APPLE Mac mini Quad-Core i7
APPLE Mac mini Quad-Core i7APPLE Mac mini Quad-Core i7APPLE Mac mini Quad-Core i7APPLE Mac mini Quad-Core i7APPLE Mac mini Quad-Core i7

APPLE Mac mini Quad-Core i7

Apple
Kód produktu: 4800128

Apple Mac mini Quad-Core i7 obsahuje procesory Intel Core třetí generace, rychlejší integrovanou grafiku, Thunderbolt a spoustu portů. Očekávejte velké věci.
Více o produktu »

 • Procesor – 2,3GHz čtyřjádrový Intel Core i7 se 6 MB sdílené mezipaměti L3
 • Paměť – 4 GB (dva 2GB moduly) 1600MHz paměti DDR3
 • Úložiště – 1TB pevný disk (5400 ot./min)
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Procesor – 2,3GHz čtyřjádrový Intel Core i7 se 6 MB sdílené mezipaměti L3
 • Paměť – 4 GB (dva 2GB moduly) 1600MHz paměti DDR3
 • Úložiště – 1TB pevný disk (5400 ot./min)
 • Grafika – Intel HD Graphics 4000
 • Rozměry – 3,6 cm x 19,7 x 19,7 cm (v x š x h)
 • Hmotnost – 1,22 kg

Parametry

Popis produktu APPLE Mac mini Quad-Core i7

Všechno zvládne na jedničku.

Až 2x rychlejší procesory.

Protože používá procesory Intel Core třetí generace, drží Mac mini krok s dvakrát většími počítači. Můžete si vybrat 2,5GHz dvoujádrový Intel Core i5. Nebo jít do výkonnějšího 2,3GHz čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 a získat až dvojnásobek výkonu dvoujádrového Macu mini předchozí generace.1

Turbo Boost 2.0 při používání výpočetně náročných aplikací zvyšuje frekvenci až na 3,6 GHz. Hyper-Threading umožňuje každému jádru souběžně zpracovávat dvě vlákna, takže multitasking v OS X běží ještě efektivněji. Rychlá 1600MHz paměť je navíc integrovaným paměťovým řadičem připojena přímo k procesoru, který tak má opravdu bezprostřední přísun dat. Stručně řečeno, Mac mini je koncentrovaný výkon.

Intel HD Graphics 4000.

Intel HD Graphics 4000 podává až o 65 procent vyšší grafický výkon než integrovaná grafika předchozí generace.2 Videa, která sledujete, tak budou plynulejší a hry, které hrajete, budou mít přirozenější odezvu. Fotoalba budete moci prohlížet s lehkostí. A budete mít veškerý potřebný výkon, abyste ze svého HD videa udělali film, který si zaslouží premiéru s červeným kobercem.

Úložiště a paměť.

Až 1TB pevný disk.

Mac mini je standardně osazen 500GB nebo 1TB pevným diskem s 5400 ot./min.3 Můžete tak do něj uložit spoustu knihoven fotek, filmů, hudby, souborů a dalšího obsahu.

Až 256GB flashové úložiště.

Mac mini si místo pevného disku můžete objednat až s 256GB flashovým úložištěm. Flashové úložiště dosahuje až pětinásobku výkonu pevného disku4. Tuto rychlost budete cítit při spouštění Macu mini, otevírání aplikací i procházení knihovny fotek.

Fusion Drive je tu.

Mac mini rovněž nabízí převratné volitelné úložiště, které se nazývá Fusion Drive. Jedná se o kombinaci 1TB pevného disku a 128GB vysoce výkonného flashového úložiště. Fusion Drive automaticky a inteligentně spravuje vaše data. Často používané aplikace, dokumenty, fotky a další soubory nechá na rychlejším flashovém úložišti, zatímco méně často používané položky přesune na pevný disk. Oceníte rychlejší spouštění počítače a jakmile se systém naučí, jakým způsobem pracujete, zaznamenáte rychlejší spouštění aplikací a otevírání souborů. A nejlepší je to, že se vůbec nemusíte starat, aby to fungovalo.

Přidejte paměť pouhým otočením.

Mac mini se dodává se 4 GB rychlé 1600MHz paměti DDR3. A díky odnímatelnému spodnímu panelu snadno přidáte další. Stačí otočit, a jste vevnitř. Zasuňte novou paměť do slotu SO-DIMM a je to. Nebo si Mac mini můžete v Apple Online Storu rovnou objednat až se 16 GB paměti.

Thunderbolt. Nejrychlejší, nejvšestrannější rozhraní v desktopu. 

Technologie Thunderbolt v Macu mini je fenomenálně rychlá. Pro přenosy dat používá dva 10Gb/s kanály. Je tedy až 12krát rychlejší než FireWire 800 a až 20krát rychlejší než USB 2. Rychlost ale není všechno. Thunderbolt má navíc bezkonkurenční možnosti rozšíření. K jedinému portu můžete v sérii připojit až šest zařízení s rozhraním Thunderbolt – včetně dvou monitorů Apple Thunderbolt Display. A protože je Thunderbolt založen na technologii DisplayPort, můžete přímo připojit i zařízení s rozhraním Mini DisplayPort jako Apple LED Cinema Display.

USB 3, Wi-Fi a Bluetooth.

S tolika porty je připravena cokoli.

Jakkoli je Thunderbolt výkonný, je jen jednou z možností. Pokud například máte displej jiného výrobce, můžete ho připojit k portu HDMI pomocí adaptéru HDMI/DVI, který se s Macem mini dodává. Dokonce můžete připojit dva displeje, abyste viděli víc fotek, filmů a dokumentů najednou. Vestavěný slot pro karty SDXC usnadňuje import fotek a videí z digitálního fotoaparátu a port FireWire 800 funguje s širokou paletou úložných, zvukových a video zařízení.

Připojte si vlastní displej, klávesnici a myš.

Připojte k Macu mini svůj vlastní displej, klávesnici a myš. Zapněte ho. A všechno bude fungovat. To je na Macu mini skvělé. Můžete ho zkombinovat téměř s čímkoli.

USB 3.

K vestavěnému rozhraní USB 3 v Macu mini můžete připojit externí pevný disk a přenášet velké soubory v řádu sekund místo minut. Na každém Macu mini jsou čtyři porty USB 3 – až desetkrát rychlejší než USB 2 – takže máte spoustu možností připojení všech zařízení s USB včetně iPhonu, iPadu, iPodu nebodigitálního fotoaparátu.

Wi-Fi a Bluetooth.

V každém Macu mini je zabudována nejnovější bezdrátová technologie 802.11n.6 Automaticky najde vaši síť Wi-Fi, takže se můžete připojit a začít procházet web, tisknout a bezdrátově streamovat hudbu. Nechybí ani bezdrátová technologie Bluetooth, jejímž prostřednictvím můžete připojit různé doplňky jako bezdrátovouklávesnici a myš.

HDMI. Žádná obrazovka není moc velká.

Mac mini pomocí vestavěného portu HDMI snadno připojíte k největší obrazovce v domě – HD televizi. Stačí jeden kabel HDMI a můžete začít sledovat filmy a TV pořady z iTunes, procházet internet a prohlížet svou knihovnu fotek – to vše v brilantním vysokém rozlišení. K dispozici je také praktické ovládání, jehož pomocí můžete nastavit výstup z Macu mini, aby zaplnil celou obrazovku i té největší HD televize. A pokud si chcete jen pustit muziku, celou svou sbírku z iTunes můžete přehrávat na domácím zábavním systému nebo ji přes základnu Airport Express streamovat do reproduktorů v jakékoli místnosti.

Poradna k produktu

APPLE Mac mini Quad-Core i7

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací