SONY week - týden plný fotografických výzev!

Náročnost
Začátečník, Středně pokročilý, Pokročilý

Týden 3. - 9. 12. 2018 se stane rájem všech SONY příznivců! Každý den na vás čekají zajímavé besedy, workshopy a produktové prezentace, během nichž si budete moci otestovat v praxi nejnovější přírůstky a přímo se SONY specialisty probrat vše, co vás zajímá.


Na všechny besedy a workshopy je NUTNÁ REGISTRACE VÝŠE!
 

PONDĚLÍ 3. 12. 2018

 • 17:00 - 19:00 | Nastavení SONY fotoaparátů (Jan Tichý) - beseda

Přijďte objevit veškeré možnosti, které váš SONY fotoaparát nabízí! Zúčastněte se besedy s Honzou Tichým, který vás s nastavením fotoaparátů SONY seznámí do posledního detailu.

 • 18:00 - 20:00 | Portrét a akt s Karlem Richtrem - beseda

Fotografuje portrét, akt a je mistrem kolodiového procesu. Jeho fotografie vzbuzují obdiv i kontroverzi. Přijďte si poslechnout jak jeho fotografie - neobyčejné procesem i obsahem - vznikají.

 

ÚTERÝ 4. 12. 2018

 • 17:00 - 19:00 | Portrét s umělým světlem (Jan Tichý, David Kašpárek) - workshop

Zajímá vás téma portrétní fotografie a chcete se přiučit něco nového a vyzkoušet si nejnovější SONY fototechniku? Chcete umět správně pracovat s prostředím, světlem a hloubkou ostrosti a využít naplno potenciál svého fotoaparátu? Přijďte na workshop s Janem Tichým a realizujte neotřelé nápady v praxi! Vše si budete moci vyzkoušet přímo na modelce!
 

STŘEDA 5. 12. 2018

 • 15:00 - 17:00 | Video se SONY (David Kašpárek) - beseda

Proč si vybrat k pořizování videa zrovna SONY fototechniku? Přijďte na besedu s Davidem Kašpárkem zjistit, co vše vám SONY může nabídnout k ulehčení práce při natáčení, jak vhodně fotoaparáty nastavit a hlavně to, jak využít potenciál fotoaparátů na maximum!

 • 17:00 - 19:00 | Street fotografie - kouzlo momentu (Zdeněk Bína) - beseda

Na besedě vám fotograf a hudebník Zdeněk Bína představí své reportážní fotografie plné emocí a autenticity. Dozvíte se, kdy ho začalo bavit zachycovat svět kolem sebe, komunikovat s lidmi a těšit se na zajímavé fotografie.

 

ČTVRTEK 6. 12. 2018

 • 17:00 - 19:00 | Úžasná Praha (Jan Tichý) - beseda

Honza Tichý se v posledním roce intenzivně věnoval fotografování Prahy a koncem listopadu vychází jeho prvni fotografická kniha - Úžasná Praha. Přijďte si poslechnout, co vše se za takovu knihou skrývá, jak focení probíhalo a co by udělal příště jinak. A hlavně se přijďte podívat na průřez fotografií Úžasné Prahy.

 

SOBOTA 8. 12. 2018

 • 15:30 - 17:30 | Architektura se SONY (Jan Tichý, David Kašpárek) - workshop

Vyražte se SONY do ulic, kde si společně s Janem Tichým ukážete, jak správně nastavit fotoaparát, pobavíte se o vhodném příslušenství a o všech úskalích, které fotografování architektury provází. Společnými silami vytvoříte okouzlující snímky velkoměsta. Na workshopu budou k zapůjčení a vyzkoušení fototechnika SONY.
 

NEDĚLE 9. 12. 2018

 • 15:30 - 17:30 | Vášeň ukrytá v archiektuře (Jiří Šebek) - beseda

Fotit architekturu je opravdový kumšt. Je to žánr, který vyžaduje trpělivost a klidnou povahu. Je primárně založen na přesnosti a precizní přípravě. Focení architektury totiž předchází důkladná znalost fotografovaného objektu, počasí, východu a západu slunce a mnoha dalších reálií a faktů. Práce fotografa architektury často znamená i řadu hodin strávených za počítačem. O tom a mnohém dalším vám povypráví na své besedě Jirka Šebek.
 

 

Garant tohoto kurzu je Sony

Sony
SONY week - týden plný fotografických výzev!
Architektura Portrét Street Video

SONY week - týden plný fotografických výzev!

Zdarma
V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny.

SONY week - týden plný fotografických výzev!

Náročnost
Začátečník, Středně pokročilý, Pokročilý

Další kurzy

Svícení portrétu v ateliéru
Svícení portrétu v ateliéru
Ateliér Portrét

Svícení portrétu v ateliéru

Láká vás představa vyzkoušet si fotografovat v ateliéru, zkusit si práci s různými zdroji světla a odraznými deskami? Už jste přemýšleli o tom, jak může být náročná disciplína...

LektorMichal Pavlík
LokalitaAteliér
Nejbližší termín24. 3. 2019
1 790,-
1 - 3 volná místa
Street photo
Street photo
Street

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučme se jak pracovat s fotoaparátem na ulici, umět pohotově měnit...

LektorVojtěch Kubec
Lokalita-
Nejbližší termín-
1 590,-
Bez termínu
Seznámení s GoPro kamerou
Seznámení s GoPro kamerou
GoPro Video

Seznámení s GoPro kamerou

Sdílejte, co vás baví, s nejznámější outdoorovou kamerou na světě. Předvedeme vám, jak jednoduché je záběry pořizovat nebo sdílet se svými přáteli. Také vám pomůžeme vybrat vhodné...

LektorTomáš Kamen
Lokalita-
Nejbližší termín-
590,-
Bez termínu
Kreativní portrét
Kreativní portrét
Portrét

Kreativní portrét

Katka si založila svůj ateliér, aby naplnila svou touhu přinést do fotografie něco realistického, uměleckého, něco, co nezavání kýčem. Jde jí o zachycení podstaty člověka, jeho osobnosti,...

LektorKateřina Janišová
LokalitaZasedací místnost
Nejbližší termín20. 4. 2019
2 190,-
1 - 3 volná místa
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací