychlý BIONZ X, to je kombinace, kterou se nedá nic pokazit. Oproti modelům A6300 a A6500 vidím velkou výhodu ve snímání rychlostí 8 snímků za vteřinu v režimu tichého snímání. V hledáčku totiž nedojde k žádnému zpomalení a obraz je aktualizován v reálném čase, to se hodí na koncerty, svatby, přírodu a zkrátka všechny události, kde je ticha zapotřebí. Sony A6400 je prvním A6xxx s výklopným LCD displejem a i tato funkce tak ukazuje, že je mířeno na široké spektrum uživatelů. A že nám chybí stabilizace v těle? Většina objektivů Sony má OSS systém v sobě a tak nevidím problém.

Fyzické provedení fotoaparátu a jak se s ním fotí

Design řady A6xxx se od modelu příliš nezměnil. Vyjma již zmíněného výklopného displeje tak na těle stále nenajdeme pákový volič ostřících bodů. Ten ale každý nepotřebuje, protože můžete volit ostřící body prstem přímo na dotykovém displeji. Tělo se dobře se drží i v mé větší ruce a palec  krásně sedí na gumovém gripu pod hlavním voličem režimů. Na těle nenajdete velké množství tlačítek přímé volby, to je ale štědře kompenzováno jejich uživatelským nastavením. Jak jsem vyndal fotoaparát z krabice, tak jsem s ním fotil. Objektiv 16-50mm jsme doplnil 90mm makro sklem a v režimu A (priorita clony) se jal fotit. To se mi líbilo. Hlavní dojem? Bleskové automatické zaostřování a to i na oko a v zhoršených světelných podmínkách. Zcela perfektní dojem mi trošku pokazilo pomalejší zapisování z mezipaměti na kartu, podle žánru to ale může, nebo nemusí vůbec vadit. 

Co to bleskové ostření? 

Jak již bylo zmíněno výše, disponuje Sony perfektně rychlým Real-Time Eye AF. To v praxi znamená skutečné sledování oka fotografovaného modelu, zobrazování v živém náhledu a navíc možnost vybrat si, které oko bude sledováno. Levé, pravé, nebo AUTO (fotoaparát vybere to vám bližší) toto skutečně funguje perfektně. 425 ostřících bodů s fázovou a kontrastní detekcí, které pokrývají 84% obrazového pole se tak zapojí do akce během 0,02s. Sony navíc v létě 2019 přídá i ostření na oči zvířat. Pro fotoaparát v této cenové relaci je tato výbava nevídaná

Výsledná obrazová kvalita snímků

V tomto odstavci záseky nehledejte. Posledních pár let jsou obrazové snímače téměř dokonalé a to prakticky u všech výrobců. Jestli vám připadá něco špatné, bude na vině pravděpodobně "něco" za hledáčkem. Opravdu, Sony A6400 má podobně jako jeho sourozenci skvělý výstup a to i na vyšší hodnoty ISO (ISO 6400 na nočním traktoru v lese). Detail rostlinky s objektivem Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS  je až zarážející. Zde se navíc přiznám, že jsem tyto testovací snímky fotil z ruky v leže. Za zmínku stojí i práce setového objektivu na zlatou střední clonu f/8, kde krásně pracoval s krajinářskou fotkou ve Slovinsku. Žádné dlouhé vymýšlení a ladění. Na první dobrou - paráda. 

Komu A6400 doporučuji?

Všem! Tento fotoaparát dokazuje, že si za necelých 30 tisíc korun kupujete to nejlepši v daném segmentu. Možná ještě lépe, kupujete si fotoaparát, který zvládne práci i zábavu na jedničku. To hovoří za vše. 

Autor recenze a snímků: Václav Křížek 

 

Shrnutí modelu Sony ALPHA A6400

Sony ukazuje, že čekání a ladění se vyplatilo. Vynikající spojení funkcí z profesionálních fotoaparátů v malém těle, které je všem známé a přece má co ukázat. Tohle se povedlo a superlativa jsou zasloužená.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

1/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

2/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

3/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 39 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

4/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 5,6 - ISO: 100 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

5/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 4,0 - ISO: 500 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

6/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

7/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/500 s - Clona: 4,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

8/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/250 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

9/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/250 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 31 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

10/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

11/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

12/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/10 s - Clona: 22,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

13/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

14/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/8 s - Clona: 5,6 - ISO: 6400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

15/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/25 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 44 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

16/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/13 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

17/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/10 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

18/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/13 s - Clona: 8,0 - ISO: 1600 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

19/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 5,6 - ISO: 1000 - Ohnisko: 35 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

20/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/3 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 35 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

21/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/40 s - Clona: 11,0 - ISO: 250 - Ohnisko: 21 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

22/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/80 s - Clona: 5,6 - ISO: 400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

23/23

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
před 15 dny

 • Je komické psát recenzi na složitý produkt, který používáte sotva pár týdnů. Zatím fotí kvalitně a navíc se nic nerozbilo.
  avatar
  100%*****
  29.11.2019 000 08:57:19

    avatar
    100%*****
    06.10.2019 000 12:16:05

    A6400 se zdá být špičkovým fotoaparátem - dle recenzí a z toho co jsem zatím vyzkoušel. Stabilizace mi nechybí, protože mám většinu objektivů se stabilizací. Menu je trochu složitější ale to je dáno taky tím, že má fotoaparát mnoho funkcí. Za tuto cenu výborná koupě.

      avatar
      80%*****
      10.03.2019 000 13:40:20

      Ahoj,doporučuji všem !Dobře se drží,neskutečně rychle ostří a to gró proč jsem si ho pořizoval?Máte ho všude ,tam kde jste!!

        avatar
        100%*****
        22.02.2019 000 12:19:36

        Doporučuji!

        • Vylepšený AF oproti A6300
        • Nemí IBIS

        Příslušenství k produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

        SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

        SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

        *****
        (2 recenze)
        SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
        Recenze Doprava zdarma
        • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
        • světelnost objektivu: f/1,8
        • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
        7 490,-
        Skladem > 5 ks
        SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

        SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

        SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
        Doprava zdarma
        • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
        • Světelnost f/3,5–6,3
        • OSS stabilizace obrazu
        19 990,-
        Skladem 4 - 5 ks
        SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

        SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

        SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
        Doprava zdarma
        • 8 mm ohnisková vzdálenost
        • f/2,8 světelnost
        • UMC antireflexní vrstvy
        7 790,-
        Skladem 4 - 5 ks
        SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

        SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

        SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)
        Doprava zdarma
        • ohnisková vzdálenost: 16–50 mm
        • světelnost objektivu: f/3,5-5,6
        • optický stabilizátor: ano
        9 790,-
        Skladem 2 - 3 ks
        LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

        LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

        *****
        (2 recenze)
        LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
        • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
        • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
        • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
        450,-
        Skladem 2 - 3 ks
        MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

        MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

        *****
        (1 recenze)
        MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
        Doprava zdarma
        • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
        • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
        • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
        799,-
        Skladem 4 - 5 ks
        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

        THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
        Doprava zdarma
        • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
        • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
        • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
        1 890,-
        Skladem 2 - 3 ks
        CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

        CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna

        CRUMPLER Quick Delight Toploader 150 - brašna
        Doprava zdarma
        • Kapacita: ultrazoomy, bezzrcadlovky a malé zrcadlovky s příslušenstvím
        • Vnější rozměry: 16 x 17 x 9.5 cm
        • Vnitřní rozměry: 14 x 15 x 7.5 cm
        INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

        INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

        INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
        • v balení je i redukce z USB na micro USB
        • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
        • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
        490,-
        Skladem 2 - 3 ks
        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

        *****
        (4 recenze)
        SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
        Doprava zdarma
        • SDXC karta s kapacitou 32 GB
        • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
        • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
        1 590,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
        Doprava zdarma
        • SDXC karta s kapacitou 128 GB
        • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
        • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
        5 990,-
        Skladem > 5 ks
        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

        *****
        (3 recenze)
        SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
        Doprava zdarma
        • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
        • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
        • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
        3 290,-
        Skladem > 5 ks
        NISSIN i40 pro Sony

        NISSIN i40 pro Sony

        *****
        (1 recenze)
        NISSIN i40 pro Sony
        Doprava zdarma
        • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
        • Světlo LED pro video
        • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
        4 990,-
        Poslední kus
        SONY blesk HVL-F32M

        SONY blesk HVL-F32M

        SONY blesk HVL-F32M
        Doprava zdarma
        • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
        • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
        • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
        9 590,-
        Skladem 2 - 3 ks
        METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

        METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

        METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
        Doprava zdarma
        • Směrné číslo 26GN
        • LED dioda pro natáčení videa
        • Barevná teplota 5 500 K
        2 890,-
        Poslední kus
        NISSIN i60A pro Sony

        NISSIN i60A pro Sony

        *****
        (2 recenze)
        NISSIN i60A pro Sony
        Doprava zdarma
        • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
        • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
        • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
        6 590,-
        Skladem 2 - 3 ks
        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

        *****
        (5 recenzí)
        VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
        Doprava zdarma
        • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
        • transportní výška: 63 cm
        • hmotnost: 2,0 kg
        MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

        MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

        MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
        Doprava zdarma
        • lehké hliníkové provedení
        • výška složeného stavu je pouze 40 cm
        • snadné ovládání
        3 990,-
        Skladem > 5 ks
        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

        MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
        Sleva Doprava zdarma
        • Nohy Manfrotto MT190X3
        • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
        • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
        VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

        VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

        *****
        (1 recenze)
        VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
        Sleva Doprava zdarma
        • výška sbaleného stativu : 724 mm
        • výška rozloženého stativu : 1750 mm
        • pohyby hlavy : 3
        3 790,-
        Skladem 2 - 3 ks
        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola - Začátečníci

        Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

        5 890,-
        > 3 volných míst
        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

        Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

        6 890,-
        > 3 volných míst
        Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

        Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

        Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

        Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

        1 790,-
        > 3 volných míst
        Svícení portrétu v ateliéru

        Svícení portrétu v ateliéru

        Svícení portrétu v ateliéru

        Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

        2 290,-
        > 3 volných míst
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        HAMA šňůrka na krytku 5899

        *****
        (4 recenze)
        HAMA šňůrka na krytku 5899

        Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

        120,-
        Skladem > 5 ks
        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

        LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
        Sleva
        • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
        • životnost pera je cca 500 použití
        • velmi jednoduché použití
        249,-
        Skladem > 5 ks
        B+W Utěrka Photo - clear

        B+W Utěrka Photo - clear

        *****
        (2 recenze)
        B+W Utěrka Photo - clear

        Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

        405,-
        Skladem > 5 ks
        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

        *****
        (5 recenzí)
        GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
        • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
        • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
        • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
        20,-
        Skladem > 5 ks
        AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

        AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

        *****
        (5 recenzí)
        AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)
        Doprava zdarma

        Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

        520,-
        Skladem > 5 ks
        SONY NP-FW50

        SONY NP-FW50

        SONY NP-FW50
        Doprava zdarma

        Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

        1 990,-
        Skladem > 5 ks
        AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

        AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

        AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

        Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

        80,-
        Skladem > 5 ks
        AVACOM SONY NP-FW50

        AVACOM SONY NP-FW50

        *****
        (6 recenzí)
        AVACOM SONY NP-FW50
        Doprava zdarma
        • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
        • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
        • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
        850,-
        Skladem > 5 ks

        Podobné produkty produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

        SONY Alpha A7 II tělo

        SONY Alpha A7 II tělo

        *****
        (5 recenzí)
        SONY Alpha A7 II tělo
        1 set Sleva Doprava zdarma Servisní knížka
        • 24 Mpx Exmor CMOS fullframe senzor
        • Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
        • XGA OLED hledáček 2,4M
        28 990,-
        Skladem > 5 ks
        PANASONIC Lumix DC-GH5

        PANASONIC Lumix DC-GH5

        PANASONIC Lumix DC-GH5
        2 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
        • 20,3 Mpx Live MOS snímač bez low pass filtru - pro ty nejostřejší snímky, videa s vysokým dynamickým rozsahem a bez zkreslení
        • čtyř jádrový procesor Venus Engine 10 - výjimečně barevné detaily a přirozená textura
        • 3,0" otočný displej o rozlišení 1620K
        38 990,-
        Skladem > 5 ks
        OLYMPUS E-M1 MARK II

        OLYMPUS E-M1 MARK II

        *****
        (1 recenze)
        OLYMPUS E-M1 MARK II
        5 setů Dárek Doprava zdarma Servisní knížka
        • 20Mpx Live MOS snímač
        • obrazový procesor TruePic VIII
        • výkonný zaostřovací AF systém (121 křížových bodů)
        39 990,-
        PANASONIC Lumix DC-G9

        PANASONIC Lumix DC-G9

        *****
        (8 recenzí)
        PANASONIC Lumix DC-G9
        3 sety Recenze Doprava zdarma Servisní knížka
        • Supertichá elektromagnetická závěrka s potlačeným Shutter Shock efektem a životností 200k
        • Nejrychlejší DFD autofokus na světě 0,04s (480fps) pro jednorázové i kontinuální ostření
        • Možnost individuálního nastavení AF (až 4 předvolby) pro specifický druh fotografie
        28 590,-
        Skladem 2 - 3 ks

        Poradna k produktu

        SONY Alpha A6400 tělo černý

        Přidat příspěvek
        • Petr
         Odpovědět

         spoušť

         Petr před 6 hodinami

         Dobrý den, mohli by jste mi doporučit dálkovou spoušť pro tento fotoaparát. Do 1000 korun. Děkuji

        • Petr
         Odpovědět

         Paměťová karta

         Petr před 13 dny

         Dobrý den, mám dotaz ohledně typu paměťových karet do tohoto fotoaparátu. Kartu budu používat výhradně na focení.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Paměťová karta

          Jakub Valdivia před 13 dny

          Dobrý den, k fotoaparátu Sony A6400 vám mohu doporučit tuto paměťovou kartu: https://www.fotoskoda.cz/sandisk-extreme-pro-sdxc-64-gb-170-mb-s-c10-v30-uhs-i-u3/ .

        • Petr
         Odpovědět

         Sony Alpha A 6400 nebo Canon M6 Mark II

         Petr 15.02.2020 000 13:35:09

         Dobrý den, chci se zeptat na názor co je lepší na focení při sportu (foťák do kapsy) zda Sony A6400 nebo Canon M6 Mark II. Pohled z hlediska rychlosti zaostření a kvality obrazu. PS Jinak fotím na Canon D6

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Sony Alpha A 6400 nebo Canon M6 Mark II

          Jakub Valdivia 16.02.2020 000 12:56:30

          Dobrý den, jedná se o velmi výkonné fotoaparáty se skvělou výbavou. Oba přístroje mají detekce tváře i očí a autofocus je bleskově rychlý. Mírně lepší kvalitu obrazu bude mít Sony na vyšších citlivosti ISO. Nabídka objektivů bez redukce na Sony E mount je velmi bohatá a máte z čeho vybírat, včetně redukcí a použití objektivů jiných značek. Sony má navíc zabudovaný hledáček, u Canonu se musí dokupovat.

        • Petra Slavíková
         Odpovědět

         A6400 18-135mm POUZDRO

         Petra Slavíková 13.11.2019 000 12:09:41

         Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit pouzdro na Sony A6400 s objektivem 18-135mm? Díky

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:A6400 18-135mm POUZDRO

          Jakub Valdivia 14.11.2019 000 14:36:24

          Dobrý den, z naší nabídky mohu doporučit pouzdro od firmy Lowepro: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-tlz-20-ii-fotobrasna/ .

        • Vladimir Komar
         Odpovědět

         Cena a6400+18-135

         Vladimir Komar 11.11.2019 000 18:40:15

         Dobry den, Ta cena kitu a6400+18-135mm 26990 Kc je trvale snizeni nebo jen akcni s omezenou dobou? Dekuji. V. Komar

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Cena a6400+18-135

          Jakub Valdivia 13.11.2019 000 16:59:10

          Dobrý den, jedná se o akci která je časově omezená.

        • Bertram Lácha
         Odpovědět

         Výběr fotoaparátu

         Bertram Lácha 01.11.2019 000 18:04:58

         Dobrý den, zvažuji koupi prvního lepšího fotoaparátu, takže v podstatě jsem úplný začátečník. Rozhoduji se mezi Sony a6400 v setu 16-50 sklo, Fuji X-T30 v setu 18-55 (tady mi ten setový objektiv přijde asi nejlepší), nový nikon Z50 + 16-50 (snad už brzy bude v prodeji), canon m6 mk2 + 15-45 a hledáček, případně jestli trochu nepřiplatit a vzít Sony A7ii v plnoformátu? Foťák budu používat převážně na cestování, nějaká rodina a takový ty základy. Částečně určitě i na video. Možně je, že mě to s dobrým foťákem začne bavit, tak asi něco, kde se dají rozumně dokupovat skla. Díky za odpověď a kdybych třeba ještě na nějaký model zapomněl, tak zkuste navrhnout.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Výběr fotoaparátu

          Jakub Valdivia 04.11.2019 000 14:06:25

          Dobrý den, objektiv Fujifilm 18-55 mm je v rámci setových objektivů nejlepší možnost. Nabídne vynikající obrazovou kvalitu i světelnost. Rozhodně adekvátně doplňuje model X-T30. Ohledně nového modelu Nikon Z50 zatím nemáme moc informací, stále na něj čekáme. Dle vašich požadavků si však myslím že Fujifilm bude vynikající a budete s ním spokojený na dlouhou dobu. Asi bych na začátek nezačínal hned s FF fotoaparátem, ale je to samozřejmě na vás.

        • Jan Č.
         Odpovědět

         Jaký fotoaparát

         Jan Č. 22.10.2019 000 12:20:55

         Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, ktery fotoaparátu je lepší, jestli Sony 7a ii, Sony a6400 nebo FUJIFILM X-T30. Fotím převážně krajinu, rodinné focení apod., který by jste doporučoval, děkuji za odpověď.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Jaký fotoaparát

          Jakub Valdivia 22.10.2019 000 14:06:22

          Dobrý den, z hlediska obrazové kvality je na tom nejlépe model Sony A7 II díky full-frame snímači. Pro vámi uvedené účely se jeví jako ideální varianta. Model A6400 je například vhodnější pro rychlejší situace jako je sport a zvířata.

        • Miroslav J.
         Odpovědět

         Menu Sony A6400

         Miroslav J. 20.09.2019 000 18:33:08

         Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda u Sony Alfa 6400 je menu i v CZ jazyce. Druhý dotaz. Má již tento prodávány set zaostření na oko zvířat? Mělo být k dispozici od léta. Děkuji za odpověď.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Menu Sony A6400

          Jakub Valdivia 22.09.2019 000 18:54:40

          Dobrý den, fotoaparát má menu v českém jazyce a má FW s možností zaostření na oko zvířat.

        • Miroslav J.
         Odpovědět

         Dotaz na MENU

         Miroslav J. 20.09.2019 000 18:26:02

         Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda menu je i v CZ jazyce. Druhý dotaz. Má již tento prodávány set zaostření na oko zvířat? Mělo být k dispozici od léta. Děkuji za odpověď.

        • Petr K.
         Odpovědět

         Dotaz

         Petr K. 04.04.2019 000 20:35:41

         Dobrý den, chtěl jsem se prosím zeptat jestli u Sony a6400 je možné kontrolovat po vyfocení snímku přeexponování snímku jako je to např. u Canonu, kdy na LCD displeji blikají místa, která jsou přeexponované. Děkuji za odpověď.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Dotaz

          Jakub Valdivia 05.04.2019 000 12:31:26

          Dobrý den, při prohlížení snímků lze mačkat tlačítko "DISP" a jedna z možností je zobrazení přeexponovaných míst.

        • Martin H.
         Odpovědět

         Výběr fotoaparátu

         Martin H. 02.04.2019 000 20:36:41

         Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ze kterého fotoaparátu je lepší obrazový výstup, jestli z Canonu G1X mark iii nebo ze Sony a6400 + objektiv 18-135mm. Fotím převážně krajinu, rodinné focení apod., který by jste doporučoval, děkuji za odpověď.

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Výběr fotoaparátu

          Jakub Valdivia 03.04.2019 000 18:50:41

          Dobrý den, lepší volbou bude novější model Sony A6400. Nabídne navíc 4K video, výrazně lepší automatické zaostřování a do budoucna přináší výhodu výměny objektivů. Také bude mít mírně lepší z hlediska obrazové kvality.

        • Jiří H.
         Odpovědět

         blesk Canon 430EXII

         Jiří H. 18.03.2019 000 19:07:43

         dobrý den, je možno použít blesk Canon SPEEDLITE 430EXII děkuji za odpověď

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:blesk Canon 430EXII

          Jakub Valdivia 19.03.2019 000 10:50:34

          Dobrý den, bohužel blesk Canon nebude kompatibilní s fotoaparátem jiné značky.

        • Jiří Tomášek
         Odpovědět

         Délka záznamu 4K

         Jiří Tomášek 24.01.2020 000 12:26:37

         Jaká je max. délka 4K záznamu v jednom klipu/souboru?

         • Jakub Valdivia
          Odpovědět

          RE:Délka záznamu 4K

          Jakub Valdivia 24.01.2020 000 14:56:02

          Dobrý den, fotoaparát Sony A6400 nemá limit na délku videozáznamu.

          • Jiří Tomášek
           Odpovědět

           :)

           Jiří Tomášek 25.01.2020 000 16:09:44

           OK, díky moc za promptní info, chtěl jsem si to potvrdit, že to opravdu platí i v "naší" nejen na délku videa valnovětšinově zmršené socEU.

        • Mojmír T.
         Odpovědět

         Redukce na SONY Alpha 6400

         Mojmír T. 10.03.2019 000 16:05:43

         Dobrý den zakoupil jsem si u vás SONY Alpha A 6400 a potřeboval bych poradit redukci k objektivům Canon.Jakou? Jde mně o ob.70-200 2,8 USM !Moc děkuji za odpo.

         • Jiří Tomášek
          Odpovědět

          Systém vám nějak divoce řetězí odpovědi

          Jiří Tomášek 25.01.2020 000 16:14:36

          ;)

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Redukce na SONY Alpha 6400

        Jakub Valdivia 10.03.2019 000 21:12:03

        Dobrý den, pro plnou kompatibilitu doporučuji tuto redukci: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/ .

       • Adamek
        Odpovědět

        Redukce na Canon objektivy

        Adamek 29.01.2019 000 12:14:56

        Dobrý den, zaujal mě tento model a rád bych se zeptal na doporučení konkrétní redukce, která mi umožní používat mé starší objektivy z Canonu s APS-C čipem.

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Redukce na Canon objektivy

         Jakub Valdivia 29.01.2019 000 14:53:18

         Dobrý den, pokud se jedná o objektivy s automatickým ostřením, tak vám doporučím tuto redukci, která podporuje všechny funkce objektivu: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/ .

       • Lukáš Popelka
        Odpovědět

        Cena A6400+18-135

        Lukáš Popelka 14.01.2020 000 10:40:52

        Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, bude se tato akce ještě opakovat (26990,-)? Děkuji

       • Servisní knížka plná výhod
        • 4 servisní prohlídky
        • základní kurz ovládání zrcadlovky
        • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

        Kompletní informace »

        Čekejte prosím...

        Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací