Zákaznické karty

Zlatá nebo stříbrná zákaznická karta vám umožní nakupovat v Centru FotoŠkoda za příznivější ceny

Podmínkou pro přidělení a aktivaci stříbrné nebo zlaté zákaznické karty je uskutečnění nákupu v prodejních odděleních nového či použitého zboží, v oddělení fotoslužeb, ateliéru či prostřednictvím on-line služeb (e-shop, Fotobox, Designer, eBazar) podle níže uvedených pravidel a následné vyplnění elektronického registračního formuláře.

Zlatá karta

Jak ji můžete získat? 

Zlatou kartu můžete získat při jednorázovém nákupu nebo při součtu všech nákupů na stříbrné kartě za zboží nad částku 100 000 Kč, nebo za fotografické služby nad částku 10 000 Kč.

Stříbrná karta

Jak ji můžete získat? 

Stříbrnou kartu můžete získat při jednorázovém nákupu zboží nad 1 000 Kč či fotografických služeb nad částku 500 Kč.

 

Jak slevu uplatnit?

  • po předložení karty při platbě na prodejně
  • při nákupu v e-shopu či ve Fotoboxu (číslo karty bez mezer můžete do kolonky pro použití zákaznické karty či slevového kódu vložit v jeho průběhu)
  • v aplikaci Designer (číslo karty vložte do poznámky, sleva vám bude následně odečtena)

Další informace

Vyplněním a podepsáním formuláře udělujete souhlas podnikající fyzické osobě Milan Škoda-FOTO, se sídlem U Elektrárny 60, 252 46 Vrané nad Vltavou, IČ: 43164536, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 49839), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zpracovávala osobní údaje, a to za účelem registračním (databáze držitelů zákaznických karet) a dále pak za účelem marketingovým (nabízení obchodu a služeb). Vyplnění a podepsání registračního formuláře Vás nezavazuje k žádným povinnostem. Jaké osobní údaje zpracováváme a kde?

Kontakt: 222 929 029, zakaznickyservis@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím