21. 5. 2019 | 4 minuty čtení

Knihovna je vedle kuchyně srdcem každé domácnosti. Máte v ní knihu, která vypráví váš vlastní příběh? Není třeba se jmenovat Bastien, aby tomu tak bylo! Stačí otevřít Designer a rychle a jednoduše si vytvořit Fotoknihu, která bude ozdobou vaší knihovny po generace. Nyní si ji můžete opatřit i v nových formátech a v kožené vazbě, která vašim fotkám dodá punc luxusu.

Fotografický papír, precizní ruční vazba

Většina výrobců tiskne knížky na obyčejný papír. Fotoknihy FotoŠkoda jsou zhotovovány na klasickém fotografickém materiálu pod pečlivým dohledem našich laborantů a v knize tak jsou skutečné fotografie a nikoliv levné náhražky, které vypadají jako z domácí tiskárny. A věřte, že na výsledku je to opravdu znát!

Fotoknihy produkujeme barevně věrné a snažíme se o vyrovnané výsledky jak pro černobílé, tak i barevné fotografie. Vaše fotografie upravuje laborant ručně, nebudou např. trpět přeostřením, nebo naopak rozostřením.

Určitě jste někdy řešili problém s přečtením písmenek blízko hřbetu knížky. Stránky musíte ohýbat, abyste se k textu vůbec dostali a po čase tak celou vazbu zničíte. Naše Fotoknihy jsou vázány jako leporelo, problém s obsahem umístěným blízko hřbetu knihy tak vůbec nenastane. Fotoknihy navíc před závěrečnou adjustací lisujeme a zajišťujeme kapitálkou pro vyšší odolnost a dokonalý vzhled.

Fotoknihy s knižní a pevnou vazbou nabízíme od formátu 10 x 15 cm až po neuvěřitelných 40 x 40 cm, a to v rozmezí 5 až 30 listů (60 stran). Čtvercovou fotoknihu můžete mít nyní i ve formátu 30 x 30 cm a oblíbený formát A4, tedy 20 x 30 cm teď vyrábíme i na šířku! Takže můžete vytvořit jak maličkou knížku doslova "do kapsy", tak obrovskou veleknihu, která bude zdobit vaši knihovnu po generace. Takže už jen vybrat vaše oblíbené fotografie a hurá do práce!

Fotokniha s knižní vazbou

Každý dárek stihnete - snadné vytvoření a expres zhotovení

Chcete-li si zhotovit svoji vlastní úžasnou Fotoknihu, prostě si připravte fotografie a začněte tvořit. Už žádný stres ze složité instalace, už žádné obavy, že to nezvládnete. Je to opravdu jednoduché a je to online! A nemusíte se bát, že to nestihnete, můžete si ji nechat vyrobit i EXPRES!

Pokud si stále nevíte rady, jak si Fotoknihu sestavit, neváhejte a navštivte náš workshop.

Fotokniha s knižní vazbou

Fotokniha s knižní vazbou je naše chlouba! Obal Fotoknihy zhotovujeme z vyvolaných fotografií a laminujeme špičkovou laminací Neschen Filmomatt, která zajišťuje těmto knihám luxusní vzhled a funkční manipulaci bez obav z mechanického poškození.

chci fotoknihu s knižní vazbou

Fotokniha s pevnou vazbou

FotoKniha s pevnou vazbou nabízí nejrozmanitější možnosti vnější podoby vaší knížky. Obal Fotoknihy zhotovujeme z široké nabídky tapet a látek. Jako novinku jsme zavedli i možnost zhotovit obal knihy z vámi dodaného materiálu.

chci fotoknihu s pevnou vazbou

Fotokniha s měkkou vazbou

Fotokniha s měkkou vazbou nabízí nejsnadnější a nejrychlejší možnost, jak navrhnout, vyrobit a prezentovat své fotografie z dovolené, výletu či večírku svým přátelům za velmi přátelskou cenu

chci fotoknihu s měkkou vazbou

Fotokniha s luxusní koženou vazbou

Luxusní varianta fotoknihy s obálkou potaženou jemnou italskou kůží je vhodná pro zvláštní příležitosti, například jako svatební fotokniha.

 

Fotokniha s koženou vazbou - k objednání přes Designer FotoŠkoda

chci fotoknihu s luxusní koženou vazbou

Online objednání z pohodlí domova

Stejně jako u ostatních služeb FotoŠkoda, není ani při tvorbě Fotoknihy potřeba nikam chodit - jednoduše zvolíte typ fotoknihy, následně velikost a postupně budete navedeni k úplnému sestavení vlastní fotoknihy.  Dovolené se blíží, kdo by si nechtěl vyrobit svou vlastní Fotoknihu? 

Objedndat si a vytvořit FotoKnihu online!

Fotokniha s knižní vazbou

ručně vázaná vazba pro otevření bez záhybů, automatické poskládání fotoknihy do 5 minut, obálka s vaší fotografií

490,-
Fotokniha s pevnou vazbou

ručně vázaná vazba pro otevření bez záhybů, automatické poskládání fotoknihy do 5 minut, obálka potažená kvalitní látkou

490,-
Fotokniha s měkkou vazbou

ručně vázaná vazba pro otevření bez záhybů, automatické poskládání fotoknihy do 5 minut, obálka s vaší fotografií

270,-

Související články

V únoru u nás pořídíte všechny fotoknihy s 20% slevou!

V únoru u nás pořídíte všechny fotoknihy s 20% slevou!

8 důvodů, proč je klasické album lepší než instagramové

8 důvodů, proč je klasické album lepší než instagramové

Ideální čas na objednání fotodárků

Ideální čas na objednání fotodárků

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...