Svatební fotograf

Nechte si zaznamenat svůj velký den!

Fotografování svatby je projevem velké důvěry, proto ke každé svatbě přistupujeme individuálně. Před každým fotografováním proběhne schůzka s fotografem, kde si proberete vaše přání a představy.

S naším fotografem budete mít jistotu, že na krásné okamžiky budete vzpomínat z jedinečných fotografií plných emocí a atmosféry.

Můžeme spolu nafotit jak předsvatební fotky v ateliéru, tak zaznamenat samotnou svatbu na fotkách i na videu. A protože každý má o fotkách odlišnou představu, společně vymyslíme nejlepší řešení a podmínky.

Připravili jsme pro vás několik balíčků:

1,5-2 hodiny focení 8 000,-
focení obřadu v ceně
pořízení videa z obřadu v ceně

 

4-5 hodiny focení 16 000,-
focení obřadu v ceně
focení hostiny (oběd, dort, rozbalování dárků) v ceně
video z obřadu v ceně
videoklip z celého dne v ceně

 

6-8 hodin focení 20 000,-
focení obřadu v ceně
focení hostiny (oběd, dort, rozbalování dárků) v ceně
focení party v ceně
video z obřadu v ceně
videoklip z celého dne v ceně

Pokud chcete nechat svůj den zaznamenat očima dvou fotografů, můžete využít služeb fotografky Eleny za 1 800 Kč na hodinu, a to ke kterémukoliv z balíčků. V galerii snímků najdete jak její fotografie, tak portfolio našeho hlavního fotografa Timura.

Ze svého velkého dne si potom můžete pořídit kvalitní, ručně vázanou fotoknihu z fotografického papíru, která vám bude jeho atmosféru stále připomínat.

Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 222 929 069 / 039 nebo na e-mailu fotoatelier@fotoskoda.cz, kde vám poskytneme veškeré informace, a dohodneme vše tak, abyste si svůj výjimečný den užili a měli ho perfektně zachycený.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím