FUJIFILM FinePix JX500 černý
FUJIFILM FinePix JX500 černýFUJIFILM FinePix JX500 černý

FUJIFILM FinePix JX500 černý

Fujifilm
Kód produktu: 4012874

Stylový kompaktní fotoaparát Fujifilm Finepix JX500 vybavený pokročilou SR Automatikou neklade nároky na fotografa. Stačí jen zakomponovat snímek a stisknout spoušť, o všechno ostatní se postará fotoaparát sám.
Více o produktu »

 • 14 Mpx CCD
 • 26 mm širokoúhlý objektiv Fujinon
 • 5x optický zoom (26-130mm)
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 14 Mpx CCD
 • 26 mm širokoúhlý objektiv Fujinon
 • 5x optický zoom (26-130mm)
 • 2,7" LCD monitor
 • HD video
 • 3 200 ISO
 • SR AUTO
 • Digitální stabilizace

Parametry

Popis produktu FUJIFILM FinePix JX500 černý

Vzhled a ergonomie

21,3mm tenké kovové tělo ukrývá ve svých útrobách světlocitlivou elektroniku, která se v objetí kovového korpusu cítí natolik bezpečně, že se bez obav o svou existenci soustředí na podání nejlepších výsledků. Zatímco přední straně dominuje výsuvný objektiv, zadní stranu zaplňuje 2,7" LCD monitor s rozlišením 230 tisíc bodů. Fotoaparát je vyráběn v několika barevných provedeních.

SnímačSnímač a objektiv

Objektiv Fujinon s 5x optickým zoomem (26-130 mm ekv. 135, f/3,5-6,3, makro od 10 cm) poskytuje plný komfort v situacích, kdy jsou fotografovány široké krajinné scenérie, živý pouliční ruch, i vzdálené objekty. Na tvorbě snímku se rovným dílem podílí objektiv i 14,0 Mpx CCD (1/2,3"). Citlivost senzoru je možné navýšit z původní citlivosti 100 ISO na hodnotu 1600ISO a v nižším rozlišení i 3200. Pořízené snímky jsou v obrazovém formátu JPEG ukládány na paměťové karty typu SD/SDHC. Pokročilá technologie redukce šumu dovoluje elektronické stabilizaci využívat vysoké citlivosti a umožnit fotografování i za ztížených světelných podmínek.

Expoziční režimy

Fujifilm FinePix JX500 disponuje celou řadou potřebných funkcí a scénických režimů, které fotografujícímu usnadní pořízení jedinečných snímků, mezi něž například patří funkce Face-detection jistě využijí autoři zabývající se fotografováním svých blízkých. Fotoaparát v tu chvíli totiž dokáže rozpoznat lidskou tvář a v neuvěřitelně krátké době na něj zaostří. V režimu Face Recognition vám navíc fotoaparát uvede i jméno vyfotografované osoby (nejdříve ji však musíte v přístroji uložit). Za zmínku jistě stojí i funkce ng>SR Auto - automaticky rozpoznávající fotografovanou realitu, jíž následně přiřadí příslušný scénický režim mezi něž patří portrét, krajina, noc a noční portrét při protisvětlo. V režimu Motion Panorama lze sloučit několik dílčích snímků v jeden.

Další funkce

Fujifilm FinePix JX500 disponuje videosekvenci v HD rozlišení (1280x720 bodů) při rychlosti snímání 30 fps a mono záznamem zvuku. Funkce Photobook assist se vám stane spolehlivým průvodcem při tvorbě fotografického alba. Fotografie tak můžete organizovat do vytvořených složek (např.: dovolená apod.) a následně je nechat vytisknout přesně tak, jak jste sami zadali.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Fotoaparát je napájen akumulátorem NP-45, jehož kapacita je 170 snímků na jeden nabíjecí cyklus (dle normy CIPA).

stránky výrobce (EN)

Rozměry a hmotnost:
94 x 56,6 x 21,3 mm při 113 g (včetně příslušenství)

Obsah balení:
Fujifilm FinePix JX500
Akumulátor NP-45
Nabíječka BC-45C
USB kabel
poutko na ruku
návod
CD-ROM se software

Poradna k produktu

FUJIFILM FinePix JX500 černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací