VANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkách
Doprava zdarma
VANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchVANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchVANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchVANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchVANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchVANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkáchYouTube video - VANGUARD ALTA FLY 49T

VANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkách

Vanguard
Kód produktu: 1067276

ALTA FLY 49T je kolečkový fotokufr pro potřeby profesionálních fotografů, kteří cestují po celém světě. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškrábání a vlhkosti. Pro maximální bezpečnost má 3 bodový bezpečnostní systém, zámek na venkovním zipu, vnitřek je chráněný zipem po celé délce. Po otevření máte rychlý přístup k Vaši technice. Za pomoci vyjímatelného interiéru je možno jej použít i jako běžné zavazadlo.
Více o produktu »

 • Kapacita: 1-2 profesionální DSLR, 5-7 objektivy (až do 300mm f/4), blesk, příslušenství, nebo dron s příslušenstvím, 14“ notebook/tablet a také můžete připevnit stativ.
 • Batoh je plně přizpůsoben pro leteckou přepravu
 • Jednoduchá a stabilní přeprava kufru na kolečkách
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Kapacita: 1-2 profesionální DSLR, 5-7 objektivy (až do 300mm f/4), blesk, příslušenství, nebo dron s příslušenstvím, 14“ notebook/tablet a také můžete připevnit stativ.
 • Batoh je plně přizpůsoben pro leteckou přepravu
 • Jednoduchá a stabilní přeprava kufru na kolečkách
 • 3 zabezpečovací body pro zvýšenou bezpečnost Vaší techniky
 • Vnitřní prostor je vhodný i pro přepravu dronů
 • Možno použít i jako běžné zavazadlo (vyjímatelný interiér)

Videoprezentace

Popis produktu VANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkách

Snadný přístup k fototechnice na cestách či v práci, dobře polstrovaný vnitřek. ALTA FLY 49T může být plně otevřen. Různé příčky mohou být uspořádány různými způsoby pro 1-2 profesionální DSLR, 5-7 objektivů (až do 300 mm f /4) blesk, příslušenství, nebo dron s příslušenstvím.

VANGUARD ALTA FLY 49TInteligentní systém balení usnadňuje práci v terénu i na cestách. Do odděleného polstrovaného oddělení je možné umístit tablet, nebo notebook do max. 14“. Vnitřní velký prostor s přihrádkami kde vše dobře a bezpečeně sedne. Tablet, nabíjecí kabel, telefon, cestovní doklady, peněženka, sluneční brýle múžete odložit do velké vnější kapsy. Otevřením velké kapsy přední straně kufru získáte prostor pro uložení větších předmětů jako je kabát, bundy apod.

ALTA Fly 49T je robustní kolečkový fotokufr se dvěma kolečky, vybavený dvouosou teleskopickou výsuvnou rukojetí (madlem) na tažení kufru po kolečkách, Speciální přední patky umožňují dosažení stability. Pogumovaná kolečka s antivibračním povrchem. Kufr má nejen robustní horní úchyt a úchyty po stranách a také i na dolní časti kufru pro snadné uchopení a manipulaci. Pro zvýšenou ochranu a bezpečnost je spodní část fotokufru vyhotovena z vysoce kvalitních a voděodolných materiálú. Pláštěnka pak poskytuje úplnou ochranu proti dešti.

Díky speciálním popruhům můžete samozřejmě na kufr připevnit Váš stativ. Všichni jistě ocení možnost systému Alta Link. Tento systém Vám umožní přepravit svůj stativ ALTA PRO v pouzdře Alta Action Tripod Bag, který je připojen k ALTA Fly fotokufru.

Vybraná specifikace

 • VANGUARD ALTA FLY 49TVýborně čalouněné obložení a polstrované děliče pro fototechniku
 • Dobře organizovatelný interiér včetně mnoha speciálních kapes, vnitřní kapsy pro všechno důležité
 • Vyvážený nosný systém upevnění stativu pro dosažení optimální rovnováhy
 • Business prostor pro 14“ notebook a nebo tablet
 • ALTA LINK – systém který Vám umožní upevnění kompatibilní stativové brašny řady Alta ACTION pro vytvoření kompletní sestavy Vanguard ALTA EXPERIENCE
 • Vždy v suchu - kompletní ochrana proti dešti

Parametry

Vnitřní rozměry v mm: 310 × 160 × 420
Hmotnost: 3460 g
Možnost uchycení stativu: Ano
Pláštěnka: Ano
Tablet/notebook: 14 "

Parametry produktu

Možnost vložení notebooku15"
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

VANGUARD ALTA FLY 49T - kufr na kolečkách

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím