DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Kód produktu: 4034884 | PN: CP.MA.00000660.01

Řada DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonem při pořizování snímků. Díky systému trojitého fotoaparátu představuje Mavic 3 Pro zcela novou éru kamerových dronů. S trojicí snímačů Hasselblad a objektivů s různou ohniskovou vzdáleností vám neunikne již žádný záběr. Špičková a bezkonkurenční výbava Mavic 3 Pro otevírá zcela nové perspektivy snímání a umožňuje ještě více využít tvůrčí svobodu a zachytit fascinující scenérie nebo zkoumat možnosti tvorby fotografií i videa zcela bez limitů. Zaostřete na detail a povyšte svou tvorbu na zcela novou úroveň.
Více o produktu »

 • Hasselblad 4/3 CMOS, 3× Apple ProRes
 • Širokoúhlý objektiv (24 mm)
 • Duální teleobjektiv (70 mm a 166 mm)
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
71 990,- 59 496,- bez DPH
Koupit na splátky
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Hasselblad 4/3 CMOS, 3× Apple ProRes
 • Širokoúhlý objektiv (24 mm)
 • Duální teleobjektiv (70 mm a 166 mm)
 • Přenos HD videa na vzdálenost 15 km
 • Video 5,1K/50 fps, 4K DCI 60 a 120 fps
 • Rozlišení až 48 Mpx
 • Maximální doba letu 43 minut
 • Snímání překážek všemi směry
 • Další příslušenství k dronu

Parametry

Hmotnost fotoaparátu (g)958
Rozlišení videa5.1K (5120x2700)
Maximální doba letu / provozu (min)43
Funkce dronustabilizace | detekce překážek | autopřistání | sledování objektů | online přenos | autostart | autonomní let
Max. vzdálenost doletu / dosahu ovládání (m)více než 10 000
Stabilizace obrazu (gimball)3osá
Počet motorů4
Kategorie dronuA1
Druh ovládánímobilem | ovladačem
Typ baterieLi-Ion

Popis produktu DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Řada DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonem při pořizování snímků. Systém trojitého fotoaparátu Mavic 3 Pro představuje novou éru kamerových dronů, protože v sobě ukrývá hned tři snímače a objektivy s různou ohniskovou vzdáleností. Mavic 3 Pro je vybaven fotoaparátem Hasselblad, jedním "širokáčem" a dvěma teleobjektivy. Jedná se o dron, který svou výbavou otevírá nové perspektivy snímání a umožňuje ještě více využívat tvůrčí svobodu, zachycovat fascinující scenérie, zkoumat možnosti tvorby fotografií a vytvářet mistrovská filmová díla.

 

DJI MAVIC 3 PRO img1

Systém snímání: zaostřit na detail

Jeden dron s kamerou, tři objektivy a nekonečná představivost. Mavic 3 Pro se systémem tří kamer s více ohniskovými vzdálenostmi může dosáhnout ještě rozmanitějšího způsobu snímání a plně vyjádřit kreativitu díky vynikajícím možnostem práce s více scénami. Klepnutím na displej můžete přepínat mezi různými ohniskovými vzdálenostmi a snadno začlenit odlišné kompoziční styly do různých scénářů. Díky unikátnímu systému trojicí kamer (objektivů/senzorů) dosáhnete více ohniskových vzdáleností a tím originálnějšího způsobu sdělení. Nebojte se plně vyjádřit své tvůrčí vize a kreativitu. Jednotlivé typy záběrů (různé snímací úhly) změníte okamžitě - jediným klepnutím. Změna ohniska je tak zcela intuitivní a snadno dosáhnete odlišných kompozičních stylů pro různé fotografické a filmové scénáře.

 

DJI MAVIC 3 PRO img2

Kamerový systém Mavic 3 Pro

 • 4/3 CMOS Hasselblad kamera: 24 mm (ekv. 35 mm), f/2.8 až f/11 a 20 Mpx
 • 1/1,3" CMOS střední telekamera: 70 mm (ekv. 35 mm), 3× optický zoom, f/2.8 a 48 Mpx
 • 1/2palcová CMOS telekamera: 166 mm (ekv. 35 mm), 7× optický zoom, 28× hybridní zoom, f/3.4 a 12 Mpx

 

DJI MAVIC 3 PRO img3

Využití různých ohnisek

Širokoúhlý objektiv (24 mm) je vhodný pro snímky a videa, kde chcete dostat do záběru co nejvíce prostoru a podpořit tak perspektivu obrazu. Výborně se tak hodí pro celky a široký kompoziční kontext. Zvýrazní nám hloubku a naléhavost krajiny, architektury. Vytváří silný prostorový dojem.

Střední teleobjektiv (70 mm) je vhodný pro nejrůznější záběry a scény. Díky potlačení hloubky ostrosti a zaostření zvýrazňuje objekt a vytváří stabilní vizuální oblast, což zajišťuje jedinečný prostorový dojem při pořizování záběrů, zejména detailů a polocelků.

Vylepšený teleobjektiv (166 mm) má vyšší rozlišení a širší clonu f/3,4. Podporuje natáčení videa v rozlišení 4K/60 fps se 7× optickým zoomem a pořizování 12 Mpx fotografií. Hybridní zoom dosahuje až 28× přiblížení.

 

DJI MAVIC 3 PRO img4

Záběry z různých úhlů a kompozic

DJI Mavic 3 Pro převzal Hasselblad 4/3 CMOS senzor z řady Mavic 3 a učinil tím další významný krok v profesionální tvorbě. Kamera Hasselblad podporuje pořizování 12-bitových fotografií v bezeztrátovém formátu RAW s nativním dynamickým rozsahem až 12,8 EV - což přináší jedinečné detaily a vysoký kontrast snímků. Technologie Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) věrně zachovává barvy, které vnímá lidské oko, takže výsledkem jsou působivé snímky bez nutnosti další náročné postprodukce nebo složitých barevných předvoleb.

 

DJI MAVIC 3 PRO img5

DJI Mavic 3 Pro a možnosti videa

Vysoce kvalitní video a široké možnosti dalšího postprocesu představují další významný benefit. Mavic 3 Pro nahrává videosekvence v rozlišení až 5,1K/50fps nebo 4K DCI 60 a 120 fps (pro působivé zpomalovačky). Podporován je 10-bitový D-Log a nechybí mimo jiné ani funkce nočního filmování či hyperlapse. Nový 10-bitový barevný režim D-Log M podporuje záznam až jedné miliardy barev. Dokonce i ve scénách s vysokým kontrastem, jako jsou východy a západy slunce, dostanete přirozené barevné gradace s jemnými detaily pro komplexní vizuální zážitek. Režim D-Log M navíc snižuje náročnost barevné gradace, takže můžete naplno využívat efektivní postprodukci bez ztráty kvality a ostrosti obrazu. 

 

DJI MAVIC 3 PRO img6

Specifikace video možností

 • 4K/60 fps - Užijte si vysokou kvalitu obrazu a prozkoumejte možnosti fotografování s ohniskovou vzdáleností 70 mm, která zvyšuje vizuální napětí
 • 10-bitový D-Log M - Nový barevný režim D-Log M umožňuje zachytit záběry s vysokým dynamickým rozsahem a usnadňuje efektivnější gradaci barev
 • HLG - Záznam v režimu HLG zachovává více detailů barev a zvýraznění pro větší flexibilitu při postprodukci
 • Hyperlapse - Pořizujte timelapse videa s 3× optickým zoomem a využijte jedinečné výhody prostorové komprese 70 mm ohniskové vzdálenosti

 

DJI MAVIC 3 PRO img7

Vysoká míra flexibility

DJI Mavic 3 Pro nabídne celou řadu praktických funkcí, které výrazně usnadní tvorbu. Sem patří například úpravy jedním klepnutím, kdy LightCut dokáže rozpoznat jednotlivé náměty v záběrech, automaticky je upravit a vytvořit video v rozlišení 4K/60 fps. Dokáže také odstranit chybné struktury klipů MasterShots a okamžitě generovat videa pomocí speciálních šablon. Dále si můžete vybrat z celé řady šablon pro letecké záběry jako je dynamický tilt-shift, s hudbou a skvělými efekty, díky kterým vaše výtvory vyniknou. Pro efektivnější práci slouží bezdrátové připojení, umožňující připojit se k dronu řady Mavic 3 přes Wi-Fi a ušetřit si tak místo v telefonu díky rychlému náhledu a automatickým úpravám bez nutnosti výstupu záznamu z dronu.

 

DJI MAVIC 3 PRO img8

Jak hodnotí Mavic 3 Pro samotní tvůrci

„Pořizuji snímky ohrožené megafauny, abych inspiroval k ochraně křehkých ekosystémů. Je pro mě zásadní dodržovat vysoké standardy a zároveň vytvářet úžasné fotografie. Díky teleobjektivům Mavic 3 Pro mohu pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení, aniž bych rušil divoká zvířata.“ Paul Nicklen, fotograf divokých zvířat a přírody.

 

„Mavic 3 Pro obsahuje tři nejčastěji používané ohniskové vzdálenosti v kompaktním dronu, což mi umožňuje efektivnější a kreativnější práci. Nový 70mm objektiv mi umožňuje natáčet jedinečné scény a spolu se 166mm objektivem, který podporuje moji kreativitu, přináší úžasnou kvalitu obrazu a prostorovou kompresi.“, Jingyan, tvůrce SkyPixel.

 

„Při své práci zkoumám netradiční místa všech kontinentů. Systém tří kamer mi umožňuje zachytit zajímavé příběhy a dokumentovat neprobádané a neznámé. Také 28násobný hybridní zoom modelu Mavic 3 Pro mi pomáhá zachytit divokou přírodu z bezpečné a etické vzdálenosti.“, Jason Charles Hill, fotograf zaměřený na cestování a krajinu.

 

DJI MAVIC 3 PRO img9

Klíčové funkce Mavic 3 Pro

 • Video 4K/60 fps / kreativita s využitím teleobjektivu – umožní bez problémů pozorovat zvířata z dálky, aniž byste je vyrušili. Také můžete bezpečně prozkoumávat zasněžené hory a budovy a pořizovat vysoce kvalitní letecké snímky.
 • Létejte déle, získejte více záběrů - Mavic 3 Pro nabízí prodlouženou dobu letu až 43 minut, což dodá větší jistotu. Můžete bez obav doletět dál a současně se méně starat o stav baterie. Proveďte každý krok, od plánování trasy letu až po kompozici záběru.
 • Snímání překážek všemi směry a APAS 5.0 - Mavic 3 Pro zajistí bezpečné létání a klidnou tvorbu. Osm širokoúhlých kamerových senzorů bez problémů spolupracuje s vysoce výkonným výpočetním motorem a přesně rozpoznává překážky ve všech směrech a plánuje bezpečnou letovou trasu.
 • DJI O3+ umožňuje přenos na vzdálenost až 15 km se stabilním signálem, což zajišťuje souvislejší obraz. Přenos živého obrazu v HD 1080p/60 fps kvalitě.
 • Funkce Waypoint Flight - zvyšuje zážitek z automatického letu. Mavic 3 Pro naplánuje trasu na základě uživatelem přednastavených trasových bodů a dokáže trasu přesně zopakovat.
 • Tempomat - mastavte Mavic 3 Pro tak, aby letěl libovolným směrem bez neustálého mačkání ovládacích páček. Let na dlouhé vzdálenosti je tak bezproblémový a snižuje chvění při ručním ovládání, čímž dosáhnete plynulejšího pohybu kamery.
 • Pokročilý RTH - Vylepšený návrat do výchozího bodu (RTH), funkce automatického návratu umožňující automaticky určit bezpečnou a efektivní trasu letu zpět do výchozího bodu.
 • FocusTrack - Kamera Hasselblad a středně velká kamera Mavic 3 Pro podporují funkci FocusTrack, která zahrnuje ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, což umožňuje stabilní sledování záběrů různými směry.
 • MasterShots - klepnutím povolíte funkci MasterShots a Mavic 3 Pro bude automaticky natáčet, upravovat, přidávat soundtrack a následně vytvářet filmové záběry.
 • QuickShots - umožňuje dronu Mavic 3 Pro provádět různé pohyby kamery, například Dronie, Rocket, Circle a Helix.
 • Panorama - Mavic 3 Pro dokáže vytvořit 100 Mpx bezztrátovou panoramatickou fotografii.
 • Rychlý přenos QuickTransfer - fotografie a videa okamžitě do vašeho smartphonu bez nutnosti propojení s dálkovým ovladačem.
 • LightCut - připojte Mavic 3 Pro k aplikaci LightCut ve svém telefonu a prohlédněte si rychle náhledy klipů. Lze je následně upravit jedním klepnutím pomocí umělé inteligence, aniž byste museli stahovat záznam. Vyzkoušejte šablony vytvořené speciálně pro MasterShots a vytvářejte úžasná letecká videa.

 

DJI MAVIC 3 PRO img10

Sada DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC / kód: 4034884) obsahuje:

 • DJI Mavic 3 Pro

 • DJI RC / DJI RC Control Sticks (pár)

 • Inteligentní letová baterie DJI Mavic 3

 • Nízkohlučné vrtule DJI Mavic 3 (pár)

 • DJI 100W USB-C napájecí adaptér AC napájecí kabel

 • DJI 100W USB-C napájecí adaptér

 • Kabel USB-C na USB-C

 • DJI Mavic 3 Battery Charging Hub (100W)

 • Pouzdro na DJI Mavic 3 Pro

 • Sada filtrů DJI Mavic 3 Pro ND (ND8/16/32/64)

 • Taška přes rameno DJI

 

DJI MAVIC 3 PRO img11

Porovnání řad Mavic: 3 Pro / 3 Classic / 3 / 2 Pro

Mavic 3 Pro

Mavic 3 Classic

Mavic 3

Mavic 2 Pro

Mavic 3 Pro: 958 g

Mavic 3 Pro Cine: 963 g

895 g

895 g

907 g

4/3 CMOS Hasselblad kamera

1/1, 3palcová CMOS střední telekamera

1/2palcová CMOS telekamera 

4/3 CMOS

Hasselblad kamera

4/3 CMOS Hasselblad kamera

1/2palcová CMOS telekamera 

1palcová CMOS

Hasselblad kamera

Hasselblad kamera: 5,1K/50 fps

Střední telekamera/telekamera: 4K/60 fps

5,1K/50 fps
DCI 4K/120 fps

5,1K/50 fps
DCI 4K/120 fps

4K/30 fps

43 minut

46 minut

46 minut

31 minut

DJI O3+: až do 15 km

Živý přenos 1080p/60 fps

DJI O3+: až do 15 km

Živý přenos 1080p/60 fps

DJI O3+: až do 15 km

Živý přenos 1080p/60 fps

OcuSync 2.0: až
 do 10 km

Živý přenos 1080p/30 fps

 

DJI MAVIC 3 PRO img12

 

Parametry produktu

Hmotnost fotoaparátu (g)958
Rozlišení videa5.1K (5120x2700)
Maximální doba letu / provozu (min)43
Funkce dronustabilizace | detekce překážek | autopřistání | sledování objektů | online přenos | autostart | autonomní let
Max. vzdálenost doletu / dosahu ovládání (m)více než 10 000
Stabilizace obrazu (gimball)3osá
Počet motorů4
Kategorie dronuA1
Druh ovládánímobilem | ovladačem
Typ baterieLi-Ion
Typ baterie ovladačeLi-Ion
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce ve...

6 990,-
> 3 volných míst
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

Fotografujeme v souladu s právem

Fotografujeme v souladu s právem

Fotografujeme v souladu s právem

Během tohoto kurzu se dozvíte odpovědi na řadu právních otázek, které se pojí s autorskou tvorbou! Vystavujete svá díla na internetu, fotíte s lidmi nebo jste objevili...

1 290,-
> 3 volných míst
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

*****
(3 recenze)
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)
 • Pro brýle DJI FPV
 • Podporuje baterie USB typu C
249,-
Skladem 2 - 3 ks
DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers
Sleva
 • Pro DJI FPV Dron
 • Kompletní sada čtyř vrtulí
DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit
Doprava zdarma
 • Pro DJI FPV Drone
 • 2 x inteligentní baterie
 • 1 x nabíjecí rozbočovač baterie
FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO

FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO

FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO
Doprava zdarma

Mist filtry dají nový rozměr vašemu videu. Přidávají lehký rozptýlený opar na světelné zdroje.

1 890,-
Poslední kus

Příslušenství k produktu DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce ve...

6 990,-
> 3 volných míst
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

Fotografujeme v souladu s právem

Fotografujeme v souladu s právem

Fotografujeme v souladu s právem

Během tohoto kurzu se dozvíte odpovědi na řadu právních otázek, které se pojí s autorskou tvorbou! Vystavujete svá díla na internetu, fotíte s lidmi nebo jste objevili...

1 290,-
> 3 volných míst
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

*****
(3 recenze)
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)
 • Pro brýle DJI FPV
 • Podporuje baterie USB typu C
249,-
Skladem 2 - 3 ks
DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers
Sleva
 • Pro DJI FPV Dron
 • Kompletní sada čtyř vrtulí
DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit
Doprava zdarma
 • Pro DJI FPV Drone
 • 2 x inteligentní baterie
 • 1 x nabíjecí rozbočovač baterie
FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO

FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO

FREEWELL sada dvou variabilních mist filtrů pro DJI Mavic 3 PRO
Doprava zdarma

Mist filtry dají nový rozměr vašemu videu. Přidávají lehký rozptýlený opar na světelné zdroje.

1 890,-
Poslední kus

Poradna k produktu

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...