GOPRO HERO5 Black

GoPro
*****
5 1 (1 recenze) | Kód produktu: 4033484 | PN: CHDHX-502

GoPro opět dokázalo výrazně vylepšit svůj top model a zároveň model, který po léta určuje měřítko pro ostatní akční kamery. Kamera je nyní vestavěná do vodotěsného obalu, s vodotěsností do 10m. Dá se ovládat pouze jedním tlačítkem - na jeden dotyk se kamera zapne a začne nahrávat a na druhý dojde k vypnutí kamery. Zachovává možnost plnohodnotného nastavení kamery a to přes vestavěný 2" dotykový displej, který si většina uživatelů tak přála a velmi často dokupovala. Video je ovšem stabilizované, což je také poprvé v historii GoPro, stejně tak jak u hlasového ovládání, automatického zálohování na cloud nebo třeba lokalizace snímků a záznamů podle místa pořízení.
Více o produktu »

 • kamera integrovaná ve vodotěsném pouzdře s vodotěsností do 10m
 • hlasové ovládání pro ovládání na dálku
 • integrovaný dvoupalcový dotykový displej - včetně integrovného editačního softwaru
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • kamera integrovaná ve vodotěsném pouzdře s vodotěsností do 10m
 • hlasové ovládání pro ovládání na dálku
 • integrovaný dvoupalcový dotykový displej - včetně integrovného editačního softwaru
 • zjednodušené ovládání jedním hardwarovým tlačítkem - na jeden dotyk se kamera zapne a začne nahrávat a na druhý dojde k vypnutí kamery
 • stabilizace videa
 • pokročilá redukce hluku a šumu
 • automatické stažení do cloudu
 • záznam polohy
 • RAW a WDR fotografie
100%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu GOPRO HERO5 Black

Updatuj si své Hero!

Vzhled a konstrukce

GOPRO HERO5 BlackDesign těla kamery má sice podobné tvary, jako čtvrtá generace, ale změn tu najdeme velkou řadu. Předně byl pozměněn stavový, přední displej, který má pozměněnou grafiku ve prospěch lepší čitelnosti. Zásadní je ovšem integrace 2" dotykového displeje na zadní stranu kamery, což bylo předchozími majiteli top modelu Hero 4 black velmi vytýkáno. Ovládání je tak za všech okolností maximálně jednoduché a podobá se svou intuitivností ovládání dotykového telefonu. Na hlavním displeji tak vidíte to, co zrovna natáčíte, fotografujete, účinky manuálního nastavení kamery, ale i fotografie, videa, které jste už pořídili.

Výběr vylepšení oproti předcházejícímu modelu Hero 4 Black Edition

 • GOPRO HERO5 Blackjednotlačítkový režim ovládání
 • integrovaný dvoupalcový dotykový displej - včetně integrovaného editačního softwaru
 • záznam polohy (GPS)
 • RAW a WDR fotografie
 • hlasové ovládání
 • stabilizace videa
 • automatický upload na cloud
 • vylepšený záznam zvuku

Dobrou zprávou především pro uživatele, kteří přecházejí na nový model z jakékoliv generace GoPro, je zaručená kompatibilita s většinou dřívějšího příslušenství, mimo krytů kamery. Odolnost proti vodě až do hloubky 10 m i vysoká odolnost těla je zásluhou bytelné a velmi dobře zatěsněné konstrukce kamery, díky čemuž vodotěsné pouzdro není potřeba. Zachována je i zabudovanou plochá čočka, která zajišťuje perfektní kvalitu obrazu jak nad vodou tak pod ní. Nedílnou součástí kamery je také množství speciálních držáků, které dovolují kameru snadno připevnit na různé typy helem, nejrůznější rovné i zakřivené povrchy. Samozřejmě je možno dokoupit další speciální držáky například pro montáž za čelní sklo auta, držák na upevnění na různé části jízdního kola či motocyklu, teleskopické držáky až po držáky do šňůr řiditelného draka.

Snímač, optika a záznam zvuku

GOPRO HERO5 BlackSnímač má rozlišení 12Mpx CMOS a rozměr 1/2,3” přináší vylepšenou kvalitu obrazu a skvělé nové vlastnosti pro co největší všestrannost a účelnost. SuperView™ je video režim, který umožní zachytit video z úctyhodné širokoúhlé perspektivy, režim Auto Low Light zase zvládne inteligentně přizpůsobit počet snímků za sekundu pro skvělou výkonnost při nízkém stupni osvětlení.

Objektiv si samozřejmě zachovává přednosti jako je velmi široký úhel záběru v rozsahu 90°, 127° a 170 stupňů.

Nový audio systém zaznamenává čistý, vysoce věrný zvuk ze třech mikrofonů, který zachytí i ty nejjemnější zvuky - ať už nahráváte hlasy, hudbu nebo řev motoru za jízdy. Pokročilá technologie redukce zvuku větru přináší čistější zvukovou nahrávku při vysokorychlostních aktivitách. Toto vám zaručí, že na videu uslyšíte právě to, co chcete slyšet. Rozsah zvuku je zvýšený o 10dB (v porovnání s HERO3+ Black Edition). Navíc umí zachytit RAW audio stopu (formát WAV), 48kHz, AAC kompresy s vícepásmovým AGC (automatic gain control).

Vybraná specifikace

 • GOPRO HERO5 Blacknové jednotlačítkové ovládání - jedno zmáčknutí zapnutí a záznam videa, druhé vypnutí kamery (lze vypnout)
 • kamera zabudovaná do pouzdra a vyjímatelná 1220 mAh baterie
 • nekonečné (cyklické) natáčení - funkce černé skříňky, kamera nejdříve zaplní záběrem celou kartu a postupně začne ukládat další záznamy místo těch nejstarších 
 • focení v průběhu natáčení
 • videotimelapse a sekvenční fotografie
 • profesionální záznam zvuku
 • HiLight Tag - tagujte své nejlepší okamžiky

Formát záznamu, média a výdrž baterie

GOPRO HERO5 Black

Video je možné zaznamenávat jak ve Full HD rozlišení Záznam s rozlišením až 4K (30 fps), 2.7K (60 fps) a 1080p při 120 snímcích za vteřinu. Navíc je možné volit z celé řady snímkových frekvencí od klasických 30 snímků za sekundu až po extrémní slowmotion 240 snímků/s při HD (720p). S nejvyšší rychlostí snímání dosáhnete na 8x zpomalený záznam, který bude perfektně plynulý a plní detailů při velmi slušném rozlišení.  Kamera se může pochlubit také focením 12Mpx fotek. Samozřejmostí je funkce statické foto, automatické pořizování fotografii v intervalech 0,5s, 1s, 2,5s, 10s, 30s a 60s a opakovaná burst umožňující sekvenci 30 snímků/s. Video je ve formátu H.264 (soubory .mp4) a kamera ho ukládá na paměťové karty typu microSDHC až do velikosti 64 GB. Na paměťovou kartu s kapacitou 64 GB se typicky vejde až 8 hodin záznamu v rozlišení Full HD. Doporučené karty jsou minimálně ze třídy Class 10, ale při využití 4K videa při 30 fps ne 2,7K či FHD při větších snímkovacích frekvencích doporučujeme ty nejrychlejší micro SD karty. 

 

Video z recenze produktu

Seznam hlasových pokynů

GoPro Start Recording
spustí nahrávání videa

GoPro HiLight
zaznamená do probíhajícího záznamu značku

GoPro Stop Recording
ukončí nahrávání videa

GoPro Take a Photo
vytvoří jednu fotografii

GoPro Shoot Burst
vytvoří sekvenci fotografií podle nastavení

GoPro Start Time Lapse
spustí časosběr fotografií podle nastavení

GoPro Stop Time Lapse
ukončí a uloží časosběrný dokument

GoPro Video Mode
přepne na nastavení a zobrazení videa

GoPro Photo Mode
přepne na nastavení a zobrazování fotoaparátu

GoPro Time Lapse Mode
přepne na nastavení časosběru

GoPro Burst Mode
přepne na nastavení sekvenčního snímání

GoPro Turn Off
vypne GoPro kameru

GoPro Turn On
zapne GoPro kameru (vyžaduje HERO6 nebo REMO)

Funkce a ovládání

GoPro Hero 5 Black

S ohledem na použití kamery v náročných podmínkách, kde nebývá příliš mnoho času a prostoru pro rozsáhlé nastavování, je většina její činnosti přenechána dobře vyváženému automatickému režimu. Ale aby si přišli na své i uživatelé, kteří dávají přednost manuálnímu nastavovaní jsou v kameře nové režimy, které toto umožňují. Je to především vylepšení režim ProTune, který umožnuje  natáčení v kino-kvalitě, manuální nastavení barev, ISO limitu, expozice a dalších. Nově lze použít i na režim fotografie, což bylo pro mnoho uživatelů předcházející generace významným omezením. Dalšími pokročilými režimy jsou režimy nočního focení a nočního časosběru, díky kterému jsou fotografie mnohem čistší a výrazně zbaveny šumu, který se dříve vyskytoval. Umožňuje přizpůsobitelné nastavení expozice až 30 sekund pro jednu fotku nebo časosběr.

 

GoPro HERO4 BlackHiLight tag
Označte si klíčové okamžiky během nahrávání pro snadnější pozdější přehrání, úpravy a sdílení.

GoPro HERO4 Black

QuikCapture
Zapnutí a automatické nahrávání stiskem jediného tlačítka.

 

Přední strana kamery je vybavena stavovým displejem, který je nyní přehlednější, má prvky které umožňují ještě intuitivnější a rychlejší ovládání a zobrazuje podrobnější údaje a usnadňuje tak manipulaci s kamerou v nejenom v terénu. 

Gopro hero 5 telemetryTelemetrie
Díky desktopové aplikaci Quik™ a kameře HERO5 Black máte nyní možnost vkládat do svého videa telemetrické údaje. Tyto údaje posunou video na zcela další úroveň. Divák se tak dostane lépe do dělej, uvidí okamžitou rychlost, přetížení ve stupních G, ujetou vzdálenost, výškový profil a mnohé další.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

GoPro Hero 5 Black Edition samozřejmě disponuje vestavěnou Wi-Fi a Bluetooth přímo v kameře. Užitečným pomocníkem je WiFi dálkový ovladač (volitelné příslušenství), který je vodotěsný, snadno přenosný a umožní dálkovou kontrolu nad až 50 kamerami GoPro na vzdálenost až 180m. Vestavěná Wi-Fi dále umožní live streamování videa a dálkové ovládání kamery pomocí App Capture, která pracuje s tablety či smartphony s operačními systémy iOS nebo Android. Kromě dokonalé obrazové kvality nabízí GoPro Hero 5 také velmi slušnou konektorovou výbavu. Ta samozřejmě zahrnuje USB C rozhraní, které slouží jak ke komunikaci mezi kamerou a počítačem, tak k nabíjení akumulátoru. Dále se na těle kamery nachází konektor jack 3,5 mm pro připojení externího mikrofonu a konektor microHDMI pro přehrávání videa v té nejvyšší kvalitě rovnou z kamery dále lze kameru pomocí volitelného příslušenství připojit k tv pomocí kompozitního A/V kabelu.

Ovládání, přehrávání, sdílení 

GOPRO HERO5 Black

Pomocí aplikace Capture můžete kameru snadno ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo tabletu - plus náhled, přehrávání a sdílení oblíbených záběrů přes email, text, Facebook®, Instagram™ a další (kompatibilita se liší dle použitého zařízení, přehrávání videa a sdílení je kompatibilní jen s videi, natočenými ve vybraných režimech). Užijte si také rozšířené konektivity na volitelný Wi-Fi dálkový ovladač, který umožňuje ovládat až 50 kamer ze vzdálenosti až 180m.

GOPRO HERO5 Black

Obsah balení:

Kamera HERO5 Black
The Frame HERO5 (rámeček k uchycení kamery)
Dobíjecí baterie HERO5
Rychloupínací přezka
Zakřivený a plochý nalepovací držák
USB-C kabel

Chci se dozvědět více o GoPro Hero 5
 

Po zakoupení videokamery prosím aktualizujte její firmware.

Oficiálně doporučované paměťové karty

Sandisk Extreme

Sandisk Extreme Plus

Sandisk Extreme Pro

Sandisk Pixtor Advanced

Karty doporučované výrobcem naleznete v příslušenství produktu

Firmware k produktu GOPRO HERO5 Black

Parametry produktu

Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx12
Snímková frekvence ve Full-HD videu120
Rozlišení videa4K 17:9 (4096x2160)
Počet fotografií za vteřinu30
Voděodolnost bez podvodního pouzdra10m
DisplejBarevný dotykový
Max. úhel záběru170°
Záznam zvukumono
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh
 • Náhradní Avacom baterie do GoPro 5 kamer
 • Nabízí vysokou kapacitu 1250mAh a kvalitu srovnatelnou s originální baterií
 • Ilustrační fotografie
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

*****
(2 recenze)
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"
 • Umožňuje připevnění GoPro kamery na příslušenství (stativy, držáky..) osazené...
 • Průměr základny 3cm
 • Výška 3 cm
190,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro
 • 1/4"-20 stativový závit
 • vhodný pro sportovní kamery
 • stabilizace
790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem 2 - 3 ks
Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Sdílejte, co vás baví, s nejznámější outdoorovou kamerou na světě. Předvedeme vám, jak jednoduché je záběry pořizovat nebo sdílet se svými přáteli. Také vám pomůžeme...

590,-
Bez termínu
AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402

AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402

AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402
 • redukce pro nabíječku Avacom AV-MP
 • pro akumulátor: GoPro Hero 5 (Black) - 601-10197-000
69,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
Tomas16.10.2016 14:15:00

Super kamera. Doporucuji

 • Uzasna kamera a oproti 4 posun k lepsimu. Vodotesnost, nataceni 4k, hlasove ovladani.
 • Nic
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu GOPRO HERO5 Black

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh
 • Náhradní Avacom baterie do GoPro 5 kamer
 • Nabízí vysokou kapacitu 1250mAh a kvalitu srovnatelnou s originální baterií
 • Ilustrační fotografie
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

*****
(2 recenze)
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"
 • Umožňuje připevnění GoPro kamery na příslušenství (stativy, držáky..) osazené...
 • Průměr základny 3cm
 • Výška 3 cm
190,-
Skladem 4 - 5 ks
PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro
 • 1/4"-20 stativový závit
 • vhodný pro sportovní kamery
 • stabilizace
790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem 2 - 3 ks
Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Sdílejte, co vás baví, s nejznámější outdoorovou kamerou na světě. Předvedeme vám, jak jednoduché je záběry pořizovat nebo sdílet se svými přáteli. Také vám pomůžeme...

590,-
Bez termínu
AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402

AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402

AVACOM GoPro Hero 5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BLN - AVP1402
 • redukce pro nabíječku Avacom AV-MP
 • pro akumulátor: GoPro Hero 5 (Black) - 601-10197-000
69,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

GOPRO HERO5 Black

Přidat příspěvek
 • Ivan
  Odpovědět

  Současné natáčení a focení

  Ivan 07.05.2018 12:24:40
  Hezký den,
  chtěl bych si pořídit kameru GoPro Hero 5 nebo 6 výhradně pro natáčení jízdy auta přes horské průsmyky apod. Umí tato kamera vzdáleně fotit například přes mobil? Kamera bude připevněná na autě, bude nepřetržitě nahrávat jízdu a do toho bych si chtěl udělat pár fotek. Lze to?
  Je pravda, že GoPro Hero 6 neumí natáčet a fotit současně? Pokud by umělo, prosím, je Hero 6 vhodnější pro natáčení jízdy než Hero 5, nebo bude výstup plus mínus stejný?
  Moc děkuji za informace.
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Současné natáčení a focení

   Poradce Fotomateriály 23.05.2018 11:17:47
   Dobrý den. Na Vámi uvedené natáčení v horských průsmycích jsou vhodné obě kamery a výstup bude, při stejném nastavení, totožný. Co se týče nepřetržitého nahrávání a focení zároveň, tak to opravdu nelze. Vzdáleně můžete ovládat kamery GoPro přes aplikaci "Quick", přímo od výrobce kamer a to jak natáčení, focení,tak i vlastní nastavení kamery. Aplikaci si zdarma stáhnete na jejich stránkách. Dušan Vybíral
 • Václav Tužín
  Odpovědět

  dotaz na české menu

  Václav Tužín 11.02.2018 00:38:22
  Dobrý den.Koupil jsem si u Vás kameru GOPRO HERO5 na letošní vánoce.Kamera nemá české menu.Sdělte mi prosím,zda je možno někde české menu stáhnout do kamery.
  Děkuji za odpověď.
  Václav Tužín
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:dotaz na české menu

   Poradce Fotomateriály 12.02.2018 10:48:38
   Dobrý den, v současné době zatím není možné nahrát český jazyk do kamery. Součástí balení je pouze český návod. Přeji příjemný zbytek dne.
 • Zuzana Pšererová
  Odpovědět

  podvodní vyvážení bílé

  Zuzana Pšererová 13.11.2017 19:55:53
  Dobrý den,
  má GoPro Hero 5 Black a 6 Black podvodní vyvážení bílé? Pokud ne, je na ně třeba alespoň namontovat červený filtr do modré vody, je u vás k dostání? Koupila bych si tuto kameru specielně na šnorchlování v moři a je to tedy pro mě velmi důležité.
  děkuji Zuzana
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:podvodní vyvážení bílé

   Poradce Fotomateriály 15.11.2017 09:03:28
   Dobrý den, tyto modely mají automatické i manuální nastavení vyvážení bílé, takže se dají používat do jisté míry i pod hladinou bez filtru. Nicméně do modrých vod se doporučuje používat červený filtr tak jak píšete. U nás je tento filtr s dostupností na objednání pod kódem 4033517 https://www.fotoskoda.cz/gopro-blue-water-snorkel-filter-pro-hero5-black-modry-vodni-filt/ Děkujeme.
 • Martina Gazdíková
  Odpovědět

  Gopro 5

  Martina Gazdíková 20.07.2017 09:43:46
  Mám problém s vypínaním kamery gopro hero 5
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Gopro 5

   Poradce Fotomateriály 20.07.2017 11:00:37
   Dobrý den, pokud máte s kamerou problém, můžete zboží reklamovat, nebo se obrátit na technickou podporu GOHD.cz.
 • Šárka Hájková
  Odpovědět

  dotaz na kameru gopro hero 5

  Šárka Hájková 28.06.2017 08:53:38
  Dobrý den, je tato kamera vhodná i pro natáčení do auta? Jak je to s nabíjením kamery, je možné současně natáčet a nabíjet kameru (při jízdě v autě)?
  Děkuji za odpověď, s pozdravem

  Šárka
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:dotaz na kameru gopro hero 5

   Poradce Fotomateriály 28.06.2017 10:02:49
   Dobrý den, ano tuto kameru lze použít i do auta. Lze ji napájet pomocí usb kabelu a součastně pořizovat video záznam resp. fotografie.
 • Radomír Sikora
  Odpovědět

  Gopro 5 - záruční servis

  Radomír Sikora 25.01.2017 08:28:44
  Dobrý den, nevíte kde v ČR je záruční servis na Gopro 5 Black? Děkuji
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Gopro 5 - záruční servis

   Poradce Fotomateriály 25.01.2017 16:52:25
   Dobrý den, děkujeme za dotaz. Technická podpora pro ČR je ve firmě GOHD.CZ.
 • Lukáš Marek
  Odpovědět

  Dron - Karma

  Lukáš Marek 29.11.2016 18:01:00
  CHtěl bych se zeptat jak to vypadá s dronem Karmou. Byl stažen z prodeje, že padá za letu, a nikde se nedá dočíst jestli se vrátí na trh a kdy přibližně? Děkuji...
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Dron - Karma

   Poradce Fotomateriály 01.12.2016 08:49:01
   Dobrý den, výrobce zatím neuvedl bližší info o termínu návratu drona na trh.
 • Ondřej Žůrek
  Odpovědět

  dotaz

  Ondřej Žůrek 21.11.2016 13:15:44
  Dobrý den,

  jaká je prosím výdrž baterie při pořizování fullHD záznamu?
  Disponuje kamera funkcí detekce pohybu?
  Má digitální nebo optický zoom? Jak velký?

  Moc děkuji za odpověď.
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:dotaz

   Poradce Fotomateriály 21.11.2016 21:24:04
   Dobrý den, nová kamera GOPRO HERO5 vydrží při nahrávání ve FullHD při záběru 60 stupňů v ideálních podmínkách maximálně 2 hodiny (pokud se natáčí pouze video). Vše závisí na dalším nastavení kamery, teplotě prostředí a dalších faktorech. Při 30 stupňovém záběru to je 2,5 hodiny. GOPRO HERO5 nemá detekci pohybu, nově má hlasové ovládání. Zoomem zařízení nedisponuje, pouze při změně z širokoúhlého režimu na užší záběr dochází k přiblížení scény. Jedná se o digitální zásah.
 • Pavel Smrž
  Odpovědět

  gopro 5 black

  Pavel Smrž 21.11.2016 09:09:43
  Dobrý den, bude pro tuto kameru možnost dokoupit podvodní pouzdro do 60m jako pro gopro 4? Pokud ano, můžete sdělit od kdy? Díky.
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:gopro 5 black

   Poradce Fotomateriály 21.11.2016 20:40:44
   Dobrý den, již existuje pouzdro pro GOPRO HERO5:: https://www.fotoskoda.cz/gopro-super-suit-vymenny-kryt-pro-hero5-potapeni-do-60m/ Termín dodání závisí na možnostech dodavatele, očekáváme jej v následujících týdnech.
 • Standa
  Odpovědět

  Dotaz

  Standa 31.10.2016 07:29:51
  Dobrý den. Rozmýšlím se mezi TG-Tracker a GoPro Hero 5. Kterou kameru by jste mi doporučili na krátká videa zvěře? Děkuji
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Dotaz

   Poradce Fotomateriály 02.11.2016 14:32:22
   Dobrý den, každá z těchto kamer disponuje podobnými funkcemi. TG-Tracker má navíc GPS, kompas, akcelerometr, barometr a teploměr.Což by mohlo být ve Vašem případě zajímavé. Obě mají stabilizaci. GoPro 5 má nepatrně lepší kvalitu obrazu ve zhoršených světelných podmínkách. Ani s jednou z těchto kamer dle mého názoru neuděláte chybu, jelikož patří ke špičce na trhu.
 • Aleš Markup
  Odpovědět

  Možnost vypůjčení

  Aleš Markup 09.10.2016 17:20:14
  Dobrý den,

  předtím jste půjčovali nebo možná stále půjčujete Gopro 4 a tak by mě zajímalo jestli bude možné si vypůjčit na vyzkoušení tuto 5 a vyzkoušet si ji na 1den :)

  Mockrát děkuji
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:Možnost vypůjčení

   Poradce Fotomateriály 12.10.2016 11:36:18
   Dobrý den, zatím tuto možnost v nejbližší době nenabízíme.
 • Karel
  Odpovědět

  GoPro příslušenství

  Karel 04.10.2016 17:45:11
  Kdy bude ke koupi Karma?
  • Poradce Fotomateriály
   Odpovědět

   RE:GoPro příslušenství

   Poradce Fotomateriály 05.10.2016 15:42:24
   Dobrý den, předpokládané naskladnění bude začátkem prosince.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím