Servis

Servis

Služby servisu můžete stále využít! Aktuální informace

Pokud se vám technika znenadání porouchá, nebo jste u nás zakoupili zboží, které vykazuje vadu, nemusíte čekat, až mimořádná opatření pominou. Kolegové v servisu i nyní udělají vše, co bude v jejich silách, aby vám pomohli.

Kromě reklamací zboží zakoupeného u nás stále zajišťujeme také servis značek Nikon, Olympus, Canon, Sigma, Metz, Nissin a Fujifilm i starších fotoaparátů Praktica, Flexaret či Pentacon a budeme se snažit vyřídit vše ve standardních termínech. Obrátit se na nás můžete na e-mailu servis@fotoskoda.cz, kde se s vámi na všem domluvíme.

Pokud si přejete zboží nechat opravit, můžete nám ho přinést na prodejnu a předat, nebo poslat poštou. Ve druhém případě si prosím vytiskněte a vyplňte tento formulář a přiložte ho ke zboží. V případě reklamace využijte prosím tento formulář. Všechno ostatní s vámi domluvíme elektronickou cestou.

Fotoservis 6 dní v týdnu

Náš servis zajišťuje nejen opravy a servis klasických a digitálních fotoaparátů, ale také objektivů. Nabízíme čištění snímacích čipů digitálních zrcadlovek, CSC (bezzrcadlovek) APS-C a full frame.

Reklamační servis, opravna a půjčovna v jednom

  • Příjem reklamací fotoaparátů a fototechniky zakoupených v Centru FotoŠkoda.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis značek OLYMPUS a NIKON.
  • Opravy mechanických fotoaparátů i objektivů (např.přístroje typu Praktica, Exa, Exakta, Zenit, Pentacon six atd.).
  • Po dobu servisu zboží zvýhodněné zapůjčení náhradního výrobku (platí pro zboží zakoupené v Centru FotoŠkoda).
  • Půjčovna: půjčujeme nejoblíbenější fotoaparáty, objektivy, příslušenství...

Autorizovaný pozáruční servis


Další služby servisu

Upozornění:

V oddělení fotoservisu neakceptujeme zákaznické karty Centra FotoŠkoda, studentské karty (např. ISIC), učitelské karty (ITIC) a slevy vyplývající z karet partnerských firem. Zaplatit můžete i platebními kartami. V případě nerentabilní opravy (oprava, která stojí obdobně jako srovnatelný nový fotoaparát) vás budeme neprodleně kontaktovat, zda s cenou opravy souhlasíte, pokud ano, tak budeme s opravou pokračovat.

Kontakt: 222 929 046, servis@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím