Kvalitní fotokniha snadno a rychle! | FotoŠkoda
21. 5. 2019 | 4 minuty čtení

Knihovna je vedle kuchyně srdcem každé domácnosti. Máte v ní knihu, která vypráví váš vlastní příběh? Není třeba se jmenovat Bastien, aby tomu tak bylo! Stačí otevřít Designer a rychle a jednoduše si vytvořit Fotoknihu, která bude ozdobou vaší knihovny po generace. Nyní si ji můžete opatřit i v nových formátech a v kožené vazbě, která vašim fotkám dodá punc luxusu.

Fotografický papír, precizní ruční vazba

Většina výrobců tiskne knížky na obyčejný papír. Fotoknihy Centra FotoŠkoda jsou zhotovovány na klasickém fotografickém materiálu pod pečlivým dohledem našich laborantů a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné náhražky, které vypadají jako z domácí tiskárny. A věřte, že na výsledku je to opravdu znát!

Fotoknihy produkujeme barevně věrné a snažíme se o vyrovnané výsledky jak pro černobílé, tak i barevné fotografie. Vaše fotografie upravuje laborant ručně, nebudou např. trpět přeostřením, nebo naopak rozostřením.

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali a po čase tak celou vazbu zničíte. Naše Fotoknihy jsou vázány jako leporelo, problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy tak vůbec nenastane. Fotoknihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a dokonalý vzhled.

Fotoknihy s knižní a pevnou vazbou nabízíme od formátu 10 x 15 cm až po neuvěřitelných 40 x 40 cm, a to v rozmezí 5 až 30 listů (60 stran). Čtvercovou fotoknihu můžete mít nyní i ve formátu 30 x 30 cm a oblíbený formát A4, tedy 20 x 30 cm teď vyrábíme i na šířku! Takže můžete vytvořit jak maličkou knížku doslova "do kapsy", tak obrovskou veleknihu, která bude zdobit vaši knihovnu po generace. Takže už jen vybrat vaše oblíbené fotografie a hurá do práce!

Každý dárek stihnete - snadné vytvoření a expres zhotovení

Chcete-li si zhotovit svoji vlastní úžasnou Fotoknihu, prostě si připravte fotografie a začněte tvořit. Už žádný stres ze složité instalace, už žádné obavy, že to nezvládnete. Je to opravdu jednoduché a je to online! A nemusíte se bát, že to nestihnete, můžete si ji nechat vyrobit i EXPRES!

Pokud chcete vědět, jak na to, přečtěte si Jak na Fotoknihu s FotoŠkoda Designerem. Pokud si stále nevíte rady, jak si Fotoknihu sestavit, navštivte náš workshop.

Fotokniha s knižní vazbou

Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba! Obal Fotoknihy zhotovujeme z vyvolaných fotografií a laminujeme špičkovou laminací Neschen Filmomatt, která zajišťuje těmto knihám luxusní vzhled a funkční manipulaci bez obav z mechanického poškození.

chci fotoknihu s knižní vazbou

Fotokniha s pevnou vazbou

FotoKniha s pevnou vazbou nabízí nejrozmanitější možnosti vnější podoby vaší knížky. Obal Fotoknihy zhotovujeme z široké nabídky tapet a látek. Jako novinku jsme zavedli i možnost zhotovit obal knihy z vámi dodaného materiálu.

chci fotoknihu s pevnou vazbou

Fotokniha s měkkou vazbou

Fotokniha s měkkou vazbou nabízí nejsnadnější a nejrychlejší možnost, jak navrhnout, vyrobit a prezentovat své fotografie z dovolené, výletu či večírku svým přátelům za velmi přátelskou cenu! Cena je již od 140 Kč.

chci fotoknihu s měkkou vazbou

Fotokniha s luxusní koženou vazbou

Kožená vazba je naše žhavá novinka! Některé fotky a příležitosti si kromě vynikajícího zpracování zkrátka zaslouží ještě luxus navíc. Chcete dát dárek k významnému výročí, poděkovat kolegovi za skvělou mnohaletou spolupráci nebo navždy uchovat nejlepší svatební okamžiky? Knižní vazba v rozmanitých designech je tady pro vás!

Fotokniha s koženou vazbou - k objednání přes Designer Centra FotoŠkoda

chci fotoknihu s luxusní koženou vazbou

Designer: Online objednání z pohodlí domova

Stejně jako u ostatních služeb Centra FotoŠkoda, není ani při tvorbě Fotoknihy potřeba nikam chodit. Dovolené se blíží, kdo by si nechtěl vyrobit svou vlastní FotoKnihu? Vytvořte ji rychle a jednoduše hned teď!

Objedndat si a vytvořit FotoKnihu online!

LENSBABY sada filtrů 46 mm (ND8, CPL, 8 Point Star)

46mm závit, Součástí je pouzdro, ND8, CPL, 8 bodový hvězdicový filtr

1 690,-
LEICA SL2-S + LEICA SL 50 mm f/2 Asph Summicron-SL

Snímač 24,6 MPix Full Frame BSI CMOS, Procesor Maestro III, ISO 50 až 100 000

146 790,-
LEICA SL2 + LEICA SL 50 mm f/2 Asph Summicron-SL

Full frame snímač s rozlišením 47 Mpx, EVF hledáček s rozlišením 5,76 mil. bodů a frekvencí 120 sn/s, Video 5K ve 30 sn/s, C4K v 60 sn/s s možností 10 bit ext. záznamu

190 390,-

Související články

Valentýn se blíží – oslavme ho s 20% slevou na tisk fotek!

Valentýn se blíží – oslavme ho s 20% slevou na tisk fotek!

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Fotoalba jsou nejen krásným dárkem (služby #05)

Archivujte své negativy jako profík!

Archivujte své negativy jako profík!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...