CANON iPF6100 - inkoustová tiskárna A1
Doprava zdarma
CANON iPF6100 - inkoustová tiskárna A1

CANON iPF6100 - inkoustová tiskárna A1

Canon
Kód produktu: 4043175

Tiskárna iPF6100 formátu A1, vybavená 12-ti barevným pigmentovým inkoustovým systémem Canon, nabízí široký barevný gamut, rychlý a přesný tisk a lvelmi snadné ovládání. Je tak ideální pro tisk fotografií, tisk na ART média, digitální nátisky a tvorbu plakátů.
Více o produktu »

 • tisk do formátu A1
 • profesionální řada
 • 12-ti barevný pigmentový inkoust LUCIA
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
83 990,-
83990 CZK
69 413,- bez DPH
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • tisk do formátu A1
 • profesionální řada
 • 12-ti barevný pigmentový inkoust LUCIA
 • 2 400 × 1 200 dpi
 • 2560 trysek na barvu

Parametry

Druh tiskuinkoustový
Formát tiskuA1

Popis produktu CANON iPF6100 - inkoustová tiskárna A1

Velkoformátový tisk

Velkoformátová tiskárna iPF6100 A1 tiskne ve vynikající kvalitě a konzistentních barvách. Tiskárna iPF6100 je vybavena 12-ti barevným pigmentovým inkoustovým systémem Canon Lucia II, a nabízí široký barevný gamut, rychlý a přesný tisk a jednoduché ovládání.

Dopravu, instalační servis i zaučení na této tiskárně zajišťují odborní technici firmy Canon.

Výhody

 • Bezokrajové lesklé výtisky ve formátu A1 za méně než 4 minuty
 • Systém 12-ti barevných inkoustů LUCIA II pro vynikající barevný gamut
 • Integrovaný systém kalibrace barev šetří čas i peníze
 • Intuitivní software
 • Více barev, méně použitého inkoustu – skvělá investice

Podrobný popis funkcí

Výjimečná kvalita

iPF6100 tiskne na média A1 ve výjimečné kvalitě, díky 12-ti barevnému pigmentovému inkoustovému systému LUCIA II společnosti Canon se dvěma tiskovými hlavami. 12 barev nejenže dokáže zajistit široký barevný gamut, ale systém také využívá méně inkoustu než konvenční systémy, protože primární RGB barvy není potřeba míchat z CMYK barev. Výsledkem jsou tak nižší náklady. Inkousty LUCIA II zajišťují tisk s plynulými přechody barevných tónů, minimální zrnitost a bronzing. Poskytují tak konzistentní výsledky, které oceníte.

Spolehlivá přesnost a konzistence

Tiskárna iPF6100 používá interní systém kalibrace barev pro výjimečné výsledky bez zbytečné ztráty času. Kromě zajištění konzistence mezi tiskárnami umožňuje jedinečná funkce interní kalibrace tiskárny iPF6100 upravovat množství inkoustu podle použitého média – není proto nutné používat externí kalibrační zařízení. Proces kalibrace trvá pouze 10 minut.

Vynikající produktivita

Stejně tak jako všechny velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF, využívá i tiskárna iPF6100 dvě tiskové hlavy s vysokou hustotou trysek, přičemž dvě jednopalcové tiskové hlavy obsahují 30 720 trysek. 4 pikolitrové (pl) kapky inkoustu zajišťují plynulé barevné přechody, vysoké rozlišení a vysokou přesnost tisku. Přes všechny náročné požadavky na kvalitu tisku dokáže tiskárna iPF6100 vytisknout formát A1 za pouhých 67 sekund.

Třícestný systém podávání médií zajišťuje opravdovou flexibilitu – od plátna až po lesklá média o tloušťce 0,07 mm až 1,5 mm.

K dispozici je celá řada softwarových aplikací, díky kterým lze tiskárnu iPF6100 používat i ve specializovaných tiskových provozech:

- imagePROGRAF Digital Photo Front Access umožňuje provádět úpravy snímků stisknutím jediného tlačítka.

- imagePROGRAF Plug-In pro aplikaci Adobe Photoshop umožňuje fotografům exportovat 16-ti bitové RGB snímky, zpracované pomocí aplikace Adobe Photoshop, přímo na tiskárnu imagePROGRAF.

- Volitelný software PosterArtist umožňuje snadno vytvářet poutavé plakátyí – díky více než 1000 šablon a hi-res obrázů.

Snadné ovládání

Tiskárna iPF6100 je navržena s ohledem na uživatele. K dispozici je také automatická korekce založeného materiálu a na velkém LCD displeji má uživatel stále přehled o používaných médiích a zbývajících inkoustech.

Parametry produktu

Druh tiskuinkoustový
Formát tiskuA1
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON iPF6100 - inkoustová tiskárna A1

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím