Fotogalerie (8)

Kvalitní Fotokniha snadno a rychle!

Kvalitní Fotokniha snadno a rychle!
Zobrazit fotografie v galerii (8)

Knihovna je vedle kuchyně srdcem každé domácnosti. To je vcelku jasný fakt. Kdo by nemiloval chvíle v křesle strávené prohlížením nějaké skvělé obrazové publikace? Teď si ještě zkuste představit, že byste si prohlíželi vlastní krásné vzpomínky. Nebo byste je někomu věnovali. Dříve by byla podobná idea poněkud nereálná, dnes si však můžete během chvíle vytvořit svoji vlastní Fotoknihu. Že už jste o podobném produktu slyšeli? Ale víte, že naše FotoKnihy jsou s ostatními zcela nesrovnatelné?

Fotografický papír, precizní ruční vazba

Většina výrobců tiskne knížky na obyčejný papír. Fotoknihy Centra FotoŠkoda jsou zhotovovány na klasickém fotografickém materiálu pod pečlivým dohledem našich laborantů a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné náhražky, které vypadají jako z domácí tiskárny. A věřte, že na výsledku je to opravdu znát!

Fotoknihy produkujeme barevně věrné, a snažíme se o vyrovnané výsledky jak pro černobílé, tak i barevné fotografie. Vaše fotografie upravuje laborant ručně, nebudou např. trpět přeostřením, nebo naopak rozostřením.

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali, a po čase tak celou vazbu zničíte. Naše Fotoknihy jsou vázány jako leporelo, problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy tak vůbec nenastane. Fotoknihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a dokonalý vzhled.

Fotoknihy s knižní a pevnou vazbou nabízíme od formátu 7 x 10 cm až po neuvěřitelných 40 x 40 cm, a to v rozmezí 5 až 30 listů (60 stran). Takže můžete vytvořit jak maličkou knížku doslova "do kapsy", tak obrovskou veleknihu, která bude zdobit vaši knihovnu po generace. Takže už jen vybrat vaše oblíbené fotografie a hurá do práce!

Každý dárek stihnete - snadné vytvoření a expres zhotovení

Chcete-li si zhotovit svoji vlastní úžasnou Fotoknihu, prostě si připravte fotografie a začněte tvořit. Už žádný stres ze složité instalace, už žádné obavy, že to nezvládnete. Je to opravdu jednoduché a je to online! Nově si může nechat vyhotovit fotoknihy EXPRES.

Přečtěte si více o Jak na Fotoknihu s FotoŠkoda Designerem. Pokud si stále nevíte rady, jak si Fotoknihu sestavit, navštivte náš workshop.

Fotokniha s knižní vazbou

Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba! Obal Fotoknihy zhotovujeme z vyvolaných fotografií a laminujeme špičkovou laminací Neschen Filmomatt, která zajišťuje těmto knihám luxusní vzhled a funkční manipulaci bez obav z mechanického poškození.

Fotokniha s pevnou vazbou

FotoKniha s pevnou vazbou nabízí nejrozmanitější možnosti vnější podoby vaší knížky. Obal Fotoknihy zhotovujeme z široké nabídky tapet a látek. Jako novinku jsme zavedli i možnost zhotovit obal knihy z vámi dodaného materiálu.

Fotokniha s měkkou vazbou

Fotokniha s měkkou vazbou nabízí nejsnadnější a nejrychlejší možnost, jak navrhnout, vyrobit a prezentovat své fotografie z dovolené, výletu či večírku svým přátelům za velmi přátelskou cenu! Cena je již od 140 Kč.


Stejně jako u ostatních služeb Centra FotoŠkoda, není ani při tvorbě Fotoknihy potřeba nikam chodit. Dovolené se blíží, kdo by si nechtěl vyrobit svou vlastní FotoKnihu? Vytvořte ji rychle a jednoduše hned teď!

Objedndat si a vytvořit FotoKnihu online!

Galerie

Podobné články

Teď fotky objednám, za hodinu vyzvednu
Teď fotky objednám, za hodinu vyzvednu

15. 4. - Trpělivost sice přináší růže, ale někdy bychom si místo nich doma raději vystavili něco jiného. A není nad to, když...

Jedna fotka je málo, koláž akorát
Jedna fotka je málo, koláž akorát

11. 4. - Jedna fotografie řekne více než tisíc slov. A co když věnujete víc fotografií pohromadě? Potom obdarovanému takovou...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací