Další služby - fotoateliér na objednání | FotoŠkoda

Fotoateliér na objednání

Spolupracujeme s ateliérem Marka Lamparta

Chcete si nechat pořídit slušivý business portrét, rodinný snímek nebo lifestyle portrét? Tyto služby nyní můžete využít v partnerském ateliéru Marka Lamparta nedaleko naší prodejny v ulici V Jámě 1. Služby bez objednání vám budou i v budoucnu zajišťovat kolegové přímo na prodejně.

Chcete-li si zamluvit termín, domluvte se přímo s Markem na e-mailu info@mareklampart.cz nebo na telefonním čísle 739 556 491.

Business portrét - Centrum FotoŠkodaBusiness portrét

Kvalitní business portrét je vaše vizitka. Utváří vaši profesní image a často je právě on prvním setkáním s vaším klientem či potenciálním zaměstnavatelem. Mějte tedy jistotu, že tento první dojem bude skvělý a svěřte se do rukou profesionála přímo v centru Prahy. Nechte si vytvořit skutečně reprezentativní portrét, z něhož bude vyzařovat vaše osobnost a na němž se budete sami sobě líbit.

chci o business portrétu zjistit více

 

 

 

Portrétní a lifestyle fotografie - Centrum FotoŠkodaPortrétní a lifestyle fotografie

Chtěli byste svému blízkému jako dárek věnovat něco osobního? Nebo udělat radost sami sobě a pořídit si vzpomínku, ke které se budete rádi vracet? Z fotografování si odnesete nejen krásné snímky, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenete.

chci se o portétu dozvědět více

 

Děti a rodina - Centrum FotoŠkodaFocení dětí a rodiny

Děti přinášejí do domova radost a také spoustu bláznivých a spontánních nápadů. Při fotografování se fantazii meze nekladou, proto neváhejte nápady zrealizovat. Uchovejte si vzácné vzpomínky v našem ateliéru a užijte si společný volný čas.

chci zvěčnit rodinné vzpomínky

 

 

Máme širokou nabídku produktů z fotek: fotodárky, fotoobrazy, fotoknihy, velkoformátové tisky a další.

Pokud se chcete zeptat na něco, na co jsme vám v tomto textu neodpověděli, napište nám na e-mail atelier@fotoskoda.cz, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 222 929 039. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy.

Pokud už víte všechno, co jste potřebovali, těšíme se na viděnou!

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...