DVD Speciální Techniky 2

Kód produktu: 1120644

Pokračování úspěšné série Profesionální Postprodukce v2
Více o produktu »

790,- 653,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu DVD Speciální Techniky 2

Mysleli jste, že Profesionální Postprodukcí v2 to skončilo?

Ani zdaleka ne! Nová série PPv2: Speciální Techniky vás vezme hluboko do tajemných zákoutí mistrovské úpravy fotografií. Řemeslo, které bylo obsahem PPv2 už můžeme nechat stranou a nyní se podíváme na skutečně pokročilé techniky. Rozsáhlé realistické montáže skládané z desítek fotek, výjevy ze snových světů nebo precizní kolorování, kde výsledkem je barokní obraz či filmový plakát nejsou zdaleka tak náročné jak byste si mohli myslet, když ovšem víte, jak na to.

Obsah DVD PPv2 Speciální techniky #2:

Druhé DVD série Speciální Techniky vás provede tvorbou ‘velkých’ montáží. Zjistíte, že přenést modelku do nového prostředí je snadné, jen je potřeba plán a znalosti těch správných technik. Ani jedno by vám po shlédnutí tohoto disku nemělo chybět.

Naučíte se jak takovou rozsáhlou montáž naplánovat, kde sehnat zdrojové fotky, jak je zpracovat a upravit tak, aby dohromady seděly a jak výslednému dílu dodat realistický vzhled. To, co jsme v sérii PPv2 jen nakousli na tomto DVD rozvedeme do posledního detailu. Vytvořit komplexní prostředí už nebude žádný problém.

Jak už je u série Profesionální Postprodukce zvykem, ani tady nechybí rozsáhlá část, kde je vysvětlena teorie, která stojí na pozadí všech větších projektů. 

Nechcete trávit čas u počítače?

Výborně, my také ne a mysleli jsme na to i při natáčení. Naše výuková DVD jsou vytvořena tak, že na sebe postupy logicky navazují. Můžete tedy shlédnout první jedno, dvě nebo tři DVD a postupy které se naučíte vždy pomohou vaše fotky vylepšit, ať skončíte kdekoliv. Samozřejmě na každém dalším DVD najdete něco nového.

Jak je to s technickou kvalitou?

Zcela jinak než u původní edice. Vzali jsme si k srdci vaše (oprávněné) připomínky a nahráváme nyní v profesionálním zvukovém studiu a ve Full HD (1920x1080px) rozlišení. Neunikne vám tedy už žádný detail postupu, na nová DVD je radost se dívat. Nemusíte mít strach, že by vás počítač videa nepřehrál - na DVD je uložena i verze v 720p (1280x720px) kterou přehrajete bez problému i na starším počítači nebo iPadu. Na DVD samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete pro případné učení potřebovat.

Jakou verzi Photoshopu potřebujete?

Předvádíme na anglické verzi Adobe Photoshop CS5, ale postupy jsou zcela totožné s jakoukoliv CS verzí. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty.

 

Firmware k produktu DVD Speciální Techniky 2


 

Poradna k produktu

DVD Speciální Techniky 2

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...