Půjčovna foto- a videotechniky | FotoŠkoda

Půjčovna & testcentrum

Půjčujeme fototechniku i na týden a déle

Chcete si pořídit něco nového do své výbavy? Nebo jednorázově potřebujete nějaký objektiv či jinou část vybavení, kterou si ale nechcete kupovat? V tom případě neváhejte využít naší půjčovny. V ní najdete k pronájmu zboží z testcentra i další vybavení dle aktuální produktové nabídky – například profesionální digitální fotoaparáty, instantní fotoaparáty, zoomové objektivy i objektivy s pevným ohniskem. Ať už chcete fotit portréty, krajinu, makrofotografie, nebo astrofotografie, jistě si vyberete.

A pokud si nevíte rady, rádi vám s výběrem foto i videotechniky pomůžeme. Přímo na prodejně, po telefonu nebo přes internet vám poradíme a doporučíme to nejlepší řešení.

Co půjčujeme

Produkty z testcentra

Použitá fototechnika podle aktuální nabídky

Ceník

DÉLKA ZÁPŮJČKY

CENA ZÁPŮJČKY

1 den (produkty z testcentra) 

300 Kč / 500 Kč / zdarma

použitá fototechnika z oddělení bazaru a produkty z testcentra na více dní

5 % + 1 % za každý další den

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Zapůjčení zdarma

Pokud si vypůjčenou techniku zakoupíte, cenu zápůjčky vám odečteme z ceny produktu (k tomu si prosím připravte doklad o zápůjčce). U fotoaparátů Fujifilm Instax je zapůjčení vždy zdarma při zakoupení alespoň 2 balení filmů po deseti snímcích.

TIP - VÝHODNÉ ZAPŮJČENÍ: Techniku z testcentra lze za výhodnou cenu uvedenou v tabulce zapůjčit pouze na 1 den. V případě půjčení fotoaparátu / setu / kamery se hradí poplatek 500 Kč za každý zapůjčený kus, v případě objektivů 300 Kč za každý z nich.

Co s sebou

 • Vezměte si doklad totožnosti (občanský průkaz).
 • Vratnou zálohu - při zapůjčení zboží se skládá záloha 100 % ceny zboží, kterou dostanete celou zpět po navrácení zboží. Pokud vlastníte zlatou zákaznickou kartu Centra FotoŠkoda, na zálohu stačí 50 % ceny zboží, kterou dostanete celou zpět po navrácení zboží. Můžete zaplatit i kartou, nemůžeme ale zaručit, že vám banka vrácenou částku připíše na účet okamžitě.
 • Paměťovou kartu - součástí zápůjčky fotoaparátu není paměťová karta, je třeba mít vlastní. Pokud si nejste jistí ohledně kompatibility své karty s testovaným fotoaparátem, rádi vám poradíme. Kontaktní údaje naleznete níže.

Další podmínky zapůjčení

 • 1 den počítáme včetně dne zapůjčení. Zapůjčenou fototechniku je třeba vrátit do 17:00 následujícího dne.
 • Poplatek za pronájem účtujeme po vrácení zboží (pouze jednodenní zápůjčky produktů z testcentra se hradí předem).
 • Máte-li zájem o zapůjčení jiné než použité techniky a techniky z testcentra, kontaktujte nás prosím na e-mail fotoaparaty@fotoskoda.cz, kde se s vámi domluvíme individuálně. Výjimku tvoří např. spotřební zboží, filtry, skenery, kalibrační sondy, produkty, k jejichž provozu je potřeba instalace přiloženého softwaru či podvodní pouzdra, které zapůjčit nelze.
 • Pronájem použitého zboží se nevztahuje na zboží v komisním prodeji a na podvodní pouzdra, outdoorové kamery, fotoaparáty Polaroid, fotopozadí a další zboží - při zájmu o pronájem konkrétního produktu se informujte u kolegů v servisu.
 • Při zapůjčení zboží neakceptujeme studentské karty a slevy vyplývající z karet partnerských firem.

Při překročení doby zápůjčky účtujeme penále 5 % z ceny zapůjčeného produktu a navíc 1 % za každý další započatý den. Nejdelší dobu zápůjčky získáte, když si fototechniku vyzvednete ráno a druhý den ji vrátíte až do 17 h.

Kontaktujte nás

Pokud si chcete zboží zapůjčit, kontaktujte nás prosím kvůli zjištění dostupnosti zboží v požadovaném termínu a jeho případné rezervaci předem. Můžete se za námi zastavit i na prodejně.

Provozní doba prodejny

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...