SONY Alpha A6500 + 18-105 mm

Sony
*****
4.5 3 (3 recenze) | Kód produktu: 4015314

Sony alfa 6500 je nová vlajková loď, která se honosí 24 Mpx APS-C snímačem CMOS Exmor®, hybridním AF systémem s mimořádně rychlým ostřením (0,05 sekundy), vysokým počtem ostřících bodů (425) a pohotovým sekvenčním snímáním (11 fps, 8 fps s C-AF ve sledu až 300 snímků v jpg), dotykovým LCD displejem s funkcí TouchPad AF, 5-osou stabilizací obrazu, videem v 4K a odolným hořčíkovým tělem.
Více o produktu »

 • 24,2 Mpx APS-C CMOS snímač
 • OLED Tru-Finder hledáček s pokrytím 100 % scény, 2 359 29­6 body a ekvivalentním zvětšením 0.7×
 • Vysokorychlostní AF ostření s mimořádně krátkou prodlevou (0,05 s)
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 90%

Sony Alpha A6500 je v prodeji už od roku 2016 a stále patří k těm nejlepším fotoaparátům, které kdy spatřily světlo světa. Je malý a lehký a je neuvěřitelně výkonný. Je vybaven APS-C snímačem a vlastně i všemi vychytávkami, které nabízejí ty nejvýkonnější foťáky Sony. Zaostřování na oko,...

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • výkonný AF systém se 425 body fázové detekce
 • slušel by mu ještě třetí otočný volič zepředu

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,2 Mpx APS-C CMOS snímač
 • OLED Tru-Finder hledáček s pokrytím 100 % scény, 2 359 29­6 body a ekvivalentním zvětšením 0.7×
 • Vysokorychlostní AF ostření s mimořádně krátkou prodlevou (0,05 s)
 • Sekvence až 11 sn./s přes hledáček nebo 8 sn./s.
 • 4K video při 30 snímcích s bitrate 100 Mbps ve formátu X-AVC S (volitelně AVCHD či MPEG-4)
 • Citlivost ISO 100–25 600, v rozšířeném režimu 51 200
90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A6500 + 18-105 mm

Sony A6500 EISAVzhled a ergonomie

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením

Model alfa 6500 nabízí hledáček XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem, velkým rozlišením a ostrým obrazem. Dokáže reprodukovat tmavá a barevná místa s velmi jemnými detaily pro ostré a hladké zobrazení scény a sledování objektů. Hledáček nabízí snímkovou frekvenci 120 (1004) sn./s nebo 60 (504) sn./s. 

Rychlé a intuitivní ovládání

SONY Alpha A6500

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů. Jedinou změnu, které si všimneme na první pohled, je nahrazení knoflíku „AE-L“ novou přepínací páčkou s tlačítkem převzatou z řady a7, která umožní přepínat funkcionalitu mezi AE-L a AF/MF.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 47 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

Výklopný 3,0” displej LCD

SONY Alpha A6500Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a umožňuje tak přizpůsobení při fotografování z výšky nebo zespodu. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.

Snímač a procesor

24,2 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí snímače obrazu APS-C Sony s 24,2 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600 - v rozšířeném režimu až 51200, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény. Měděné vinutí podporuje rychlé přenosy a umožňuje natáčet videa ve formátu 4K a Full HD s frekvencí 120 sn./s (100 sn./s)

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a 6500 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

SONY Alpha A6500Nový obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.

Automatické zaostřování - nejrychlejší AF ostření na světě – jen 0,05 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření a optimalizované řízení pohonu objektivu zajišťuje přibližně o 35 % rychlejší funkci než předcházející systémy. 

Tato rychlost je možná díky spolehlivé funkci Fast Hybrid AF a přesnému a efektivnímu zpracování dat algoritmem pro zpracování obrazu BIONZ X. Díky tomu je automatické ostření extrémně rychlé a přesné, stejně jako sledování objektu při natáčení videa nebo snímků v pohybu.

425 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

SONY Alpha A6500Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 425 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Nepřetržité fotografování 11 sn./s (Vysoká+) a nepřetržité fotografování s živým náhledem 8 sn./s (Vysoká)

Ostré zachycení pohybujících se objektů díky rychlému souvislému snímání při 11 sn./s. (Vysoká+). Při souvislém fotografování s živým náhledem si můžete vybrat ze tří rychlostí (až 8 sn./s v nastavení Vysoká). V elektronickém hledáčku nebo na displeji LCD pak uvidíte plynulý obraz, jako byste se dívali optickým hledáčkem. 

Automatické zaostření na oči

Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček.

Integrovaná pětiosá optická stabilizace obrazu

SONY Alpha A6500Model alfa 6500 dokáže kompenzovat až pět typů chvění fotoaparátu, čímž rozšiřuje možnosti stabilního fotografování a natáčení videa. Nový, vysoce přesný gyrosenzor umožňuje stabilizaci obrazu odpovídající až o 5 stupňů vyšší7 rychlosti závěrky. Fotoaparát umožňuje přiblížení vzdálených objektů, fotografování detailních zvětšenin, snímání nočních scén a další – a to vše s minimálním rozmazáním vlivem chvění.

Velká vyrovnávací paměť až na 307 snímků (po dobu 35 sekund) při souvislém fotografování

Rychlejší interní zpracování obrazu a vyšší kapacita vyrovnávací paměti umožňují pořídit až 307 snímků (během 36 sekund) při vysokorychlostním souvislém snímání. 

Vybraná specifikace

 • 3,0" displej s dotykovým ovládáním, rozlišení 921 K
 • Pěti-osá stabilizace obrazu
 • Větší vyrovnávací paměť a větší výpočetní výkon
 • Nastavení názvu souboru
 • Kompatibilní s aplikacemi PlayMemories Camera Apps™
 • Propojení informací o poloze s mobilním telefonem
 • Vylepšené funkce automatické expozice
 • Spuštění jedním dotykem / sdílení jedním dotykem
 • Odolnost proti prachu a vlhku
 • Robustní tělo a bajonet objektivu ze slitiny hořčíku
 • Nastavení S-Gamut/S-Log
 • Tiché fotografování

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

a6500Funkce Gamma Display Assist a Zebra

Funkce Gamma Display Assist umožňuje zobrazit snímky s přirozeným kontrastem během nahrávání v nastavení S-Log gamma. Převádí nastavení S-Log2 a S-Log3 na gamma ITU709 (800 %) při sledování16 snímků nebo kontrole zaostření s využitím zvětšení snímku na displeji LCD nebo v hledáčku. Funkce Zebra dále zjednodušuje monitorování expozice, zvláště při fotografování v nastavení S-Log gamma. Vyberte úroveň jasu videosignálu mezi 0–109 %, nastavte rozmezí +10 až ?10 % od dané hodnoty a pruhovaný vzor označí oblasti, kde úroveň expozice dosahuje nastaveného rozsahu.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

SONY Alpha A6500S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

4K video

Záznam videa 4K ve formátu Super 35 mm při čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning zachytí přibližně 2,4x11 více informací, než je obecně pro formát 4K vyžadováno (QFHD: 3840 x 2160). Takto bohatý objem dat, který v podstatě odpovídá formátu 6K, dokáže jasně zachytit špičkové rozlišení 4K.

SONY Alpha A6500Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno
Víčko těla

Více informací na stránkách výrobce

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600 | 51 200
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/160
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | 4K (4096 x 2160)
NapájeníNP-FW50
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled
Scénické režimypanorama | HDR | ano | 3D
RozhraníHDMI | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)922 000
Počet fotografií za vteřinu11
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • OSS stabilizace obrazu
19 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
7 790,-
Skladem 2 - 3 ks
ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)

ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)

*****
(1 recenze)
ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)
Sleva
 • Ohnisková vzdálenost: 32 mm
 • Rozsah clon: f/1,8 – f/22
 • Optická konstrukce: 8/5
13 390,-
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

*****
(1 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

*****
(2 recenze)
LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
 • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
 • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
 • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
450,-
Skladem 2 - 3 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 4 - 5 ks
CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

*****
(1 recenze)
CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna
 • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
 • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
 • Hmotnost: 108 g
590,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Poslední kus
INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
 • v balení je i redukce z USB na micro USB
 • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
 • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
490,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(2 recenze)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 590,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(2 recenze)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
NISSIN i40 pro Sony

NISSIN i40 pro Sony

*****
(1 recenze)
NISSIN i40 pro Sony
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
 • Světlo LED pro video
 • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Skladem 2 - 3 ks
METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
 • Směrné číslo 26GN
 • LED dioda pro natáčení videa
 • Barevná teplota 5 500 K
2 890,-
Poslední kus
NISSIN i60A pro Sony

NISSIN i60A pro Sony

*****
(2 recenze)
NISSIN i60A pro Sony
 • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
 • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
6 590,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
Sleva
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Skladem 2 - 3 ks
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
3 790,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

1 790,-
> 3 volných míst
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
> 3 volných míst
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(4 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

405,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

690,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

90,-
Skladem > 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(4 recenze)
AVACOM SONY NP-FW50
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
750,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY Alpha A7 III tělo

SONY Alpha A7 III tělo

*****
(4 recenze)
 • full frame 24 Mpx snímač
 • až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků
 • XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD
57 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON Z7

NIKON Z7

*****
(3 recenze)
NIKON Z7
5 setů Recenze
 • Full frame CSC (bezzrcadlovka) se snímačem o rozlišení 45,7 Mpx
 • Vestavěná 5 osá stabilizace se zkrácením času závěrky až o přibližně 5 EV
 • Robustnost a odolnost proti prachu a kapající vodě
68 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PANASONIC Lumix DC-S1R

PANASONIC Lumix DC-S1R

 • 47 Mpx full frame snímač bez AA (low pass) filtru
 • Bajonet Leica L– výběr z mnoha kvalitních objektivů od Leica, nebo dalších výrobců
 • Až 4K 60p/50p videa
77 790,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý

FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý

FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý
1 set Novinka Servisní knížka
 • Atraktivní retro tělo a design
 • 26.1MP snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4
 • Obrazový procesor X-Processor 4
54 990,-

Hodnocení odborníka 90%

Sony Alpha A6500 je v prodeji už od roku 2016 a stále patří k těm nejlepším fotoaparátům, které kdy spatřily světlo světa. Je malý a lehký a je neuvěřitelně výkonný. Je vybaven APS-C snímačem a vlastně i všemi vychytávkami, které nabízejí ty nejvýkonnější foťáky Sony. Zaostřování na oko, perfektní sledování objektu, špičková rychlost, výkonný stabilizátor obrazu. Sony A6500 je jako stvořený pro street fotografii nebo natáčení videa. Je skvělou volbou také například pro youtubery.

90%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • výkonný AF systém se 425 body fázové detekce
 • skvěle fungující detekce oka
 • rozsah ISO 100 až 25 600
 • odolnost proti prachu a stékající vodě
 • výklopný dotykový displej
 • vestavěný stabilizátor obrazu
 • připojení k chytrému telefonu pomocí WiFi
 • slušel by mu ještě třetí otočný volič zepředu

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • APS-C snímač s rozlišením 24 Mpx
 • Elektronický hledáček o rozlišení 2,3 Mpx a zvětšením 0,71x
 • Hybridní AF systém s 425 fázovými a kontrastními AF body
 • Tělo utěsněné proti povětrnostním vlivům
 • Výklopný 3” dotykový displej
 • 4K video
 • WiFi s NFC

Parametry

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO25 600 | 51 200
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Hledáčekelektronický | barevný
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000

Popis

Recenze Sony Alpha A6500

Sony má v nabídce bezzrcadlovky vybavené APS-C snímačem už dlouho a vždycky patřily na absolutní špičku ve své kategorii. Vždycky vynikaly perfektní kvalitou obrazu, skvělou funkční výbavou a také snadným ovládáním.

Modelová řada A6xxx patří na vrchol pomyslné hierarchie, nabízí v podstatě stejné funkce jako nejvýkonnější fullframe modely a moc se neliší ani ovládání. Základní rozdíl je ve velikosti snímače, což má vliv nejen na velikost a hmotnost těla, ale také použité optiky. Dá se tedy říci, že pokud chcete využívat nejmodernějších vychytávek z dílny Sony a není pro vás důležitá velikost snímače, ale naopak vám jde o co nejmenší rozměry celého systému při zachování možnosti výměny objektivů, je A6500 jednoznačně tou nejlepší volbou.

Výhody konstrukce bez zrcadla

Hledáček a trochu menší rozměry

Bezzrcadlovky mohou být díky absenci sklopného zrcátka o něco menší a lehčí, ale to nejsou jejich jediné výhody. Vím, že je to pro mnohé ještě stále diskutabilní, ale já s odstupem těch několika let beru jako výhodu elektronický hledáček, který rovnou zobrazuje scénu tak, jak bude zachycena na fotce. Tedy s věrnou barevností, expozicí a podobně.

Autofokus s fázovou detekcí přímo na snímači

Jak o tom tak přemýšlím, tohle beru asi jako největší výhodu oproti zrcadlovkám. Zrcadlovky totiž mají speciální AF senzor, na kterém jsou fyzicky umístěné zaostřovací body. Tenhle senzor ale funguje pouze přes hlavní sklopné zrcátko (které je polopropustné) a další pomocné zrcátko na tento senzor teprve promítne světelné paprsky. Pokud není pozice zrcátka úplně přesně seřízena, nebo pokud není úplně přesně usazen samotný AF senzor, může dojít (a v praxi k tomu překvapivě velice často i dochází) k ne zcela přesnému zaostření. Tedy vy v hledáčku vidíte vše správně zaostřené, AF bodem míříte na požadovanou část scény, ale výsledný snímek je zaostřen těsně před (Frontfocus), nebo naopak těsně za (Backfocus) místo, na které míříte AF bodem. A to je velice nepříjemné hlavně tehdy, pracujete-li s velice malou hloubkou ostrosti.

Tohle se vám s bezzrcadlovkou Sony A6500 nikdy nestane. Obrazový snímač má totiž vestavěných 425 AF bodů s fázovou detekcí (fungují tedy stejně jako u zrcadlovek) a protože vyhodnocování (přesněji řečeno měření, vyhodnocování provádí procesor) správnosti zaostření probíhá vlastně přímo v rovině obrazového snímače, je vždy zaostřeno přesně tam, kam míříte AF bodem. Tohle je fakt k nezaplacení, bez obav můžete fotit s plně otevřenou clonou a pokud v hledáčku vidíte že je správně zaostřeno, můžete se spolehnout na to, že to tak bude i na výsledné fotce.

Velice snadné ruční zaostřování - Focus Peaking a lupa

I další výhoda k nezaplacení se týká zaostřování, ale tentokrát ručního. Se zrcadlovkou potřebujete speciální matnici, abyste mohli opravdu přesně ručně zaostřovat a ani pak to není úplně snadné a spolehlivé. Obraz v hledáčku je prostě příliš malý na to, abyste s jistotou rozpoznali, kam vlastně zaostřujete.

V elektronickém hledáčku Sony A6500 to není nejmenší problém. Jednak má sám o sobě dostatečné rozlišení, ale především si můžete obraz několikanásobně zvětšit, takže pak už vidíte úplně krásně. Ohromným pomocníkem je také funkce Focus Peaking, která barevně zvýrazní kontrastní, tedy správně zaostřené hrany. Krásně tak můžete pozorovat i to, jak veliká je hloubka ostrosti…

Všechny objektivy přes adaptéry

Díky faktu, že Sony A6500 nemá zrcátko, je snímač vlastně daleko blíže bajonetu pro uchycení objektivu a to znamená, že s vhodnou redukcí můžete nasadit prakticky jakýkoliv objektiv. Opravdu, ať se jedná o staré manuálně ostřené raritky s unikátním podáním obrazu, nebo nejnovější modely od konkurenčních značek. Některé redukce dokonce umožňují kompletní přenos elektronických informací mezi tělem a objektivem, takže bez problémů funguje jak automatické zaostřování, tak i stabilizátor obrazu. A to bez jakýchkoliv omezení a zcela stejně rychle a spolehlivě, jako na přístroji, pro který je daný objektiv určen.

Porovnání s předchozími modely

 

Sony a6000

Sony a6300

Sony a6500

Datum uvedení

12. únor 2014

3. únor 2016

6. říjen 2016

Materiál těla

Kompozit

Hořčíková slitina

Hořčíková slitina

Max. rozlišení

24 Mpx

24 Mpx

24 Mpx

Rozsah citlivostí ISO

Auto, 100-25600 (51200 s Multi-Frame NR)

Auto, 100-25600 (až 51200)

Auto, 100-25600 (až 51200)

Stabilizátor obrazu

X

X

Pohyb snímače

Počet AF bodů

179

425

425

Výklopný displej

ANO

ANO

ANO

Úhlopříčka displeje

3″

3″

3″

Rozlišení displeje

921,6

921,6

921,6

Dotykový displej

X

X

ANO

Zvětšení hledáčku

1.05× (0.7× 35mm equiv.)

1.07× (0.71× 35mm equiv.)

1.07× (0.71× 35mm equiv.)

Rozlišení hledáčku

1,440,000

2,359,296

2,359,296

Rychlost sériového snímání

11.0 fps

11.0 fps

11.0 fps

Video

1920 x 1080 (60p, 60i, 24p), 1440 x 1080 (30p, 25p), 640 x 480 (30p, 25p)

4K (3840 x 2160 @ 30p/24p), 1920 x 1080 (120p, 60p, 60i, 30p, 24p), 1280 x 720 (24p)

4K (3840 x 2160 @ 30p/24p), 1920 x 1080 (120p, 60p, 60i, 30p, 24p), 1280 x 720 (24p)

Vstup na mikrofon

X

ANO

ANO

Dálková spoušť

ANO (drátěná nebo přes PC)

ANO (přes chytrý telefon)

ANO (přes chytrý telefon)

Utěsnění prpoti povětrnostním vlivům

X

ANO

ANO

Výdrž baterky (počet snímků)

360

400

350

Hmotnost

344 g

404 g

453 g

Rozměry

120 x 67 x 45 mm

120 x 67 x 49 mm

120 x 67 x 53 mm

Design, ergonomie, menu a ovládací prvky

Sony u modelu A6500 používá v podstatě stejný systém ovládání jako u fullframe modelů,  téměř stejné je dokonce i rozmístění tlačítek. Velkou výhodou je možnost uživatelského nastavení voličů nebo tlačítek, takže si můžete ovládání přístroje nakonfigurovat tak, jak jste zvyklí. Drobnou nevýhodou, se kterou se ale nedá nic dělat, je zapamatovat si, na jaké tlačítko jste si kterou funkci nastavili. Je to tedy hodně o zvyku, zrcadlovky jsou na první pokus možná intuitivnější, ale zase si nemůžete určit, co budete kterým tlačítkem nastavovat…

Sony A6500 se docela dobře drží i když máte větší ruce. Doslova perfektní je to v kombinaci s nějakými malými objektivy, to si ty malé rozměry a hmotnost skutečně vychutnáte. Ale při nasazení nějakých rozměrnějších skel je celá soustava poněkud nevyvážená.

Sony A6500 se nabíjí přes USB vstup nabíječkou na mobil. Tohle řešení by mě nijak neuráželo, naopak. Pořídíte-li si k Sony A6500 více náhradních baterek, pořiďte si na ně také externí nabíječku. Já to řešil elegantně pomocí power banky. Když jsem nefotil a přístroj jsem uklidil do brašny, rovnou jsem připojil kabel, takže jsem nebyl nijak omezen kapacitou baterky

Skvělý je také výklopný displej, umožňuje focení třeba těsně u země bez toho, abyste si k tomu museli lehat.

Dotykový displej a joystick

Jeho pomocí můžete určovat pozici ostřicího bodu při focení přes displej, ale - a to zdaleka není tak běžné - i při focení přes hledáček. Dá se říci, že pak funguje v podstatě jako touchpad u notebooků. Osobně to považuji za lepší řešení než nastavování pozice AF bodu pomocí čtyřsměrného voliče. Přijde mi ideální obě možnosti kombinovat, jako máte možnost právě u tohoto přístroje. Něco se lépe nastavuje čtyřsměrným voličem a na něco je příjemnější dotykové ovládání. Trochu mě ale zklamalo, že dotykové ovládání nefunguje na pohyb a nastavování funkcí v menu.

Autofokus, rychlost

Už v prvních odstavcích jsem se zmínil o ostřicím systému, který má 425 ostřicích bodů.

Musím říct, že v kombinaci se světelnými objektivy je ostření příjemně rychlé, nezaznamenal jsem žádné omezení dokonce ani při průběžném zaostřování.

Pokud jsem zaostřovacím bodem mířil na správné místo, nestalo se mi, že bych pořídil špatně zaostřenou fotku. Skvěle funguje i sledování objektu při průběžném zaostřování. Zaostrovací systém vždy ohraničí označený objekt čtvercem nebo obdélníkem, který zhruba odpovídá velikosti daného objektu, takže máte velmi dobrý přehled o tom, jestli je zaostřeno tam, kam chcete. Samozřejmě to nefunguje úplně na 100%, ale je to tak spolehlivý režim zaostřování, že jsem ani nebyl nucen přepínat na statické ostření při focení nehybných objektů. Tohle se mi moc líbí.

Podobně jako u ostatních modelů funguje průběžné zaostřování při zavřené cloně na rozdíl od zrcadlovek, kde se zaostřuje vždy při otevřené cloně. Znamená to tedy, že při zavřené cloně mají ostřící body méně světla a navíc ještě pracují s větší hloubkou ostrosti, takže je složitější rozlišit zaostřené od nezaostřeného.

Eye AF

Při focení jsem si ohromně užíval toho, jak dokonale a přesně zvládá AF zaostřování na bližší oko. Fakt, že se ostřící body fyzicky nachází přímo v rovině snímače znamená, že pokud AF detekuje správné zaostření, můžete se na to bezpodmínečně spolehnout, nehrozí žádný front nebo back focus jako u zrcadlovek, které mají přesnost ostření naprosto závislou na správném seřízení objektivu s tělem.

Kvalita obrazu

Šum při vysokých citlivostech

Se zvyšujícím se ISO se šum samozřejmě pozvolna zvyšuje, ale nedovedu říci, při jaké hodnotě mi už začíná vadit. Vůbec mě totiž neuráží ani snímky na ISO 12 800. Je fakt, že se na nich (myšleno na těch nejvyšších citlivostech) dost podepisuje redukce šumu, protože do určité míry snižuje ostrost. Ale zdaleka ne tak výrazně, jako u jiných značek, protože algoritmus od Sony přece jen pracuje jinak.

Určitě nemohu zapomenout na velmi věrnou barevnost, problém nejsou dokonce ani takové ty “jedovaté” barvy, se kterými mívají jiné značky docela problém.

Video ve Full HD i ve 4K

Sony A6500 natáčí video jak ve Full HD (až 120 sn/s), tak i ve 4K frekvencí až 30 sn/s. Kromě možnosti zachycovat videa ve vysokém rozlišení 4K je fotoaparát vybaven novým obrazovým profilem S-log3, který nabízí široký dynamický rozsah pro přesné a realistické snímky videa, která následně zpracujete v počítači.

Pro koho je Sony A6500 zajímavou volbou

Když to vezmeme s nadhledem, je Sony A6500 velice univerzální:

 • má skvělou kvalitu fotek a dostatečné rozlišení pro tisk velkých fotografií
 • je k němu velice široká nabídka kvalitních originálních objektivů
 • můžete využít i jakýkoliv jiný objektiv (s vhodnou redukcí)
 • je dostatečně rychlý i na akční focení
 • je malý, lehký a nenápadný (ideál na street focení)
 • díky skvěle fungujícímu stabilizátoru je perfektní i pro natáčení videa

 

Chci koupit Sony Alpha A6500

Shrnutí modelu Sony Alpha A6500

Sony A6500 je dnes jedním z nejlépe vybavených foťáků s APS-C snímačem a je úplně jedno, jestli do toho počítáme zrcadlovky nebo ne. Parametry a možnosti, které A6500 nabízí, totiž všechny zrcadlovky strčí do kapsy. Jestliže tedy hledáte co nejvýkonnější přístroj s výměnnými objektivy a zásadní roli pro vás hrají rozměry, je Sony A6500 tou správnou volbou. Recenzoval Luděk Bouška

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 5,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -1,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

1/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/400 s - Clona: 5,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -1,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

2/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/200 s - Clona: 2,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -2,3 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

3/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/800 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

4/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/2500 s - Clona: 2,8 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -2,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

5/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/100 s - Clona: 3,5 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -1,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

6/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/80 s - Clona: 2,5 - ISO: 100 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -1,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

7/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/160 s - Clona: 4,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -1,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

8/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/125 s - Clona: 4,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -1,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

9/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 1,8 - ISO: 125 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -2,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

10/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 8,0 - ISO: 125 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -1,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

11/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 2,0 - ISO: 125 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -1,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

12/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 8,0 - ISO: 160 - Ohnisko: 32 mm - Korekce Exp.: -0,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

13/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 10,0 - ISO: 250 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -1,3 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

14/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/100 s - Clona: 8,0 - ISO: 500 - Ohnisko: 58 mm - Korekce Exp.: -1,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

15/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 8,0 - ISO: 500 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -0,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

16/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 10,0 - ISO: 640 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -0,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

17/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 7,1 - ISO: 640 - Ohnisko: 16 mm - Korekce Exp.: -1,3 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 16-70mm F4 ZA OSS

18/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 3,2 - ISO: 1250 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

19/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/60 s - Clona: 7,1 - ISO: 1250 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: -0,7 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

20/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 2,0 - ISO: 1600 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

21/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/400 s - Clona: 2,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

22/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/400 s - Clona: 2,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

23/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/400 s - Clona: 2,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

24/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/400 s - Clona: 2,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

25/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 2,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

26/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 2,0 - ISO: 12800 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

27/28

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 1/320 s - Clona: 2,0 - ISO: 12800 - Ohnisko: 24 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: SONY - Model: ILCE-6500 - Model objektivu: E 24mm F1.8 ZA

28/28

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
před 20 dny

 • Stabilizace celkem OK
 • Jak je u "NEXů" tradiční, jsou z něj špičkové fotky. Za 22 tis. luxusní foťák, za původních 44 nesmysl.
 • Ostření na oko vůbec nefunguje (focení na podzim v místnosti). V menu se nijak nenastavuje. Musí se u toho držet další tlačítko. Vzhledem k tomu, ze do byl hlavní důvod, proč jsem kupoval novější model, tak uvažuji o vrácení.
avatar
100%*****
16.09.2019 000 12:21:30

 • Za tu cenu /po slevě/ perfektní

  Příslušenství k produktu SONY Alpha A6500 + 18-105 mm

  SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

  SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

  • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
  • Světelnost f/3,5–6,3
  • OSS stabilizace obrazu
  19 990,-
  Skladem 4 - 5 ks
  SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

  SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

  SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
  • 8 mm ohnisková vzdálenost
  • f/2,8 světelnost
  • UMC antireflexní vrstvy
  7 790,-
  Skladem 2 - 3 ks
  ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)

  ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)

  *****
  (1 recenze)
  ZEISS Touit 32 mm f/1,8 Planar T* pro Sony E (APS-C)
  Sleva
  • Ohnisková vzdálenost: 32 mm
  • Rozsah clon: f/1,8 – f/22
  • Optická konstrukce: 8/5
  13 390,-
  SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

  SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS pro bajonet E full frame

  *****
  (1 recenze)
  • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
  • světelnost objektivu: f/4
  • optický stabilizátor: ano
  39 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

  LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro

  *****
  (2 recenze)
  LOWEPRO Dashpoint 20 - pouzdro
  • Funkční design a dokonalá ergonomie vnějšího tvaru
  • Praktické je reverzní otevírání pouzdra „od těla“
  • Kapacita: „profi“ kompaktní fotoaparát, CSC (kompaktní systémový fotoaparát) s „pancake“ objektivem nebo výměnný objektiv k CSC
  450,-
  Skladem 2 - 3 ks
  MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

  MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

  *****
  (1 recenze)
  MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
  • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
  • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
  • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
  799,-
  Skladem 4 - 5 ks
  CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

  CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna

  *****
  (1 recenze)
  CRUMPLER Quick Delight Pouch 200 - brašna
  • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
  • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
  • Hmotnost: 108 g
  590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

  THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

  THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
  • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
  • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
  • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
  1 890,-
  Poslední kus
  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety

  INLINE OTG čtečka SD/microSD + 3x USB pro telefony a tablety
  • v balení je i redukce z USB na micro USB
  • rozměry (dx š xv): cca. 98x17x17mm
  • kompatibilní s paměťovými kartami: SD, SDHC, SDXC, microSD, michroSDHC, microSDXC
  490,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

  *****
  (2 recenze)
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
  • SDXC karta s kapacitou 32 GB
  • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  1 590,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
  • SDXC karta s kapacitou 128 GB
  • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
  • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
  5 990,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

  *****
  (2 recenze)
  SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
  • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
  • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
  • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
  3 290,-
  Skladem > 5 ks
  NISSIN i40 pro Sony

  NISSIN i40 pro Sony

  *****
  (1 recenze)
  NISSIN i40 pro Sony
  • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
  • Světlo LED pro video
  • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
  SONY blesk HVL-F32M

  SONY blesk HVL-F32M

  • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
  • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
  • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
  9 590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

  METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony

  METZ MB 26 AF-2 Digital pro Sony
  • Směrné číslo 26GN
  • LED dioda pro natáčení videa
  • Barevná teplota 5 500 K
  2 890,-
  Poslední kus
  NISSIN i60A pro Sony

  NISSIN i60A pro Sony

  *****
  (2 recenze)
  NISSIN i60A pro Sony
  • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
  • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
  • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
  6 590,-
  Poslední kus
  VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

  VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

  *****
  (5 recenzí)
  VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE
  Sleva
  • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
  • transportní výška: 63 cm
  • hmotnost: 2,0 kg
  2 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

  MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

  MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
  • lehké hliníkové provedení
  • výška složeného stavu je pouze 40 cm
  • snadné ovládání
  3 990,-
  Skladem 4 - 5 ks
  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

  MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
  Sleva
  • Nohy Manfrotto MT190X3
  • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
  • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
  6 490,-
  Skladem 2 - 3 ks
  VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

  VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

  VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
  Sleva
  • výška sbaleného stativu : 724 mm
  • výška rozloženého stativu : 1750 mm
  • pohyby hlavy : 3
  3 790,-
  Skladem 2 - 3 ks
  Večerní FotoŠkola - Začátečníci

  Večerní FotoŠkola - Začátečníci

  Večerní FotoŠkola - Začátečníci

  Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

  5 890,-
  > 3 volných míst
  Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

  Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

  Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

  Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

  6 890,-
  > 3 volných míst
  Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

  Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

  Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

  Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

  1 790,-
  > 3 volných míst
  Svícení portrétu v ateliéru

  Svícení portrétu v ateliéru

  Svícení portrétu v ateliéru

  Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

  2 290,-
  > 3 volných míst
  HAMA šňůrka na krytku 5899

  HAMA šňůrka na krytku 5899

  *****
  (4 recenze)
  HAMA šňůrka na krytku 5899

  Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

  LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

  LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

  LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
  Sleva
  • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
  • životnost pera je cca 500 použití
  • velmi jednoduché použití
  249,-
  Skladem > 5 ks
  B+W Utěrka Photo - clear

  B+W Utěrka Photo - clear

  *****
  (2 recenze)
  B+W Utěrka Photo - clear

  Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

  405,-
  Skladem > 5 ks
  GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

  GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

  *****
  (5 recenzí)
  GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
  • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
  • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
  • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
  20,-
  Skladem > 5 ks
  AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

  AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

  *****
  (5 recenzí)
  AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

  Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

  690,-
  Skladem > 5 ks
  SONY NP-FW50

  SONY NP-FW50

  SONY NP-FW50

  Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

  1 990,-
  Skladem > 5 ks
  AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

  AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

  AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

  Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

  90,-
  Skladem > 5 ks
  AVACOM SONY NP-FW50

  AVACOM SONY NP-FW50

  *****
  (4 recenze)
  AVACOM SONY NP-FW50
  • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
  • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
  • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
  750,-
  Skladem > 5 ks

  Podobné produkty produktu SONY Alpha A6500 + 18-105 mm

  SONY Alpha A7 III tělo

  SONY Alpha A7 III tělo

  *****
  (4 recenze)
  • full frame 24 Mpx snímač
  • až 10 sn./s. při sekvenčním snímání s bufferem až na 177 JPEG snímků
  • XAVC S 4k video, 100 Mbps 8-bit 4:2:0 - interní nahrávání, přes HDMI výstup 8-bit 4:2:2, 120 FPS FHD
  57 990,-
  Skladem > 5 ks
  NIKON Z7

  NIKON Z7

  *****
  (3 recenze)
  NIKON Z7
  5 setů Recenze
  • Full frame CSC (bezzrcadlovka) se snímačem o rozlišení 45,7 Mpx
  • Vestavěná 5 osá stabilizace se zkrácením času závěrky až o přibližně 5 EV
  • Robustnost a odolnost proti prachu a kapající vodě
  68 990,-
  Skladem 2 - 3 ks
  PANASONIC Lumix DC-S1R

  PANASONIC Lumix DC-S1R

  • 47 Mpx full frame snímač bez AA (low pass) filtru
  • Bajonet Leica L– výběr z mnoha kvalitních objektivů od Leica, nebo dalších výrobců
  • Až 4K 60p/50p videa
  77 790,-
  Skladem 2 - 3 ks
  FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý

  FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý

  FUJIFILM X-Pro3 DR tělo černý
  1 set Novinka Servisní knížka
  • Atraktivní retro tělo a design
  • 26.1MP snímač APS-C X-Trans BSI CMOS 4
  • Obrazový procesor X-Processor 4
  54 990,-

  Poradna k produktu

  SONY Alpha A6500 + 18-105 mm

  Přidat příspěvek

  Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací