SVĚTLO - na flash disku

Kód produktu: 1121519

Chcete umět nastavit správně světla a umět si s nimi pořádně hrát, aby vaše fotografie byly jiné, lepší? Od toho je zde toto výukové video módního a reklamního fotografa, guru postprodukce Stanislava Petery. Tato série vás má naučit, jak pracovat s přirozeným světlem i se světlem v ateliéru. Jediné co potřebujete je znalost nastavování fotoaparátu.
Více o produktu »

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
1 495,- 1 236,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu SVĚTLO - na flash disku

Část první: Ateliér

Video tutoriál začneme v ateliéru, kde si ukážeme základy. Nejdřív se naučíte světlo vidět dáky několika jednoduchým trikům. Potom vás naučíme svítit portréty tak, aby to slušelo opravdu každému. Budeme řešit zákonitosti světla jako takového, jedno jestli budeme mít jedno světlo, anebo deset. Pokračovat budeme komplexnějšími disciplínami. Naučíte se svítit celou postavu, dvě postavy a více postav. Provedeme vás několika typickými příklady, na které v kariéře fotografa můžete narazit. Těhotenské svícení, business svícení, tvrdé reklamní svícení, lifestyle, módní editoriál. Na závěr se budeme věnovat různým specialitám jako například stroboskopické efekty či používání barevných filtrů.

Část druhá: Exteriér

Většina zábavy se ale odehrává jinde než z ateliéru. Venku, na loukách, v hlubokých lesích nebo městských ulicích, tam se skýtá ta největší zábava. Nejprve se naučíme pracovat s přirozeným denním světlem, dále se naučíte, jak si poradit, když je pod mrakem a žádné světlo zdánlivě není. Nebo když je ho naopak v poledne moc. Ukážeme vám, že i tyto situace se dají proměnit v epické fotky. Jen potřeba vědět, jak na to. Ve druhé části pak denní světlo doplníme záblesky. Postupně projdeme různé typy svícení, od jemného beauty v přírodě, přes reklamní lifestyle svícení, svatby (ano, i ty se dají svítit) až po tvrdý módní editoriál v plavkách nebo reklamní focení se sportovci. A dojdeme i na tajemné, mystické svícení za soumraku. Zkrátka komplexní průvodce vším, na co venku můžete narazit.

Část třetí: Interiér

V třetí a poslední části se dostaneme k focení v interiéru. Většinou stojíme před několika těžkými problémy najednou a není snadné si s nimi poradit. Malé místnosti, kde se světlo odráží odevšad. Nebo naopak velké místnosti, kde nemáme dost světel. Příliš světla, příliš tmy, příliš atmosféry. Všechna tyto úskalí vás snadně a přehledně naučíme vyřešit. A nejenom vyřešit, ale použít. Budeme svítit ve velkých zámeckých interiérech, v kostele, na půdě nebo v alchymistické dílně. Využijeme jak dostupné světlo, tak záblesky a nakonec i filmová světla. Na závěr si ukážeme některé z triků, které jsme si v poslední době velice oblíbili. Ve výsledku budete umět nasvítit jakkoliv složitý interiér takovým způsobem, aby vaše fotky měly atmosféru, po které jste toužili.

Poradna k produktu

SVĚTLO - na flash disku

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...