Kvalitní FotoKniha snadno a rychle!

Kvalitní FotoKniha snadno a rychle!

Kvalitní FotoKniha snadno a rychle!

Knihovna je vedle kuchyně srdcem každé domácnosti. To je vcelku jasný fakt. Kdo by nemiloval chvíle v křesle strávené prohlížením nějaké skvělé obrazové publikace? Teď si ještě zkuste představit, že byste si prohlíželi vlastní krásné vzpomínky. Nebo byste je někomu věnovali. Dříve by byla podobná idea poněkud nereálná, dnes si však můžete během chvíle vytvořit svoji vlastní FotoKnihu. Že už jste o podobném produktu slyšeli? Ale víte, že naše FotoKnihy jsou s ostatními zcela nesrovnatelné?

Fotografický papír, precizní ruční vazba

Většina výrobců tiskne knížky na obyčejný papír. FotoKnihy Centra FotoŠkoda jsou zhotovovány na klasickém fotografickém materiálu pod pečlivým dohledem našich laborantů a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné náhražky, které vypadají jako z domácí tiskárny. A věřte, že na výsledku je to opravdu znát! 

Fotoknihy produkujeme barevně věrné, a snažíme se o vyrovnané výsledky jak pro černobílé tak i barevné fotografie. Vaše fotografie upravuje laborant ručně, nebudou např. trpět přeostřením, nebo naopak rozostřením.

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali, a po čase tak celou vazbu zničíte. Naše FotoKnihy jsou vázány jako leporelo, problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy tak vůbec nenastane. FotoKnihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a dokonalý vzhled.

FotoKnihy s knižní a pevnou vazbou nabízíme od formátu 7 x 10 cm až po neuvěřitelných 40 x 40 cm a to v rozmezí 5 až 30 listů (60 stran). Takže můžete vytvořit jak maličkou knížku doslova "do kapsy", tak obrovskou veleknihu, která bude zdobit vaši knihovnu po generace. Takže už jen vybrat vaše oblíbené fotografie a hurá do práce!

Jako luxusní ozdobu a překvapení navrch doporučujeme fotografii pod akrylátovým sklem či adjustovanou fotografii na Kapa desce. Vypadá to opravdu skvěle.

Nevíte si rady, jak si FotoKnihu sestavit, navštivte náš workshop.

FotoKniha s knižní vazbou

FotoKniha s knižní vazbou je naše chlouba! Obal FotoKnihy zhotovujeme z vyvolaných fotografií a laminujeme špičkovou laminací Neschen Filmomatt, která zajišťuje těmto knihám luxusní vzhled a funkční manipulaci bez obav z mechanického poškození. 

FotoKniha s pevnou vazbou

FotoKniha s pevnou vazbou nabízí nejrozmanitější možnosti vnější podoby vaší knížky. Obal FotoKnihy zhotovujeme z široké nabídky tapet a látek. Jako novinku jsme zavedli i možnost zhotovit obal knihy z vámi dodaného materiálu. 

FotoKniha s měkkou vazbou

FotoKniha s měkkou vazbou nabízí nejsnadnější a nejrychlejší možnost, jak navrhnout, vyrobit a prezentovat své fotografie z dovolené, výletu či večírku svým přátelům za velmi přátelskou cenu!

Stejně jako u ostatních služeb Centra FotoŠkoda, není ani při tvorbě FotoKnihy potřeba nikam chodit. Vánoce se blíží, kdo by nechtěl babičkám, tetičkám či přátelům darovat svou vlastní FotoKnihu? Vytvořte ji rychle a jednoduše hned teď! 

Objednejte si FotoKnihu online!

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma
Oslavte s námi Den dětí - fotografováním v ateliéru zdarma

18. 5. - Přijďte si nechat vyfotografovat vaše děti takové jaké jsou spontánní, divoké, výjimečné, veselé či plaché....

Užijte si focení v ateliéru s ještě výhodnějšími balíčky
Užijte si focení v ateliéru s ještě výhodnějšími balíčky

10. 5. - Přijďte se k nám s celou vaší rodinou vyfotografovat a odneste si více fotografií za méně peněz. Vybrat si můžete z...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace