Průkazová fotografie

Služeb našich fotografů při pořízení průkazové fotografie můžete využít!

Pokud potřebujete udělat průkazovou fotografii např. pro nezbytné vyřízení cestovních víz, ztracených dokladů apod., rádi vám ji zhotovíme. Pokud chcete nechat vyfotit miminko či malé dítě, kontaktujte nás prosím předem na telefonním čísle 222 929 039 nebo na e-mailu fotosluzby@fotoskoda.cz, domluvíme se s vámi na možnostech realizace. Jestliže máte jakýkoli jiný dotaz k průkazovým fotografiím, rádi vám ho zodpovíme na stejném e-mailu a telefonním čísle.

Máte-li zájem o naše další fotografické služby, ozvěte se nám prosím na e-mail atelier@fotoskoda.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 222 929 069 / 039.

Bezpečnost v Centru FotoŠkoda - rozestupy, respirátory FFP2/KN95, dezinfekce rukou

Obecné aktuální informace naleznete zde.

Průkazová fotografie – kvalitně, na počkání a v centru Prahy

Průkazová fotografie – kvalitně, na počkání a v centru Prahy

Chcete, aby vám to na dokladech slušelo? U nás vám pořídíme fotografii na řidičák, občanku nebo vízum přesně podle vašich představ, a to bez objednání, na počkání a v příjemném prostředí ateliéru v centru Prahy

  • Od Ministerstva vnitra České republiky jsme obdrželi certifikaci pro zasílání dat na občanské průkazy přes datovou schránku, a proto vaši biometrickou fotku můžeme zdarma zaslat na příslušný úřad. Pasové fotografie na české pasy, které obsahují další biometrické údaje, se zhotovují pouze přímo na úřadě.
  • Vyfotíme vám foto na jakýkoli doklad. Ať už tedy potřebujete oficiální fotografii na vízum do jakékoli země světa*, třeba do USA, Ruska, Turecka, Vietnamu, Brazílie nebo Japonska a mnoha dalších, mezinárodní řidičský průkaz, zbrojní pas, Lítačku nebo třeba pilotní licenci, u nás jste na té správné adrese.
  • Uděláme fotku i nejmenším členům vaší rodiny. Pokud chcete vycestovat i se svým miminkem, rádi ho v našem ateliéru uvítáme a na jakýkoli dokument ho vyfotíme.
  • Abyste byli se snímkem naprosto spokojení, necháme vás vybrat z několika záběrů a ten nejlepší následně vytiskneme. A pokud vám průkazová fotografie nestačí, na stejném místě vám na počkání pořídíme slušivou portrétní fotku nebo fotky pro budoucí letušky a stevardy včetně základní retuše!
  • Vytiskneme vám fotografii v jakémkoli formátu nebo třeba i v černobílém a sépiovém provedení. Takovou fotku už sice nemůžete použít na pas či řidičák, zajisté ale udělá radost vašemu blízkému, jemuž fotku věnujete.
  • Fotografií vám vytiskneme libovolné množství, čím více fotek si budete přát, tím příznivější bude jejich cena. Držitelé průkazu ZTP u nás mají 20% slevu.
  • Jsme tu pro vás každý den podle otevírací doby fotoslužeb.

* Fotografujeme třeba na pracovní i turistická víza do Kanady, USA, Číny (kde vám vytvoříme i manželské dvojfoto), Dubaje, Austrálie, Turecka, Vietnamu, Kambodže, Kuvajtu, Ruska, Indie, Brazílie, Ománu, Japonska, Běloruska či na Ukrajinu nebo Filipíny. Výčet zemí není konečný, jestliže jsem tak svou cílovou destinaci v seznamu nenašli, stačí ji kolegovi sdělit a on vás vyfotí podle platných předpisů.

Ceník průkazové fotografie

Fotografování + 4 ks průkazových fotografií 3,5 x 4,5 cm

140,-

Fotografování + 8 ks průkazových fotografií 3,5 x 4,5 cm

190,-

Fotografování + 2 ks průkazových fotografií 5 x 5 cm

140,-

Fotografování + 4 ks průkazových fotografií 5 x 5 cm

190,-

Fotografování + CD (bez tisku fotografií)

140,-

Fotografování + úprava výřezu + CD (bez tisku fotografií)

240,-

Fotografování + 4 ks průkazových fotografií 3,5 x 4,5 cm + úprava výřezu + CD

290,-


Doplňkové služby na počkání

Zaslání dat e-mailem (v rozlišení 1024 x 1536 px)

49,-

Uložení dat na USB Flash disk

49,-

Vypálení dat na CD

69,-

Přiobjednávka průkazových fotografií z média 4 ks 3,5 x 4,5 cm

98,-

Přiobjednávka průkazových fotografií z média 2 ks 5 x 5 cm

98,-

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Osobní údaje pro zaslání fotografií na úřad

Při fotografování budete požádáni o následující údaje: jméno, příjmení, datum narození a název úřadu. Tyto údaje jsou spolu s fotografií poslány na uvedený úřad pomocí datové schránky. Je nutné dbát na správné zadání výše uvedených údajů fotografovi.

Ministerstvo vnitra uchovává připravené fotografie v elektronické podobě 60 kalendářních dnů. Proto je důležité se v této lhůtě na úřad dostavit. Při komunikaci s úředníky sdělte informaci, že máte fotografii od fotografa zaslanou přes datovou schránku.

Data už máte? Vyvolejte si průkazovou fotku ve Fotoboxu!

Průkazová fotografie ve Fotoboxu

Pokud byste se rádi zeptali na něco, na co jsme v textu neodpověděli, kontaktujte nás na e-mailu atelier@fotoskoda.cz nebo na telefonu 222 929 038.

Rozměry fotografií na pasy a víza do jednotlivých zemí světa

PAS, ID, ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ (PASSPORT, ID, DRIVING LICENCE) - ROZMĚRY ZEMĚ (COUNTRY)
10 x 15 cm Moldávie (Moldavia), Ukrajina (Ukraine) (+ 35 x 45 mm)
30 x 40 mm Brazílie (Brazil), Írán (Iran), Rumunsko (Romania)
33 x 44 mm Nový Zéland (New Zealand)
33 x 48 mm Čína (China)
35 x 45 mm Rakousko (Austria), Belgie (Belgium), Bulharsko (Bulgaria), Kostarika (Costa Rica), Chorvatsko (Croatia), Česká republika (Czech republic), Dánsko (Denmark), Francie (France), Gruzie (Georgia), Německo (Germany), Maďarsko (Hungary), Irsko (Ireland), Itálie (Italy), Izrael (Israel), Japonsko (Japan), Kazachstán (Kazakhstan), Keňa (Kenya), Korejská republika (Republic of Korea) - Jižní Korea (South Korea), Mexiko (Mexico), Maroko (Morocco), Moldávie (Moldavia), Namibie (Namibia), Nizozemsko (Netherlands), Nigérie (Nigeria), Norsko (Norway), Palestina (Palestine), Panama (Panama), Filipíny (Philippines), Polsko (Poland), Portugalsko (Portugal), Rusko (Russia), Singapur (Singapore), Španělsko (Spain), Jihoafrická republika (South Africa), Švédsko (Sweden), Švýcarsko (Switzerland), Tanzánie (Tanzania), Ukrajina (Ukraine), Velká Británie (United Kingdom), Zimbabwe (Zimbabwe)
35 x 50 mm Malajsie (Malaysia)
36 x 47 mm Finsko (Finland)
40 x 40 mm Sýrie (Syria)
40 x 45 mm Tchaj-wan (Taiwan)
40 x 50 mm Albánie (Albania), Austrálie (Australia), Bělorusko (Belarus), Estonsko (Estonia), Hongkong (Hong Kong)
40 x 60 mm Kambodža (Cambodia), Kyrgystán (Kyrgyzstan), Litva (Lithuania), Řecko (Greece), Vietnam (Vietnam)
43 x 53 mm Trinidad a Tobago (Trinidad and Tobago)
45 x 45 mm Chile (Chile)
50 x 50 mm Indie (India)
50 x 60 mm Turecko (Turkey)
50 x 70 mm Kanada (Canada)
38 x 38 mm Argentina (Argentina)
38 x 64 mm Kolumbie (Colombia)
51 x 51 mm Ázerbajdžán (Azerbaijan), Bahamy (Bahamas), Belize (Belize), Bolívie (Bolivia), Ghana (Ghana), Indie (India), Indonésie (Indonesia), Jamajka (Jamaica), Libanon (Lebanon), Pákistán (Pakistan), Peru (Peru), Thajsko (Thailand), USA (United States of America), Venezuela (Venezuela)
   
VÍZUM (VISA) - ROZMĚRY ZEMĚ (COUNTRY)
25 x 30 mm Laos (Laos)
30 x 40 mm Ukrajina (Ukraine)
33 x 44 mm Nový Zéland (New Zealand)
33 x 48 mm Čína (China)
35 x 40 mm Itálie (Italy)
35 x 45 mm Austrálie (Australia), Rakousko (Austria), Belgie (Belgium), Bělorusko (Belarus), Brazílie (Brazil), Bulharsko (Bulgaria), Kanada (Canada), Kostarika (Costa Rica), Chorvatsko (Croatia), Česká republika (Czech republic), Dánsko (Denmark), Francie (France), Německo (Germany), Maďarsko (Hungary), Indonésie (Indonesia), Irsko (Ireland), Izrael (Israel), Kambodža (Cambodia), Keňa (Kenya), Korejská republika (Republic of Korea) - Jižní Korea (South Korea), Mexiko (Mexico), Maroko (Morocco), Nizozemsko (Netherlands), Nigérie (Nigeria), Norsko (Norway), Panama (Panama), Filipíny (Philippines), Pákistán (Pakistan), Polsko (Poland), Portugalsko (Portugal), Rumunsko (Romania), Rusko (Russia), Singapur (Singapore), Španělsko (Spain), Jihoafrická republika (South Africa), Švédsko (Sweden), Švýcarsko (Switzerland), Tchaj-wan (Taiwan), Tanzánie (Tanzania), Velká Británie (United Kingdom), Zimbabwe (Zimbabwe)
35 x 50 mm Malajsie (Malaysia)
36 x 47 mm Finsko (Finland)
40 x 50 mm Albánie (Albania), Estonsko (Estonia), Hongkong (Hong Kong)
40 x 60 mm Litva (Lithuania), Řecko (Greece), Vietnam (Vietnam)
43 x 53 mm Trinidad a Tobago (Trinidad and Tobago)
43 x 55 mm SAE - Spojené arabské emiráty (United Arab Emirates)
45 x 45 mm Japonsko (Japan)
50 x 50 mm Indie (India), Palestina (Palestine), Turecko (Turkey)
38 x 38 mm Argentina (Argentina)
38 x 64 mm Kolumbie (Colombia)
51 x 51 mm Bahamy (Bahamas), Belize (Belize), Bolívie (Bolivia), Ghana (Ghana), Indie (India), Jamajka (Jamaica), Libanon (Lebanon), Peru (Peru), Thajsko (Thailand), USA (United States of America), Venezuela (Venezuela)
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím