Studiová technika a brašny

Kristýna JakubovičováOdborný prodejce

Kristýna má vizuální umění v krvi, její rodiče jsou výtvarníci. Ona sama ale nejvíc tíhne ke kameře a fotoaparátu, pracovala i jako kameramanka. Fotí jedině na Prakticu a zaznamenává jím život ve městě nebo hory, do nichž se ráda i na několik dní ráda sama vydává. Kromě toho staví modely letadel. Potkat ji můžete v oddělení brašen, stativů a studiové techniky.

Petr Kulhánekvedoucí oddělení

Vedoucí týmu Petr vám rád poradí jak s profesionálním vybavením do ateliéru, tak se stativy, dalekohledy a brašnami. Jeho životní vášní jsou hory, v létě šplhá do neúprosných výšek, v zimě lyžuje či bruslí na běžkách. A zajímavost - když byl mlád, dokonce v horách průvodcoval.

Luboš Rytychodborný prodejce

Luboš je naším odborníkem na světla a studiovou techniku a je skutečně člověkem na svém místě. Vlastníma rukama si totiž postavil ateliér s vybavením okolo roku 1900 a ve volném čase se věnuje i další dobové technice. Již čtvrt století pořizuje snímky krajiny a zátiší na dřevěné fotoaparáty.

Jakub Vajasodborný prodejce

K fotografii Jakuba přivedla chuť tvořit a celý proces vzniku analogové fotografie. Nejraději na svých fotografiích zachycuje lidské tváře, ať už na portrétech, nebo v rámci street fotografie. Jeho velkým koníčkem jsou nové technologie. Jakuba najdete v oddělení studiové techniky nebo brašen, kde vám rád poradí s výběrem toho nejvhodnějšího příslušenství.

Helena Zrzaváodborný prodejce

Vystudovanou fotografku provází fotoaparát od dětství a nejraději na něj zachycuje portréty a krajiny. Ve volném čase ráda se svou rodinou a přáteli podniká výlety, si jde zaplavat nebo se zaposlouchá do hudby Depeche Mode. Díky mnohaletým zkušenostem vám dokáže poradit s výběrem brašny, pouzdra a dalšího fotografického příslušenství.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací