Minigalerie Centra FotoŠkoda | FotoŠkoda

Minigalerie

Nechte svůj talent vyniknout!

Jste autorem uceleného souboru snímků a myslíte si, že by vaše fotografie zasloužily pozornost veřejnosti? Není nic snazšího než je přinést k nám a vystavit své snímky v chrámu fotografie přímo v centru Prahy. A pokud máte pocit, že by vašim fotografiím slušel nejen formát A3, můžete své fotografie nechat ožít i v prostoru nad schodištěm.

Vaše snímky, které si po skončení výstavy můžete odnést domů, zpracuje náš zkušený tým z DTP studia a dostane se jim adjustace do kvalitních rámů. O výstavě zveřejníme článek na našich webových stránkách a pomůžeme vám tak s propagací. Kromě vystavených tisků můžete prezentovat i svou další tvorbu, a to na plazmové televizi, která se nachází přímo v prostorách Minigalerie. V ceně výstavy je také vernisáž. 

V našich prostorách již své snímky ukázalo mnoho významných jmen fotografického světa, např. Tomáš Třeštík, Karel Cudlín, Petr Jan Juračka, Bára Reichová, Ondřej Záruba, Jan Tichý, Dan Vojtěch, Tereza Linhartová, Jiří Růžek či Honza Řeháček. Pokud byste se také rádi přidali k vystavujícím v Centru FotoŠkoda, stačí nás kontaktovat na uvedené adrese a společně domluvíme detaily. 

Více informací o vystavování

Nyní u nás vystavují:

Termín

Vystavující

Název výstavy

MAXIGALERIE

31. 10. 2022 - 28. 5. 2023

Jindřich Štreit

Lidé Přerova

MINIGALERIE

6. 3. - 25. 3. 2023

Petr Horálek

Třicetkrát v NASA

Změny programu, termínů a času vernisáže vyhrazeny.

Chcete u nás vystavit své fotografie?

Termíny na rok 2023 jsou otevřené. Pokud máte zájem o termín či máte jiný dotaz k minigalerii, kontaktujte nás na e-mailu karolina.fialova@fotoskoda.cz.

Kompletní podmínky pro rok 2023 najdete zde.

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...