TAMRAC 5722 Zuma 2 (- fotobrašna)
TAMRAC 5722 Zuma 2 (- fotobrašna)

TAMRAC 5722 Zuma 2 (- fotobrašna)

Tamrac
Kód produktu: 1065619

Plochá brašna Tamrac 5722 Zuma 2 je ideální pro transport iPadu, fotoaparátu s pevně vestavěným objektivem, ministativu a veškerého potřebného příslušenství. Jde o extrémně plochou brašnu s designem orientovaným na výšku, která je stylovým a všestranným doplňkem s množstvím promyšleně vytvořených kapes zaručujících snadný přístup ke všemu potřebnému vybavení.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu TAMRAC 5722 Zuma 2 (- fotobrašna)

Hlavní prostor brašny Tamrac Zuma 2 je kompletně polstrovaný a je ideální pro transport a ochranu iPadu nebo jiného 10" netbooku. Uvnitř přední kapsy se nacházejí tři kapsy Windowpane-MeshTM pro malé adaptéry, paměťové karty a náhradní baterie. K dispozici jsou rovněž dvě kapsy na větší příslušenství, jako je fotoaparát s pevně vestavěným objektivem, přenosný pevný disk nebo ministativ Tamrac ZipShot®. Do speciálního rukávu uvnitř přední kapsy lze umístit bezdrátovou klávesnici Apple. Další kapsa Windowpane-MeshTM na vnitřní straně předního víka umožňuje viditelné uspořádání malých položek.


Podložka ramenního popruhu zůstává na místě a ramenní popruh jí prochází a umožňuje tak snadné přesunutí brašny zezadu dopředu a zpět. Na zadní straně brašny se nachází rukojeť pro rychlé uchopení a velká otevřená kapsa pro rychlý přístup k časopisu, návodu nebo palubním vstupenkám. Plochá brašna Zuma 2 je perfektní volbou pro každodenní lehké cestování a přepravu důležitého základního vybavení.

Speciální vlastnosti:
Windowpane-Mesh - síťovaná kapsa pro viditelné uspořádání drobného příslušenství
Memory & Battery Management System - pokud je kapsa na baterie a paměťové karty překrytá červenou vlaječkou, indikuje vybitou baterii nebo plnou kartu. V opačném případě je usnadněn přístup k nové baterii nebo prázdné kartě.
BioCurve - anatomicky tvarovaný ramenní popruh poskytuje maximum komfortu

Technické specifikace:
Možné barvy: černá
Vnitřní rozměry: 230 x 30 x 300 mm
Vnější rozměry: 250 x 70 x 320 mm
Hmotnost: 510 g

 

Poradna k produktu

TAMRAC 5722 Zuma 2 (- fotobrašna)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací