Těhotenské focení

Stěhujeme se do nového!

Abychom vám poskytli ještě lepší služby, rozhodli jsme se přestěhovat. Náš nový partnerský ateliér fotografa Marka Lamparta najdete nedaleko naší prodejny v ulici V jámě, kde se v krásném a větším prostoru budete moci nechat vyfotit i v interiéru s denním světlem a získáte při focení větší soukromí. Možnost focení v exteriéru samozřejmě bude platit dál.

Do 19. července můžete pro služby na objednávku využít zázemí stávajícího ateliéru i exteriérové focení a od 3. 8. už pro vás budeme k dispozici v novém. Od 20. července do 2. 8. se budeme stěhovat, aby pro vás na začátku srpna bylo všechno dokonale připravené, proto pokud chcete potěšit sebe nebo své blízké krásnou fotkou ještě teď, nezapomeňte se včas objednat.

I nadále budeme společně domlouvat, jak bude focení probíhat a výsledné fotky vypadat, tak jako jste byli doposud zvyklí. Kontaktujte nás na na e-mailu mareklampart.foto@gmail.com nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Nechte zachytit jedno z nejkrásnějších období ženy! Objednejte se k nám do ateliéru

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy a fotografie ho mohou učinit ještě krásnějším. Člověk rychle zapomene, jaké bříško vám narostlo a jak malé miminko bylo, proto si pořiďte fotografie, které vám tyto kouzelné okamžiky připomenou i po letech. V našem ateliéru se postaráme o to, abyste si z fotografování neodnesla jen hezké fotografie, ale také nezapomenutelný zážitek.

Rady, tipy a doporučení

  • Fotograf se s vámi před focením domluví na vhodném oblečení a společně vyberete kombinace, v nichž budete vypadat a cítit se nejlépe.
  • Společně probereme vaše představy a zrealizujeme je k vaší maximální spokojenosti.
  • Aby byl výsledek perfektní, doporučujeme využít služby naší vizážistky.
  • Pro perfektní výsledek je třeba se před objektivem cítit příjemně. Proto s vámi bude fotograf komunikovat i před focením a během samotného focení společně vytvoříte přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Ceník těhotenského focení

Fotografování

1 890,-

1 snímek dle vašeho výběru

v ceně

Profesionální úprava vybraného snímku

v ceně

Digitální data uložená na USB disku a elektronicky

v ceně

Každý další snímek

450,-

Make-up - ženy (líčení jedné osoby)

990,-

Make-up - muži (líčení jedné osoby)

90,-

Úprava vlasů jedné osoby (přibližně 30 minut)

890,-

Nechcete fotky z ateliéru, ale raději byste pořídili snímky v přirozenějším prostředí? Rádi s vámi budeme fotit venku, doma nebo v jiných fotogenických prostorách.

Nedozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali? Zavolejte nám taktéž na číslo 222 929 069 / 039 nebo napište na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz, rádi vám na všechno odpovíme.

Pokud už všechno víte, neváhejte a zarezervujte si svůj termín!

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím