Fotografujeme rodinu

Fotografování je společným zážitkem, který vám díky krásným snímkům zůstane natrvalo v paměti. Nemůžete si z fotografování vybrat pouze pár fotografií, řešením může být originální Kalendář.


 

Fotografujeme studentku Cecilku - modelku

Užijte si nevšední fotografování a věnujte fotografie plné vzpomínek. Stejně jako studentka Cecílie v našem ateliéru se můžete stát i vy na jedno odpoledne modelkou. Fotomake-upem podtrhneme váš půvab a dotvoříme styl fotografie. Z vybraných fotografií si pak můžete nechat sestavit luxusní Fotoknihu.


 

Fotografujeme nastávající maminku

Podělte se o vaše šťastné okamžiky a přijďte si nechat zaznamenat vaše období plné emocí, očekávání a radosti z vašeho miminka.

 

Fotografujeme domácí mazlíčky

Přijďte si nechat vyfotografovat vašeho domácího mazlíčka, vždyť je také člen vaší rodiny.

 

 

Fotografujeme akt a glamour

Nechte si zaznamenat vaši přirozenou krásu a smyslné okamžiky. Kreativně a s citem pro estetitku vytvoříme působivé fotomotivy podle vašich představ a vašeho stylu. Z vybrané fotografie si pak můžete nechat vyhotovit Fotoobraz, kterým jistě uděláte radost milované osobě.

 

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací