Výkup zboží

Služba výkupu na dálku je v provozu! Aktuální informace

V současné situaci se nemůžeme vidět osobně, s radostí se s vámi ale domluvíme po e-mailu. Pokud si přejete fototechniku prodat, ozvěte se nám na e-mail vykup@fotoskoda.cz, napište, jaký produkt chcete prodat, v jakém je stavu, jestli je v záruce, či ne, jaké k němu máte příslušenství, o jaký způsob prodeje máte zájem (na protiúčet, nebo přímý) a můžete jako přílohu přiložit i fotku zboží, a my se vám ozveme zpět s cenovou nabídkou.

Pokud budete souhlasit, poprosíme vás o vyplnění formuláře, který vám zašleme e-mailem, a také kopii OP, kterou ze zákona potřebujeme, a my zajistíme a uhradíme dopravu techniky k nám.

ZBOŽÍ K NÁM LZE DOPRAVIT POUZE POŠTOU ČI JINÝM DOPRAVCEM, NA DETAILECH SE S VÁMI DOMLUVÍME.

Výkup fototechniky

Máte doma starší přístroj a uvažujete o koupi nového? Váš starší přístroj můžete u nás prodat za hotové, nabídnout do komise nebo využít naší formy protiúčtu v případě okamžitého nákupu přístroje nového.

TIP: Zákazníci, kteří máte zboží v komisním prodeji, pošlete nám vaši emailovou adresu s kódem zboží. Budeme vás automaticky informovat o termínu výplaty. Tomáš Vainer (vykup@fotoskoda.cz)

Přímý výkup zboží

Při této formě výkupu tvoříme cenu vzájemnou dohodou. Cenu určujeme prostřednictvím odborných fotografických produktových katalogů či odhadem na základě aktuální tržní ceny daného výrobku.

 

Výkup pro komisní prodej

Formu výkupu do komise doporučujeme v případě, kdy nerozhoduje čas, ale cena. Cenu určujeme vzájemnou dohodou a podmínky prodeje jsou dány smlouvou o obstarání prodeje věci. 

Obecná ustanovení pro komisní prodej

  • Předmět prodeje bude obstaratelem (firmou Centrum FotoŠkoda) nabízen k prodeji po dobu 2 měsíců.
  • Objednatel je povinen vyzvednout si předmět prodeje nejpozději do jednoho měsíce od uplynutí stanovené doby. Neučiní-li tak, je povinen zaplatit poplatek za uskladnění. Tento poplatek činí 5,- Kč za kalendářní den.
  • Po uplynutí jednoho měsíce od sjednaného termínu pro vyzvednutí předmětu prodeje objednatelem přechází na objednatele nebezpečí ztráty, zničení či poškození předmětu prodeje.
  • Nevyzvedne-li si objednatel předmět prodeje ve lhůtě 3 měsíců ode dne, kdy byl povinen si ho vyzvednout, má obstaratel právo předmět prodeje prodat a výtěžek použít na zúčtování nákladů spojených s uskladněním. Finanční částka získaná za prodej bude po odečtení výše uvedených nákladů poukázána objednateli.
  • Obstaratel vyrozumí objednatele o uplynutých lhůtách písemnou formou.
  • Objednatel odpovídá obstarateli za vady věci, které obstarateli neoznámil a které nabyvatel u obstaratele reklamoval.

Prodej na protiúčet

Výhodná forma výkupu především pro zákazníky, kteří se rozhodnou prodat své starší přístroje a následně si v naší prodejně pořídí nové.

 

Kontakt: 222 929 050, vykup@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací