Objednejte si vlogovací foto/videokameru Sony ZV-1 | FotoŠkoda

SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Kód produktu: 4015842 | PN: ZV1BDI.EU

Sony ZV-1 je foto/ videokamera určená primárně na vlogování. Produkuje vysoce kvalitní obsah při zachování jednoduchosti ovládání. Vedle vysoké světelnosti, rychlého AF, plně otočného LCD se může pochlubit celou řadou nástrojů a funkcí umožňujících kvalitní optimalizovaný výstup v profesionální kvalitě.
Více o produktu »

 • Kompaktní digitální fotoaparát stvořený pro vlogování (výklopný LCD display, indikace červeného světla při nahrávání, možnost bezdtrátového gripu)
 • Real-time Eye AF - rychlý autofocus s automatickou detekcí očí a tváře
 • Efekt jemné pleti - přirozený tón pleti při vlogování
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Kompaktní digitální fotoaparát stvořený pro vlogování (výklopný LCD display, indikace červeného světla při nahrávání, možnost bezdtrátového gripu)
 • Real-time Eye AF - rychlý autofocus s automatickou detekcí očí a tváře
 • Efekt jemné pleti - přirozený tón pleti při vlogování
 • Imaging Edge Webcam pro živé streamování
 • Čistý záznam zvuku - 3 vestavěné mikrofony se směrovou charakteristikou
 • Funkce Showcase pro prezentaci produktů – rychlé zaostření na objekt před objektivem
 • Tlačítko bokeh efekt přímo na těle fotoaprátu

Parametry

Barvačerná
Bezdrátové rozhraníWi-Fi | Bluetooth + Wi-Fi
Časosběrano
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Expoziční režimyautomatika
GPS modulNe
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"
Max. citlivost v ISO25 600
Max. ohnisková vzdálenost70

Popis produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát


Otočná dotyková obrazovka LCD pro jistotu při pořizování selfie

Vyklápěcí obrazovka LCD poskytuje možnost komponování záběrů při tvorbě vlogů a pořizování selfie, aniž by výhledu bránilo nějaké příslušenství, například mikrofony. Dotykový panel umožňuje intuitivní úpravy zaostření, závěrky a dalších nastavení, a to i při vytváření selfie.

Směrový mikrofon se 3 vložkami a integrovanou ochranou proti větru

Pomocí integrovaného mikrofonu se třemi vložkami dokážete zachytit svůj hlas zřetelně i v davu. Unikátní konstrukční a prostorové řešení umožňuje pomocí filtrování zaznamenat zvuk před fotoaparátem srozumitelně, s minimem rušivého okolního hluku. Při snímání v exteriérech se můžete spolehnout také na přiloženou ochranu proti větru, a to i za větrného počasí.

Optimalizováno pro jednoduché, přirozené selfie

Fotoaparát ZV-1 je navržen pro rychlé a snadné vlogování. Je vybaven ergonomickým gripem na stabilní úchop při pořizování selfie a jasnou kontrolkou záznamu, takže už nikdy nezapomenete nedopatřením stisknout tlačítko nahrávání.

Nádherné a přirozené tóny pleti 

Vyspělé zpracování barev Sony je zárukou živého, přirozeně působícího obrazu, jehož kvality vyniknou zejména u nejrůznějších odstínů pleti. Je k dispozici jak pro videozáznamy, tak pořizování fotografií, a doplňuje je efekt pro měkké tóny pleti, kterým lze vyhladit nedokonalosti pleti.

Vysoká kvalita obrazu a pokročilé efekty na dosah

Navzdory svým kapesním rozměrům je fotoaparát ZV-1 vybaven velkým obrazovým snímačem CMOS Exmor RSTM typu 1.0, který dokáže zajistit kvalitní obraz i při špatném osvětlení a v náročných podmínkách. Mimo to je velký snímač zárukou profesionálně působících snímků s rozostřeným pozadím a efektem bokeh. Vše završuje vysoká rychlost čtení dat – a výsledkem jsou úžasné 4K záběry nebo mimořádně zpomalený záznam.

Kompatibilní s gripy Bluetooth® typu vše v jednom

Fotoaparát ZV-1 je kompatibilní s naším sortimentem gripů pro snímání, například GP-VPT2BT s bezdrátovou technologií Bluetooth®, umožňujících snadné dálkové ovládání záznamu, zoomu a dokonce i programovatelných ovládacích prvků bez nutnosti použití kabelů. Naše gripy poskytnou při snímání stabilitu a flexibilitu a představují ideální příslušenství pro vlogování. Je-li třeba, je lze rozložit na miniaturní stativ, který vám v kompaktní podobě nabídne možnost snímání s volnýma rukama kdekoli. 

Přenechejte starost o zaostření na kameře díky sledování v reálném čase

Stačí, když se jen otočíte obličejem k fotoaparátu. Ten rozpozná barvu, strukturu (jas), vzdálenost objektu (hloubku) a informace o obličeji/očích, automaticky na ně přesně zaostří a zajistí jejich sledování. Mimoto jakmile fotoaparát rozpozná oči, obličeje nebo objekty, zobrazí kolem každého z cílů rámeček, abyste měli jistotu, že příslušný objekt bude ostrý, a nemuseli si dělat starosti.


Jednoduše dosažitelné krásně rozostřené pozadí s efektem bokeh

Pořizujte expresivní selfie s profesionálním vzhledem rozmazaného pozadí. Unikátní spínač Bokeh (tlačítko C1) umožňuje obejít veškeré složité nastavování vyvážené expozice a hloubky ostrosti – stačí jen jediné tlačítko. Jednoduchým stisknutím můžete přepínat mezi důkladným proostřením celé scény nebo rozmazáním pozadí, na kterém objekt krásně vynikne.

Rychlé přeostřování mezi objekty

Vysoce výkonný snímač s automatickým ostřením fázovou detekcí v rovině ostření umožňuje velmi rychlé a přesné hybridní automatické ostření. Snímač využívá 315 ostřicích bodů s fázovou detekcí na plných 65 % plochy obrazovky k rychlému přechodu mezi objekty bez zdlouhavého dolaďování ostrosti. Při pořizování selfie dokáže fotoaparát přeostřit pouhým dotykem z vašeho obličeje na pozadí a zpět, takže dokonalé a přesné zaostření je snadné.

Nechte své recenze vyniknout díky nastavení pro předvádění produktů

Posuňte své recenze produktů na novou, profesionálnější úroveň pomocí nastavení pro předvádění produktů, které umožňuje rychlé a přesné přechody zaostření mezi vámi a představovaným produktem. Ve výchozím nastavení aktivuje režim pro předvádění produktů tlačítko pro vlastní nastavení C2. Tím se současně zruší priorita zaostřování na obličej a rozšíří zorné pole. Stačí jen podržet produkt před fotoaparátem, a ten přeostří z vašeho obličeje. Ušetříte si tak frustraci z nesprávného automatického ostření a můžete začít natáčet videorecenze snadno a efektivně.

Inteligentní přechody automatické expozice (AE) optimalizované pro obličeje

Podmanivé vlogy jsou charakteristické nepředvídatelným pohybem a prožíváním přítomného okamžiku. Tento způsob snímání však také klade velmi vysoké nároky na kamery a u mnohých přesahuje jejich možnosti. Chytrý algoritmus přechodů AE fotoaparátu ZV-1 však dokáže velmi rychle upravovat expozici i při dramatických změnách osvětlení, mezi stínem a slunečním světlem, uvnitř i venku. A díky prioritě obličejů se postará, aby lidé ve videu za všech okolností vypadali co nejlépe, i když osvětlení nebude právě ideální.

Výkonná stabilizace obrazu

Díky kombinovanému systému optické a elektronické stabilizace SteadyShot™ lze s fotoaparátem dosáhnout plynulých, stabilních záběrů i při chůzi. Je speciálně navržen na snímání z ruky a vlogování a je vybaven snímacím gripem, takže si můžete dopřát jistotu nerozmazaných a neroztřesených záběrů. Namísto snahy o pevné držení se můžete plně soustředit na svou prezentaci a kompozici záběru.

Připojte profesionální příslušenství do univerzální patice MI

Naše unikátní univerzální patice (MI) nabízejí mimořádnou flexibilitu s možností připojení světel, mikrofonů a řady dalšího příslušenství. Podporuje nejen příslušenství a blesky pro standardní patice bez kontaktů, ale díky integrovanému rozhraní můžete připojit i vysoce výkonné audio adaptéry, například stereofonní mikrofon ECM-XYST1M, s napájením zajištěným přímo z fotoaparátu.

Filmový charakter plynutí času v časosběrném záznamu

Fotoaparát ZV-1 je vybaven režimem intervalového snímání, který je ideální k vytváření filmových časosběrných videí pomocí našeho počítačového softwaru Imaging EdgeTM Desktop. Nastavitelný interval snímání (v rozmezí 1–60 sekund) a plně manuální ovládání fotoaparátu poskytuje možnost pořizování působivých záběrů plujících mraků, pohybujících se světel a dalších objektů v počtu až 9999 snímků. Praktický napájecí vstup USB umožňuje doplnit mobilní baterii, a můžete tak bez obav zachycovat scenérie trvající mnoho hodin.

Oceňovaný fotoaparát

Sony ZV-1 posbíral celou prestižních ocenění - mimo jiné EISA AWARD za Nejlepší fotoaparát pro vlogování 2020-2021, nebo DPReview Gold Award.


Dynamické, mimořádně zpomalené záběry

Neopakovatelné okamžiky i každodenní dění můžete zachytit v podobě impozantního, mimořádně zpomaleného záznamu, kterým do svých videí snadno dodáte dramatičnost a magický vzhled. Díky frekvenci snímků záznamu až 960 sn./s lze zachytit prakticky libovolný okamžik – a díky nastavitelné rychlosti přehrávání je možné akci zpomalit v libovolné míře v rozsahu od 4x do 40x.

Vysoce kvalitní fotografování v rozlišení 20,1 MP

Se snímačem CMOS Exmor RS 1.0 a objektivem ZEISS® 24-70mm můžete pořizovat fotografie ve vysoké kvalitě. Velký snímač a světelný objektiv F1,8-2,8 doplněný procesorem BIONZ X™ nejnovější generace vytvářejí obraz profesionální kvality – s výjimečně kvalitním podáním i za zhoršených světelných podmínek a úžasným efektem bokeh na pozadí pro portréty.

Pořizujte umělecky působící záběry pomocí kreativních stylů a obrazových efektů

Fotoaparát ZV-1, vybavený nastaveními kreativních stylů a obrazových efektů, nabízí širokou paletu možností pro dosažení nejrůznějšího vzhledu. Můžete tak dodat svým videím na zajímavosti a jedinečnosti. Kreativní styly vám umožňují upravovat parametry obrazu, například kontrast a barvy, obrazové efekty pak dodávají záběrům úžasný nový charakter – kupříkladu módní monochromatický vzhled nebo okouzlující efekt miniatury.

Posílejte si videa do smartphonu odkudkoli pomocí aplikace Imaging Edge Mobile

Odpusťte si čekání před obrazovkou počítače, když se chcete o svá videa a fotografie podělit se světem. Aplikace Imaging Edge Mobile, která je k dispozici pro zařízení se systémem Android a iOS zdarma, vám umožňuje na dálku fotoaparát ZV-1 ovládat a sledovat jeho obraz. Můžete také bezdrátově zálohovat a přenášet snímky do smartphonu – a to i v případě, že je fotoaparát vypnutý. Pomocí aplikace Imaging Edge Mobile můžete své snímky sdílet odkudkoli a nemusíte si dělat starosti s omezenou kvalitou obrazu fotoaparátu v mobilním telefonu.

Doplněk Movie Edit umožňuje ořezávat obraz videa a zajistit dokonalejší stabilizaci obrazu

Připravte své záběry pro sociální média přímo v terénu pomocí doplňku Movie Edit. Tato jednoduchá aplikace, která je k dispozici pro zařízení se systémem iOS a Android spolu s mobilní verzí softwaru Imaging Edge, vám umožní upravovat videa a ořezávat je do požadovaného poměru stran tak, aby byla vhodná pro nejrůznější sociální platformy – s možností automatické úpravy kompozice záběru pro daný objekt. Kromě toho můžete pomocí nástroje pro vylepšení stabilizace ještě více potlačit případné roztřesení a zajistit nádherně plynulý pohyb.

Označování vertikálně orientovaných videí pro snadné sdílení

Fotoaparát ZV-1 umí přidat do metadat označení pro vertikálně natáčená videa, takže je můžete okamžitě nahrávat na platformy určené pro mobilní telefony – není třeba je otáčet ani ořezávat v počítači.

Intuitivní dotykové ovládání

Díky dotykové obrazovce fotoaparátu ZV-1 je výběr bodů pro zaostření a sledování, stejně jako nastavování dalších parametrů, otázkou okamžiku – a to i s vyklopenou obrazovkou při pořizování selfie a vlogování. Už se nemusíte neprakticky vracet za fotoaparát, abyste pomocí otočných ovládacích prvků a joysticku provedli potřebné nastavení. 

Natáčejte 4K videozáznamy jako profesionál

Zachyťte sebe i svět kolem sebe se všemi jeho nádhernými detaily pomocí videozáznamu v rozlišení 4K (QFHD 3840 x 2160). Díky vysokorychlostnímu snímači s technologií LSI využívá fotoaparát ZV-1 odečet plného počtu pixelů a přibližně 1,7x převzorkováním počtu pixelů potřebných pro rozlišení 4K. Výsledkem jsou ohromující, hutné detaily v každičkém snímku. 

Podpora profesionálních pracovních postupů pro záznam videa 

Pro vyšší nároky kladené na výslednou produkci podporuje fotoaparát ZV-1 celou řadu funkcí záznamu videa, které se obvykle používají u profesionálního vybavení, například gamma křivek S-Log3 a S-Log2. Široký dynamický rozsah dostupný při použití těchto profilů S-Log je skvělou volbou na sladění záznamů z různých fotoaparátů či kamer a minimalizaci přepálených světlých míst nebo ztráty detailů ve stínech. K dispozici jsou rovněž další obrazové profily a kreativní styly, doplněné vyspělými funkcemi, jako je Gamma Display Assist, měření pomocí zebry, čistý výstup HDMI s ovládáním záznamu, časový kód a záznam proxy. Je tu vše, co profesionál v oblasti videa potřebuje při své každodenní práci.  

Vestavěné neutrální filtry pro přesné řízení expozice

Vestavěný neutrální šedý filtr (ND) zaručuje optimální expozici za jakýchkoli podmínek tak, abyste se nemuseli vzdávat svých tvůrčích záměrů z hlediska času závěrky nebo clonového čísla. Nastavitelný filtr ND, který je v každém profesionálním prostředí pro natáčení videí samozřejmostí, vám umožní zachycovat rozmazání pohybu a dosahovat výrazného efektu bokeh i za podmínek, za kterých by to jinak nebylo možné – například za jasného denního světla s expozicí na úrovni EV1924.

Pořizujte fotografie z videí

Fotoaparát ZV-1 umí pořizovat ze zaznamenaných videí přímo v kameře fotografie v plném rozlišení – není třeba počítač. Vyberte si z každého videa ty nejlepší okamžiky nebo si ušetřete čas a sdílejte kompletní video s náhledy přímo z fotoaparátu.

 

Specifikace Sony ZV-1

 

SENZOR

 
Pixely Efektivní: 20,1 megapixelů
Maximální rozlišení 5472 x 3648
Poměr stran 1: 1, 3: 2, 4: 3, 16: 9
Typ senzoru CMOS
Velikost senzoru 1 "
Formát souboru obrázku JPEG, Raw
Stabilizace obrazu Digitální a optická

OBJEKTIV

 
Ohnisková vzdálenost 9,4 až 25,7 mm (ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35 mm: 24 až 70 mm)
Optický zoom 2,7x
Digitální zoom 16,3x maximum (44x kombinovaný zoom)
Maximální clona f / 1,8 až 2,8
Rozsah ostření 5 cm do nekonečna (široký)
30 cm do nekonečna (teleobjektiv)
Optický design 10 prvků v 9 skupinách

EXPOZICE

 
Citlivost ISO Auto, 100 až 12800 (rozšířeno: 64 až 25600)
Rychlost závěrky Mechanická závěrka
1/2000 až 30 sekund v režimu BULB

Elektronická závěrka
1/32000 až 30
sekund 1/32000 až 4 sekundy v automatickém režimu
Metoda měření Průměr, Průměr vážený průměr, Multi, Spot
Expoziční režimy Priorita clony, Manuální, Program, Priorita závěrky
Kompenzace expozice -3 až +3 EV (kroky 1/3 EV)
Vyvážení bílé Auto, Zataženo, Teplota barev, Vlastní, Denní světlo, Blesk, Zářivka (studená bílá), Zářivka (Denní bílá), Zářivka (Denní světlo), Zářivka (Teplá bílá), Žárovka, Stín, Pod vodou
Nepřetržité fotografování Až 24 fps při 20,1 MP
Intervalové nahrávání Ano
Samospoušť 2/5/10-sekundové zpoždění
Zvláštní možnosti Panorama

VIDEO

 
Režimy záznamu MP4 / XAVC S
UHD 4K (3840 x 2160) při 23,976p / 25p / 29,97p [60 až 100 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) při 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 100p / 119,88p [16 až 100 Mb / s]
AVCHD / MP4
Full HD (1920 x 1080) při 50i / 59,94i [17 až 24 Mb / s]
Video kódování NTSC / PAL
Nahrávání zvuku Vestavěný
mikrofonní vstup (stereofonní) Externí mikrofonní vstup (stereofonní)
Formát zvukového souboru AC3, lineární PCM (Stereo)

MONITOR

 
Velikost monitoru 3 "
Rozlišení monitoru 921 600 bodů 
Typ monitoru Kloubový dotykový LCD

BLESK

 
Vestavěný blesk Ne
Režimy Flash Auto, Blesk zapnutý, vypnutý, zadní synchronizace, pomalá synchronizace
Externí připojení Flash Hot Shoe

ROZHRANÍ

 
Slot na paměťovou kartu Jeden slot: SD / SDHC / SDXC / Memory Stick Duo Hybrid
Připojení 3,5 mm mikrofon, HDMI D (Micro), USB Micro-B (USB 2.0)
Bezdrátový Bluetooth
Wi-Fi
GPS Ne

ENVIRONMENTÁLNÍ

 
Provozní teplota 0 až 40 ° C

FYZICKÉ

 
akumulátor 1 x dobíjecí lithium-iont NP-BX1, 3,6 VDC, 1240 mAh (přibližně 260 snímků)
Rozměry (Š x V x H) 105,5 x 60 x 43,5 mm
Hmotnost 294 g (Tělo s baterií a pamětí)

 

Firmware k produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Vereze firmaware 2.00 je nová bezplatná aktualizaci firmwaru fotoaparátu ZV-1, která poskytuje snadné využití jeho vysoce kvalitního obrazu a zvuku k přímému přenosu jednoduchým připojením fotoaparátu k počítači prostřednctvím USB. Tato funkce umožňuje každodenní použití ZV-1 od živého přenosu přes platformy sociálních sítí po video konference.

Update firmwaru nalezenete ZDE

 

Parametry produktu

Barvačerná
Bezdrátové rozhraníWi-Fi | Bluetooth + Wi-Fi
Časosběrano
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Expoziční režimyautomatika
GPS modulNe
Hledáčekne
LCD obrazovka3,0"
Max. citlivost v ISO25 600
Max. ohnisková vzdálenost70
Min. citlivost v ISO64
Min. ohnisková vzdálenost24
NapájeníLi-Ion
Nejrychlejší čas závěrky1/32 000
Optický zoom2,7×
Počet fotografií za vteřinu24
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Rozlišení v Mpx20,1
Sáňky pro blesksystémové
Stabilizace obrazuoptická (v objektivu) | elektronická
Světelnost objektivu1,8
Velikost snímače1"/CX (crop 2,7×)
Video výstupano
Zařazení kompaktuVlogovací
Záznam videa4K/UHD (3840x2160)
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
Obsazeno
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem
 • Odolnost proti prachu a vlhku
 • Bezdrátový dálkový ovladač s technologií BLUETOOTH®
 • Rychlé a snadné změny směru
5 390,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
Obsazeno
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem
 • Odolnost proti prachu a vlhku
 • Bezdrátový dálkový ovladač s technologií BLUETOOTH®
 • Rychlé a snadné změny směru
5 390,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...