ZONER Photo Studio 16 PRO BOX
ZONER Photo Studio 16 PRO BOX

ZONER Photo Studio 16 PRO BOX

Zoner
Kód produktu: 4183848

Zoner Photo Studio 16 přehlednější, rychlejší, efektivnější. ZPS je oblíbený český program, který vám usnadní zpracování fotek krok za krokem: od stažení fotek, přes jejich organizaci, jednoduché i pokročilé úpravy, až po sdílení online. Ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý fotograf, v ZPS najdete vše, co potřebujete.
Více o produktu »

 • správa, editace a sdílení fotek
 • intuitivnímu prostředí
 • úpravy automaticky, hromadně, ručně
222929020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • správa, editace a sdílení fotek
 • intuitivnímu prostředí
 • úpravy automaticky, hromadně, ručně
 • propojení k online galerii Zonerama
 • skvělý poměr cena výkon

Parametry

Popis produktu ZONER Photo Studio 16 PRO BOX

Nové Zoner Photo Studio 16 - přehlednější, efektivnější, rychlejší

Zoner Photo Studio vám maximálně usnadní a zpříjemní práci s fotkou krok za krokem. Pohotově stáhne vaše fotky z foťáku, roztřídí je a popíše. Neomezujte svou kreativitu. Upravte barvy, projasněte stíny, retušujte chyby, poskládejte 3D nebo panoramatickou fotografii. Automaticky, hromadně, ručně, z jakéhokoliv formátu, vč. RAW. Poté se pochlubte svým známým a pohodlně sdílejte své fotky na Facebook, Zoneramu či Flickr. Zoner Photo Studio vytvoří DVD prezentaci, vytiskne z fotek kalendář nebo je odešle emailem.

Změny v nové verzi

Program, který na správu a editaci fotografií používají milióny lidí po celém světě, nabízí ve verzi 16 snadnější třídění a popis fotografií, zcela přepracované ovládání nástrojů v Editoru, plnou podporu dotykového ovládání a mnoho dalších funkcí a novinek.

Největší změny zaznamenal v nové verzi programu Správce. V tomto modulu je nyní, kromě klasického zobrazení v režimu Průzkumník, na výběr zobrazení v režimech Náhled, Mapa a Porovnat. Nové režimy jsou navíc doplněny filmovým pásem, který funkce Průzkumníka nahrazuje. Náhled je ideální na prvotní procházení a třídění fotografií, navíc je v něm díky vylepšenému panelu informací jednoduché přiřazovat hodnocení, značky, popis a klíčová slova. V režimu Map lze fotkám jednoduše přiřazovat GPS souřadnice pouhým přetažením snímku na mapu.

Nový Editor je na první pohled přehlednější a práce v něm efektivnější, přináší totiž kompletně sjednocené ovládání a nastavení editačních funkcí. Dialogová okna jsou minulostí, nyní jsou všechny nástroje i filtry v Editoru umístěny v pravém panelu. Díky tomu se radikálně zjednodušila práce při úpravách fotografií, uživatel nemusí funkce hledat, má jejich výběr i nastavení na jednom místě. Editor však přináší i nové funkce,například Změnit rozměr podle obsahu, která dává možnost změnit poměr stran fotografie bez nutnosti ořezat některou její důležitou část.

Zoner Photo Studio 16 je první desktopovou aplikací pro práci s fotografiemi, která je plně optimalizovaná pro dotykové ovládání. Technologický pokrok lze vidět také na rychlosti programu, od náhledů v RAW modulu po běžné otáčení fotografií, vše je svižnější a plynulejší díky GPU a hardwarové akceleraci.
 

Minimální systémové požadavky:

OS: Microsoft Windows XP SP2/Vista/Windows 7/Windows 8 (32 nebo 64 bitů)*
Procesor: Intel Pentium 4 nebo lepší
Paměť: 1 GB RAM
HDD: min. 350 MB volného místa na disku
Rozlišení: 1 024 × 768 HiColor
Nutná je instalace prohlížeče DirectX 9 (nebo vyšší verze).

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

ZONER Photo Studio 16 PRO BOX

Přidat příspěvek
 • Pavel Rybář
  Odpovědět

  výřez a uložení obrázku

  Pavel Rybář 17.11.2013 16:42:24
  Stáhl jsem si Trial ZONER 16 a chci si koupit.Připadá mě ale těžkopádné udělat libovolný. výřez obr.a uložit.ho.Existuje jiný způsob než pouze zadat změněné px (v px neumím odhadnout velikost obrázku).V GIMPU jsem zvyklý na paletě OBRÁZEK-zadat ŠKÁLOVAT OBR.(mohu zadat px i cm) a po OK okamžitě vidím výsledek a případné nadrozměry si v paletě NÁSTOJE-VÝBĚR OBDÉLNÍKA oříznu a v PŘIZPŮSOBIT PLÁTNO VÝBĚRU HNED ULOŽÍM (to vše je na dvou paletách)..
  Děkuji za odpověd.
  Pavel Rybář : pvlrb51@gmail.com
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:výřez a uložení obrázku

   Jakub Valdivia 19.11.2013 12:21:24
   Dobrý den,

   v Zoneru Photo Studio 16 je ořez umístěn do pravého kontextového panelu. Značka ořezu by měla být umístěna pod lupou na tomto panelu.
 • Cedrik Haškovec
  Odpovědět

  sleva

  Cedrik Haškovec 30.10.2013 22:43:34
  Dobrý den,
  jakou mi, poskytnete slevu na zlatou kartu?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:sleva

   Jakub Valdivia 01.11.2013 12:35:36
   Dobrý den,

   při platbě v hotovosti činí sleva 5%.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím