Eshop a Zákaznická podpora | FotoŠkoda

Eshop a Zákaznická podpora

Marta Štolbovávedoucí týmu

Marta má na starosti oddělení e-shopu a zákaznické podpory. Společně se svým týmem zajišťuje správu internetových objednávek, expedici zásilek, správu zákaznických karet, splátkový prodej a vyřizování e-mailů a telefonů přicházejících na e-shop a také na obecné linky Centra FotoŠkoda. Prakticky veškerý volný čas věnuje sportu. Pokud ale nejezdí na kole nebo neběhá se svým čtyřnohým parťákem, ráda při poslechu hudby vaří nebo zahradničí.

Lenka Fraňkováasistentka

Asistentka e-shopu má na starosti správu internetových objednávek. Potřebujete-li se na něco zeptat ke své objednávce, ráda vám odpoví na veškeré vaše dotazy. Pozitivní energii čerpá s přáteli u moře u dobrého jídla a pití. Ráda cestuje a podniká turistické výlety.

Jan KrpálekAsistent

Honza nejraději tráví čas na chatě nebo skládáním elektronické hudby, kterou i hraje jako DJ. Má na starosti správu zákaznických karet i telefonickou, e-mailovou komunikaci se zákazníkem při objednávkách v e-shopu a splátkový prodej. Je držitel certifikátu České bankovní asociace o spotřebitelském úvěru.

Kristýna Steinbachováasistentka

Kristýnin zájem o fotografii začal u obyčejného focení telefonem a přerostl v koníček, při kterém se Kristýna zaměřuje především na focení zvířat, přírody nebo urbexu. Ve volných chvílích s chutí prozkoumává nové kouty Česka a vyráží především do hor, po zříceninách a hradech nebo po různých festivalech. S Kristýnou se potkáte na sekretariátu, kde zajišťuje personální záležitosti a další administrativu a kde vás nasměruje na příslušného kolegu ve firmě nebo vám poradí s kurzy.

Adam Žákasistent

Adam je velkým fanouškem klasických analogových fotoaparátů. Rád pracuje se starými deskovými kamerami i s mnohem menšími a jednoduššími kousky. Ve volném čase se kromě focení a rozšiřování sbírky foťáků věnuje kvalitnímu filmovému umění. S Adamem se potkáte na zákaznické podpoře, případně pomůže odbavit vaši objednávku v eshopu. Je držitel certifikátu České bankovní asociace o spotřebitelském úvěru.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...