Zákaznické karty

Zlatá nebo stříbrná zákaznická karta vám umožní nakupovat v Centru FotoŠkoda za příznivější ceny.

Podmínkou pro přidělení a aktivaci stříbrné nebo zlaté zákaznické karty je uskutečnění nákupu v prodejních odděleních nového či použitého zboží, v oddělení fotoslužeb, ateliéru či prostřednictvím on-line služeb (eObchod, eFoto, eBazar) podle níže uvedených pravidel a následném vyplnění registračního formuláře.

Vyplněním a podepsáním formuláře nám dáváte souhlas k tomu, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vyplnění a podepsání registračního formuláře Vás nezavazuje k žádným povinnostem.

 

Zlatá karta

Jak ji můžete získat? 

Zlatou kartu můžete získat při jednorázovém nákupu nebo při součtu  všech nákupů na stříbrné kartě za zboží nad částku 100.000,- Kč, nebo za fotografické služby nad částku 10.000,- Kč.

Stříbrná karta

Jak ji můžete získat? 

Stříbrnou kartu můžete získat při jednorázovém nákupu zboží nad 1.000,- Kč či fotografických služeb nad částku 500,- Kč.

 

Jak slevu uplatnit?

  • po předložení karty při platbě na prodejně
  • při nákupu v e-shopu (číslo karty můžete do kolonky pro použití zákaznické karty či slevového kódu vložit v jeho průběhu)

Další informace:

Kontakt: 222 929 041, zakaznickyservis@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace