SONY Alpha A7S III tělo objednejte maximum pro video | FotoŠkoda

SONY Alpha A7S III tělo

Kód produktu: 4015865 | PN: ILCE7SM3B.CEC

SONY Alpha A7S III tvoří nový 12.1-MP full frame snímač se zadním osvitem typu EXMOR R spojený s výkonným obrazovým procesorem BIONZ XR. Díky tomu je A7S III předurčena pro neomezený tvůrčí potenciál videa. Nahrává 4K 120p v 10-bit 4:2:2 Poskytuje špičkovou kvalitu při špatném osvětlení s rozsahem citlivostí ISO 80 - 409 600 a úchvatných 15+ EV v dynamickém rozsahu. Hybridní AF s 759 fázovými AF body na 92% plochy snímače poskytuje přesné a okamžité ostření.
Více o produktu »

 • Full Frame12.1-MPX snímač se zadním osvitem EXMOR R
 • Procesor BIONZ XR
 • IBIS až do 5.5 EV
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Full Frame12.1-MPX snímač se zadním osvitem EXMOR R
 • Procesor BIONZ XR
 • IBIS až do 5.5 EV
 • Kompatibilní s E mount objektivy
 • 4K video při 120p / 10-bit 4:2:2 / XAVC-HS (H.265) / 16 Bit RAW výstup
 • Rozsah ISO 80 - 409 600 video
 • Dynamický rozsah až 15 EV
 • Hybridní AF (0,02 s) s 759 body na 92% plochy snímače a vylepšený Real-time Eye AF
 • Duální kombinovaný slot CFExpress / UHS-II
 • Zvýšená odolnost proti vlhkosti a prachu

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A7S III tělo

Klíčové vlastnosti

 • NEPŘEDSTAVITELNÁ OBRAZOVÁ KVALITA
  Nový 12.1-MP full frame snímač se zadním osvitem typu EXMOR R spojený s výkonným BIONZ XR obrazovým procesorem poskytuje vynikajícími výsledky.                                    
 • VRCHOLOVÁ KVALITA 4K VIDEA
  Neomezuje tvůrčí potenciál a nahrává až  4K / 120p v 10-bit 4:2:2. Nabízí špičkovou kvalitu obrazu při špatném osvětlení s rozsahem citlivostí ISO 80 - 409 600 a úchvatným dynamickým rozsahem až 15+ EV.
 • ULTRA-RYCHLÝ A SPOLEHLIVÝ AF
  Rychlý hybridní AF s 759 fázovými body má pokrytí 92% plochy senzoru. Nabízí vylepšený Real-time Eye AF, který objekt udrží zaostřený v jakékoliv situaci.
 • STVOŘENO PRO PROFESIONÁLNÍ WORKFLOW
  Nový XAVC-HS (H.265) a nový XAVC-S-I (All-I) kodek, 16 Bit RAW data výstup, S-Log profil, prodloužená výdrž Z akumulátoru, Digital Audio Interface A7SIII a plnohodnotný HDMI výstup typu A poskytují maximální spolehlivost a efektivitu natáčení při zachování špičkové nadstandardní kvality obrazu.
 • PERFEKTNĚ SEDNE PRO “RUN AND GUN” TVŮRCE VIDEÍ
  Stabilizace v těle (IBIS) s výkonem až  5.5 EV spolu s novým aktivním módem a možností ovládání menu dotykem završuje duální slot na karty typu CFExpress / Type A/UHS-II a zkvalitnění odolnosti vůči vlhkosti a prachu pro nejnáročnější filmaře.
 • SONY ONE MOUNT SYSTEM: kompatibilní s desítkami nativních E mount objektivů využivajících plný výkon Sony Alpha fotoaparátů

Podrobný popis

Alpha 7S III je vybavena zbrusu novým 12.1MP (přibližný počet efektivních MP) fullframovým obrazovým snímačem se zadním osvitem s ultra vysokou citlivostí a širokým dynamickým rozsahem více než 15 kroků, nabídne řadu působivých možností pro nahrávání videa, včetně formátu 4K 120p a 10bitové barevné hloubky se vzorkováním 4:2:2. Nový mechanismus pro odvádění tepla a funkce nahrávání relay recording se dvěma duálními sloty umožní přes jednu hodinu nahrávání videa v kvalitě 4K 60p až do vybití baterie. Zcela nový systém automatického ostření, rozhraní pro dotykový displej a LCD displej s vyklápěním do strany zaručují, že je nová Alpha 7S III špičkovým kreativním nástrojem pro profesionální tvůrce videí i všechny typy fotografů.

Architektura systému nového modelu Alpha 7S III byla od základů přepracována tak, aby zajistila výjimečný výkon při nahrávání videí i fotografování. Zbrusu nový full framový obrazový snímač Exmor R™ CMOS se zadním osvitem a 12,1 MP (přibližný počet efektivních MP) využívá celou řadu pokročilých technik zachycení světla, které zajistí vysokou citlivost s nízkou úrovní šumu při slabém osvětlení, aniž by bylo třeba používat velké osvětlovací sestavy. Kromě zdokonalené kvality přináší tento nový obrazový snímač vůbec poprvé u fotoaparátu ze série S systém detekce fáze AF (focal plane phase-detection AF). Model Alpha 7S III je také vybaven novým obrazovým procesorem BIONZ XR™, který obrazový snímač doplňuje a zajišťuje až osmkrát větší výkon zpracování, minimalizuje latenci při zpracování, až trojnásobně omezuje výskyt „rolling shutter“ efektu a stojí za mnoha charakteristikami tohoto fotoaparátu pro fotografování i nahrávání videí. Nový systém je také vybaven nejjasnějším a největším elektronickým OLED eye-level hledáčkem na světě s 9,44 miliony bodů. Novinka je rovněž prvním fotoaparátem na světě, který je vybaven duálními sloty pro paměťové karty typu CFexpress Type A. To umožňuje vysokorychlostní přenos dat při zachování kompaktních rozměrů. 

 

Profesionální řešení pro nahrávání videa 

Alpha 7S III nabízí záznam videa do interní paměti ve formátu 4K rychlostí 120 snímků za sekundu s 10bitovou barevnou hloubkou a vzorkováním barev 4:2:2. Díky tomu nahrává úchvatná videa. Nový fotoaparát přichází s flexibilnějším a efektivnějším postprodukčním pracovním procesem s množstvím pokročilých režimů pro nahrávání videa, například režim All-intra a MPEG-H HEVC/H.265 kódování (XAVC HS™). Alpha 7S III usnadňuje integraci nahraných záběrů s dalšími profesionálními videokamerami, protože nabízí tři různá nastavení barevného gamutu: S-Gamut, S-Gamut3, a S-Gamut3.Cine. Uživatelé mohou při použití gamutu S-Gamut3 nebo S-Gamut3.Cine snadno kombinovat stopáž natáčenou pomocí Alpha 7S III se záběry natáčenými na profesionálních videokamerách. Tím se zjednoduší postprodukční pracovní proces při práci s více kamerami. Kromě křivek gamma S-Log3 podporuje Alpha 7S III obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma) s minimální nutnostní postprodukce. Alpha 7S III také umožňuje 16bitový výstup v RAWu do externího záznamového zařízení prostřednictvím HDMI typu A, nabízí tak dodatečnou flexibilitu při postprodukci.

Zlepšená kvalita obrazu 

Nový obrazový snímač CMOS a obrazový procesor BIONZ XR™, kterými je Alpha 7S III vybavena, přinášejí legendární citlivost řady S se zásadně zlepšenou reprodukcí barev a podáním textur, a tím i lepší celkovou kvalitu obrazu. Základní citlivost ISO byla snížena na 80. Výsledkem je standardní rozsah citlivosti ISO 80-102400 (rozšiřitelný na 80-409600 pro video i fotografie), který přináší flexibilnější citlivost ISO plus široký dynamický rozsah s nízkou hladinou šumu při všech nastaveních. Díky tomu je kvalita obrazu lepší o přibližně 1 krok redukce šumu při nastavení střední a vysoké citlivosti.

Reprodukce barev a textur listí, lidské pleti a dalších je ideální a konzistentní, bez ohledu na zdroje světla. Gradace byla také zdokonalena pro lepší podání pleťových tónů a podtrhuje roll-off u portrétů. Také vylepšuje výkon automatického vyvážení bílé – AWB (Auto WB), kdy nový snímač viditelného a infračerveného světla „Visible light + IR Sensor“ pomáhá docílit přesnější vyvážení bílé při umělém osvětlení, včetně zářivek a LED osvětlení. 

 

Všestranná ovladatelnost

Pokročilé automatické ostření pro hybridní použití 

Vůbec poprvé nabízí model série Alpha 7S, Alpha 7S III, automatické ostření Fast Hybrid AF, které kombinuje detekci fáze a detekci kontrastu AF, dává fotoaparátu schopnost sledovat objekty po velké ploše výjimečnou rychlostí, přesně a plynule, dokonce i při použití malé hloubky ostrosti. Jemný výraz zaostření umožňují objektivy typu E-mount od Sony.

V záběrech, kde se odehrává rychlejší pohyb, jsou k dispozici funkce Real-time Tracking a Real-time Eye AF, které udržují nepřetržité zaostření na fotografovaný objekt. Pokročilá funkce Real-time Eye AF od Sony zlepšuje výkon detekce o 30 % oproti předchozímu systému díky novému obrazovému procesoru. Zajišťuje přesnou, spolehlivou detekci, a to i v případě, že se fotografovaná osoba odvrátí. Funkce Real-time Tracking se aktivuje jednoduše tak, že se na displeji dotknete fotografovaného objektu. Zároveň s tím se aktivuje také funkce Real-time Eye AF, pokud fotoaparát detekuje oko. 

Flexibilní nastavení automatického ostření při natáčení videa 

A7 S III je vybaven několika funkcemi automatického ostření pro profesionální uživatele, včetně sedmi nastavení přechodového efektu AF Transition Speed, který umožní snadno nastavit plynulé přeostření, a pět nastavení citlivosti pro změnu zaostření na objekt (AF Subject Shift Sensitivity), jež uživateli umožňují nastavit si podle vlastních potřeb, jak snadno autofokus přeostří, nebo zůstane zaostřený na vybraný objekt. Funkce Touch Tracking umožňuje uživateli nejen spustit Real-time Tracking, ale také upravovat kompozici a natáčet při použití gimbalu, nebo při natáčení v jednom člověku. Nově je možné dotykové ostření prostřednictvím dotykového displeje nebo dálkově pomocí aplikace Imaging Edge Mobile také v případě, že je aktivován režim manuálního ostření. 

Nová konstrukce odvádějící teplo 

Design konstrukce Alpha 7S III byl přepracován tak, aby zajistil efektivní odvádění tepla a předcházel přehřívání – dokonce i při prodlouženém nepřetržitém natáčení videa v 10bitové kvalitě 4K 60p 4:2:2 po dobu jedné hodiny i déle. Nově vyvinutá unikátní struktura odvádějící teplo udržuje teploty obrazového snímače a obrazového procesoru v mezích jejich normálních provozních teplot, zamezuje přehřívání. Kompaktní rozměry těla přitom zůstávají zachovány. 

Funkce Movie Assist 

Alpha 7S III je prvním fotoaparátem řady Alpha nabízející režim Active Mode, který poskytuje podporu při zvláště obtížném natáčení videa z ruky při cestování, a to díky pětiosé optické stabilizaci obrazu v těle.

Je to také první tělo ze série Alpha typu E-mount s výklopným displejem do boku, který má variabilní úhel natočení, takže je ideální pro záběry při připevnění na gimbal, komplikované úhly záběru, nahrávání z ruky a další. Displej se otáčí do stran, nahoru a dolů a je vybaven 3.0 LCD dotykovým panelem s rozlišením 1,44 milionu bodů, který zajišťuje dobrou viditelnost i v jasném světle venkovního prostředí.

Kromě toho nabízí Alpha 7S III volbu nového režimu Creative Look s 10 předvolbami, které lze použít pro fotografování i natáčení videa. To usnadňuje vytváření zajímavých vzhledů přímo pomocí fotoaparátu. Lze je použít tak, jak jsou přednastaveny, nebo si je uživatel může přizpůsobit.

Do patice fotoaparátu Multi Interface (MI) bylo přidáno digitální zvukové rozhraní pro čistější zvukové nahrávky pomocí kompatibilního externího mikrofonu Sony. Díky sadě adaptéru XLR-K3M XLR, kterou lze pro Alpha 7S III použít, je navíc možné vůbec poprvé nahrávat 4kanálový 24bitový digitální záznam zvuku přímo pomocí fotoaparátu řady Alpha. Stejně jako u ostatního příslušenství pro patici MI není zapotřebí kabelů ani baterií. To poskytuje neomezenou svobodu při natáčení se systémem Alpha.

Mezi další funkce pomáhající při natáčení videí patří přepracovaný displej monitoru s výrazným, jasně viditelným červeným rámečkem, který zřetelně ukazuje, že probíhá nahrávání, a to i když je fotoaparát v kleci nebo na gimbalu, při uživatelském nastavení zoomu, aktivaci nastavitelného vyvážení bílé během záznamu, otočení displeje, intervalovém nahrávání, pořízení fotografie z filmů a další.

 

 

Výjimečné fotografie

Alpha 7S III má rychlý hybridní AF systém (Fast Hybrid AF) se 759 body fázové detekce které pokrývají 92% plochy obrazového snímače. Fotoaparát také dosahuje vysoké přesnosti automatického ostření a ostří precizně a spolehlivě také při špatné hladině osvětlení až EV-6, při níž je obtížné jasně vidět objekty dokonce i pouhým okem. Sériové snímání je možné v elektronické i mechanické závěrce s rychlostí až 10 snímků za sekundu nebo až 8 snímků za sekundu v režimu živého náhledu a umožňuje pořídit více než 1 000 nekomprimovaných snímků v RAWu.

Jako první na světě přichází Alpha 7S III s elektronickým hledáčkem typu 0.64 Quad-XGA s 9,44 miliony bodů (přibližně), OLED displejem s vysokým rozlišením a vylepšenou optikou, které přinášejí nejvyšší rozlišení ve své třídě. Hledáček Alpha 7S III nabízí 0,90x zvětšení, diagonální zorný úhel pokrývající 41°, zorné pole vysoké 25 mm pro jasné zobrazení od rohu k rohu s minimálním zkreslením. Je také odolný vůči prachu, zamlžení a vlhkosti, pohotově reaguje a má přepínatelné režimy pro různé typy objektů. Každý aspekt hledáčku Alpha 7S III byl navržen a vylepšen pro profesionální práci.

Jako vůbec první z digitálních fotoaparátů Sony nabízí Alpha 7S III formát HEIF (High Efficiency Image File Format), který umožňuje 10bitovou gradaci a pokročilou technologii komprese, jež uchová kvalitu obrazu, i když zásadně zmenší velikost souboru a šetří tím kapacitu úložiště. Fotografie snímané v režimu HEIF je možné promítat na kompatibilních HDR (HLG) televizorech Sony, které zprostředkují realistický dynamický rozsah, prostřednictvím přímého připojení fotoaparátu Alpha 7S III přes HDMI. 

Všestranný design vytvořený pro profesionály 

Paměťová karta CFexpress Type A pro vysokorychlostní přenos dat 

Dalším světovým prvenstvím modelu Alpha 7S III je, že je vybavena dvěma sloty pro paměťová média, které jsou kompatibilní s kartami CFexpress Type A, ale podporují také karty UHS-I a UHS-II SDXC/SDHC. To umožňuje vysoké rychlosti zápisu a čtení, rozměry těla fotoaparátu přitom zůstávají kompaktní. Karty CFexpress Type A se ideálně hodí k vysokorychlostnímu sériovému fotografování do RAWu, stejně jako k nahrávání videí v kvalitě 4K 120p s velkým datovým tokem, přináší rychlosti zápisu nové generace, díky kterým lze rychle vyprázdnit buffer fotoaparátů, které generují velké objemy fotografií a dat videí. Vysokorychlostní přenos dat do počítače je možný přibližně 1,7krát vyšší rychlostí než při použití SD karty. Duální sloty nabízejí možnost nastavení režimu automatického přepnutí bez ukončení videa, který prodlužuje délku nepřetržitého nahrávání, což platí také pro nahrávání při vysokém datovém toku.

Přepracovaný systém menu se zdokonaleným dotykovým displejem Alpha 7S III také představí přepracovanou strukturu menu, která usnadní jeho procházení, a dotykové ovládání pro rychlejší a intuitivnější ovládání menu. Tvůrci, kteří se věnují jak fotografování, tak i natáčení videí, si nově mohou uložit různá nastavení pro fotografování a natáčení videí, aby mohli rychle přejít od jedné činnosti na druhou.

 

Vysoká spolehlivost dává tvůrcům novou svobodu

Profesionální uživatelé potřebují více než jen sofistikované funkce a výkon. Potřebují také spolehlivost a odolnost, které se očekávají od jakéhokoli profesionálního nástroje. Alpha 7S III dostala přepracovaný grip pro větší pohodlí a bezpečný úchop, vylepšenou funkci odstraňování prachu a vyznačuje se také odolností proti prachu a vlhkosti, která maximalizuje spolehlivost v náročných podmínkách. Je vybavena odolným a spolehlivým konektorem HDMI typu A a je prvním fotoaparátem řady Alpha podporujícím USB PD (napájení), které umožňuje dodávat vyšší napětí z externího zdroje, takže uživatelé mohou po delší dobu pořizovat snímky a natáčet s minimálním vybíjením interní baterie.

 

Pokročilé připojení pro profesionální pracovní prostředí

Alpha 7S III byla navržena a nakonfigurována s několika pokročilými možnostmi připojení tak, aby poskytovala podporu foto a video novinářům a sportovním fotografům, kteří potřebují sdílet fotografie nebo videa co nejrychleji. Fotoaparát podporuje bezdrátovou síť LAN 5GHz / 2,4 GHz (IEEE 802.11ac) a nabízí technologii MIMO (více vstupů a více výstupů – multiple-input and multiple-output) pro zlepšení kvality komunikace pomocí více antén. Ve srovnání s Alpha7R IV má díky tomu dvojnásobnou rychlost. Je také vybavena novou podporu tetheringu přes USB. Po připojení k zařízení kompatibilnímu s technologií 5G (technologie 5. generace pro mobilní sítě), jako je chytrý telefon „Sony Xperia 1 II“, pomocí kabelu USB, je možné použít rychlý a stabilní přenos souborů FTP pomocí sítě 5G. Vysokorychlostní kabelové připojení USB k LAN také nabízí stabilní a rychlý přenos FTP pro videa i fotografie. K dispozici je konektor USB Type-C ™, který podporuje rychlý přenos dat SuperSpeed USB 5Gpbs (USB 3.2), což umožňuje vysokorychlostní přenos dat pomocí aplikace Imaging Edge Desktop Remote (tethered) pro bezproblémové zpracování velkých obrazových souborů.

Specifikace

 

Obrazové informace

Objektiv Mount Sony E
Formát fotoaparátu Full-frame (1x Crop Factor)
Pixely Skutečně: 12,9 Megapixel
Efektivní: 12,1 Megapixel
Maximální rozlišení 4240 x 2832
Poměr stran 1: 1, 3: 2, 4: 3, 16: 9
Typ senzoru CMOS
Velikost senzoru 35,6 x 23,8 mm
Formát souboru obrázku JPEG, Raw, HEIF
Bitová hloubka 14bitové
Stabilizace obrazu Posun senzoru, 5 os

Expozice

Citlivost ISO Auto, 80 až 102400 (rozšířeno: 40 až 409600)
Rychlost závěrky 1/8000 až 30 sekundový
režim Bulb
Metoda měření Středově vážený průměr, zvýrazněný vážený, vícenásobný, přímý
Expoziční režimy Priorita clony, Manuální, Program, Priorita závěrky
Kompenzace expozice -5 až +5 EV (kroky 1/3 EV)
Rozsah měření -3 až 20 EV
Vyvážení bílé Auto, Zataženo, Teplota barev, Filtr teploty barev, Vlastní, Denní světlo, Blesk, Zářivka (studená bílá), Zářivka (Denní bílá), Zářivka (Denní světlo), Zářivka (Teplá bílá), Žárovka, Stín, Pod vodou
Nepřetržité fotografování Až 10 fps při 12,1 MP pro až 1 000 snímků (Raw) / 1 000 snímků (JPEG)
Až 8 fps při 12,1 MP
Až 6 fps při 12,1 MP
Až 3 fps při 12,1 MP
Intervalové nahrávání Ano
Samospoušť 2/5/10-sekundové zpoždění

Video

Režimy záznamu H.265 / XAVC HS 4: 2: 2 10-bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [50 až 280 Mb / s]
H.265 / XAVC HS 4: 2: 0 10-bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [30 až 200 Mb / s]
H.264 / XAVC SI 4: 2: 2 10-bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976 p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p [240 až 600 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) při 23,976 p / 25p / 29,97 p / 50p / 59,94p [89 až 222 Mb / s]
H.264 / XAVC S 4: 2: 2 10-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [100 až 280 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [50 Mb / s]
H.264 / XAVC S 4: 2: 0 8-bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [60 až 200 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [16 až 100 Mb / s]
Režimy externího záznamu Surový 16-bit
4,2 K (4264 x 2408) až 59,94p
4: 2: 2 10-bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p
Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 50p / 59,94p
Full HD (1920 x 1080) při 50i / 59,94i
4: 2: 0 8-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p
Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 50p / 59,94p
Full HD (1920 x 1080) při 50i / 59,94i
Limit záznamu Neomezený
Video kódování NTSC / PAL
Nahrávání zvuku Vestavěný
vstup mikrofonu (stereofonní)
Formát zvukového souboru AAC LC, AC3, Dolby Digital 2ch, Lineární PCM (Stereo)
Živý přenos Ano
Funkce webové kamery Ano

Ostření

Typ ostření Automatické a manuální ostření
Režim ostření AF s nepřetržitým servem (C), přímé manuální ostření (DMF), manuální ostření (M), AF s jedním servem (S)
Body automatického zaostření Detekce fáze: 759
Detekce kontrastu: 425
Citlivost autofokusu -6 až +20 EV

Hledáček a monitor

Typ hledáčku Elektronický (OLED)
Velikost hledáčku 0,64 "
Rozlišení hledáčku 9,437,184 Dot
Hledáček Eye Point 25 mm
Hledáček 100%
Zvětšení hledáčku Cca. 0,9x
Nastavení dioptrie -4 až +3
Velikost monitoru 3 "
Rozlišení monitoru 1 440 000 bodů
Typ monitoru Kloubový dotykový LCD

Blesk

Vestavěný blesk Ne
Režimy blesku Auto, Doplňkový blesk, Vysokorychlostní synchronizace, Vypnuto, Zadní synchronizace, Redukce červených očí, Pomalá synchronizace
Maximální rychlost synchronizace 1/250 sekundy
Kompenzace blesku -3 až +3 EV (1/3, 1/2 EV kroky)
Vyhrazený systém měření blesku TTL
Externí připojení blesk Hot Shoe

Rozhraní

Slot na paměťovou kartu Duální slot: CFexpress typ A / SD
Připojení HDMI A (v plné velikosti), USB Type-C (USB 3.2 Gen 1), USB Micro-B (USB 2.0), 3,5 mm mikrofon, 3,5 mm sluchátka
Bezdrátový Wi-Fi
Bluetooth
GPS Ne

Environmentální

Provozní teplota 0 až 40 ° C

Fyzický

Baterie 1 x dobíjecí lithium-iont NP-FZ100, 7,2 VDC, 2280 mAh (přibližně 600 snímků)
Rozměry (Š x V x H) 128,9 x 96,9 x 69,7 mm
Hmotnost 614 g (pouze tělo)

 

 

 

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx12
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Druh snímačeCMOS
NapájeníLi-Ion
Barvačerná
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Min. citlivost v ISO80
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu
Rozlišení LCD (px)1 440 000
Druh pamětiCfexpress (dual slot)
Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Max. citlivost v ISO409 600
Hledáčekrozlišení 9 437 184 bodů
Nejrychlejší čas závěrky1/8 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videa4,2 K (4264 x 2408)
Počet fotografií za vteřinu10
Časosběrano
Zaostřovací body (křížové)759
Rozhranímožnost LAN | HDMI | mikrofonní vstup | Wi-Fi | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1 | Wi-Fi + NFC
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
22 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 28 mm f/2,0

SONY FE 28 mm f/2,0

*****
(1 recenze)
SONY FE 28 mm f/2,0
Recenze

Původní cena

12 990,-
 • ohnisková vzdálenost: 28 mm
 • světelnost objektivu: f/2
 • konstrukce objektivu: 9/8
9 490,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

*****
(1 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • optický stabilizátor: ano
63 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(9 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
790,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate
 • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
 • perfektní zpracování s doživotní zárukou
 • nosnost až 90 kg díky kvalitnímu celohliníkovému provedení
2 190,-
Skladem > 5 ks
DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB

DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB

DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB
 • Úložná kapacita 256 GB
 • Maximální rychlost čtení: 1600 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 1000 MB/s
9 990,-
Poslední kus
PANASONIC CFexpress 256GB typ B

PANASONIC CFexpress 256GB typ B

PANASONIC CFexpress 256GB typ B
 • kapacita 256 GB
 • 1 700 MB/s (čtení)
 • 1 000 MB/s (zápis)
12 990,-
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

*****
(2 recenze)
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress
 • Pro karty CFexpress typu B a XQD
 • Rozhraní USB 3.1 Gen 2
 • Rychlost přenosu dat: až 10 Gb / s
SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A
 • Zápis rychlostí až 700 MB / s
 • Čtení rychlostí 800 MB / s
 • Kompaktní design a pokročilá funkčnost
6 290,-
Skladem 4 - 5 ks
GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony
 • Interní bezdrátový rádiový system Godox X
 • Doba dobití blesku 1,5 s
 • Směrné číslo: GN 60 při ISO 100
5 990,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Recenze
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
19 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
10 490,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II
 • Bateriový grip Meike MK-A7RIV
 • Pro vybrané fotoaparáty Sony
 • Pojme jednu nebo dvě baterie NP-FZ100
BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO
 • Zařízení pro řízení vícekamerové produkce, včetně živého streamu online
 • ATEM Mini Pro ISO umožňuje spojit až 5 H.264 (4x vstup, 1x výstup) video signálů do...
 • Možnost plynulého přepínání mezi obrazy
22 590,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu SONY Alpha A7S III tělo

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
22 990,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 28 mm f/2,0

SONY FE 28 mm f/2,0

*****
(1 recenze)
SONY FE 28 mm f/2,0
Recenze

Původní cena

12 990,-
 • ohnisková vzdálenost: 28 mm
 • světelnost objektivu: f/2
 • konstrukce objektivu: 9/8
9 490,-
Skladem > 5 ks
SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

SONY FE 70-200 mm f/2,8 G Master OSS

*****
(1 recenze)
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • optický stabilizátor: ano
63 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(9 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
790,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička

PEAK DESIGN Anchor Mount - destička
 • připevnění popruhu k fotoaparátu
 • nezabraňuje přístupu k baterii
 • po připevnění popruhu směřuje tělo bajonetem dolů
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Capture v3 BLACK Standard plate
 • jednoduchý a efektivní způsob jak nosit fotoaparát např. připevněný na opasek, na...
 • perfektní zpracování s doživotní zárukou
 • nosnost až 90 kg díky kvalitnímu celohliníkovému provedení
2 190,-
Skladem > 5 ks
DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB

DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB

DELKIN CFexpress PRIME Typ B R1600/W1000 256GB
 • Úložná kapacita 256 GB
 • Maximální rychlost čtení: 1600 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 1000 MB/s
9 990,-
Poslední kus
PANASONIC CFexpress 256GB typ B

PANASONIC CFexpress 256GB typ B

PANASONIC CFexpress 256GB typ B
 • kapacita 256 GB
 • 1 700 MB/s (čtení)
 • 1 000 MB/s (zápis)
12 990,-
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

*****
(2 recenze)
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress
 • Pro karty CFexpress typu B a XQD
 • Rozhraní USB 3.1 Gen 2
 • Rychlost přenosu dat: až 10 Gb / s
SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A
 • Zápis rychlostí až 700 MB / s
 • Čtení rychlostí 800 MB / s
 • Kompaktní design a pokročilá funkčnost
6 290,-
Skladem 4 - 5 ks
GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony

GODOX Speedlite V860III pro Sony
 • Interní bezdrátový rádiový system Godox X
 • Doba dobití blesku 1,5 s
 • Směrné číslo: GN 60 při ISO 100
5 990,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Recenze
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
19 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
10 490,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II

MEIKE bateriový grip MK-A7RIV (VG-C4EM) pro Sony A7RIV/A9II
 • Bateriový grip Meike MK-A7RIV
 • Pro vybrané fotoaparáty Sony
 • Pojme jednu nebo dvě baterie NP-FZ100
BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO

BLACKMAGIC ATEM Mini Pro ISO
 • Zařízení pro řízení vícekamerové produkce, včetně živého streamu online
 • ATEM Mini Pro ISO umožňuje spojit až 5 H.264 (4x vstup, 1x výstup) video signálů do...
 • Možnost plynulého přepínání mezi obrazy
22 590,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SONY Alpha A7S III tělo

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...