Pracovní místa

Máte rádi fotoaparáty a baví Vás nové technologie?
Je fotografování Vaším koníčkem?
Máte rádi lidi a nebojíte se komunikovat?
Umožníme Vám spojit práci s Vaším koníčkem a dobře odvedenou práci dokážeme ocenit.

Aktuálně nenabízíme žádné pracovní pozice

Máte-li zájem o práci v Centru FotoŠkoda, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním Vašich osobních údajů pro uložení do naší personální databáze. Bude-li Váš profil vyhovovat našim požadavkům, zařadíme Vás do databáze uchazečů, abychom Vás v případě volných pracovních pozic mohli přednostně kontaktovat.

Co nabízíme zaměstnancům

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí a jistotu stabilní české firmy patřící ke špičce v oblasti prodeje fotografické techniky a fotografických služeb. Je-li pro Vás zajímavé získat práci v příjemném pracovní prostředí, máte zájem se osobně i profesně vzdělávat, máte obchodního ducha a chuť do práce, dobré komunikační a prodejní schopnosti, rádi Vás v našem týmu přivítáme. Za dobře odvedenou práci umíme nejen poděkovat, ale také odměnit.

Kde budete pracovat

Centrum FotoŠkoda, palác Langhans, Vodičkova 37, Praha 1
Virtuální prohlídka

Podporujeme školy

Propojení teorie s praxí je důležitým aspektem pro budoucí zájemce o práci. Studentům nabízíme možnost vyzkoušet si všechny procesy související s výrobou a zpracováním fotografií a poradit se s profesionály, kteří v oboru léta působí.

Kontaktujte nás

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na adresu jana.jindrova@fotoskoda.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace