SONY Alpha A6400 tělo černý

Sony
*****
4.7 4 (4 recenze) | Kód produktu: 4015606

Sony A6400 přináší nejpokročilejší technologie známe z vyhlášených full frame bezzrcadlovek Sony do kompaktnějšího, lehčího APS-C fotoaparátu. A6400 je velmi výkonný fotoaparát typu CSC, který nabídne plnohodnotný APS-C snímač, možnost výměny objektivů, inovovaný autofokus se 425 body fázové detekce (84 % plochy záběru) a rychlostí zaostření až 0,02! Výkon zajišťuje nejnovější procesor BIONZ X, díky kterému zvládá pořizovat až 11 sn./s. přes hledáček nebo 8 sn./s. přes live-view či 4K video při 30 snímcích, FHD až při 120 sn./s. Dále zaujme kvalitním hledáčkem, o 180 stupňů výklopným displejem i Wi-Fi modulem pro snadné sdílení fotografií a dálkové ovládání fotoaparátu.
Více o produktu »

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely...

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,2 Mpx snímač s nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • pokročilé systémy Real-time Eye AF (od léta 2019 ostření i na oči zvířat) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • o 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček
94%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

Ocenění EISA 2019 - 2020

Nezávislou porotou byl tento produkt oceněn jako nejlepší volba. Více o tomto ocenění v našem článku. 

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením

Zobrazte každou scénu jasně a realisticky v jasném a přesném hledáčku OLED Tru-Finder™, který pokrývá 100 % záběru. Nový optický systém se čtyřmi dvojitými asférickými čočkami poskytuje široký úhel záběru přibližně 33° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradace odstínů a vysoký kontrast v tmavém i světlém prostředí díky pokročilé konstrukci OLED, která umožňuje věrnější zobrazení rozostření, expozice a dalších efektů. S využitím výhod poskytovaných funkcí MF Assist a praktickou funkcí Peaking můžete vyladit zaostření a díky nastavení jasu v pěti stupních se přizpůsobíte prostředí v místě fotografování.

Rychlé a intuitivní ovládání

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů. Jedinou změnu, které si všimneme na první pohled, je nahrazení knoflíku „AE-L“ přepínací páčkou s tlačítkem převzatou z řady a7, která umožní přepínat funkcionalitu mezi AE-L a AF/MF.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 89 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.  *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

SONY Alpha A6400Výklopný a otočný 3,0” displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a má funkci otočení, ideální pro selfie, natáčení vlogů apod. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Snímač a procesor

24,3 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí snímače obrazu APS-C Sony s 24,3 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšířeném režimu až 51200, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény.

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a 6400 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

Nejnovější obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

Automatické zaostřování

Nejrychlejší AF ostření na světě* – jen 0,02 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření.

* Mezi fotoaparáty s výměnnými objektivy s APS-C snímacím senzorem k lednu 2019, na základě výzkumu Sony.

SONY Alpha A6300

425 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 425 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Jestliže se objekt pohybuje rychle, potom souvislé fotografování s 11 sn./s a vynikajícím automatickým ostřením zaručí zachycení rozhodujícího okamžiku. Tato funkce maximálně využívá výkonnost 425 bodového širokoúhlého automatického fázového ostření Sony a přesně sleduje objekt po celé ploše displeje. Nový AF systém slibuje lepší průběžné ostření při kontinuálním snímání. Novinkou je režim 8sn./s burstu, který adresuje asi největší problém bezzrcadlovek v tomto směru – náhled v LCD/EVF tvoří obvykle jen série statických snímků, což způsobuje trhaný obraz a nesnadné sledování objektu.8 sn./s režim s nepřerušeným live-view by toto měl napravit – hledáček se při snímku ztmaví jen na velmi krátkou dobu a mezi tím běží pohyblivý obraz – snahou je přiblížit se v tomto směru chování zrcadlovek, které díky optickému hledáčku a mechanickému zrcátku přesně tohle nabízejí.

Ostření na oči se dočkalo výrazných vylepšení

Automatické zaostření na oči

SONY Alpha A6400Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči, levé, pravé nebo automatický výběr. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček. Od léta 2019 bude dostupné i automatické ostření na oči zvířat.

Přesné rozpoznávání očí

Vylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.

Neustálé sledování očí

Při volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů. 

SONY Alpha A6400Real-time Tracking

Nově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

Uživatelsky přívětivé funkce

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

SONY Alpha A6300Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

4K video

Stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam nádherných videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu a to v rozlišení 4K. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa. Chcete-li mít maximální kontrolu nad tím, jak obraz vypadá, a používat zoom s maximální čistotou obrazu, můžete použít režimy P/A/S/M. *NTSC/PAL 

Rozměry a hmotnost

120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm při 403 g

Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno
Víčko těla

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/160
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K/UHD (3840x2160)
NapájeníNP-FW50
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)425
Scénické režimypanorama | HDR | ano | 3D
RozhraníHDMI | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu11
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

*****
(2 recenze)
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
Recenze
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
7 490,-
Skladem > 5 ks
SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • OSS stabilizace obrazu
19 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
7 790,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)
 • ohnisková vzdálenost: 16–50 mm
 • světelnost objektivu: f/3,5-5,6
 • optický stabilizátor: ano
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

*****
(2 recenze)
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
 • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
 • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
 • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
450,-
Skladem > 5 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 4 - 5 ks
CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

*****
(1 recenze)
CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna
 • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
 • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
 • Hmotnost: 108 g
590,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(2 recenze)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 590,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
NISSIN i40 pro Sony

NISSIN i40 pro Sony

*****
(1 recenze)
NISSIN i40 pro Sony
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
 • Světlo LED pro video
 • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
4 990,-
Poslední kus
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
 • Směrné číslo 26GN
 • LED dioda pro natáčení videa
 • Barevná teplota 5 500 K
2 890,-
Poslední kus
NISSIN i60A pro Sony

NISSIN i60A pro Sony

*****
(2 recenze)
NISSIN i60A pro Sony
 • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
 • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
6 590,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
Sleva
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
4 190,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

1 790,-
1 - 3 volná místa
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Láká vás představa vyzkoušet si fotografovat v ateliéru, zkusit si práci s různými zdroji světla a odraznými deskami? Už jste přemýšleli o tom, jak může být náročná...

1 790,-
Bez termínu
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

110,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

690,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

90,-
Skladem > 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(3 recenze)
AVACOM SONY NP-FW50
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
750,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

FUJIFILM X-Pro2 tělo

FUJIFILM X-Pro2 tělo

*****
(2 recenze)
37 990,-
Skladem ve vybraných setech
OLYMPUS PEN F černé tělo

OLYMPUS PEN F černé tělo

 • nový 20 Mpx Live MOS snímač bez low-pass filtru umožňuje delší expoziční časy s nižšími hodnotami ISO
 • obrazový procesor TruePic VII
 • inovovaná 5-ti osá stabilizace obrazu (expozici lze prodloužit až o 5 EV)
33 990,-
Poslední kus
PANASONIC Lumix DC-GH5

PANASONIC Lumix DC-GH5

 • 20,3 Mpx Live MOS snímač bez low pass filtru - pro ty nejostřejší snímky, videa s vysokým dynamickým rozsahem a bez zkreslení
 • čtyř jádrový procesor Venus Engine 10 - výjimečně barevné detaily a přirozená textura
 • 3,0" otočný displej o rozlišení 1620K
38 990,-
Skladem 4 - 5 ks
PANASONIC Lumix DC-G9

PANASONIC Lumix DC-G9

*****
(7 recenzí)
PANASONIC Lumix DC-G9
3 sety Recenze Dárek Servisní knížka

původní cena

31 290,-

záruka

5 let
 • Supertichá elektromagnetická závěrka s potlačeným Shutter Shock efektem a životností 200k
 • Nejrychlejší DFD autofokus na světě 0,04s (480fps) pro jednorázové i kontinuální ostření
 • Možnost individuálního nastavení AF (až 4 předvolby) pro specifický druh fotografie
28 590,-
Skladem 4 - 5 ks

Hodnocení odborníka 93%

Sony si dalo s představením svého dalšího APS - C A6xxx těla na čas, přesněji něco přes 2 roky. Velcí hráči se nyní na trhu koncetrují na bezzrcadlové full frame přístroje a jejich fotoaparáty, které mají A6400 konkurovat, jsou spíše směsí již známých a ověřených modelů. Mezikrok mezi modely A6300 a A6500 je tak zřejmě nejvýznamějším cropovým strojem roku 2018. Specifikace tomu určitě odpovídá.

94%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

 • Skvělá funkční výbava
 • Nekompromisní rychlost ostření
 • Vynikající obrazová kvalita
 • Menší kapacita baterie
 • Pomalejší vyprázdnění mezipaměti
 • Ach to MENU

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 24,2 Mpx snímač s procesorem BIONZ X
 • APS-C bezzrcadlovka s funkcemi z FF CSC fotoaparátů
 • nejrychlejší automatické ostření na světě - 0,02s
 • první Sony s Real-time Eye AF (ostření na oko) a Real-time Tracking
 • sekvence až 11 snímků za vteřinu se sledováním AF/AE
 • 180 stupňů výklopný dotykový LCD displej - selfie
 • 4K videa s technologií Full Pixel Readout a slow motion (4x) 120 sn./s při FHD
 • XGA OLED Tru-finder hledáček

Parametry

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000

Popis

Recenze fotoaparátu Sony Alpha A6400

Jak je již vyjmenováno v hlavní specifikaci, tato bezzrcadlovka sice patří do střední třídy, jedná se ale o velmi schopný stroj, který uspokojí fotografa i zájemce o profesionální video. 24,2 Mpx snímač, 11 snímků za vteřinu a velmi rychlý BIONZ X, to je kombinace, kterou se nedá nic pokazit. Oproti modelům A6300 a A6500 vidím velkou výhodu ve snímání rychlostí 8 snímků za vteřinu v režimu tichého snímání. V hledáčku totiž nedojde k žádnému zpomalení a obraz je aktualizován v reálném čase, to se hodí na koncerty, svatby, přírodu a zkrátka všechny události, kde je ticha zapotřebí. Sony A6400 je prvním A6xxx s výklopným LCD displejem a i tato funkce tak ukazuje, že je mířeno na široké spektrum uživatelů. A že nám chybí stabilizace v těle? Většina objektivů Sony má OSS systém v sobě a tak nevidím problém.

Fyzické provedení fotoaparátu a jak se s ním fotí

Design řady A6xxx se od modelu příliš nezměnil. Vyjma již zmíněného výklopného displeje tak na těle stále nenajdeme pákový volič ostřících bodů. Ten ale každý nepotřebuje, protože můžete volit ostřící body prstem přímo na dotykovém displeji. Tělo se dobře se drží i v mé větší ruce a palec  krásně sedí na gumovém gripu pod hlavním voličem režimů. Na těle nenajdete velké množství tlačítek přímé volby, to je ale štědře kompenzováno jejich uživatelským nastavením. Jak jsem vyndal fotoaparát z krabice, tak jsem s ním fotil. Objektiv 16-50mm jsme doplnil 90mm makro sklem a v režimu A (priorita clony) se jal fotit. To se mi líbilo. Hlavní dojem? Bleskové automatické zaostřování a to i na oko a v zhoršených světelných podmínkách. Zcela perfektní dojem mi trošku pokazilo pomalejší zapisování z mezipaměti na kartu, podle žánru to ale může, nebo nemusí vůbec vadit. 

Co to bleskové ostření? 

Jak již bylo zmíněno výše, disponuje Sony perfektně rychlým Real-Time Eye AF. To v praxi znamená skutečné sledování oka fotografovaného modelu, zobrazování v živém náhledu a navíc možnost vybrat si, které oko bude sledováno. Levé, pravé, nebo AUTO (fotoaparát vybere to vám bližší) toto skutečně funguje perfektně. 425 ostřících bodů s fázovou a kontrastní detekcí, které pokrývají 84% obrazového pole se tak zapojí do akce během 0,02s. Sony navíc v létě 2019 přídá i ostření na oči zvířat. Pro fotoaparát v této cenové relaci je tato výbava nevídaná

Výsledná obrazová kvalita snímků

V tomto odstavci záseky nehledejte. Posledních pár let jsou obrazové snímače téměř dokonalé a to prakticky u všech výrobců. Jestli vám připadá něco špatné, bude na vině pravděpodobně "něco" za hledáčkem. Opravdu, Sony A6400 má podobně jako jeho sourozenci skvělý výstup a to i na vyšší hodnoty ISO (ISO 6400 na nočním traktoru v lese). Detail rostlinky s objektivem Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS  je až zarážející. Zde se navíc přiznám, že jsem tyto testovací snímky fotil z ruky v leže. Za zmínku stojí i práce setového objektivu na zlatou střední clonu f/8, kde krásně pracoval s krajinářskou fotkou ve Slovinsku. Žádné dlouhé vymýšlení a ladění. Na první dobrou - paráda. 

Komu A6400 doporučuji?

Všem! Tento fotoaparát dokazuje, že si za necelých 30 tisíc korun kupujete to nejlepši v daném segmentu. Možná ještě lépe, kupujete si fotoaparát, který zvládne práci i zábavu na jedničku. To hovoří za vše. 

Autor recenze a snímků: Václav Křížek 

 

Shrnutí modelu Sony ALPHA A6400

Sony ukazuje, že čekání a ladění se vyplatilo. Vynikající spojení funkcí z profesionálních fotoaparátů v malém těle, které je všem známé a přece má co ukázat. Tohle se povedlo a superlativa jsou zasloužená.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

1/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

2/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

3/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 39 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

4/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 5,6 - ISO: 100 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

5/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 4,0 - ISO: 500 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

6/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

7/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/500 s - Clona: 4,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 90 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

8/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/250 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

9/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/250 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 31 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

10/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

11/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

12/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/10 s - Clona: 22,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

13/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

14/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/8 s - Clona: 5,6 - ISO: 6400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

15/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/25 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 44 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

16/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/13 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

17/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/10 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

18/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/13 s - Clona: 8,0 - ISO: 1600 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

19/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 5,6 - ISO: 1000 - Ohnisko: 35 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

20/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/3 s - Clona: 5,6 - ISO: 1600 - Ohnisko: 35 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

21/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/40 s - Clona: 11,0 - ISO: 250 - Ohnisko: 21 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

22/23

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/80 s - Clona: 5,6 - ISO: 400 - Ohnisko: 50 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6400 -

23/23

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
před 1 měsícem

A6400 se zdá být špičkovým fotoaparátem - dle recenzí a z toho co jsem zatím vyzkoušel. Stabilizace mi nechybí, protože mám většinu objektivů se stabilizací. Menu je trochu složitější ale to je dáno taky tím, že má fotoaparát mnoho funkcí. Za tuto cenu výborná koupě.

   avatar
   80%*****
   10.03.2019 000 13:40:20

   Ahoj,doporučuji všem !Dobře se drží,neskutečně rychle ostří a to gró proč jsem si ho pořizoval?Máte ho všude ,tam kde jste!!

     avatar
     100%*****
     22.02.2019 000 12:19:36

     Doporučuji!

     • Vylepšený AF oproti A6300
     • Nemí IBIS

     Příslušenství k produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

     SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

     SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

     *****
     (2 recenze)
     SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
     Recenze
     • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
     • světelnost objektivu: f/1,8
     • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
     7 490,-
     Skladem > 5 ks
     SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

     SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

     • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
     • Světelnost f/3,5–6,3
     • OSS stabilizace obrazu
     19 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

     SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

     SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
     • 8 mm ohnisková vzdálenost
     • f/2,8 světelnost
     • UMC antireflexní vrstvy
     7 790,-
     Skladem 2 - 3 ks
     SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

     SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)

     SONY 16-50 mm f/3,5-5,6 OSS SELP pro bajonet E (powerzoom)
     • ohnisková vzdálenost: 16–50 mm
     • světelnost objektivu: f/3,5-5,6
     • optický stabilizátor: ano
     LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

     LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

     *****
     (2 recenze)
     LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
     • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
     • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
     • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
     450,-
     Skladem > 5 ks
     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

     *****
     (1 recenze)
     MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
     • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
     • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
     • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
     799,-
     Skladem 4 - 5 ks
     CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

     CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

     *****
     (1 recenze)
     CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna
     • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
     • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
     • Hmotnost: 108 g
     590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

     THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
     • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
     • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
     • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
     1 890,-
     Skladem 2 - 3 ks
     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

     INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
     • v balení je i redukce z USB na micro USB
     • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
     • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
     490,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

     *****
     (2 recenze)
     SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
     • SDXC karta s kapacitou 32 GB
     • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
     • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
     1 590,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     • SDXC karta s kapacitou 128 GB
     • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
     • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
     5 990,-
     Skladem > 5 ks
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

     *****
     (2 recenze)
     SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
     • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
     • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
     • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
     3 290,-
     Skladem > 5 ks
     NISSIN i40 pro Sony

     NISSIN i40 pro Sony

     *****
     (1 recenze)
     NISSIN i40 pro Sony
     • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
     • Světlo LED pro video
     • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
     4 990,-
     Poslední kus
     SONY blesk HVL-F32M

     SONY blesk HVL-F32M

     • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
     • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
     • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
     9 590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

     METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

     METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
     • Směrné číslo 26GN
     • LED dioda pro natáčení videa
     • Barevná teplota 5 500 K
     2 890,-
     Poslední kus
     NISSIN i60A pro Sony

     NISSIN i60A pro Sony

     *****
     (2 recenze)
     NISSIN i60A pro Sony
     • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
     • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
     • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
     6 590,-
     Skladem 2 - 3 ks
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

     *****
     (5 recenzí)
     VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
     Sleva
     • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
     • transportní výška: 63 cm
     • hmotnost: 2,0 kg
     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

     MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
     • lehké hliníkové provedení
     • výška složeného stavu je pouze 40 cm
     • snadné ovládání
     4 190,-
     Skladem > 5 ks
     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

     MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
     Sleva
     • Nohy Manfrotto MT190X3
     • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
     • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
     6 490,-
     Skladem 2 - 3 ks
     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

     VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
     Sleva
     • výška sbaleného stativu : 724 mm
     • výška rozloženého stativu : 1750 mm
     • pohyby hlavy : 3
     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola - Začátečníci

     Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

     5 890,-
     > 3 volných míst
     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

     Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

     6 890,-
     > 3 volných míst
     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

     Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

     1 790,-
     1 - 3 volná místa
     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Svícení portrétu v ateliéru

     Láká vás představa vyzkoušet si fotografovat v ateliéru, zkusit si práci s různými zdroji světla a odraznými deskami? Už jste přemýšleli o tom, jak může být náročná...

     1 790,-
     Bez termínu
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     HAMA šňůrka na krytku 5899

     *****
     (4 recenze)
     HAMA šňůrka na krytku 5899

     Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

     110,-
     Skladem > 5 ks
     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

     LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
     Sleva
     • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
     • životnost pera je cca 500 použití
     • velmi jednoduché použití
     249,-
     Skladem > 5 ks
     B+W Utěrka Photo - clear

     B+W Utěrka Photo - clear

     *****
     (2 recenze)
     B+W Utěrka Photo - clear

     Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

     405,-
     Skladem > 5 ks
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

     *****
     (5 recenzí)
     GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
     • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
     • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
     • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
     20,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

     AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

     *****
     (5 recenzí)
     AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

     Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

     690,-
     Skladem > 5 ks
     SONY NP-FW50

     SONY NP-FW50

     SONY NP-FW50

     Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

     1 990,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

     AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

     Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

     90,-
     Skladem > 5 ks
     AVACOM SONY NP-FW50

     AVACOM SONY NP-FW50

     *****
     (3 recenze)
     AVACOM SONY NP-FW50
     • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
     • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
     • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
     750,-
     Skladem > 5 ks

     Podobné produkty produktu SONY Alpha A6400 tělo černý

     FUJIFILM X-Pro2 tělo

     FUJIFILM X-Pro2 tělo

     *****
     (2 recenze)
     37 990,-
     Skladem ve vybraných setech
     OLYMPUS PEN F černé tělo

     OLYMPUS PEN F černé tělo

     • nový 20 Mpx Live MOS snímač bez low-pass filtru umožňuje delší expoziční časy s nižšími hodnotami ISO
     • obrazový procesor TruePic VII
     • inovovaná 5-ti osá stabilizace obrazu (expozici lze prodloužit až o 5 EV)
     33 990,-
     Poslední kus
     PANASONIC Lumix DC-GH5

     PANASONIC Lumix DC-GH5

     • 20,3 Mpx Live MOS snímač bez low pass filtru - pro ty nejostřejší snímky, videa s vysokým dynamickým rozsahem a bez zkreslení
     • čtyř jádrový procesor Venus Engine 10 - výjimečně barevné detaily a přirozená textura
     • 3,0" otočný displej o rozlišení 1620K
     38 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     PANASONIC Lumix DC-G9

     PANASONIC Lumix DC-G9

     *****
     (7 recenzí)
     PANASONIC Lumix DC-G9
     3 sety Recenze Dárek Servisní knížka

     původní cena

     31 290,-

     záruka

     5 let
     • Supertichá elektromagnetická závěrka s potlačeným Shutter Shock efektem a životností 200k
     • Nejrychlejší DFD autofokus na světě 0,04s (480fps) pro jednorázové i kontinuální ostření
     • Možnost individuálního nastavení AF (až 4 předvolby) pro specifický druh fotografie
     28 590,-
     Skladem 4 - 5 ks

     Poradna k produktu

     SONY Alpha A6400 tělo černý

     Přidat příspěvek
     • Petra Slavíková
      Odpovědět

      A6400 18-135mm POUZDRO

      Petra Slavíková před 6 dny

      Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit pouzdro na Sony A6400 s objektivem 18-135mm? Díky

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:A6400 18-135mm POUZDRO

       Jakub Valdivia před 5 dny

       Dobrý den, z naší nabídky mohu doporučit pouzdro od firmy Lowepro: https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-tlz-20-ii-fotobrasna/ .

     • Vladimir Komar
      Odpovědět

      Cena a6400+18-135

      Vladimir Komar před 7 dny

      Dobry den, Ta cena kitu a6400+18-135mm 26990 Kc je trvale snizeni nebo jen akcni s omezenou dobou? Dekuji. V. Komar

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Cena a6400+18-135

       Jakub Valdivia před 6 dny

       Dobrý den, jedná se o akci která je časově omezená.

     • Bertram Lácha
      Odpovědět

      Výběr fotoaparátu

      Bertram Lácha před 18 dny

      Dobrý den, zvažuji koupi prvního lepšího fotoaparátu, takže v podstatě jsem úplný začátečník. Rozhoduji se mezi Sony a6400 v setu 16-50 sklo, Fuji X-T30 v setu 18-55 (tady mi ten setový objektiv přijde asi nejlepší), nový nikon Z50 + 16-50 (snad už brzy bude v prodeji), canon m6 mk2 + 15-45 a hledáček, případně jestli trochu nepřiplatit a vzít Sony A7ii v plnoformátu? Foťák budu používat převážně na cestování, nějaká rodina a takový ty základy. Částečně určitě i na video. Možně je, že mě to s dobrým foťákem začne bavit, tak asi něco, kde se dají rozumně dokupovat skla. Díky za odpověď a kdybych třeba ještě na nějaký model zapomněl, tak zkuste navrhnout.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Výběr fotoaparátu

       Jakub Valdivia před 15 dny

       Dobrý den, objektiv Fujifilm 18-55 mm je v rámci setových objektivů nejlepší možnost. Nabídne vynikající obrazovou kvalitu i světelnost. Rozhodně adekvátně doplňuje model X-T30. Ohledně nového modelu Nikon Z50 zatím nemáme moc informací, stále na něj čekáme. Dle vašich požadavků si však myslím že Fujifilm bude vynikající a budete s ním spokojený na dlouhou dobu. Asi bych na začátek nezačínal hned s FF fotoaparátem, ale je to samozřejmě na vás.

     • Jan Č.
      Odpovědět

      Jaký fotoaparát

      Jan Č. před 28 dny

      Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, ktery fotoaparátu je lepší, jestli Sony 7a ii, Sony a6400 nebo FUJIFILM X-T30. Fotím převážně krajinu, rodinné focení apod., který by jste doporučoval, děkuji za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Jaký fotoaparát

       Jakub Valdivia před 28 dny

       Dobrý den, z hlediska obrazové kvality je na tom nejlépe model Sony A7 II díky full-frame snímači. Pro vámi uvedené účely se jeví jako ideální varianta. Model A6400 je například vhodnější pro rychlejší situace jako je sport a zvířata.

     • Miroslav Jeřábek
      Odpovědět

      Menu Sony A6400

      Miroslav Jeřábek 20.09.2019 000 18:33:08

      Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda u Sony Alfa 6400 je menu i v CZ jazyce. Druhý dotaz. Má již tento prodávány set zaostření na oko zvířat? Mělo být k dispozici od léta. Děkuji za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Menu Sony A6400

       Jakub Valdivia 22.09.2019 000 18:54:40

       Dobrý den, fotoaparát má menu v českém jazyce a má FW s možností zaostření na oko zvířat.

     • Miroslav Jeřábek
      Odpovědět

      Dotaz na MENU

      Miroslav Jeřábek 20.09.2019 000 18:26:02

      Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda menu je i v CZ jazyce. Druhý dotaz. Má již tento prodávány set zaostření na oko zvířat? Mělo být k dispozici od léta. Děkuji za odpověď.

     • Petr K.
      Odpovědět

      Dotaz

      Petr K. 04.04.2019 000 20:35:41

      Dobrý den, chtěl jsem se prosím zeptat jestli u Sony a6400 je možné kontrolovat po vyfocení snímku přeexponování snímku jako je to např. u Canonu, kdy na LCD displeji blikají místa, která jsou přeexponované. Děkuji za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Dotaz

       Jakub Valdivia 05.04.2019 000 12:31:26

       Dobrý den, při prohlížení snímků lze mačkat tlačítko "DISP" a jedna z možností je zobrazení přeexponovaných míst.

     • Martin H.
      Odpovědět

      Výběr fotoaparátu

      Martin H. 02.04.2019 000 20:36:41

      Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ze kterého fotoaparátu je lepší obrazový výstup, jestli z Canonu G1X mark iii nebo ze Sony a6400 + objektiv 18-135mm. Fotím převážně krajinu, rodinné focení apod., který by jste doporučoval, děkuji za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Výběr fotoaparátu

       Jakub Valdivia 03.04.2019 000 18:50:41

       Dobrý den, lepší volbou bude novější model Sony A6400. Nabídne navíc 4K video, výrazně lepší automatické zaostřování a do budoucna přináší výhodu výměny objektivů. Také bude mít mírně lepší z hlediska obrazové kvality.

     • Jiří H.
      Odpovědět

      blesk Canon 430EXII

      Jiří H. 18.03.2019 000 19:07:43

      dobrý den, je možno použít blesk Canon SPEEDLITE 430EXII děkuji za odpověď

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:blesk Canon 430EXII

       Jakub Valdivia 19.03.2019 000 10:50:34

       Dobrý den, bohužel blesk Canon nebude kompatibilní s fotoaparátem jiné značky.

     • Mojmír T.
      Odpovědět

      Redukce na SONY Alpha 6400

      Mojmír T. 10.03.2019 000 16:05:43

      Dobrý den zakoupil jsem si u vás SONY Alpha A 6400 a potřeboval bych poradit redukci k objektivům Canon.Jakou? Jde mně o ob.70-200 2,8 USM !Moc děkuji za odpo.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Redukce na SONY Alpha 6400

       Jakub Valdivia 10.03.2019 000 21:12:03

       Dobrý den, pro plnou kompatibilitu doporučuji tuto redukci: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/ .

     • Adamek
      Odpovědět

      Redukce na Canon objektivy

      Adamek 29.01.2019 000 12:14:56

      Dobrý den, zaujal mě tento model a rád bych se zeptal na doporučení konkrétní redukce, která mi umožní používat mé starší objektivy z Canonu s APS-C čipem.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Redukce na Canon objektivy

       Jakub Valdivia 29.01.2019 000 14:53:18

       Dobrý den, pokud se jedná o objektivy s automatickým ostřením, tak vám doporučím tuto redukci, která podporuje všechny funkce objektivu: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/ .

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • poukázka na fotoslužby

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací