Studiová technika a brašny | FotoŠkoda

Studiová technika a brašny

Petr KulhánekVedoucí týmu

Vedoucí týmu Petr vám rád poradí jak s profesionálním vybavením do ateliéru, tak se stativy, stabilizátory, dalekohledy a brašnami. Do jeho pole působnosti spadají například značky Fomei, Swarovski optik, Novoflex, Gitzo či Vanguard. Jeho životní vášní jsou hory, v létě šplhá do neúprosných výšek, v zimě lyžuje či bruslí na běžkách. A zajímavost - když byl mlád, dokonce v horách průvodcoval.

Martin Souralodborný prodejce

Martin se fotografii učil poznávat od svého tatínka fotografa a sám dnes rád zachycuje krásné přírodní scenerie na svůj fotoaparát. Pro hezký snímek si s oblibou zajede třeba do Českého Švýcarska, na Šumavu nebo na jih Španělska. Odpočine si u manuální práce ve své dílně nebo při četbě literatury faktu či filosofie. Volný čas ale věnuje také své kapele, v níž hraje na kytaru a baskytaru. Je naším specialistou na dalekohledy, ale poradí vám také s výběrem ideální brašny či stativu v odděleních brašen a fototechniky.

Jakub Vajasodborný prodejce

K fotografii Jakuba přivedla chuť tvořit a celý proces vzniku analogové fotografie. Nejraději na svých fotografiích zachycuje lidské tváře, ať už na portrétech, nebo v rámci street fotografie. Mezi jeho velké koníčky patří nové technologie, jízda na motorce, výlety do přírody, posezení s přáteli nebo fitness. Jakuba najdete v oddělení studiové techniky nebo brašen, kde vám rád poradí s výběrem toho nejvhodnějšího příslušenství.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...