SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Kód produktu: 4015842 | PN: ZV1BDI.EU

Sony ZV-1 je foto/ videokamera určená primárně na vlogování. Produkuje vysoce kvalitní obsah při zachování jednoduchosti ovládání. Vedle vysoké světelnosti, rychlého AF, plně otočného LCD se může pochlubit celou řadou nástrojů a funkcí umožňujících kvalitní optimalizovaný výstup v profesionální kvalitě.
Více o produktu »

 • Kompaktní digitální fotoaparát stvořený pro vlogování (výklopný LCD display, indikace červeného světla při nahrávání, možnost bezdtrátového gripu)
 • Real-time Eye AF - rychlý autofocus s automatickou detekcí očí a tváře
 • Efekt jemné pleti - přirozený tón pleti při vlogování
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Kompaktní digitální fotoaparát stvořený pro vlogování (výklopný LCD display, indikace červeného světla při nahrávání, možnost bezdtrátového gripu)
 • Real-time Eye AF - rychlý autofocus s automatickou detekcí očí a tváře
 • Efekt jemné pleti - přirozený tón pleti při vlogování
 • Imaging Edge Webcam pro živé streamování
 • Čistý záznam zvuku - 3 vestavěné mikrofony se směrovou charakteristikou
 • Funkce Showcase pro prezentaci produktů – rychlé zaostření na objekt před objektivem
 • Tlačítko bokeh efekt přímo na těle fotoaprátu

Videoprezentace

Popis produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát


Otočná dotyková obrazovka LCD pro jistotu při pořizování selfie

Vyklápěcí obrazovka LCD poskytuje možnost komponování záběrů při tvorbě vlogů a pořizování selfie, aniž by výhledu bránilo nějaké příslušenství, například mikrofony. Dotykový panel umožňuje intuitivní úpravy zaostření, závěrky a dalších nastavení, a to i při vytváření selfie.

Směrový mikrofon se 3 vložkami a integrovanou ochranou proti větru

Pomocí integrovaného mikrofonu se třemi vložkami dokážete zachytit svůj hlas zřetelně i v davu. Unikátní konstrukční a prostorové řešení umožňuje pomocí filtrování zaznamenat zvuk před fotoaparátem srozumitelně, s minimem rušivého okolního hluku. Při snímání v exteriérech se můžete spolehnout také na přiloženou ochranu proti větru, a to i za větrného počasí.

Optimalizováno pro jednoduché, přirozené selfie

Fotoaparát ZV-1 je navržen pro rychlé a snadné vlogování. Je vybaven ergonomickým gripem na stabilní úchop při pořizování selfie a jasnou kontrolkou záznamu, takže už nikdy nezapomenete nedopatřením stisknout tlačítko nahrávání.

Nádherné a přirozené tóny pleti 

Vyspělé zpracování barev Sony je zárukou živého, přirozeně působícího obrazu, jehož kvality vyniknou zejména u nejrůznějších odstínů pleti. Je k dispozici jak pro videozáznamy, tak pořizování fotografií, a doplňuje je efekt pro měkké tóny pleti, kterým lze vyhladit nedokonalosti pleti.

Vysoká kvalita obrazu a pokročilé efekty na dosah

Navzdory svým kapesním rozměrům je fotoaparát ZV-1 vybaven velkým obrazovým snímačem CMOS Exmor RSTM typu 1.0, který dokáže zajistit kvalitní obraz i při špatném osvětlení a v náročných podmínkách. Mimo to je velký snímač zárukou profesionálně působících snímků s rozostřeným pozadím a efektem bokeh. Vše završuje vysoká rychlost čtení dat – a výsledkem jsou úžasné 4K záběry nebo mimořádně zpomalený záznam.

Kompatibilní s gripy Bluetooth® typu vše v jednom

Fotoaparát ZV-1 je kompatibilní s naším sortimentem gripů pro snímání, například GP-VPT2BT s bezdrátovou technologií Bluetooth®, umožňujících snadné dálkové ovládání záznamu, zoomu a dokonce i programovatelných ovládacích prvků bez nutnosti použití kabelů. Naše gripy poskytnou při snímání stabilitu a flexibilitu a představují ideální příslušenství pro vlogování. Je-li třeba, je lze rozložit na miniaturní stativ, který vám v kompaktní podobě nabídne možnost snímání s volnýma rukama kdekoli. 

Přenechejte starost o zaostření na kameře díky sledování v reálném čase

Stačí, když se jen otočíte obličejem k fotoaparátu. Ten rozpozná barvu, strukturu (jas), vzdálenost objektu (hloubku) a informace o obličeji/očích, automaticky na ně přesně zaostří a zajistí jejich sledování. Mimoto jakmile fotoaparát rozpozná oči, obličeje nebo objekty, zobrazí kolem každého z cílů rámeček, abyste měli jistotu, že příslušný objekt bude ostrý, a nemuseli si dělat starosti.


Jednoduše dosažitelné krásně rozostřené pozadí s efektem bokeh

Pořizujte expresivní selfie s profesionálním vzhledem rozmazaného pozadí. Unikátní spínač Bokeh (tlačítko C1) umožňuje obejít veškeré složité nastavování vyvážené expozice a hloubky ostrosti – stačí jen jediné tlačítko. Jednoduchým stisknutím můžete přepínat mezi důkladným proostřením celé scény nebo rozmazáním pozadí, na kterém objekt krásně vynikne.

Rychlé přeostřování mezi objekty

Vysoce výkonný snímač s automatickým ostřením fázovou detekcí v rovině ostření umožňuje velmi rychlé a přesné hybridní automatické ostření. Snímač využívá 315 ostřicích bodů s fázovou detekcí na plných 65 % plochy obrazovky k rychlému přechodu mezi objekty bez zdlouhavého dolaďování ostrosti. Při pořizování selfie dokáže fotoaparát přeostřit pouhým dotykem z vašeho obličeje na pozadí a zpět, takže dokonalé a přesné zaostření je snadné.

Nechte své recenze vyniknout díky nastavení pro předvádění produktů

Posuňte své recenze produktů na novou, profesionálnější úroveň pomocí nastavení pro předvádění produktů, které umožňuje rychlé a přesné přechody zaostření mezi vámi a představovaným produktem. Ve výchozím nastavení aktivuje režim pro předvádění produktů tlačítko pro vlastní nastavení C2. Tím se současně zruší priorita zaostřování na obličej a rozšíří zorné pole. Stačí jen podržet produkt před fotoaparátem, a ten přeostří z vašeho obličeje. Ušetříte si tak frustraci z nesprávného automatického ostření a můžete začít natáčet videorecenze snadno a efektivně.

Inteligentní přechody automatické expozice (AE) optimalizované pro obličeje

Podmanivé vlogy jsou charakteristické nepředvídatelným pohybem a prožíváním přítomného okamžiku. Tento způsob snímání však také klade velmi vysoké nároky na kamery a u mnohých přesahuje jejich možnosti. Chytrý algoritmus přechodů AE fotoaparátu ZV-1 však dokáže velmi rychle upravovat expozici i při dramatických změnách osvětlení, mezi stínem a slunečním světlem, uvnitř i venku. A díky prioritě obličejů se postará, aby lidé ve videu za všech okolností vypadali co nejlépe, i když osvětlení nebude právě ideální.

Výkonná stabilizace obrazu

Díky kombinovanému systému optické a elektronické stabilizace SteadyShot™ lze s fotoaparátem dosáhnout plynulých, stabilních záběrů i při chůzi. Je speciálně navržen na snímání z ruky a vlogování a je vybaven snímacím gripem, takže si můžete dopřát jistotu nerozmazaných a neroztřesených záběrů. Namísto snahy o pevné držení se můžete plně soustředit na svou prezentaci a kompozici záběru.

Připojte profesionální příslušenství do univerzální patice MI

Naše unikátní univerzální patice (MI) nabízejí mimořádnou flexibilitu s možností připojení světel, mikrofonů a řady dalšího příslušenství. Podporuje nejen příslušenství a blesky pro standardní patice bez kontaktů, ale díky integrovanému rozhraní můžete připojit i vysoce výkonné audio adaptéry, například stereofonní mikrofon ECM-XYST1M, s napájením zajištěným přímo z fotoaparátu.

Filmový charakter plynutí času v časosběrném záznamu

Fotoaparát ZV-1 je vybaven režimem intervalového snímání, který je ideální k vytváření filmových časosběrných videí pomocí našeho počítačového softwaru Imaging EdgeTM Desktop. Nastavitelný interval snímání (v rozmezí 1–60 sekund) a plně manuální ovládání fotoaparátu poskytuje možnost pořizování působivých záběrů plujících mraků, pohybujících se světel a dalších objektů v počtu až 9999 snímků. Praktický napájecí vstup USB umožňuje doplnit mobilní baterii, a můžete tak bez obav zachycovat scenérie trvající mnoho hodin.

Oceňovaný fotoaparát

Sony ZV-1 posbíral celou prestižních ocenění - mimo jiné EISA AWARD za Nejlepší fotoaparát pro vlogování 2020-2021, nebo DPReview Gold Award.


Dynamické, mimořádně zpomalené záběry

Neopakovatelné okamžiky i každodenní dění můžete zachytit v podobě impozantního, mimořádně zpomaleného záznamu, kterým do svých videí snadno dodáte dramatičnost a magický vzhled. Díky frekvenci snímků záznamu až 960 sn./s lze zachytit prakticky libovolný okamžik – a díky nastavitelné rychlosti přehrávání je možné akci zpomalit v libovolné míře v rozsahu od 4x do 40x.

Vysoce kvalitní fotografování v rozlišení 20,1 MP

Se snímačem CMOS Exmor RS 1.0 a objektivem ZEISS® 24-70mm můžete pořizovat fotografie ve vysoké kvalitě. Velký snímač a světelný objektiv F1,8-2,8 doplněný procesorem BIONZ X™ nejnovější generace vytvářejí obraz profesionální kvality – s výjimečně kvalitním podáním i za zhoršených světelných podmínek a úžasným efektem bokeh na pozadí pro portréty.

Pořizujte umělecky působící záběry pomocí kreativních stylů a obrazových efektů

Fotoaparát ZV-1, vybavený nastaveními kreativních stylů a obrazových efektů, nabízí širokou paletu možností pro dosažení nejrůznějšího vzhledu. Můžete tak dodat svým videím na zajímavosti a jedinečnosti. Kreativní styly vám umožňují upravovat parametry obrazu, například kontrast a barvy, obrazové efekty pak dodávají záběrům úžasný nový charakter – kupříkladu módní monochromatický vzhled nebo okouzlující efekt miniatury.

Posílejte si videa do smartphonu odkudkoli pomocí aplikace Imaging Edge Mobile

Odpusťte si čekání před obrazovkou počítače, když se chcete o svá videa a fotografie podělit se světem. Aplikace Imaging Edge Mobile, která je k dispozici pro zařízení se systémem Android a iOS zdarma, vám umožňuje na dálku fotoaparát ZV-1 ovládat a sledovat jeho obraz. Můžete také bezdrátově zálohovat a přenášet snímky do smartphonu – a to i v případě, že je fotoaparát vypnutý. Pomocí aplikace Imaging Edge Mobile můžete své snímky sdílet odkudkoli a nemusíte si dělat starosti s omezenou kvalitou obrazu fotoaparátu v mobilním telefonu.

Doplněk Movie Edit umožňuje ořezávat obraz videa a zajistit dokonalejší stabilizaci obrazu

Připravte své záběry pro sociální média přímo v terénu pomocí doplňku Movie Edit. Tato jednoduchá aplikace, která je k dispozici pro zařízení se systémem iOS a Android spolu s mobilní verzí softwaru Imaging Edge, vám umožní upravovat videa a ořezávat je do požadovaného poměru stran tak, aby byla vhodná pro nejrůznější sociální platformy – s možností automatické úpravy kompozice záběru pro daný objekt. Kromě toho můžete pomocí nástroje pro vylepšení stabilizace ještě více potlačit případné roztřesení a zajistit nádherně plynulý pohyb.

Označování vertikálně orientovaných videí pro snadné sdílení

Fotoaparát ZV-1 umí přidat do metadat označení pro vertikálně natáčená videa, takže je můžete okamžitě nahrávat na platformy určené pro mobilní telefony – není třeba je otáčet ani ořezávat v počítači.

Intuitivní dotykové ovládání

Díky dotykové obrazovce fotoaparátu ZV-1 je výběr bodů pro zaostření a sledování, stejně jako nastavování dalších parametrů, otázkou okamžiku – a to i s vyklopenou obrazovkou při pořizování selfie a vlogování. Už se nemusíte neprakticky vracet za fotoaparát, abyste pomocí otočných ovládacích prvků a joysticku provedli potřebné nastavení. 

Natáčejte 4K videozáznamy jako profesionál

Zachyťte sebe i svět kolem sebe se všemi jeho nádhernými detaily pomocí videozáznamu v rozlišení 4K (QFHD 3840 x 2160). Díky vysokorychlostnímu snímači s technologií LSI využívá fotoaparát ZV-1 odečet plného počtu pixelů a přibližně 1,7x převzorkováním počtu pixelů potřebných pro rozlišení 4K. Výsledkem jsou ohromující, hutné detaily v každičkém snímku. 

Podpora profesionálních pracovních postupů pro záznam videa 

Pro vyšší nároky kladené na výslednou produkci podporuje fotoaparát ZV-1 celou řadu funkcí záznamu videa, které se obvykle používají u profesionálního vybavení, například gamma křivek S-Log3 a S-Log2. Široký dynamický rozsah dostupný při použití těchto profilů S-Log je skvělou volbou na sladění záznamů z různých fotoaparátů či kamer a minimalizaci přepálených světlých míst nebo ztráty detailů ve stínech. K dispozici jsou rovněž další obrazové profily a kreativní styly, doplněné vyspělými funkcemi, jako je Gamma Display Assist, měření pomocí zebry, čistý výstup HDMI s ovládáním záznamu, časový kód a záznam proxy. Je tu vše, co profesionál v oblasti videa potřebuje při své každodenní práci.  

Vestavěné neutrální filtry pro přesné řízení expozice

Vestavěný neutrální šedý filtr (ND) zaručuje optimální expozici za jakýchkoli podmínek tak, abyste se nemuseli vzdávat svých tvůrčích záměrů z hlediska času závěrky nebo clonového čísla. Nastavitelný filtr ND, který je v každém profesionálním prostředí pro natáčení videí samozřejmostí, vám umožní zachycovat rozmazání pohybu a dosahovat výrazného efektu bokeh i za podmínek, za kterých by to jinak nebylo možné – například za jasného denního světla s expozicí na úrovni EV1924.

Pořizujte fotografie z videí

Fotoaparát ZV-1 umí pořizovat ze zaznamenaných videí přímo v kameře fotografie v plném rozlišení – není třeba počítač. Vyberte si z každého videa ty nejlepší okamžiky nebo si ušetřete čas a sdílejte kompletní video s náhledy přímo z fotoaparátu.

 

 

Firmware k produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Vereze firmaware 2.00 je nová bezplatná aktualizaci firmwaru fotoaparátu ZV-1, která poskytuje snadné využití jeho vysoce kvalitního obrazu a zvuku k přímému přenosu jednoduchým připojením fotoaparátu k počítači prostřednctvím USB. Tato funkce umožňuje každodenní použití ZV-1 od živého přenosu přes platformy sociálních sítí po video konference.

Update firmwaru nalezenete ZDE

 

Parametry produktu

Zařazení kompaktuVlogovací
Velikost snímače1"/CX (crop 2,7×)
Barva fotoaparátučerná
Vlastnosti tělavhodný pro vlogování
Maximální rozlišení fotografie (px)5 472 × 3 648
Počet efektivních pixelů (Mpx)20,1
Poměr stran snímku3:2 | 16:9
Typ snímačeCMOS
Citlivost ISO - rozsah100 - 12 800
Rozšířené ISO (minimum)80
Rozšířené ISO (maximum)25600
Stabilizace obrazuoptická (v objektivu) | elektronická
Formát snímkuJPEG
Systém automatického zaostřovánídetekce oka | detekce obličeje | automatický výběr AF bodu | sledování objektu
Počet zaostřovacích bodů (křížové)315
Optický zoom2,7×
Min. ohnisková vzdálenost24
Max. ohnisková vzdálenost70
Světelnost objektivu1,8–2,8
Funkce LCD displejedotykový | výklopný a otočný
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1230000
Hledáčeknemá vestavěný hledáček
Expoziční čas - nejkratší (s)1/32 000
Expoziční čas - nejdelší (s)30
Expoziční režimyautomatika | programová automatika P | scénické režimy
Blesksystémová patice
Synchronizační čas pro blesk1/160
Rychlost sériového snímání (sn/s)24
Bezdrátové rozhraníWi-Fi | Bluetooth
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | 4K/UHD (3840 × 2160)
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
NapájeníLi-Ion
Rozhranímikrofonní vstup | Wi-Fi | USB 3.1 | micro HDMI
Šířka fotoaparátu (mm)106
Výška fotoaparátu (mm)60
Hloubka fotoaparátu (mm)44
Hmotnost fotoaparátu (g)294
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
3 490,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 460,-
Skladem > 5 ks
VELBON Videomate 638 - stativ

VELBON Videomate 638 - stativ

*****
(1 recenze)
VELBON Videomate 638 - stativ
Doprava zdarma
 • nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, inovované, konstrukčně...
 • Videomate jsou vyrobeny z odlehčeného hliníky v kombinaci s komponenty, které jsou...
 • stativy se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a precizním...
2 490,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100

SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100

SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100
Doprava zdarma
 • pouzdro z pravé kůže pro Sony RX100
 • obsahuje karabinu pro bezpečné připevnění k opasku nebo brašně a rovněž tenký, pevný,...
2 990,-
Skladem > 5 ks
SONY LCS-CS2B černé

SONY LCS-CS2B černé

SONY LCS-CS2B černé
 • Lehké a stylové pouzdro chrání fotoaparát Cyber-shot™ před prachem, deštěm, škrábanci a...
 • Vnější kapsa se zipem poskytuje praktické místo na náhradní paměťovou kartu nebo baterii
 • Vnitřní kapsa na kreditní kartu, mince, lístky a podobně
Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce ve...

6 990,-
> 3 volných míst
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Poznejte perfektně svůj fotoaparát, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší (bez)zrcadlovce od prvního spuštění až po...

890,-
> 3 volných míst
FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750

FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750

FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750
Doprava zdarma 3 roky záruka
 • Ideální pro natáčení videa i focení produktů
 • Hodí se pro doplňkové svícení scény
 • RGB nastavení přes aplikaci Desal Lite+
5 150,-
Skladem 2 - 3 ks
FOMEI LED RGB 80B

FOMEI LED RGB 80B

FOMEI LED RGB 80B
Doprava zdarma Sleva 3 roky záruka
 • Typ světla: RGB / CCT
 • Výkon světla: 80 W
 • Svítivost: 1m / 7000 lx
5 590,-
Skladem 2 - 3 ks
FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit

FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit

FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit
Doprava zdarma
 • Set dvou světel, stativu
 • Bi-color / RGB efekt
 • Výkon12W
FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování

FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování

FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování
Doprava zdarma
 • Výko 12W
 • Barevná teplot 2500 - 9000K
 • flexibilní rameno
5 490,-
Poslední kus
MINOX ministativ + drátěná spoušť

MINOX ministativ + drátěná spoušť

MINOX ministativ + drátěná spoušť
 • Stylový kovový ministativ pro fotoaparát Minox
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem

SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem

SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem
Doprava zdarma
 • Záznam zvuku až do 60 metrů
 • VHF přenos pro čistý zvuk
 • Monitoring v reálném čase
SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem

SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem

SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem
Doprava zdarma
 • Pro filmaře, vloggery, novináře
 • Všesměrový Lav Mic
 • Bodypack vysílač s Auto Gain
18 490,-
SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem

SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem

SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem
Doprava zdarma
 • Pro filmaře, vloggery, novináře
 • Dynamický Cardiodid mikrofon
 • Ruční vysílač s automatickým příjmem
18 490,-
SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače

SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače

SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače
Doprava zdarma
 • Pro DIY filmaře / Vloggera, novináře
 • Všesměrový Lav Mic
 • Vysílač Bodypack s automatickým příjmem
24 790,-
SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun
Doprava zdarma
 • kompaktní mikrofon "shotgun"
 • Multi Interface Shoe
 • 8 výkonných vstupů
9 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit

SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit

SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit
Doprava zdarma
 • Mikrofon typu shotgun,
 • Multi Interface shoe
 • digitální / analogový výstup
13 990,-
SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem
Doprava zdarma
 • Odolnost proti prachu a vlhku
 • Bezdrátový dálkový ovladač s technologií BLUETOOTH®
 • Rychlé a snadné změny směru
5 390,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun
Doprava zdarma
 • Sony ECM-B10 – kompaktní bezdrátový mikrofon
 • Principu: digitální přenos zvuku do fotoaparátu
 • Pro: tvůrce obsahu, podcasty, videoblogy (vlogy)
6 990,-
Skladem 2 - 3 ks

Příslušenství k produktu SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
3 490,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 460,-
Skladem > 5 ks
VELBON Videomate 638 - stativ

VELBON Videomate 638 - stativ

*****
(1 recenze)
VELBON Videomate 638 - stativ
Doprava zdarma
 • nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, inovované, konstrukčně...
 • Videomate jsou vyrobeny z odlehčeného hliníky v kombinaci s komponenty, které jsou...
 • stativy se vyznačují vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a precizním...
2 490,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100

SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100

SONY LCS-RXGB měkké pouzdro pro řady RX100
Doprava zdarma
 • pouzdro z pravé kůže pro Sony RX100
 • obsahuje karabinu pro bezpečné připevnění k opasku nebo brašně a rovněž tenký, pevný,...
2 990,-
Skladem > 5 ks
SONY LCS-CS2B černé

SONY LCS-CS2B černé

SONY LCS-CS2B černé
 • Lehké a stylové pouzdro chrání fotoaparát Cyber-shot™ před prachem, deštěm, škrábanci a...
 • Vnější kapsa se zipem poskytuje praktické místo na náhradní paměťovou kartu nebo baterii
 • Vnitřní kapsa na kreditní kartu, mince, lístky a podobně
Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce ve...

6 990,-
> 3 volných míst
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Poznejte perfektně svůj fotoaparát, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší (bez)zrcadlovce od prvního spuštění až po...

890,-
> 3 volných míst
FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750

FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750

FOMEI LED RGB 18C + 2x NP-F750
Doprava zdarma 3 roky záruka
 • Ideální pro natáčení videa i focení produktů
 • Hodí se pro doplňkové svícení scény
 • RGB nastavení přes aplikaci Desal Lite+
5 150,-
Skladem 2 - 3 ks
FOMEI LED RGB 80B

FOMEI LED RGB 80B

FOMEI LED RGB 80B
Doprava zdarma Sleva 3 roky záruka
 • Typ světla: RGB / CCT
 • Výkon světla: 80 W
 • Svítivost: 1m / 7000 lx
5 590,-
Skladem 2 - 3 ks
FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit

FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit

FOMEI LED MINI 12/12 RGB Youtuber kit
Doprava zdarma
 • Set dvou světel, stativu
 • Bi-color / RGB efekt
 • Výkon12W
FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování

FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování

FOMEI LED MINI RGB 12 set na streamování
Doprava zdarma
 • Výko 12W
 • Barevná teplot 2500 - 9000K
 • flexibilní rameno
5 490,-
Poslední kus
MINOX ministativ + drátěná spoušť

MINOX ministativ + drátěná spoušť

MINOX ministativ + drátěná spoušť
 • Stylový kovový ministativ pro fotoaparát Minox
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem

SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem

SARAMONIC SR-WM4C Bezdrátový VHF mikrofonní systém s klopovým mikrofonem
Doprava zdarma
 • Záznam zvuku až do 60 metrů
 • VHF přenos pro čistý zvuk
 • Monitoring v reálném čase
SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem

SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem

SONY UWP-D21 bezdrátová sada s klopovým mikrofonem
Doprava zdarma
 • Pro filmaře, vloggery, novináře
 • Všesměrový Lav Mic
 • Bodypack vysílač s Auto Gain
18 490,-
SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem

SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem

SONY UWP-D22 bezdrátová sada s handheld mikrofonem
Doprava zdarma
 • Pro filmaře, vloggery, novináře
 • Dynamický Cardiodid mikrofon
 • Ruční vysílač s automatickým příjmem
18 490,-
SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače

SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače

SONY UWP-D26 bezdrátový set klopového mikrofonu + plug-on vysílače a přijímače
Doprava zdarma
 • Pro DIY filmaře / Vloggera, novináře
 • Všesměrový Lav Mic
 • Vysílač Bodypack s automatickým příjmem
24 790,-
SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B1M mikrofon typu shotgun
Doprava zdarma
 • kompaktní mikrofon "shotgun"
 • Multi Interface Shoe
 • 8 výkonných vstupů
9 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit

SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit

SONY XLR-K3M XLR mikrofon adapter kit
Doprava zdarma
 • Mikrofon typu shotgun,
 • Multi Interface shoe
 • digitální / analogový výstup
13 990,-
SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem

SONY GP-VPT2 rozšiřující grip s bezdrátovým dálkovým ovladačem
Doprava zdarma
 • Odolnost proti prachu a vlhku
 • Bezdrátový dálkový ovladač s technologií BLUETOOTH®
 • Rychlé a snadné změny směru
5 390,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun

SONY ECM-B10 mikrofon typu shotgun
Doprava zdarma
 • Sony ECM-B10 – kompaktní bezdrátový mikrofon
 • Principu: digitální přenos zvuku do fotoaparátu
 • Pro: tvůrce obsahu, podcasty, videoblogy (vlogy)
6 990,-
Skladem 2 - 3 ks

Poradna k produktu

SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz