TAMRAC 5585 Expedition 5x - fotobatoh AKCE

Kód produktu: 1061053 | PN: 5575

Ani malý, ani velký, prostě „tak akorát“, to je Tamrac Expedition 5x. Jako správný expediční batoh je doslova nabitý funkčními materiály a technologiemi usnadňujícími přenášení fotografické výbavy. Uvnitř hlavní komory batohu je prostor pro uložení dvou digitálních SLR fotoaparátů s nasazenými objektivy, řadu přídavných objektivů a blesk. Obě vertikální oboustranně ohebné polstrované přepážky jsou vyztužené plastem, uložené objektivy jsou zajištěny pomocí stahovacích pásků. Expedition 5x je také vhodný pro přenášení malých notebooků s úhlopříčkou displeje do 12”.
Více o produktu »

  • Model: TAMRAC 5585 Expedition 5x
  • Vnitřní rozměry: 280 x 140 x 340 mm
  • Vnější rozměry: 320 x 250 x 410 mm
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

  • Model: TAMRAC 5585 Expedition 5x
  • Vnitřní rozměry: 280 x 140 x 340 mm
  • Vnější rozměry: 320 x 250 x 410 mm
  • Hmotnost: 2054 g

Videoprezentace

Popis produktu TAMRAC 5585 Expedition 5x - fotobatoh AKCE

Dno batohu je vyztuženo plastovou deskou pro zabezpečení ochrany obsahu proti nárazům. Velké, stahovací přesahy LockDown proti dešti spolehlivě chrání zipové uzávěry proti nepříznivému počasí. Nosné popruhy a záda batohu jsou vypolstrovány pěnou Dual-Density Comfort, která zaručuje maximální pohodlí i při nošení těžké výbavy. Vzduchové odvětrávací kanálky udržují při dlouhých výpravách vaše záda suchá. Dvojitá kapsa „wing“ vybavená voděodolnými zipy slouží k přehlednému uschování důležitého příslušenství. Přístup k obsahu kapsy „wing“ nijak neovlivňuje přístup k uložené fototechnice. Kapsy „wing“ jsou vybaveny organizátorem Tamrac Memory&Battery Management systém.

Stativ se připevňuje pomocí systému QuickClip ve vertikální středové ose batohu. To zaručuje jeho vycentrování a vyvážení. Systém upevňování batohu je nově vybaven kapsou pro uchycení jeho spodní části (dvou stativových nohou). Batoh je kompatibilní s upínacími systémy M.A.S. a S.A.S., které umožňují dále rozšiřovat jeho kapacitu o praktická pouzdra na objektivy, blesky nebo i láhve na pití.

Speciální vlastnosti batohu:


Tamrac-Technologie Windowpane-Mesh - Kapsa pro viditelné uspořádání drobného příslušenství

Tamrac QuickClip - Poutka pro připevnění stativu

Memory & Battery Management system - Pokud je kapsa na baterie a paměťové karty překrytá červenou vlaječkou, indikuje vybitou baterii nebo plnou kartu. V opačném případě je usnadněn přístup k nové baterii nebo prázdné kartě.

Strap Accesory System - Soubor komponent, které se dají snadno a rychle připevnit k ramenním popruhům téměř všech výrobků Tamrac

Modular Accesory System - Modulární systém M.A.S. Umožňuje fotografům doplňovat kapacitu batohů pomocí příslušenství, které se snadno připevní na batoh nebo opasek vybavený tímto rychloupínacím systémem

SpiderTabs - Vázací poutka na stranách pro připevnění výstroje nebo oděvů.


Tamrac-Expedition

Videoprezentace batohů Tamrac Expedition (EN)

Parametry produktu

Velikost2x tělo / 4x objektiv / příslušenství
Ramenní popruhydva popruhy
Možnost vložení stativuano
Možnost vložení notebookuano
Pláštěnkane

Poradna k produktu

TAMRAC 5585 Expedition 5x - fotobatoh AKCE

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...