VýstavyFotoŠkoda FestVýstavy,FotoŠkoda Fest

David Turecký: Tvář

Termín: 28. 10. - 23. 11. 2019
| 2 minuty čtení

David Turecký je portrétní fotograf, před jehož fotoaparátem se vystřídala celá plejáda českých i zahraničních známých osobností. Na výstavě s názvem Tvář, kterou budete v Minigalerii moci zhlédnout od 28. října do 23. listopadu, se prostřednictvím Davidových snímků s řadou z nich seznámíte.

O autorovi

David Turecký se portrétní fotografii věnuje již řadu let. Jeho tvorbu lze zařadit pod lifestyle a v tomto duchu k fotografii i přistupuje: při fotografování je kreativní a nebojí se improvizovat, jeho snímky se vyznačují přirozeností fotografovaných a syrovostí zpracování.

Před jeho objektivem stála řada světoznámých osobností z mnoha společenských oblastí - namátkou můžeme jmenovat např. módní ikonu Nino Cerrutiho, fotbalového trenéra José Mourinha, spisovatele Salmana Rushdieho, režiséra Václava Marhoula, horolezce Reinholda Messnera, modelku Taťánu Gregor Brzobohatou, knížete Hanse-Adama II. Liechtensteina, bývalou americkou ministryni zahraničí Madeleine Albright či fotografa Jürgena Tellera.

Spolupracuje s řadou médií, např. s magazíny Forbes, Maxim, Esquire, Wallpaper, Newsweek, Reflex nebo Hospodářskými novinami.

Jeho sbírka portrétů je co do rozsahu i rozmanitosti v Česku unikátní a jeho práce je oceněná např. zařazením do programu světového ambasadorství Canon.

Výstava je neprodejní a vernisáž se nekoná. Davida a jeho nesčetné veselé backstagové historky si však můžete přijít poslechnout na přednášku, která se koná na FotoŠkoda Festu. Seznámit se s Davidem můžete také v rozhovoru na našem blogu.

chci na davidovu přednášku

CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

31 990,-
CANON EOS RP
CANON EOS RP + adaptér EF-EOS R

54 mm bajonet Canon EOS RF, na který s adatérem nasadíte všechny objektivy typu EF i EF-S, 26,2 Mpx snímač velikosti FF, Výkonný procesor DIGIC 8

29 790,-
CANON EOS R
CANON EOS R + adaptér EF-EOS R

kompaktní full frame (FF) bezzrcadlovka (CSC) s 30,3 Mpx snímačem, extrémně rychlé sériové ostření (0,05 s) i snímání s až 8 sn./s s pevným AF a 5 sn./s průběžným přeostřováním, nový 54 mm bajonet Canon RF - kompatibilita se stávajícími objektivy zajištěna volitelným adaptérem

52 990,-

Související články

Vystavujte v naší Minigalerii!

Vystavujte v naší Minigalerii!

FOTOKLUB PRAHA: Láska k fotografii

FOTOKLUB PRAHA: Láska k fotografii

Galerie WWG.CZ: Galerie WWG.CZ vystavuje XII

Galerie WWG.CZ: Galerie WWG.CZ vystavuje XII

Další FotoŠkoda Fest

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na...

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím