SONY Alpha A6400 tělo černý

*****
(10 recenzí) | Kód produktu: 4015606 | PN: ILCE6400B.CEC

Sony A6400 přináší nejpokročilejší technologie známe z vyhlášených full frame bezzrcadlovek Sony do kompaktnějšího, lehčího APS-C fotoaparátu. A6400 je velmi výkonný fotoaparát typu CSC, který nabídne plnohodnotný APS-C snímač, možnost výměny objektivů, inovovaný autofokus se 425 body fázové detekce (84 % plochy záběru) a rychlostí zaostření až 0,02! Výkon zajišťuje nejnovější procesor BIONZ X, díky kterému zvládá pořizovat až 11 sn./s. přes hledáček nebo 8 sn./s. přes live-view či 4K video při 30 snímcích, FHD až při 120 sn./s. Dále zaujme kvalitním hledáčkem, o 180 stupňů výklopným displejem i Wi-Fi modulem pro snadné sdílení fotografií a dálkové ovládání fotoaparátu.
Více o produktu »

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely...

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • pokročilé systémy Real-time Eye AF (od léta 2019 ostření i na oči zvířat) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • o 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček
94%
*****

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením zobrazuje každou scénu jasně a realisticky s pokrýtím 100 % záběru. Nový optický systém se čtyřmi dvojitými asférickými čočkami poskytuje široký úhel záběru přibližně 33° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradace odstínů a vysoký kontrast v tmavém i světlém prostředí díky pokročilé konstrukci OLED, která umožňuje věrnější zobrazení rozostření, expozice a dalších efektů. S využitím výhod poskytovaných funkcí MF Assist a praktickou funkcí Peaking můžete vyladit zaostření a díky nastavení jasu v pěti stupních se přizpůsobíte prostředí v místě fotografování.

Rychlé a intuitivní ovládání

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů. Jedinou změnu, které si všimneme na první pohled, je nahrazení knoflíku „AE-L“ přepínací páčkou s tlačítkem převzatou z řady a7, která umožní přepínat funkcionalitu mezi AE-L a AF/MF.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 89 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.  *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

SONY Alpha A6400Výklopný a otočný 3,0” displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a má funkci otočení, ideální pro selfie, natáčení vlogů apod. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Snímač a procesor

24,3 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí snímače obrazu APS-C Sony s 24,3 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšířeném režimu až 51200, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény.

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a 6400 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

Nejnovější obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

Automatické zaostřování

Nejrychlejší AF ostření na světě* – jen 0,02 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření.

* Mezi fotoaparáty s výměnnými objektivy s APS-C snímacím senzorem k lednu 2019, na základě výzkumu Sony.

SONY Alpha A6300

425 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 425 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Jestliže se objekt pohybuje rychle, potom souvislé fotografování s 11 sn./s a vynikajícím automatickým ostřením zaručí zachycení rozhodujícího okamžiku. Tato funkce maximálně využívá výkonnost 425 bodového širokoúhlého automatického fázového ostření Sony a přesně sleduje objekt po celé ploše displeje. Nový AF systém slibuje lepší průběžné ostření při kontinuálním snímání. Novinkou je režim 8sn./s burstu, který adresuje asi největší problém bezzrcadlovek v tomto směru – náhled v LCD/EVF tvoří obvykle jen série statických snímků, což způsobuje trhaný obraz a nesnadné sledování objektu.8 sn./s režim s nepřerušeným live-view by toto měl napravit – hledáček se při snímku ztmaví jen na velmi krátkou dobu a mezi tím běží pohyblivý obraz – snahou je přiblížit se v tomto směru chování zrcadlovek, které díky optickému hledáčku a mechanickému zrcátku přesně tohle nabízejí.

Ostření na oči se dočkalo výrazných vylepšení

Automatické zaostření na oči

SONY Alpha A6400Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči, levé, pravé nebo automatický výběr. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček. Od léta 2019 bude dostupné i automatické ostření na oči zvířat.

Přesné rozpoznávání očí

Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.

Neustálé sledování očí

Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů. 

SONY Alpha A6400Real-time Tracking

Nově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

Uživatelsky přívětivé funkce

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

SONY Alpha A6300Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

4K video

Stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam nádherných videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu a to v rozlišení 4K. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa. Chcete-li mít maximální kontrolu nad tím, jak obraz vypadá, a používat zoom s maximální čistotou obrazu, můžete použít režimy P/A/S/M. *NTSC/PAL 

Rozměry a hmotnost

120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm při 403 g

Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno
Víčko těla

Parametry produktu

Velikost snímačeAPS-C (DX, crop 1,5×)
Barva fotoaparátučerná
Rozlišení snímače (počet efektivních pixelů v Mpx)24.2
Rychlost sériového snímání (sn/s)11
Vlastnosti těla100% hledáček | živý náhled | vhodný pro vlogování | stativový závit
Crop faktor1,5x
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Maximální rozlišení fotografie (px)6 000 × 4 000
Poměr stran snímku3:2 | 16:9
Typ snímačeCMOS
Citlivost ISO - rozsah100 - 32 000
Rozšířené ISO (minimum)50
Rozšířené ISO (maximum)102400
Stabilizace obrazuelektronická
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Systém automatického zaostřovánídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | skupiny bodů | skupiny bodů - volitelný počet bodů | detekce oka u zvířat | fázová detekce | porovnání kontrastu
Počet zaostřovacích bodů (křížové)425
Funkce LCD displejedotykový | pouze vertikálně výklopný
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)922000
Hledáčekelektronický
Rozlišení elektronického hledáčku (px)2 360 000
Zvětšení hledáčku
Expoziční čas - nejkratší (s)1/4 000
Expoziční čas - nejdelší (s)30
Expoziční režimyautomatika | manuál M | programová automatika P | priorita clony A/Av | priorita času S/TV | scénické režimy | HDR režim | intervalové snímání | bracketing (AE, WB, ...) | časosběrné video
Blesksystémová patice | vestavěný blesk
Synchronizační čas pro blesk1/160
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | 4K/UHD (3840 × 2160)
Možnosti pro videoH.264/MPEG-4 AVC | AVCHD
Rozhranímikrofonní vstup | Wi-Fi + NFC | Bluetooth | micro HDMI | USB nabíjení | micro USB
NapájeníNP-FW50
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD | UHS-I
Utěsnění proti povětrnostním vlivůmne
Šířka fotoaparátu (mm)120
Výška fotoaparátu (mm)67
Hloubka fotoaparátu (mm)60
Hmotnost fotoaparátu (g)403
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)
Doprava zdarma 5 let záruka

Dárek v hodnotě 490,-

TAMRON filtr UV 62 mm

14 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E
Doprava zdarma
 • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

*****
(2 recenze)
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
8 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
Doprava zdarma
 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
7 890,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 690,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

*****
(1 recenze)
THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
Doprava zdarma
 • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
 • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
 • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 64GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
2 690,-
Skladem > 5 ks
LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
Doprava zdarma
 • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
 • kapacita 128GB
 • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
4 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(7 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
Street photo

Street photo

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

1 890,-
1 - 3 volná místa
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Poslední kus
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(6 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

450,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50
Doprava zdarma

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

*****
(1 recenze)
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

60,-
Skladem > 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(8 recenzí)
AVACOM SONY NP-FW50
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
590,-
Skladem 4 - 5 ks
VILTROX EF-NEX IV adaptér objektivu Canon EF na tělo Sony E

VILTROX EF-NEX IV adaptér objektivu Canon EF na tělo Sony E

VILTROX EF-NEX IV adaptér objektivu Canon EF na tělo Sony E
Doprava zdarma
 • Malý, lehký upevňovací adaptér EF-NEX pro fotoaparát Sony NEX
 • Kompatibilní s kompletní řadou
 • Odnímatelná objímka pro stativ
3 690,-
Skladem 2 - 3 ks
WALIMEX mezikroužky set 10/16/21 mm pro Sony E (APS-C)

WALIMEX mezikroužky set 10/16/21 mm pro Sony E (APS-C)

*****
(1 recenze)
WALIMEX mezikroužky set 10/16/21 mm pro Sony E (APS-C)
Doprava zdarma
 • Sada mezikroužků 10, 16, 21 mm
2 690,-
Poslední kus
VILTROX NF-E adaptér objektivu Nikon F(G) na tělo Sony E (APS-C) Speed Booster 0,71x MF

VILTROX NF-E adaptér objektivu Nikon F(G) na tělo Sony E (APS-C) Speed Booster 0,71x MF

VILTROX NF-E adaptér objektivu Nikon F(G) na tělo Sony E (APS-C) Speed Booster 0,71x MF
Doprava zdarma
 • ruční ostření a nastavení clony
 • zvyšuje světelnost o 1 stopu
 • praktické balení
2 790,-
SMALLRIG 2310B klec pro Sony A6100/6300/6400/6500

SMALLRIG 2310B klec pro Sony A6100/6300/6400/6500

SMALLRIG 2310B klec pro Sony A6100/6300/6400/6500
Doprava zdarma
 • Klec pro držení dalšího příslušenství kolem fotoaparátu
 • Ideální pro externí monitory, mikrofony, světla a další příslušenství
 • Možnost rozšíření o další příslušenství a postavení originálního setu
1 290,-
Poslední kus

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely A6300 a A6500 je tak zřejmě nejvýznamějším cropovým strojem roku 2018. Specifikace tomu určitě odpovídá.

94%
*****
 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
18.11.2023 18:07:28

Ok

   avatar
   100%*****
   23.09.2023 22:42:59

   Malý foťák s výměnnými objektivy. Koupil jsem v setu s objektivem 18-135mm je to univerzální kombinace, pro běžné focení. Můžete nechat nastavení na automatice, ale když chcete můžete si s tím pohrát a nastavení upravit ručně, nebo i úplně na manuál. Někde jsem v recenzi četl jako nevýhodu "ach to menu" Menu nastavení je opravdu obsáhlé, zejména ze začátku může být nepřehledné. Naštěstí po úvodním nastavení už moc do nastavení nechodím, jen na pár položek a ty už si pamatuji, kde jsou (nejpoužívanější položky jdou nastavit do oblíbených pro rychlejší přístup)

   • Velikost
   • Výmenné objektivy
   • Koupil jsem v setu s objektivem 18-135 - univerzální kombinace,
   • Kvalita fotek
   • Hodně obsáhlé menu, někdy méně přehledné
   avatar
   100%*****
   14.04.2021 21:00:28

   • Poměr cena/výkon pro poloprofi užití.
   • tlačítko videa
   avatar
   100%*****
   25.11.2020 12:02:35

     avatar
     90%*****
     17.03.2020 11:45:37

     • Je komické psát recenzi na složitý produkt, který používáte sotva pár týdnů. Zatím fotí kvalitně a navíc se nic nerozbilo.
      avatar
      100%*****
      29.11.2019 08:57:19

        avatar
        100%*****
        06.10.2019 12:16:05

        A6400 se zdá být špičkovým fotoaparátem - dle recenzí a z toho co jsem zatím vyzkoušel. Stabilizace mi nechybí, protože mám většinu objektivů se stabilizací. Menu je trochu složitější ale to je dáno taky tím, že má fotoaparát mnoho funkcí. Za tuto cenu výborná koupě.

          avatar
          80%*****
          10.03.2019 13:40:20

          Ahoj,doporučuji všem !Dobře se drží,neskutečně rychle ostří a to gró proč jsem si ho pořizoval?Máte ho všude ,tam kde jste!!

            avatar
            100%*****
            22.02.2019 12:19:36

            Doporučuji!

            • Vylepšený AF oproti A6300
            • Nemí IBIS

            Příslušenství k produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

            TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

            TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)

            TAMRON 18-200 mm f/3,5-6,3 Di III VC pro Sony E (APS-C)
            Doprava zdarma 5 let záruka

            Dárek v hodnotě 490,-

            TAMRON filtr UV 62 mm

            14 990,-
            Skladem 2 - 3 ks
            LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

            LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E

            LENSBABY Composer Pro II Double Glass pro Sony E
            Doprava zdarma
            • Lensbaby Composer Pro s optikou Double Glass
            SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

            SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

            *****
            (2 recenze)
            SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
            Doprava zdarma Recenze odborníka
            • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
            • světelnost objektivu: f/1,8
            • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
            8 990,-
            Skladem 2 - 3 ks
            SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

            SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

            SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
            Doprava zdarma
            • 8 mm ohnisková vzdálenost
            • f/2,8 světelnost
            • UMC antireflexní vrstvy
            7 890,-
            HAMA šňůrka na krytku 5899

            HAMA šňůrka na krytku 5899

            *****
            (3 recenze)
            HAMA šňůrka na krytku 5899

            Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

            160,-
            Skladem 2 - 3 ks
            HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

            HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

            *****
            (3 recenze)
            HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

            Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

            120,-
            Skladem 4 - 5 ks
            THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

            THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

            THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
            Doprava zdarma
            • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
            • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
            • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
            1 690,-
            Skladem 2 - 3 ks
            THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

            THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna

            *****
            (1 recenze)
            THINK TANK Mirrorless Mover 20 - fotobrašna
            Doprava zdarma
            • pojme standardní CSC systém s 2 – 3 středními objektivy (např. Olympus OM-D E-M5, 17mm...
            • nastavitelné vnitřní děliče, prostor pro paměťové karty
            • vnější rozměr: 22,5 x 15,5 x 11,5 cm
            LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

            LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional

            LEXAR SDXC 64GB UHS-II 2000x Professional
            Doprava zdarma
            • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
            • kapacita 64GB
            • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
            2 690,-
            Skladem > 5 ks
            LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

            LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional

            LEXAR SDXC 128GB UHS-II 2000x Professional
            Doprava zdarma
            • Ultra rychlá paměťová karta typu SDXC UHS-II (U3)
            • kapacita 128GB
            • rychlost s podporou standardu UHS-II (U3) až 300 MB/s
            4 990,-
            Skladem > 5 ks
            SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

            SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

            *****
            (1 recenze)
            SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
            Doprava zdarma
            • SDXC karta s kapacitou 128 GB
            • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
            • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
            4 390,-
            Skladem > 5 ks
            SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

            SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

            *****
            (7 recenzí)
            SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
            Doprava zdarma
            • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
            • Kapacita karty 64 GB
            • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
            3 290,-
            Skladem > 5 ks
            VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

            VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

            *****
            (7 recenzí)
            VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
            Doprava zdarma
            • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
            • transportní výška: 63 cm
            • hmotnost: 2,0 kg
            3 990,-
            Skladem 4 - 5 ks
            MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

            MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

            *****
            (1 recenze)
            MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
            Doprava zdarma
            • Nohy Manfrotto MT190X3
            • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
            • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
            8 290,-
            Poslední kus
            Svícení portrétu v ateliéru

            Svícení portrétu v ateliéru

            Svícení portrétu v ateliéru

            Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

            2 290,-
            Bez termínu
            Street photo

            Street photo

            Street photo

            Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

            1 890,-
            1 - 3 volná místa
            LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

            LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

            LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
            • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
            • životnost pera je cca 500 použití
            • velmi jednoduché použití
            260,-
            Skladem > 5 ks
            GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

            GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

            GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
            • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
            • vhodné na čištění optiky
            • nepouští vlákna
            25,-
            Skladem > 5 ks
            ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

            ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

            ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
            Doprava zdarma
            • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
            1 190,-
            Skladem > 5 ks
            B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

            B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

            *****
            (2 recenze)
            B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

            Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

            350,-
            Poslední kus
            AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

            AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

            *****
            (6 recenzí)
            AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

            Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

            450,-
            Skladem > 5 ks
            SONY NP-FW50

            SONY NP-FW50

            SONY NP-FW50
            Doprava zdarma

            Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

            AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

            AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

            *****
            (1 recenze)
            AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

            Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

            60,-
            Skladem > 5 ks
            AVACOM SONY NP-FW50

            AVACOM SONY NP-FW50

            *****
            (8 recenzí)
            AVACOM SONY NP-FW50
            • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
            • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
            • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
            590,-
            Skladem 4 - 5 ks
            VILTROX EF-NEX IV adaptér objektivu Canon EF na tělo Sony E

            VILTROX EF-NEX IV adaptér objektivu Canon EF na tělo Sony E