Minigalerie Centra FotoŠkoda | FotoŠkoda

Minigalerie

Nechte svůj talent vyniknout!

Dřímá ve vás umělecký duch, ale potřebuje prostor, aby mohl naplno roztáhnout křídla? Není nic snazšího než ho přivést k nám a nechat ho hrdě vypnout hruď v chrámu fotografie přímo v centru Prahy. V prostorách naší Minigalerie můžete nechat vyniknout soubor svých nejlepších snímků a poskytnout mu péči skutečných profesionálů.

Vaše snímky, které si po skončení výstavy můžete odnést domů, zpracuje náš zkušený tým z DTP studia, dostane se jim adjustace do kvalitních rámů a díky uveřejnění na našich webových stránkách se vaše tvorba dostane do povědomí široké veřejnosti. Kromě vystavených snímků můžete prezentovat i svou další tvorbu, a to na plazmové televizi, která se nachází přímo v prostorách Minigalerie. A protože si taková událost zasluhuje řádnou oslavu, je v ceně výstavy také vernisáž

V našich prostorách jste mohli zhlédnout snímky mnoha zvučných jmen rozličných žánrů fotografického světa: např. Tomáše Třeštíka, Karla Cudlína, Petra Jana Juračky, Báry Reichové, Ondřeje Záruby, Jana Tichého, Dana Vojtěcha, Terezy Linhartové, Jiřího Růžka či Honzy Řeháčka. Pokud chcete stanout po jejich boku, neváhejte svěřit své fotografie šikovným rukám našich kolegů a dopřát jim péči, jakou si skutečně zaslouží. A pokud máte pocit, že by vašim fotografiím slušel nejen formát A3, můžete své fotografie nechat ožít i v prostoru nad schodištěm.

Nyní u nás vystavují:

Termín

Vystavující

Název výstavy

MAXIGALERIE

11. 10. 2021- 29. 5. 2022

Jan Šmíd

Letem světem - panoramatické fotografie krajiny
bez vernisáže

30. 5. - 30. 10. 2022

Martin Rak

Krajiny mého srdce

MINIGALERIE

9. 5. - 28. 5. 2022

Lukáš Zeman

Příroda zblízka i z dálky
vernisáž se koná v den zahájení výstavy v 17 hodin

30. 5. - 25. 6. 2022

Martin Rak

Krajiny mého srdce
komentovaná prohlídka s autorem se koná v den zahájení výstavy v 17 hodin

Změny programu, termínů a času vernisáže vyhrazeny.

Chcete se k nim přidat? Rádi s vámi domluvíme detaily.

Na rok 2022 už bohužel nemáme žádné volné termíny. V případě dotazů k minigalerii nás kontaktujte na e-mailu anna.jiraskova@fotoskoda.cz.

Kompletní podmínky pro rok 2022 najdete zde.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...