UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce
Sleva
UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřceUBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

Ubertronix
Kód produktu: 2001849

Ubertronix Strike Finder Elite je bezdrátová spoušť vyšší řady vybavená čtveřicí senzorů pro fotografování atmosférických blesků a dalších těžko zachytitelných motivů.
Více o produktu »

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Určeno prouniverzální
Intervalové snímání ano
Typ spouštěinfra | kabelová

Popis produktu UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

Ačkoli jsou atmosférické blesky vnímány lidským zrakem jako jeden souvislý blesk, ve skutečnosti se skládají z vícera jednotlivých dílčích výbojů. Tyto výboje trvají několik set milisekund. Spoušť pracující s mikrosekundami je schopna reagovat na každý z těchto výbojů. Během expozice je ovšem třeba počítat se zpožděním závěrky (v závislosti na fotoaparátu).

Laser Trigger je navržen tak, aby zachytil cokoli, co protne paprsek laseru. Poté, co je laser protnut, zařízení okamžitě vyšle signál do fotoaparátu, aby se uvolnila závěrka. Závěrka uvolní o 45–60 ms později, v závislosti na fotoaparátu.

Sound Trigger umožňuje pohotové fotografování. Když zaznamená spoušť potřebný zvukový signál, vyšle signál k uvolnění závěrky.

Senzor pohybu používá pasivní IR čidlo, které je schopno detekovat pohyb až 10 metrů daleko. Jakmile je detekován pohyb přístroj spustí závěrku fotoaparátu s intervalem dvě nebo deset vteřin (v závislosti na zvolené úrovni). Snímač je součástí balení a připojuje se k boku Strike Finder Elite pomocí kabelu.

Varování
Strike Finder není vodotěsný. Tudíž je třeba zacházet s ním stejně jako s fotoaparátem opatrně. Neměl by být vystaven extrémnímu horku nebo vlhku.

Firmware k produktu UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce


 

Parametry produktu

Určeno prouniverzální
Intervalové snímání ano
Typ spouštěinfra | kabelová
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

UBERTRONIX Strike Finder Elite - spoušť pro zachycení blesku při bouřce

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím