APS

Vaše fotografie, naše radost

Fotografie vyvoláváme na nejlepší fotografický papír na trhu Kodak Endura Premier a Kodak Endura Metallic. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům vám zaručíme u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garantujeme dlouhou životnost fotografií při standardní archivaci.

Velký výběr alb a rámů

Spektrum naší nabídky alb, rámů a archivace je široké. Od malých fotoalb až po rámy různých materiálů a velikostí. Z nabídky rámů jsou zde na výběr materiály jako je hliník, plast, dřevo a další. Vaše fotografie zarámujeme na počkání.

Úpravy bez příplatků

  • Fotografie zhotovujeme s barevnými úpravami bez příplatků. Fotografie bez barevných úprav, převod do černobílé nebo sépie lze zhotovit na vyžádání. 
  • Fotografie můžete mít také s rámečkem. Ve všech formátech si můžete zvolit libovolnou šíři a barvu přidaného rámečku. Do tloušťky 0,9 cm bílý rámeček zdarma.
Formát (cm) Povrch do 24 hodin  do 6 hodin do 1 hodiny
10 x 15 / C lesk / mat 15,- 19,- 23,-
10 x 18 / H lesk / mat 20,- 25,- 30,-
10 x 25 / P lesk / mat 30,- 38,- 45,-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Kontaktujte nás: 222 929 039,  fotosluzby@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací