THINK TANK Airport Advantage - kufr
Doprava zdarma
THINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufrTHINK TANK Airport Advantage - kufr

THINK TANK Airport Advantage - kufr

ThinkTank
Kód produktu: 1067316

Kufr je speciálně vyrobený pro cestující fotografy, kteří potřebují velké množství techniky, ale mají omezené prostorové možností. Odnímatelné polstrované oddělovače můžete libovolně přizpůsobovat převážené technice a zároveň ji ochránit před nárazy. Výhodami tohoto kufru jsou nízká hmotnost, vysoce kvalitní voděodolný povrch či na zakázku vyrobené zatažitelné držadlo a kolečka, která minimalizují hluk při pohybu. Součástí kufru je i kapsa na 15" notebook.
Více o produktu »

 • hmotnost 2,7-2,8 kg
 • možnost připevnění stativu k boku kufru
 • kapacita: dvě těla a objektivy
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • hmotnost 2,7-2,8 kg
 • možnost připevnění stativu k boku kufru
 • kapacita: dvě těla a objektivy
 • voděodolný povrch + pláštěnka s podlepenými švy
 • YKK zipy
 • kapsa na 15" notebook

Parametry

Možnost vložení notebooku15"
Možnost vložení tabletu11"

Popis produktu THINK TANK Airport Advantage - kufr

Kufr je vyroben z vysoce kvalitního voděodolného materiálu, který ochrání techniku před povětrnostními vlivy. Součástí kufru je i pláštěnka s podlepenými švy.

Kufr disponuje na zakázku vyrobeným zatažitelným a vyměnitelným držadlem a 80 mm velkými kolečky s ložisky, která umožňují tichý pohyb. Spolu s krytkami na kolečka a stojanem zaručují jeho dlouhou životnost.

Kufr disponuje kvalitními YKK zipy s možností uzamčení. Na vrchní straně se nachází pouzdro na vložení identifikační karty. Po stranách kufru jsou tři madla, která zaručují snadné vyjmutí z kufru auta či zásuvky na palubě letadla. Kufr vyhovuje mezinárodním standardům pro palubní zavazadla, přesto je třeba pro jistotu zkontrolovat potřebné parametry u konkrétních aerolinií.

Uvnitř kufru se nachází kapsa na 15" notebook a na zip uzavíratelné kapsy na náhradní baterie, paměťové karty, filtry a další příslušenství. Na bok je možné připevnit stativ, k němuž se uvnitř nacházejí i popruhy, či lahev s vodou.

Kapacita kufru jsou dvě těla a objektivy k nim. Díky kvalitním odnímatelným polstrovaným oddělovačům, které techniku chrání před nárazy, můžete vnitřní prostor přizpůsobit právě převážené technice, což kufru zaručuje nevídanou variabilitu.

Rozměry a hmotnost:
vnitřní rozměry: 30,5 x 45,7 x 12,4-16,3 cm
vnější rozměry: 32,3 x 49,5 x 18,5 cm
kapsa na notebook: 29,5 x 41,6 x 7,4 cm
hmotnost: 2,7-2,8 kg

Kapacita a součásti kufru:
kapacita: dvě těla + objektivy
součást kufru: pláštěnka, popruhy na stativ, polstrované oddělovače

Kompletní informace k materiálům, ze kterých je kufr vyrobený, naleznete na webových stránkách výrobce.

Parametry produktu

Možnost vložení notebooku15"
Možnost vložení tabletu11"
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

THINK TANK Airport Advantage - kufr

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím