Filtr

Zobrazte si akce v kalendáři nebo v seznamu

Máte už zaplacené vstupné?

Při doobjednání akcí použijte stejný email jako při původní objednávce a my vám vstupné v nákupním košíku odečteme!

31.05.2019

Dopolední program

31.05.201910:00 - 11:30Analog žije! Jak na něj?Přednáška
10:00 - 11:30Analog žije! Jak na něj?Tomáš Mareček

Pro správného analogového mága je cesta s negativem do minilabu zapovězená! :) Naučte se pod vedením Tomáše Marečka, jak si doma vyvolat své negativy a dodat tak snímkům ještě větší vnitřní hodnotu! Seznámíte se s typy a formáty filmů, rozdíly mezi nimi a vhodnost použití, s druhy vývojek, push a pull procesem, kompletní přípravou na vyvolání a dalším souvisejícím vybavením. Neopomeneme ani praktickou část jako je příprava chemie, založení filmu do tanku, vyvolávání, praní, sušení... zkrátka projdeme celý vyvolávací proces od A - Z!

Více informací
Více než 3 volná místa
Tomáš Mareček photoTomáš Mareček
31.05.201910:00 - 11:30Pořádek v zakázkách jednou provždy!Přednáška
10:00 - 11:30Pořádek v zakázkách jednou provždy!Karel Dytrych

Kapitán Freelo.cz vás naučí, jak si snadno zorganizovat práci na vašich (nejen fotografických) projektech. Přednáška bude zaměřena pro fotografy, grafiky a další podobné profese, ve kterých se pracuje převážně na dlouhodobějších zakázkách. Součástí workshopu budou i pravidla efektivní komunikace nebo ukázky z praxe jak se třeba pomocí Freela daří organizovat výrobu Albert magazínu. Naučte se s Karlem zorganizovat si čas a přestaňte zapomínat!

Více informací
Více než 3 volná místa
Karel Dytrych photoKarel Dytrych
31.05.201910:00 - 11:30Tajemství fotografických filtrůPřednáška
10:00 - 11:30Tajemství fotografických filtrůRadek Plíhal

Na co jsou dobré fotografické filtry? Slouží opravdu jen jako ochrana objektivu, nebo mají i jiný účel? Co je to polarizační filtr, jak ho správně použít a jak využít jeho možnosti na 100 %? Jsou přechodové filtry v době vyspělých editačních programů k něčemu dobré? Proč si zbytečně ubírat vzácné světlo šedými neutrálními filtry? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět nad stovkami fotografií pořízených bez filtrů a následně s nimi.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: B+W
31.05.201911:00 - 13:00Svět kolem dokolaWorkshop
11:00 - 13:00Svět kolem dokolaJaroslav Hora

Víte, jakými způsoby lze udělat 360° foto, video a panoramatickou fotografii ve městě i krajině? Pokud ne, nebo tápete, přijďte na workshop s Jaroslavem Horou a kápněte věci společně na kloub! Fotografovat půjdeme na Vyšehrad, kde si společně představíme fototechniku Bushman, se kterou vše půjde jedna báseň! Zaměříme se i na práci s 360° kamerou Ricoh Theta. EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně se přesuneme Vyšehrad.

Více informací
Více než 3 volná místa
Jaroslav Hora photoJaroslav Hora
31.05.201912:00 - 13:30Foto vs. video objektivyPřednáška
12:00 - 13:30Foto vs. video objektivyMichael Prouza

Foto objektivy a video objektivy, optika jako optika, ne? Jak je tedy možné že ani ty nejdražší foto objektivy často nedosahují cen těch nejnižších řad video objektivů? Zjistěte zda je vůbec možné/vhodné používat k natáčení foto objektivy, případně které a co by měly splňovat. Co je to „dýchání“ objektivů, proč se používají anamorfické objektivy a jaké jiné nároky klade natačení videa na konstrukce objektivů? To vše si ukážeme na portfoliu objektivů ZEISS, firmy která je držitelem tří technických Oskarů právě za jejich video objektivy. Jejich produkty jsou v Hollywoodu jako doma!

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Zeiss
Michael Prouza photoMichael Prouza
31.05.201912:00 - 13:30Jak správně nasvítit portrétWorkshop
12:00 - 13:30Jak správně nasvítit portrétJan Pelikán

Svícení portrétu není žádná maličkost. Světlo je základem fotografie a při focení portrétu můžete pomocí světla zdůraznit či potlačit rysy obličeje i křivky těla. Naučte se, jak na to! Spolu s Janem Pelikánem si na přítomné modelce ukážete, jak světlo ovliňuje vyznění fotografie, a naučíte se, jak docílit toho, které chcete mít.

Více informací
Obsazeno 250,- s DPH
Garant kurzu: Fomei

Odpolední program

31.05.20199:00 - 19:00DOPROVODNÉ VÝSTAVYVýstavy
9:00 - 19:00DOPROVODNÉ VÝSTAVYCentrum FotoŠkoda

V době konání celého FotoŠkoda FESTu můžete zdarma navštívit výstavy v Centru FotoŠkoda a partnerských galeriích. V Centru FotoŠkoda bude k vidění výstava Miloše Nejezchleba, v Leica Gallery Prague můžete shlédnout soubor s názvem "Domovy" Miroslava Huceka, a v Czech Photo Centre se můžete těšit na #INSTAXMYLIFE - První výstavu INSTAX fotografií. V Karolinu na vás dýchne příroda v rámci Czech Nature Photo 2019. S sebou nezapomeňte akreditační kartičku na FotoŠkoda FEST!

Více informací
Bez omezení
31.05.201912:00 - 15:00Konceptuální fotografie na pomezí fine art a fashionWorkshop
12:00 - 15:00Konceptuální fotografie na pomezí fine art a fashionMiloš Nejezchleb

Miloš se věnuje konceptuální fotografii 3 roky a za tu dobu má na svém kontě řadu prestžních mezinárodních i domácích ocenění včetně např. Czech Press Photo v kategorii Lifestyle. Své projekty obvykle realizuje v ucelených sériích, často se sociálním tématem v pozadí. Na workshopu vám zcela odkryje celý proces vzniku jedné série, od tvorby myšlenky, přípravy scény a produkce, až po samotou realizaci a následný postproces. Dozvíte se, co je jeho očima klíčové pro to, aby fotografie vyčnívala z davu, aby zaujala přesycené publikum a porotce soutěží. Projdeme si nástrahy, které mohou v průběhu procesu zcela zničit nebo negativně změnit finální výsledek. V neposlední řadě se dozvíte něco o tom, jak vlastní fotky promovat s cílem dosáhnout co největší visibility. 2/3 z workshopu bude věnováno teorii a na zbytek času vyrazíme do terénu, vyzkoušet si nafotit jednu scénu s modelkou. Během workshopu, případně po jeho skončení bude i prostor na portfolio review účastníků, kteří budou mít zájem projít s Milošem vlastní fotky.

Více informací
Obsazeno 450,- s DPH
Garant kurzu: Nikon
31.05.201912:30 - 14:00Fotografické filtry v praxiWorkshop
12:30 - 14:00Fotografické filtry v praxiRadek Plíhal

Přijďte si vyzkoušet kompletní sortiment fotografických filtrů B+W a Lee na modelu vodopádu speciálně navrženému pro tyto účely. Názorně si na něm ukážeme účinky a nejvhodnější použití jednotlivých filtrů vhodných pro fotografování krajiny, zejména polarizačních, ND, předsádek, přechodových filtrů a jejich kombinací.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: B+W
31.05.201913:00 - 14:30Fotokniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Přednáška
13:00 - 14:30Fotokniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Kateřina Babíková

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní FotoKnihy? S naším lektorem, který vás provede celým procesem vytvoření fotoknihy v programu FotoŠkoda Designer, vám to půjde hravě. Během přednášky se dozvíte, jaké jsou možnosti výběru rozměrů, povrchů a jak fotoknihu v našem speciálním programu krok za krokem vytvořit. Uvidíte, že pro tvorbu nápaditých dárků a netradičních vzpomínkových fotoalb není třeba složitých grafických programů ani dovedností! EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně se společně přesuneme na místo konání.

Více informací
Obsazeno
31.05.201913:00 - 14:30Natáčení videa ve měste se Zhiyun a SONYWorkshop
13:00 - 14:30Natáčení videa ve měste se Zhiyun a SONYDavid Kašpárek

Přijďte si vyzkoušet stabilizátory Zhiyun v kombinaci se SONY těly a vyražte pod vedením Davida Kašpárka natáčet do ulic. Budete si moci vyzkoušet A7iii, A7Sii a další SONY fotoaparáty na stabilizátorech Zhiyun a pořádně otestovat v terénu, jak co funguje. Názorně si ukážete, jakých efektů se dá díky stabilizátorům docílit, základní vyvážení a následné nastavení stabilizátorů a fotoaparátů k nejlepšímu výsledku s funkčností. EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně přilehlý exteriér.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Sony
31.05.201913:00 - 19:00PRODUKTOVÉ PREZENTACEProduktové prezentace
13:00 - 19:00PRODUKTOVÉ PREZENTACEspecialista Centra FotoŠkoda

Zeptejte se specialistů vybraných značek a našich prodejců na vše, co vás zajímá ze světa fotografie a nových technologií. Přímo na prodejně bude k vyzkoušení spousta fotografické techniky renomovaných značek – Canon, Nikon, Fujifilm, Sony, Olympus, Panasonic a další. Na prezentace není potřeba mít registraci na FotoŠkoda FEST. Těšíme se na vás!

Více informací
Bez omezení
31.05.201914:00 - 16:00Denní světlo v portrétní fotografiiWorkshop
14:00 - 16:00Denní světlo v portrétní fotografiiLenka Stehnová

Světlo je základem fotografie a denní světlo tím nejpřirozenějším z nich. Naučte se ho využít tak, abyste vykouzlili krásnou portrétní fotografii, která lichotí každé tváři a postavě! Společně s fotografkou Lenkou Stehnovou si vyzkoušíte nejen najít a využít správné světlo, ale také jak s fotografovaným komunikovat, aby na snímku vypadal přirozeně. EXTERNÍ WORKSHOP: místo srazu Centrum FotoŠkoda - 1. patro - Sigma stánek; následně přilehlé okolí.

Více informací
Obsazeno 250,- s DPH
Garant kurzu: Sigma
31.05.201914:00 - 15:30Menu (bez)zrcadlovek dopodrobnaWorkshop
14:00 - 15:30Menu (bez)zrcadlovek dopodrobnaOldřich Drnec

Kdo měl někdy v ruce zrcadlovku i bezzrcadlovku Canon, ví, že se jejich ovládání v lecčems liší. Pronikněte do rozdílů mezi nimi a zažijte si ho na vlastní kůži na workshopu s Oldřichem Drncem. Nenechte se při fotografování omezovat nezvyklým uspořádáním menu, odteď už bude fotoaparát zase vaší prodlouženou rukou!

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Oldřich Drnec photoOldřich Drnec
31.05.201914:00 - 15:30Posviťte si na natáčení videa!Přednáška
14:00 - 15:30Posviťte si na natáčení videa!David Kašpárek

Chcete zjistit, jak správně nastavit fotoaparát SONY Alpha na natáčení videa? Co které funkce znamenají a hlavně, jak vytěžit z fotoaparátu co nejvíce? S Davidem Kašpárkem projdete celé video menu, nastavení tlačítek, typy funkcí a spoustu dalšího.

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Sony
David Kašpárek photoDavid Kašpárek
31.05.201914:00 - 15:30Právní nástrahy ve fotografiiPřednáška
14:00 - 15:30Právní nástrahy ve fotografiiAndrea Pavelcová

Kde leží hranice mezi kreativitou a právem? Co všechno a koho si můžete vyfotit? Jaké nástrahy na vás číhají v autorském zákoně? Co si pohlídat ve smlouvě a jak chránit své fotografie? Co všechno můžete s fotkou dělat v onlinu a co už je naopak přes čáru? Praktický seminář s právničkou, která mluví lidskou řečí, neohání se paragrafy a s foťákem procestovala celý Island.

Více informací
Více než 3 volná místa 150,- s DPH
Andrea Pavelcová photoAndrea Pavelcová
31.05.201914:00 - 18:00Sportovní fotografie s Nikon ambassadorem Danem Vojtěchem a FomeiWorkshop
14:00 - 18:00Sportovní fotografie s Nikon ambassadorem Danem Vojtěchem a FomeiDan Vojtěch

Nikon ve spolupráci s ambasadorem Danem Vojtěchem a Fomei vám v nově otevřeném ateliéru Tomorrow 55 ukážou, jak se správně zhostit sportovního portrétu, který vás uhrane na první pohled. Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak taková sportovní fotka vzniká. Přes svícení, výběr správného objektivu Nikkor, nastavení foťáku, samotné focení až po finální tisk. EXTERNÍ KURZ: sraz přímo v ateliéru Tomorrow 55.

Více informací
Obsazeno 450,- s DPH
Garant kurzu: Nikon
31.05.201914:00 - 18:00Swarovski Optik - krása, kam oko dohlédne!Produktové prezentace
14:00 - 18:00Swarovski Optik - krása, kam oko dohlédne!Specialista Swarovski optik

Dalekohledy Swarovski Optik se řadí mezi jedničky v oblasti výrobců teleoptických přístrojů s dlouholetou tradicí. Ať už při lovu, či pozorování zvířat nebo krajiny - každý uživatel v nich může najít pomocníka při zachycování jedinečných okamžiků. Přijďte si i vy otestovat dalekohledy nejvyšší kvality! K dispozici budou na místě i výjimečné kousky (teleskopy BTX 35x95, ATX Interior 30x85 a ATX 30-70x95) a další související doplňky. Veškeré dotazy zodpoví produktový specialista přímo z firmy Swarovski Optik.

Více informací
Bez omezení
Garant kurzu: Swarovski
31.05.201914:30 - 16:00Fotografické filtry v praxiWorkshop
14:30 - 16:00Fotografické filtry v praxiRadek Plíhal

Přijďte si vyzkoušet kompletní sortiment fotografických filtrů B+W a Lee na modelu vodopádu speciálně navrženému pro tyto účely. Názorně si na něm ukážeme účinky a nejvhodnější použití jednotlivých filtrů vhodných pro fotografování krajiny, zejména polarizačních, ND, předsádek, přechodových filtrů a jejich kombinací.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: B+W
31.05.201915:00 - 17:00Svět kolem dokolaWorkshop
15:00 - 17:00Svět kolem dokolaJaroslav Hora

Víte, jakými způsoby lze udělat 360° foto, video a panoramatickou fotografii ve městě i krajině? Pokud ne, nebo tápete, přijďte na workshop s Jaroslavem Horou a kápněte věci společně na kloub! Fotografovat půjdeme na Vyšehrad, kde si společně představíme fototechniku Bushman, se kterou vše půjde jedna báseň! Zaměříme se i na práci s 360° kamerou Ricoh Theta. EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně se přesuneme Vyšehrad.

Více informací
Více než 3 volná místa
Jaroslav Hora photoJaroslav Hora
31.05.201915:30 - 17:00Fotokniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Přednáška
15:30 - 17:00Fotokniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Kateřina Babíková

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní FotoKnihy? S naším lektorem, který vás provede celým procesem vytvoření fotoknihy v programu FotoŠkoda Designer, vám to půjde hravě. Během přednášky se dozvíte, jaké jsou možnosti výběru rozměrů, povrchů a jak fotoknihu v našem speciálním programu krok za krokem vytvořit. Uvidíte, že pro tvorbu nápaditých dárků a netradičních vzpomínkových fotoalb není třeba složitých grafických programů ani dovedností! EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně se společně přesuneme na místo konání.

Více informací
Obsazeno
31.05.201916:00 - 17:30Himálaj aneb S foťákem kolem osmitisícovkyPřednáška
16:00 - 17:30Himálaj aneb S foťákem kolem osmitisícovkyTomáš Havel

Nechte se provést nejvyšším pohořím na světě a přijďte si poslechnout, ale hlavně se podívat na to, jaká je Himálaj doopravdy. Jedinečný Manaslu Circuit Trek je dlouhý přes 120 pěších kilometrů a s krosnou na zádech a foťákem v ruce to je opravdový zážitek. Tomáš vám prozradí čerstvé zážitky z vysokohorského treku a poradí vám, jak se na cestu připravit, co si vzít s sebou nebo kdy vyrazit. Čeká vás pořádná porce fotek plných neokoukaných scenérií i (ne)všedního života místních obyvatel.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Peak Design
31.05.201916:00 - 18:00Nefotografování s WildmoonsWorkshop
16:00 - 18:00Nefotografování s WildmoonsZara Wildmoons

Fotografie se tvoří v hlavě. Obrázek na displeji fotoaparátu či políčku kinofilmu je výsledkem dlouhého procesu zrodu, zrání a přípravy, který se odehrává v naší mysli. Vyzkoušejte si s uznávanou fotografkou Zarou Wildmoons, jak takový koncept vzniká, objevte inspirační zdroje, z nichž vzejde originální fotografie, nakopněte svou kreativitu a naučte se fotografovat bez fotoaparátu.

Více informací
Obsazeno 150,- s DPH
31.05.201916:00 - 17:30První kroky se zrcadlovkou CanonPřednáška
16:00 - 17:30První kroky se zrcadlovkou CanonMichal Tvrdík

Pomůžeme vám porozumět fotografickým zásadám a dosáhnout tak ještě lepších snímků. Osvětlíme si výhody zrcadlovek oproti kompaktům i to, jaké jsou velikosti a typy snímačů. U snímačů se dále zaměříme na jejich využití a také si vyjmenujeme klady a zápory menších senzorů APS-C. Vysvětlíme princip zrcadlovky a naučíme vás efektivně pracovat se základními expozičními režimy. Zaměříme se na práci s ohniskovými vzdálenostmi a perspektivou. Nastíníme použití různých nastavení vyvážení bílé a picture style. Navíc si ukážeme kompoziční pravidla, abyste byli připraveni ovládnout svou zrcadlovku a získat brilantní snímky, jaké od ní očekáváte.

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Michal Tvrdík photoMichal Tvrdík
31.05.201916:00 - 18:00Video s Nikonem ZWorkshop
16:00 - 18:00Video s Nikonem ZFilip Barták

Model Nikon Z není jenom pro fotografy, ale i pro videotvůrce. Na workshopu si ukážeme, jak můžete zetko využít při natáčení videí, jak si ho při tom vhodně nastavit a jak se pracuje s expozicí při natáčení. A nezůstane jenom u natáčení z ruky - ukážeme si také vyvážení fotoaparátu na gimbalu i to, jak se s gimbalem pracuje. Dozvíte se také, jak si rozvrhnout záběr a jaké techniky můžete při natáčení videa využít. Představíme si i další příslušenství pro natáčení. Fotoaparáty Nikon Z budou v omezeném množství k dispozici k zapůjčení. EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně přilehlý exteriér.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Nikon
31.05.201917:00 - 18:30Fotografické filtry v praxiWorkshop
17:00 - 18:30Fotografické filtry v praxiRadek Plíhal

Přijďte si vyzkoušet kompletní sortiment fotografických filtrů B+W a Lee na modelu vodopádu speciálně navrženému pro tyto účely. Názorně si na něm ukážeme účinky a nejvhodnější použití jednotlivých filtrů vhodných pro fotografování krajiny, zejména polarizačních, ND, předsádek, přechodových filtrů a jejich kombinací.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: B+W
31.05.201917:30 - 19:30Cosplay - výprava do vesmíru s ZEISS objektivyWorkshop
17:30 - 19:30Cosplay - výprava do vesmíru s ZEISS objektivyZdeněk Říha

Zeiss slaví společně s NASA přistání na Měsíci a jak lépe tyto oslavy s nimi prožít než v tématickém duchu výprav do vesmíru? Pojďme se společně pobavit o focení cosplay alias lidí v kostýmech z oblíbených filmů, seriálů a her. Zároveň si s námi budete moci vyzkoušet skvělá skla od firmy ZEISS a úplnou novinku Otus 1.4/100! Na našem společném dobrodružství si řádně posvítíme světly od firmy Elinchrom. Pojďte se s námi odvážně pustit tam, kam se dosud nikdo nevydal... EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Info stánek; následně přilehlý exteriér.

Více informací
1 - 3 volná místa 450,- s DPH
Garant kurzu: Zeiss
Zdeněk Říha photoZdeněk Říha
31.05.201918:00 - 19:30Jak fotit na cestáchPřednáška
18:00 - 19:30Jak fotit na cestáchRadomír Lev a Oldřich Drnec

Každý si chceme z dovolené a výletu přivést krásné fotky, které zaujmou nejen nás, ale i ostatní, kteří budou albem listovat. Udělat zajímavou a originální fotku z cest ale vyžaduje mnohem víc než jet do dechberoucí přírody nebo do místa s krásnou architekturou. Na co všechno dbát, jak se na cesty připravit a jakou techniku si s sebou vzít, na to vám při přednášce odpoví Oldřich Drnec a Radomír Lev.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Canon
31.05.201918:00 - 19:30Jak mě vášeň k jídlu přivedla na cestu foodblogerstvíPřednáška
18:00 - 19:30Jak mě vášeň k jídlu přivedla na cestu foodblogerstvíCat & Cook

Co obnáší práce foodblogerky, jak se kvůli blogování o jídle musí člověk naučit fotit a točit videa a jak to souběžně vypracovat až k vydání kuchařky? Ivčina přednáška bude nejen o focení jídla, ale také o příběhu, jak se rozhodla jít cestou blogování na plný úvazek a následně vydání knihy na vlastní pěst. Kolik to stojí, co všechno k tomu potřebujete a jaký má kniha aktuálně úspěch? Přijďte si zamlsat!

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Nikon
Cat & Cook photoCat & Cook
31.05.201918:00 - 19:30Kudy vede cesta do galerií a do obýváků vašeho zákazníkaPřednáška
18:00 - 19:30Kudy vede cesta do galerií a do obýváků vašeho zákazníkaMiloš Nejezchleb

Přednáška, na které se dozvíte podrobnosti celého procesu vzniku umělecké konceptuální fotografie. Která část její tvorby je nejdůležitější a jak je těžké přetavit dobrou myšlenku na začátku do kvalitního výsledku na konci. Autor odhalí zákulisí vzniku svých projektů, například jak moc je důležitá příprava a proč někdy trvá i několik měsíců. V neposlední řadě Miloš prozradí svůj pohled na to, co by měla fotka mít, aby měla šanci na úspěch v mezinárodních soutěžích a galeriích.

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Nikon
Miloš Nejezchleb photoMiloš Nejezchleb
31.05.201918:00 - 20:00Neobyčejná fotografie psůWorkshop
18:00 - 20:00Neobyčejná fotografie psůKristýna Kvapilová

Na workshopu se naučíme základy fotografování portrétů se psem v hlavní roli, pocvakáme psy v akci, naučíme se pracovat nejen s modelem, ale především i se světlem, kompozicí a celkovým nastavením fotoaparátu s využitím krásné jarní přírody. Aneb jak vytvořit zvířecí fotky, které zaujmou. EXTERNÍ WORKSHOP: místo srazu Centrum FotoŠkoda - Infostánek; následně přilehlé okolí.

Více informací
Obsazeno 350,- s DPH
Garant kurzu: Peak Design

Změna programu vyhrazena.

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací