Na párty jedině s Fujifilm Instax - půjčovna & testcentrum

Fotky ihned s Instaxem!

Ověřte si, který fotoaparát je pro vás ten pravý.  Vybrané objektivy a fotoaparáty Fujifilm Instax zapůjčujeme výhodně na jeden den. Půjčení fotoaparátu Instax podmiňujeme zakoupením minimálně 2 balení Fujifilm náplní/filmů dle typu fotoaparátu - náplně nejsou zahrnuty do půjčovného. Fotoaparáty Instax si můžete půjčit v oddělení fotomateriálů, kde lze zakoupit i filmy.

Fujifilm Instax testcentrum

Analogové fotoaparáty Fujifilm Instax

FUJIFILM INSTAX WIDE 300 Toffee

FUJIFILM INSTAX MINI 70 žlutý

   

FUJIFILM INSTAX MINI 70 žlutý

FUJIFILM INSTAX MINI 70 zlatý

FUJIFILM INSTAX MINI 40

 

   

FUJIFILM INSTAX MINI 11 růžový

FUJIFILM INSTAX MINI 11 šedý

FUJIFILM INSTAX MINI 11 modrý

 

   

FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 bílý

FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 oranžový

FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 modrý

 

Analogové/digitální fotoaparáty Fujifilm Instax

FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ20 béžový

FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ20 černý

FUJIFILM INSTAX LINK tmavě modrý

FUJIFILM INSTAX LINK růžový

FUJIFILM Instax WIDE Link - bílá

FUJIFILM Instax WIDE Link - šedá

Instax náplně  - instantní filmy

Fujifilm Instax v e-shopu

Co s sebou

 • Vezměte s sebou doklad totožnosti (občanský průkaz).
 • Vratná záloha - při zapůjčení zboží se skládá záloha 100 % ceny zboží, kterou dostanete celou zpět po navrácení zboží. Pokud vlastníte zlatou zákaznickou kartu Centra FotoŠkoda, na zálohu stačí 50 % ceny zboží, kterou dostanete celou zpět po navrácení zboží. Můžete zaplatit i kartou, nemůžeme ale zaručit, že vám banka vrácenou částku připíše na účet okamžitě.
 • Paměťová karta - součástí zápůjčky fotoaparátu není paměťová karta, je třeba mít vlastní. Pokud si nejste jistí ohledně kompatibility své karty s testovaným fotoaparátem, rádi vám poradíme. Kontaktní údaje naleznete níže.

Další podmínky zapůjčení

 • Pokud si vypůjčenou techniku zakoupíte, cenu zápůjčky vám odečteme z ceny produktu (k tomu si prosím připravte doklad o zápůjčce).
 • Techniku z testcentra lze za výhodnou cenu 300 Kč / 500 Kč zapůjčit pouze na 1 den. V případě půjčení fotoaparátu / setu se hradí poplatek 500 Kč za každý zapůjčený kus, v případě objektivů 300 Kč za každý z nich.
 • 1 den počítáme včetně dne zapůjčení. Zapůjčenou fototechniku je třeba vrátit do 17:00 následujícího dne.
 • Poplatek za pronájem účtujeme po vrácení zboží (pouze jednodenní zápůjčky produktů z testcentra se hradí předem).
 • Máte-li zájem o zapůjčení jiné než použité techniky a techniky z testcentra, kontaktujte nás prosím na e-mail fotoaparaty@fotoskoda.cz, kde se s vámi domluvíme individuálně. Výjimku tvoří např. spotřební zboží, filtry, skenery, kalibrační sondy, produkty, k jejichž provozu je potřeba instalace přiloženého softwaru či podvodní pouzdra, které zapůjčit nelze.
 • Pronájem použitého zboží se nevztahuje na zboží v komisním prodeji a na podvodní pouzdra, outdoorové kamery, fotoaparáty Polaroid, fotopozadí a další zboží - při zájmu o pronájem konkrétního produktu se informujte u kolegů v servisu.
 • Při zapůjčení zboží neakceptujeme studentské karty a slevy vyplývající z karet partnerských firem.

Při překročení doby zápůjčky účtujeme penále 5 % z ceny zapůjčeného produktu a navíc 1 % za každý další započatý den. Nejdelší dobu zápůjčky získáte, když si fototechniku vyzvednete ráno a druhý den ji vrátíte až do 17 h.

Kontaktujte nás

Pokud si chcete zboží zapůjčit, kontaktujte nás prosím kvůli zjištění dostupnosti zboží v požadovaném termínu a jeho případné rezervaci předem. Můžete se za námi zastavit i na prodejně.

Provozní doba prodejny

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím