TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro Nikon F | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro Nikon F

*****
(4 recenze) | Kód produktu: 2024163 | PN: A025N

Nová generace objektivu SP 70-200mm (model A025) prošla důkladnou revizí optických, mechanických a elektronických konstrukcí pro zvýšení rychlosti a přesnosti AF, posílení funkce stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) a zkrácení minimální zaostřovací vzdálenosti. Mezi nové funkce patří eBand povrchová úprava, konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu, fluorová povrchová úprava a kompatibilita s telekonvertory. Konstrukce objektivu je vybavena kovovým tubusem pro lepší manipulaci a snadné používání. Výsledkem tohoto dramatického vývoje je model A025, vysokorychlostní teleobjektiv, který zvyšuje rozsah projevu pro fotografování v širokém spektru žánrů jako jsou portréty, krajiny, sportovních aktivit a fotožurnalistiky.
Více o produktu »

 • Nova optická konstrukce - výrazně vyšší rychlost autofokusu a lepší výkon 5ti osé stabilizace obrazu
 • Zvýšení rychlosti a přesnosti AF, posílení funkce stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) a zkrácení minimální zaostřovací vzdálenosti
 • eBand povrchová úprava, konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu, fluorová povrchová úprava a kompatibilita s telekonvertory
35 990,-
 • −6 %
33 990,- 28 091,- bez DPH
Koupit na splátky
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 90%

Minule jsem psal o základním zoomu od Tamronu, tedy o jeho nejnovější verzi s označením Tamron SP 24-70/2,8 Di VC USD G2 a byl jsem z něj nadšen, hlavně z výkonu stabilizátoru obrazu. Dnes jsem se podíval na jeho nerozlučného parťáka, na model Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2 a hned z úvodu...

 • vynikající optický výkon
 • velmi výkonný stabilizátor obrazu a rychlé zaostřování
 • světelnost f/2,8
 • trochu tužší chod zoomovacího prstence

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Nova optická konstrukce - výrazně vyšší rychlost autofokusu a lepší výkon 5ti osé stabilizace obrazu
 • Zvýšení rychlosti a přesnosti AF, posílení funkce stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) a zkrácení minimální zaostřovací vzdálenosti
 • eBand povrchová úprava, konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu, fluorová povrchová úprava a kompatibilita s telekonvertory
 • Optická konstrukce se skládá z 23 členů v 17 skupinách
 • Vynikající fixní světelnost F2,8
 • Minimální zaostřovací vzdálenost: 0.95m
90%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro Nikon F

Vynikající rozlišení a vykreslení kontrastu, krásný bokeh a plná kompatibilita s telekonvertory Tamron

Na základě aktuálního modelu A009 byl přepracován a vylepšen optický design. Jak rozlišení, tak i vykreslení kontrastu výrazně převýšilo současnou úroveň.

Bokeh byl vylepšen a rozšířen, aby poskytoval špičkové efekty na pozadí v celém rozsahu zoomu. Použití 9ti lamelové kruhové dále bokeh vylepšuje . Optická konstrukce nového A025 se skládá z 23 členů v 17 skupinách. Optimální rozmístění XLD členů s extra nízkým rozptylem světa a LD členů s nízkým rozptylem světla důkladně odstraňuje chromatické aberace, které mají tendence se objevovat zvláště u vysokorychlostních teleobjektivů v celém rozsahu zoomu.

Nový teleobjektiv je také plně kompatibilní s telekonvertory 1.4x a 2.0x (oba naleznete v příslušenství produktu), které zvyšují ohniskovou vzdálenost objektivu na 1.4 a 2.0 násobek původních hodnot. Oba telekonvertory jsou pečlivě navrženy a vyrobeny tak, aby poskytovaly mimořádně vysokou kvalitu obrazu.

TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2Zdokonalený systém stabilizace obrazu VC poskytuje nejvyšší možnosti ve své třídě*1 (5ti osá stabilizace vyhovující normě CIPA) a nabízí 3 režimi VC dle konkrétní situace

Využití původního systému stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation), který funguje na mechanismu pohyblivých cívek, jeho zdokonalení a posílení dostalo tento systém stabilizace obrazu VC na nejvyšší úroveň ve své třídě*4 s výkonem 5ti os podle normy CIPA (při použití v režimu VC MODE 3)

Systém stabilizace obrazu VC u modelu A025 nabízí 3 režimy, včetně jednoho režimu výhradně pro panoramatické fotografie. Fotografové si mohou svobodně vybrat mezi různými režimy VC v závislosti na podmínkách fotografování. Dokonce i při fotografování s teleobjektivem za slabého osvětlení si mohou nyní fotografové užít fotografování “z ruky” bez chvění a s mnohem větší flexibilitou.

*4. Mezi výměnnými objektivy 70-200mm F/2.8 pro full-frame digitální zrcadlovky (od ledna :Tamron)

 

Režim VC MODE 1 je standardní režim, který zajišťuje rovnováhu mezi stabilitou obrazu v hledáčku a účinky stabilizace

Režim VC MODE 2 slouží výhradně pro panoramatické fotografie.

Režim VC MODE 3 upřednostňuje stabilizaci zachycených snímků a upouští od stabilizace obrazu v hledáčku.

 

S volitelným příslušenstvím Tamron TAP-in konzolí můžete přizpůsobit konfiguraci režimu VC MODE 1. Vyberte si zobrazení v hledáčku buď standardní nebo prioritu snímku.

Demonstrativně zlepšila rychlost autofokusu a schopnost reagovat

TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2Model A025 je vybaven ultrazvukovým motorem USD (Ultrasonic Silent Drive, jehož vynikající schopnost reagovat zajišťuje přesné vysokorychlostní zaostřování. Dva vyspělé, vysoce výkonné mikropočítače a optimalizace algoritmu zajistilo zvýšení jak zaostřovací rychlosti tak i přesnosti ve srovnání s objektivem 70-200mm (model A009). Navíc, díky nepřetržitému mechanismu manuálního zaostřování mohou fotografové, kteří fotografují s použitím AF, provádět lehké úpravy pomocí MF bez plýtvání času přepínáním mezi AF a MF tam a zpět.

Kratší minimální zaostřovací vzdálenost pro větší univerzálnost

Vylepšení ostřící a zoomovací vačky uvnitř tubusu objektivu snížilo minimální zaostřovací vzdálenost u tohoto nového modelu A025 z 1,3 m (z modelu A009) na 0,95 m, s maximálním poměrem zvětšení 1:6,1. Kratší minimální zaostřovací vzdálenost ve spojení s vynikajícím optickým výkonem SP 70-200mm (model A025) umožňuje fotografům dále rozšířit jejich rozsah výrazu.

Optimalizovaná a exkluzivně navržená eBAND povrchová úprava

TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2Nový model SP 70-200mm (A025) je vybaven původní eBAND (Extended Bandwith & Angular-Dependency) povrchovou úpravou, která kombinuje nano-strukturovanou vrstvu s extrémně nízkým indexem lomu s běžnými vícevrstvými povrchovými úpravami. Optimalizovaná a navržená výhradně pro tento nový zoom, eBAND povrchová úprava zajišťuje vynikající antireflexní vlastnosti a účinně snižuje jakýkoliv výskyt záblesků a stínů. Dokonce i při pořizování portrétů v protisvětle tento objektiv poskytuje dokonalý, křišťálově čistý obraz.

Konstrukce odolná proti vlhkosti a prachu

Nový teleobjektiv SP 70-200mm (model A025) má konstrukci odolnou proti vlhkosti a prachu. Díky speciálním tmelům, které jsou použity u každého spoje a švu, je tato konstrukce ideální pro použití ve venkovním fotografování . Ve srovnání s běžnými konstrukcemi odolnými proti vlhkosti a prachu, tmelová hmota pomáhá zabránit vniknutí případných nečistot, prachu nebo vodních kapek.

Fluorová povrchová úprava pro posílení ochrany

Vrchní plocha členu objektivu je potažena ochrannou sloučeninou fluoru, která odpuzuje vodu a olej. Povrch objektivu se snadněji čistí a není tak citlivý vůči škodlivým účinkům nečistot, prachu, vlhkosti a otisků prstů.

Elektromagnetický systém clony je nyní použit také u bajonetů pro Nikon objektivy

Elektromagnetický systém clony, který byl standardní výbavou bajonetů pro Canon objektivy, je nyní použit i u bajonetů pro Nikon*5. Přesnější ovládání clony a jejích hodnot je možné díky tomu, že lamely clony jsou poháněny a řízeny motorem prostřednictvím elektronických pulsních signálů.

*5 K dispozici pouze s fotoaparáty kompatibilními s elektromagnetickou clonou (D3100, D3200, D3300, D3400, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D5600, D7000, D7100, D7200, D300, D300s, D600, D610, D700, D750, D800, D800E, D810, D810A, D3x, D3s, D4, D4s, Df, D500, D5).  (Od ledna; Tamron)

TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2?Lehký a snadno uchopitelný stativový závit kompatibilní s rychloupínacími destičkami Arca-Swiss

Nově strukturovaný grip a stylový Arca-Swiss stativový závit zvyšuje rychlost a obsluhu objektivu. Vzhledem k tomu, že je stativový závit vyrobený z lehkého horčíku, je mnohem snažší na manipulaci a nošení.

Kompatibilní s konzolí TAMRON TAP-in

Můžete aktualizovat firmware, přizpůsobit pozici autofokusu a upravit mechanické nastavení a preference objektivu 70-200mm pouhým připojením ke konzoli TAMRON TAP-in a jejím připojením k PC pomocí USB.

Na základě přísných standardů kvality hodné SP série, tento nový objektiv je vyrobený s důkladnou pozorností k detailům

Zejména pro řadu SP objektivů, Tamron zavedl důslednou konstrukci a standardy kvality. Tyto normy se vztahují nejen na optickou konstrukci, mechanickou konstrukci a kosmetický vzhled, ale i na oblasti jako je odolnost a vylepšení výrobku v různých jednotlivých funkcích. Tamron důkladně zhodnotil všechny konstrukční a výrobní procesy s cílem nabídnout své výrobky s ještě vyšší úrovní přesnosti a kvality.

Optický design u SP 70-200mm G2 (model A025) byl obnoven, mechanické díly byly vylepšeny a byl přijat nový koncept vnějšího designu. Za účelem maximalizace optického výkonu, Tamron zlepšil přesnost součástek a zvýšil přesnost celkového mechanismu zoomu.

 

Parametry produktu

Objektiv pro formátfull frame (24x36mm, kinofilmový formát)
BajonetNikon F
Typ objektivutelezoom | portrétní | na sport | zvířata/wildlife | street/reportáž/dokument | svatební
Min. ohnisková vzdálenost (mm)70
Max. ohnisková vzdálenost (mm)200
Zaostřováníautomatické/manuální
Optická stabilizaceano
Filtry (průměr v mm / aplikace)77
Typ fotoaparátuzrcadlovka
Délka objektivu (mm)194
Hmotnost objektivu (g)1500
Světelnost objektivu2,8
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm
Doprava zdarma Sleva

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřen HMC vrstvou -...

1 240,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm

HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm

*****
(2 recenze)
HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm
Doprava zdarma Sleva
 • Polarizační filtr + UV filtr
 • Polarizační vrstva HRT
 • Univerzální filtr pro denní fotografování
1 795,-
Skladem > 5 ks
NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm

NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm

*****
(2 recenze)
NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm
Doprava zdarma Sleva
 • Optické sklo
 • Ultra tenký rámeček pro minimalizaci vinětace na širokoúhlém objektivu
 • Nano povlak pro nejlepší propustnost světla
HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm

HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm

HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm
Doprava zdarma Sleva
 • ND filtr s proměnlivou sílou zatmavení scény
 • Rozsah ND3 až ND400
 • Závit na zadní i přední straně filtru
3 700,-
Skladem 2 - 3 ks
TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2

TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2

TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2
Sleva

Sluneční clona zabraňuje průniku nežádoucích slunečních paprsků.

SIGMA Krytka objektivu 77 mm

SIGMA Krytka objektivu 77 mm

*****
(1 recenze)
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

Přední krytka Dörr s vnitřním uchycením umožňuje snazší sejmutí i při nasazenou sluneční clonou. Pro objektivy s filtrovým závitem o průměru 77 mm. Chrání optické...

160,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 77 mm

KAISER převlečná krytka 77 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 77 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

*****
(4 recenze)
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • kompaktní stativ s kulovou hlavou
 • nízká hmotnost (1,055 kg)
 • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
13 990,-
Skladem 4 - 5 ks
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

*****
(8 recenzí)
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
 • Nízká hmotnost 1,63 kg
 • Maximální výška 171,5 cm
4 890,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 990,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Street photo

Street photo

Street photo

Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

1 890,-
> 3 volných míst
Portrét - královská disciplína

Portrét - královská disciplína

Portrét - královská disciplína

Kolem nás je spousta zajímavých osob, které by stály za vyfotografování. Na přednášce věnované královské disciplíně probereme trochu z teorie a historie. Zaměříme se...

990,-
Bez termínu
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 90%

Minule jsem psal o základním zoomu od Tamronu, tedy o jeho nejnovější verzi s označením Tamron SP 24-70/2,8 Di VC USD G2 a byl jsem z něj nadšen, hlavně z výkonu stabilizátoru obrazu. Dnes jsem se podíval na jeho nerozlučného parťáka, na model Tamron SP 70-200/2,8 Di VC USD G2 a hned z úvodu musím říci, že mé nadšení není o nic menší. Je dokonce takové, že jsem si tento model sám pořídil.

90%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

 • vynikající optický výkon
 • velmi výkonný stabilizátor obrazu a rychlé zaostřování
 • světelnost f/2,8
 • perfektní ostrost na všech clonách
 • utěsnění proti povětrnostním vlivům
 • fluorová ochranná vrstva přední čočky
 • použitelný na FX i DX snímače
 • kompatibilní s telekonvertory
 • kompatibilní s Tamron TAP-in konzolí
 • trochu tužší chod zoomovacího prstence

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
10.06.2023 19:58:17

Rychle ostření

   avatar
   100%*****
   06.06.2022 06:56:33

   • Zatím jsem stihl jen první rychlé focení, ale výsledky jsou perfentní.
    avatar
    100%*****
    01.05.2021 13:29:43

    • Srovnatelné s originálním objektivem Nikon za skoro poloviční cenu
    • Snad není
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    Příslušenství k produktu TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro Nikon F

    HOYA filtr UV HMC 77 mm

    HOYA filtr UV HMC 77 mm

    HOYA filtr UV HMC 77 mm
    Doprava zdarma Sleva

    Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřen HMC vrstvou -...

    1 240,-
    Skladem > 5 ks
    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm

    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm

    *****
    (2 recenze)
    HOYA filtr CIR-PL UV HRT 77 mm
    Doprava zdarma Sleva
    • Polarizační filtr + UV filtr
    • Polarizační vrstva HRT
    • Univerzální filtr pro denní fotografování
    1 795,-
    Skladem > 5 ks
    NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm

    NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm

    *****
    (2 recenze)
    NISI filtr Protector PRO Nano HUC 77 mm
    Doprava zdarma Sleva
    • Optické sklo
    • Ultra tenký rámeček pro minimalizaci vinětace na širokoúhlém objektivu
    • Nano povlak pro nejlepší propustnost světla
    HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm

    HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm

    HOYA filtr ND variabilní II (3-400x) 77 mm
    Doprava zdarma Sleva
    • ND filtr s proměnlivou sílou zatmavení scény
    • Rozsah ND3 až ND400
    • Závit na zadní i přední straně filtru
    3 700,-
    Skladem 2 - 3 ks
    TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2

    TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2

    TAMRON clona HA025 pro 70-200 G2
    Sleva

    Sluneční clona zabraňuje průniku nežádoucích slunečních paprsků.

    SIGMA Krytka objektivu 77 mm

    SIGMA Krytka objektivu 77 mm

    *****
    (1 recenze)
    SIGMA Krytka objektivu 77 mm

    Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

    350,-
    Skladem 4 - 5 ks
    CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

    CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

    CARUBA krytka se šňůrkou 77 mm

    Přední krytka Dörr s vnitřním uchycením umožňuje snazší sejmutí i při nasazenou sluneční clonou. Pro objektivy s filtrovým závitem o průměru 77 mm. Chrání optické...

    160,-
    Skladem > 5 ks
    KAISER převlečná krytka 77 mm

    KAISER převlečná krytka 77 mm

    *****
    (1 recenze)
    KAISER převlečná krytka 77 mm

    Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

    290,-
    Poslední kus
    HAMA šňůrka na krytku 5899

    HAMA šňůrka na krytku 5899

    *****
    (7 recenzí)
    HAMA šňůrka na krytku 5899

    Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

    160,-
    Skladem > 5 ks
    HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

    HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

    *****
    (3 recenze)
    HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

    Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

    120,-
    Skladem > 5 ks
    GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

    GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

    GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
    • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
    • vhodné na čištění optiky
    • nepouští vlákna
    25,-
    Skladem > 5 ks
    B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

    B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

    *****
    (2 recenze)
    B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
    Sleva

    Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

    350,-
    Skladem > 5 ks
    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
    Sleva
    • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
    • životnost pera je cca 500 použití
    • velmi jednoduché použití
    260,-
    Skladem > 5 ks
    ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

    ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

    ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
    Doprava zdarma Sleva
    • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
    1 190,-
    Skladem > 5 ks
    GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

    GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

    *****
    (4 recenze)
    GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
    Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
    • kompaktní stativ s kulovou hlavou
    • nízká hmotnost (1,055 kg)
    • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
    13 990,-
    Skladem 4 - 5 ks
    ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

    ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

    *****
    (8 recenzí)
    ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
    Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
    • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
    • Nízká hmotnost 1,63 kg
    • Maximální výška 171,5 cm
    4 890,-
    Skladem 4 - 5 ks
    Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

    Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

    Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

    Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

    1 990,-
    > 3 volných míst
    Večerní fotoškola - mírně pokročilí

    Večerní fotoškola - mírně pokročilí

    Večerní fotoškola - mírně pokročilí

    Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

    6 990,-
    > 3 volných míst
    Street photo

    Street photo

    Street photo

    Každou chvíli se kolem nás odehrávají stovky příběhů, které můžeme díky své všímavosti a pohotovosti zachytit. Naučte se pracovat s fotoaparátem na ulici, umět...

    1 890,-
    > 3 volných míst
    Portrét - královská disciplína

    Portrét - královská disciplína

    Portrét - královská disciplína

    Kolem nás je spousta zajímavých osob, které by stály za vyfotografování. Na přednášce věnované královské disciplíně probereme trochu z teorie a historie. Zaměříme se...

    990,-
    Bez termínu
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    Poradna k produktu

    TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2 pro Nikon F

    Přidat příspěvek
    • Ladislav Karník
     Odpovědět

     Volba objektivu

     Ladislav Karník 26.09.2023 22:38:58
     Pro tělo NIKON D850 je výhodnější objektiv Tamron 70-200 mm nebo objektiv Sigma 70-200 mm? Jedná se mi o ostrost fotografie. Dá se použít objekticv Tamron 70-200 mm s jiným telekonvertorem než Tamron? Pokud ano tak s jakým?
     • Fotoaparáty FotoŠkoda
      Odpovědět

      RE:Volba objektivu

      Fotoaparáty FotoŠkoda 27.09.2023 11:54:41

      Dobrý den. Oba dva modely jak Tamron G2 tak Sigma sport jsou velmi dobré. Nicméně Sigma 70-200 f2,8 sport po optické stránce je stále o kousek dál. Její mikro-ostrost a přenos kontrastu je zde lepší než Tamron a také je i rychlejší v AF. 
      Ohledně konvertorů tak je potřeba použít orig. Tedy pro Tamron jen jejich značku a dané modely a pro Sigmu to samé. Není kompatibilní ani případně se starším modelem konvertoru. Je potřeba použít jen dané modely konvetorů pro tyto objektivy určené. 

    • Vláďa K.
     Odpovědět

     Nikon D5200

     Vláďa K. 02.06.2023 11:38:52
     Dobrý den, je tento objektiv kompatibilní s fotoaparátem Nikon D 5200?
     • Jakub Lojda
      Odpovědět

      RE:Nikon D5200

      Jakub Lojda 02.06.2023 12:06:13

      Dobrý den,

      ano, tento objektiv je s modelem D5200 plně kompatibilní.

    • Petr D.
     Odpovědět

     D850

     Petr D. 12.06.2022 20:07:26
     Dobrý den, moje žena vlastní fotoaparát D850 chtěl jsem jí k narozeninám dokoupit třetí objektiv 70-200 f2,8 bohužel u Tamronu v seznamu u "Elektromagnetický systém clony je nyní použit také u bajonetů pro Nikon objektivy" není uveden fotoaparát D 850.
     Rozumím tomu dobře, že tento systém clony by u D850 nefungoval?
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:D850

      Jakub Valdivia 12.06.2022 20:10:04

      Dobrý den,

      objektiv je plně kompatibilní s fotoaparátem Nikon D850. 

    • Zuzana H.
     Odpovědět

     Z7ii

     Zuzana H. 21.02.2022 12:49:08
     Dobrý den, je tento objektiv kompatibilní s adaptérem FTZ a následně s fotoaparátem Nikon Z7ii? Děkuji!
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Z7ii

      Jakub Valdivia 21.02.2022 13:04:34

      Dobrý den,

      objektiv lze použít přes FTZ redukci s Nikonem Z. Doporučujeme aktualizovat firmware redukce. 

    • Pavel R.
     Odpovědět

     Stabilizace

     Pavel R. 18.09.2020 14:51:51
     Dobrý den, jak bude fungovat stabilizace v těle Z7 se stabilizací tohoto objektivu? Sčítají se nebo alespoň posilují? Děkuji
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Stabilizace

      Jakub Valdivia 21.09.2020 10:07:11

      Dobrý den,

      stabilizace bude fungovat jak u objektivu, tak u snímače. 

    • Jindra
     Odpovědět

     Kompatibilita

     Jindra 21.04.2019 09:53:57
     Rád bych se zeptal, zda je tento objektiv kompatibilní s Nikon D7200. Děkuji.
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Kompatibilita

      Jakub Valdivia 21.04.2019 09:57:46
      Dobrý den, uvedený objektiv je plně kompatibilní s fotoaparátem Nikon D7200.
    • Lenka
     Odpovědět

     Tamron 70-200 G2

     Lenka 12.11.2018 09:25:22
     Dobrý den, v současné době mám sigmu 70-200 2,8, vyhovuje mi. Ale začínám být náročnější a všichni mi doporučují g2. Je kompatibilní s Nikon D5600 ? Děkuji mnohokrát
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Tamron 70-200 G2

      Jakub Valdivia 12.11.2018 11:19:19
      Dobrý den, verze objektivu Tamron s označením G2 je s fotoaparátem Nikon D5600 plně kompatibilní.
    • Pavel M.
     Odpovědět

     Porovnání ostrostí na určených ohniscích.

     Pavel M. 08.11.2018 19:11:50
     Dobrý den,
     k Nikonu D7000 na delší ohnisko používám objektiv Nikkor 70 – 300/4,5-5,6 G. Plánuji tento světelnější Tamron 70 – 200/2,8 G2 do interiérů na focení koncertů, rychlého tance apod. Nicméně ohnisko 300 mm používám často. Při použití telekonvertoru 1,4x nebo 2x poklesne výrazně obrazová kvalita? Je mezi nimi rozdíl ve výsledné kvalitě? Je možné porovnat ostrost tohoto Tamronu na ohnisku 200 mm + telekonvertoru 2x a Nikkor70 – 300/4,5 – 5,6 G na ohnisku 300 mm a Tamronu 100 – 400/4,5-6,3Di VC USD na ohnisku 400 mm? Nebo mám telekonvertory úplně zavrhnout? Máte tyto věci osobně vyzkoušené? Klidně bych i počkal na odpověď, pokud byste to chtěli vyzkoušet. Zajímala by mě (při této investici) praktická zkušenost, ne nějaká úvaha nebo odhadovaná skutečnost. V případě kladné potvrzující odpovědi, bych získal tímto složením ještě jeden objektiv 140 – 400/5,6 v celém rozsahu, což by mě velmi potěšilo. Moc děkuji předem za odbornou radu a odpověď na všechny otázky.
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Porovnání ostrostí na určených ohniscích.

      Jakub Valdivia 17.11.2018 10:05:11
      Dobrý den, s použití telekonvertoru 1,4x ovbrazová kvalita příliš neklesne. Změna v ostrosti snímku výraznějšího rázu nastane až s 2x telekonvertorem. Díky tomu že se však jedná o kombinaci kvalitního objektivu a telekonvertoru: https://www.fotoskoda.cz/tamron-telekonvertor-1-4x-pro-nikon/ , bude obrazová kvalita lepší než z Tamronu 70-300 mm.
      • Martin
       Odpovědět

       Telekonvertor 1.4

       Martin 11.04.2021 08:27:07
       Dobrý den mam tamron 70-200 G2 , je možné použit i jiný konvertor aby mi to fungovalo s Nikonem? Diky
       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:Telekonvertor 1.4

        Jakub Valdivia 12.04.2021 09:04:12

        Dobrý den,

        zde je odkaz na kompatibilní telekonvertor: https://www.fotoskoda.cz/tamron-telekonvertor-1-4x-pro-nikon/ . 

    • Jaroslav J.
     Odpovědět

     Tamron 70-200 G2

     Jaroslav J. 03.10.2018 07:14:35
     Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli se dá u vás seřídit Tamron G2 70-200 ? Rychlost ostření je super,ale někdy se mi stane,že zaostří trošku vedle,nebo je ostrost slabá .. Mám ho na Canon 6D a na jiných objektivech vše přesné . Děkuji za odpověď.
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Tamron 70-200 G2

      Jakub Valdivia 03.10.2018 20:00:09
      Dobrý den, službu seřízení objektivů Tamron poskytuje Penta: https://www.penta.cz/cz/servis-fototechniky .
    • Zdenek
     Odpovědět

     Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2

     Zdenek 21.07.2018 20:18:28
     Dobrý den,
     bude tento objektiv plně kompatibilní s Nikonem D90?
     Děkuji Zdenek
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2

      Jakub Valdivia 23.07.2018 10:47:02
      Dobrý den, objektiv je plně kompatibilní s fotoaparátem Nikon D90.
    • Jarda
     Odpovědět

     TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2

     Jarda 22.06.2018 12:35:57
     Dobrý den. Chci si koupit Zoom 70-200 se svetelností 2,8. Vyplatí se připlatit za Nikon 70 -220 f2,8 a v čem budou rozíly? Poznám rozdíl na Nikon D7100? Děkuji za odpověď Jarda
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2

      Jakub Valdivia 22.06.2018 18:06:34
      Dobrý den, objektiv Tamron je výbornou volbou pro fotoaparát Nikon D7100 a rozhodně nabídne velmi dobrou obrazovou kvalitu a pohotové zaostřování.
    • Jarda
     Odpovědět

     TAMRON 70-200 mm f/2,8 SP Di VC USD G2

     Jarda 21.06.2018 12:27:37
     Dobrý den. Chci si koupit Zoom 70-200 se svetelností 2,8. vyplatí se připlatit za Nikon 70 -220 f2,8 a v čem jsou rozíly? Poznám rozdíl na Nikon D7100?
     Děkuji za odpověď Jarda
    • Sláva Pohanka
     Odpovědět

     Nikon D7500 komptatibilita

     Sláva Pohanka 24.04.2018 13:14:29
     Dobrý den, je tento objektiv kompatibilní s Nikonem D7500, prosím? Děkuji, SP
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Nikon D7500 komptatibilita

      Jakub Valdivia 24.04.2018 14:29:36
      Dobrý den, uvedený objektiv je plně kompatibilní s fotoaparátem Nikon D7500.
    • Michal Libra
     Odpovědět

     Telekonvertor

     Michal Libra 11.01.2018 10:18:40
     Dobrý den,
     mám objektiv Tamron 70-200mm f/2,8 SP Di VC USD G2 s tělem Nikon D500. Nabízíte nějaký telekonvertor kompatibilní s touto sestavou?
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Telekonvertor

      Jakub Valdivia 11.01.2018 12:55:40
      Dobrý den, pro objektivm Tamron 70-200/2,8 G2 mohu nabídnout telekonvertor Kenko: https://www.fotoskoda.cz/kenko-telekonvertor-2x-teleplus-hd-dgx-pro-nikon/ .
    • Honza Černý
     Odpovědět

     tamron vs sigma

     Honza Černý 05.05.2017 20:31:47
     Dobrý den, jak si stojí oproti sigmě 70-200 2,8 ?
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:tamron vs sigma

      Jakub Valdivia 06.05.2017 09:04:57
      Dobrý den, objektiv Tamron 70-200/2,8 verze G2 vychází dle testů lépe než objektiv Sigma 70-200/2,8 v oblasti rychlosti ostření a optických kvalit.
    • Petr Čejka
     Odpovědět

     Objektiv na koncerty

     Petr Čejka 03.05.2017 13:31:34
     Jsem začátečník, seznamuji se se svým Nikon D5300, chci fotit zejm. koncerty v hospodách a klubech za špatných světelných podmínek, byl mi doporučen tento zoom: Sigma 50-100mm f/1,8 Art pro Nikon s velkou světelností, jinak bez stabilizace, bez ochrany, menší ohnisko...sám jsem pátral dál a narazil na tento nejspíše vynikající Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 pro Nikon, ale s menší světelností - který a proč byste mi doporučili. Velmi děkuji ;-)
     • Jakub Valdivia
      Odpovědět

      RE:Objektiv na koncerty

      Jakub Valdivia 03.05.2017 18:52:38
      Dobrý den, objektiv Sigma 50-100/1,8 je do špatných světelných podmínek perfektní volbou. Pokud budete pracovat při časech kratších než je 1/100s, tak bych se moc neobával rozstřeseného obrazu. Naopak jestli chcete mít jistotu se stabilizovaným objektivem, tak bude Tamron bezpečnou alternativou. Opticky jsou na tom oba objektivy velmi dobře, ačkoliv bych osobně šel cestou drobného rizika v podobě absence stabilizace při vidině lepší světelnosti objektivu.
    Další podobné produkty

    Alternativy k produktu

    I nás baví Instagram.
    @fotoskodacz
    Servisní knížka plná výhod
    • 4 servisní prohlídky
    • základní kurz ovládání zrcadlovky
    • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

    Kompletní informace »

    Čekejte prosím...