CANON EOS 1D X Mark III
Recenze odborníka

CANON EOS 1D X Mark III

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4015781 | PN: 3829C014

EOS-1D X Mark III je vlajková loď mezi zrcadlovkami Canon, která je ideální pro focení sportu a divoké přírody. Aktualizovaná verze full frame CMOS snímače o rozlišení 20,1 Mpx přináší výrazné zvýšení dynamického rozsahu a DIGIC X procesor zaručuje nevídaný výkon i ve zhoršených světelných podmínkách. Fotoaparát nyní nabízí vylepšené Dual Pixel AF, které disponuje abnormálně vysokým rozlišení ve středu snímače (až 155 křížových bodů) a má celkem 191 ostřících bodů. Fotoaparát dokáže snímat rychlostí až 20 sn./s. Rychlost se dotkla i videa ( 4K/60sn 10-Bit 4: 2: 2) či 5,5K RAW video. Neuvěřitelně výkonné útroby chrání tělo, které je odolné proti všem vlivům počasí.
Více o produktu »

 • Aktualizovaný CMOS snímač s rozlišením 20,1 Mpx a DIGIC X procesor
 • Dual Pixel AF se 191 ostřícími body / 155 křížových, detekce a sledování obličeje
 • 4K video 60p s 10bit s Canon Log, 5,5K RAW video
Zjistit dostupnost Doprava zdarma
184 990,- 152 884,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 98%

Poslední generace 1D řady společnosti Canon se ke mně dostala s odstupem času, kdy jsem měl možnost vyzkoušet v praxi sportovní fotografie tento inovovaný model. Ten vzbudil hodně diskusí. Jedním z nich byla možnost natáčení videa ve velkém rozlišení, druhým tématem byla zvyšující se cena...

 • Procesor speciálně na práci autofokusu
 • Dotyková ploška pro volbu AF bodu
 • Počet ostřících bodů AF
 • Chybí podpora WIFI s 5GHz (to zajišťuje až modul WFT-E9)
 • Nelze nabíjet z USB

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Aktualizovaný CMOS snímač s rozlišením 20,1 Mpx a DIGIC X procesor
 • Dual Pixel AF se 191 ostřícími body / 155 křížových, detekce a sledování obličeje
 • 4K video 60p s 10bit s Canon Log, 5,5K RAW video
 • GPS, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, Mini HDMI a USB 3.1 C
 • Integrace výběru AF bodu pod AF-ON
 • Formáty souborů CR3 (RAW), JPEG, HEIF
 • Výrazně zvyšená životnost baterie na až 2850 snímků
 • Ostření za světelných podmínek živý náhled -4 EV/-6 EV
 • Snížená váha přístroje na 1440 gramů
Specifikace od výrobce

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 1D X Mark III

Vynikající kvalita obrazu za každých podmínek

Dobré světlo, špatné světlo či prakticky žádné světlo – fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III vám zajistí vynikající kvalitu obrazu ve všech podmínkách. Ať už jde o hloubku detailů ve stínech nebo přesnost barev, můžete si být jisti, že vašim snímkům nebude chybět výjimečnost. V porovnání s předchůdci přináší fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III vyšší dynamický rozsah, pokročilejší redukci šumu při všech citlivostech ISO a rychlejší zpracování obrazových dat. Nativní citlivost ISO se nyní pohybuje v rozsahu 100–812900 a lze ji rozšířit na ohromující citlivost ISO 50–812600, což udává nové standardy ve výkonu za slabého osvětlení. Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je také vybaven Gaussovským low-pass filtrem (LPF), který snižuje moaré účinněji než standardní konstrukce LPF a současně poskytuje ostřejší a detailnější obraz.

Rychlejší než rychlý

Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III dokáže při snímání v režimu živého náhledu každou sekundu zachytit až 20 plnoformátových snímků s rozlišením 20,1 MP, a to buď pomocí mechanické závěrky pro věrné zachycení pohybu, nebo pomocí elektronické závěrky pro zcela tiché snímání.

Při použití optického hledáčku fotoaparátu je rychlost kontinuálního snímání 16 sn./s – což je pro digitální zrcadlovky mimořádný úspěch. Motory s přímým pohonem slouží k pohybu zrcadla nahoru a dolů, rychlému a přesnému uvedení do klidové polohy a minimalizaci „odskakování“.

Zcela nový zaostřovací procesor a Dual Pixel CMOS AF

Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III se může pochlubit 191 body automatického ostření, z nichž 155 je křížových pro mimořádnou citlivost. To je ideální k zajištění důležitého zaostření na rychle se pohybující sportovce a zvířata, když je úroveň osvětlení slabá. Tyto body automatického ostření lze použít samostatně za účelem vysoce selektivního zaostřování v malých skupinách a zónách, které lze přesouvat po celém záběru, nebo je všechny použít společně a nechat fotoaparát, aby nejlepší body vybral automaticky.

Díky zabudované technologii Dual Pixel CMOS AF fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III vidí pixely, které je možné zaostřit přes celou výšku záběru a přes 90 procent jeho šířky. Výkon se zvýšil na úroveň, kdy je možné fotografovat rychlostí 20 sn./s pomocí rychlého a přesného kontinuálního zaostřování. Stejný algoritmus automatického zaostřování s technologií hloubkového učení, který je k dispozici při snímání v režimu hledáčku, je dostupný i pro systém Dual Pixel CMOS AF. Máte tedy jistotu, že je zajištěna nezbytná ostrost objektu, zvířete nebo sledované osoby.

Dva sloty na karty CFexpres

Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III používá karty CFexpress – další generaci úložišť od asociace Compact Flash Association. Tyto karty mají výrazně vyšší rychlosti zápisu, což umožňuje pořizovat snímky rychlostí 20 sn./s v režimu RAW a JPEG a získat neuvěřitelných 1 000 snímků bez ukládání do vyrovnávací paměti a také pořídit interní záznam videa ve formátu RAW 5,5K. Na základě zpětné vazby od profesionálních fotografů je nyní možné fotografie ukládat snímky na jednu kartu a video na jinou.

Výkonný procesor DIGIC X

Srdcem fotoaparátu Canon EOS-1D X Mark III je jeden obrazový procesor DIGIC X – zařízení, které je ve srovnání s předchozími procesory DIGIC mnohem výkonnější a které umožňuje fotoaparátu pracovat neuvěřitelnou rychlostí. Kromě vynikající kvality obrazu dokonce i v nejnáročnějších podmínkách umožňuje procesor DIGIC X kontinuální snímání rychlostí až 20 sn./s s plným automatickým zaostřováním, automatickou expozicí a zabudovanou technologií DLO.

Mimořádně přesné měření expozice

Speciální snímač se 400 000 pixely pro měření barevných složek RGB a infračerveného světla posouvá přesnost expozice na novou úroveň. Těchto 400 000 pixelů je seskupeno do 216 oblastí měření. Při použití optického hledáčku fotoaparátu je vyhodnocen jas v každé oblasti a expozice je vypočítána s naprostou přesností.

Jedná se o snímač expozice, který vidí jako vy – v plných barvách. Dokáže detekovat obličeje a další objekty a pomáhá systému automatického zaostřování fotoaparátu udržet je pěkně ostré, i když se budou pohybovat v záběru.

Úctyhodný filmařský nástroj

Kreativní filmaři a vypravěči vizuálních příběhů mohou využít fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III k natáčení plnoformátového videa v rozlišení 4K rychlostí 60 snímků za sekundu, k internímu záznamu videí pomocí 10bitového kodeku HEVC/H.265 s funkcí Canon Log nebo 12bitového formátu Raw a získat rozšířený dynamický rozsah a snadné stupňování barev při úpravách.

Zachyťte převzorkované video interně v rozlišení DCI 4K/60p pomocí plné šířky snímače*, takže vaše objektivy při pořizování fotografií uvidí přesně to, co vy. Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III umí snímat s poměrem stran 17:9 v rozlišení DCI nebo 16:9 v rozlišení UHD a zaznamenávat výsledky buď s kodekem H.264, nebo s 10bitovým kodekem H.265 při použití funkce Canon Log. Záznamy pořízené tímto způsobem mají záměrně nízký kontrast, aby bylo stupňování barev v postprodukci jednodušší.

dokáže také interně nahrávat video ve formátu RAW 5,5K na karty CFexpress, a tím poskytnout filmařům nevídanou kvalitu obrazu. Můžete očekávat přirozenější stupňování barev a dynamičtější rozsah, takže uvidíte detaily ve stínu i za silného světla.

Když jsou podmínky nejnáročnější

Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je navržen tak, aby odolal nástrahám profesionálního fotografování, od nárazů a škrábanců způsobených tlakem až po nízké teploty a deštivé podmínky divoké přírody. Závěrka fotoaparátu je navržena pro 500 000 cyklů a tělo fotoaparátu z hořčíkové slitiny je opatřeno voděodolným těsněním, které ho chrání před prachem a vlhkostí, takže můžete fotografovat i za špatného počasí. Některá tlačítka fotoaparátu Canon EOS-1D X Mark III jsou nyní podsvícená, takže je i ve tmě uvidíte hezky zřetelně.

Srovnání modelů Canon EOS 1DX III a Canon EOS 1DX II

MODEL CAnon EOS 1DX III Canon EOS 1DX II
Snímač 20,1MP snímač CMOS 20,2MP snímač CMOS
Citlivost ISO Citlivost ISO 100–102400 (H: ISO 819200) Citlivost ISO 100–51200 (H: ISO 409600)
Ryclost snímání Kontinuální snímání (optický hledáček / živý náhled)
16/20 sn./s

14 sn./s / 16 sn./s* bez automatického zaostřování se sledováním
Počet AF bodů (optický hledáček / živý náhled) 191/3 869 61/2 583
Nejnižší EV automatického zaostřování / Živý náhled -4 EV/-6 EV -3
Životnost baterie 2850 1 210

Formáty souborů
CR3 (RAW), JPEG, HEIF CR2 (RAW), JPEG

Bezdrátové připojení
Vestavěná technologie Wi-Fi a Bluetooth/WFT-E9 Připojení Wi-Fi prostřednictvím adaptéru WFT-E8
Kabelové připojení Vysokorychlostní gigabitový Ethernet a USB C
Gigabitový Ethernet a USB 3
Životnost závěrky 500,000 400,000
Rozlišení videa 5.5K RAW (60p), 4K DCI (60p), 4K UHD (60p), Full-HD (120p) 4K video (60p), Full HD (120p)
Faktor oříznutí filmu Plná šířka DCI, oříznutí 1,3× 1,3×
Záznam videí ve formátu RAW Ano Ne
Úložiště 2× karta CFexpress 1× karta Cfast, 1× CF karta
GPS  Ano, Vestavěné Ano, Vestavěné
Hmotnost (podle standardu CIPA) 1 440 g 1 530 g

 

Firmware k produktu CANON EOS 1D X Mark III

Firmware v1.5

 • Přidává gama křivku C-log 3 rozšiřující dynamický rozsah a umožňující kreativnější práci s barevným prostorem.
 • Lepší spolupráce s kinematografickými produkčními procesy.
 • Záznam současně na dvě paměťové karty.
 • Podpora nového standardu paměťových karet CFexpress VPG400.

stáhnout firmware v1.5

Firmware v1.4

Přináší celou řadu vylepšení, která pomáhají zefektivnit pracovní postupy a získat větší tvůrčí svobodu

 • Sledování stavu přenosu snímků přes FTP na displeji včetně údaje o zbývajícím čase
 • Záznam videa ve formátu RAW s nízkým datovým tokem, který snižuje velikost souborů RAW a urychluje tak jejich přenos
 • Odemyká možnost komprese IPB s nízkým datovým tokem a nabízí tak ještě větší flexibilitu volby formátů videa. Výsledkem jsou menší videosoubory, které lze snáze sdílet
 • Podpora procesoru Apple M1 u Digital Photo Professional (DPP) verze 4.14 a EOS Utility verze 3.13.1. prostřednictvím překladače kódu Rosetta.

Link ke stažení Firmware v1.4

Parametry produktu

Barva fotoaparátučerná
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Maximální rozlišení fotografie (px)5 472 × 3 648
Počet efektivních pixelů (Mpx)20
Poměr stran snímku3:2
Velikost snímačefull frame (FX, 24×36 mm)
Typ snímačeCMOS
Citlivost ISO - rozsah100 - 102 400
Rozšířené ISO (minimum)50
Rozšířené ISO (maximum)819200
Stabilizace obrazuoptická (v objektivu)
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Systém automatického zaostřovánídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | skupiny bodů
Počet zaostřovacích bodů (křížové)191 (155)
BajonetCanon EF
Crop faktor1x
Funkce LCD displejedotykový | výklopný horizontálně i vertikálně
Velikost LCD displeje3,2"
Rozlišení LCD (px)2100000
Hledáčekoptický průhledový
Zvětšení hledáčku0.7×
Expoziční čas - nejkratší (s)1/8 000
Expoziční čas - nejdelší (s)30
Blesksystémová patice
Synchronizační čas pro blesk1/250
Rychlost sériového snímání (sn/s)20
Záznam videaFull HD (1920 × 1080) | 4K (4096 × 2160)
Možnosti pro videoH.264/MPEG-4 AVC | H.265/HEVC | H.264
RozhraníGPS modul | možnost LAN | Wi-Fi | USB 3.1 | Wi-Fi + NFC
NapájeníLi-Ion
Druh pamětiCFExpress (dual slot)
Šířka fotoaparátu (mm)123
Výška fotoaparátu (mm)167
Hloubka fotoaparátu (mm)82
Hmotnost fotoaparátu (g)1250
Utěsnění proti povětrnostním vlivůmano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

 • Profesionální objektiv řady L
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,2
42 490,-
CANON EF 24 mm f/1,4 L II

CANON EF 24 mm f/1,4 L II

*****
(2 recenze)
CANON EF 24 mm f/1,4 L II
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • Ohnisková vzdálenost 24 mm
 • Světelnost f/1,4
 • Ultrazvukový USM motor
41 490,-
Poslední kus
CANON TS-E17 mm f/4 L

CANON TS-E17 mm f/4 L

*****
(1 recenze)
CANON TS-E17 mm f/4 L
Doprava zdarma
 • Mimořádně širokoúhlý 17mm objektiv s možností naklonění a posunu
 • Nízké zkreslení a vysoké rozlišení
 • ±6,5° naklonění a ±12mm posun
61 290,-
CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II

CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II

CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II
Doprava zdarma
 • 24mm objektiv pro naklonění a posun
 • Nízké zkreslení a vysoké rozlišení
 • ±8,5° naklonění a ±12mm posun
54 990,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 290,-
Skladem 4 - 5 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
8 690,-
Poslední kus
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
Doprava zdarma
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 2 - 3 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem 2 - 3 ks

Hodnocení odborníka 98%

Poslední generace 1D řady společnosti Canon se ke mně dostala s odstupem času, kdy jsem měl možnost vyzkoušet v praxi sportovní fotografie tento inovovaný model. Ten vzbudil hodně diskusí. Jedním z nich byla možnost natáčení videa ve velkém rozlišení, druhým tématem byla zvyšující se cena jedničkového modelu. Tu ještě podpořil příchod bezzrcadlovek a to konkrétně modelů R5 a R6. Já se nebudu pouštět do porovnání s těmito modely, ani se nebudu dívat na 1DX Mark III jako na videokameru. Ale naopak jako čistě fotoaparát. Jedno odhalím již na začátku. Je to opravdu dříč. Pracovní dříč.

 • Procesor speciálně na práci autofokusu
 • Dotyková ploška pro volbu AF bodu
 • Počet ostřících bodů AF
 • 16 sním./s skrz hledáček
 • Technologie Deep learning AF
 • Podpora formátu HEIF
 • Výdrž baterie
 • 3,2” dotykový displej
 • Velký buffer v kombinaci s CFExpress kartou
 • Chybí podpora WIFI s 5GHz (to zajišťuje až modul WFT-E9)
 • Nelze nabíjet z USB

Ukázkové snímky

Příslušenství k produktu CANON EOS 1D X Mark III

CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

 • Profesionální objektiv řady L
 • Ohnisková vzdálenost 50 mm
 • Světelnost f/1,2
42 490,-
CANON EF 24 mm f/1,4 L II

CANON EF 24 mm f/1,4 L II

*****
(2 recenze)
CANON EF 24 mm f/1,4 L II
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • Ohnisková vzdálenost 24 mm
 • Světelnost f/1,4
 • Ultrazvukový USM motor
41 490,-
Poslední kus
CANON TS-E17 mm f/4 L

CANON TS-E17 mm f/4 L

*****
(1 recenze)
CANON TS-E17 mm f/4 L
Doprava zdarma
 • Mimořádně širokoúhlý 17mm objektiv s možností naklonění a posunu
 • Nízké zkreslení a vysoké rozlišení
 • ±6,5° naklonění a ±12mm posun
61 290,-
CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II

CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II

CANON TS-E 24 mm f/3,5 L II
Doprava zdarma
 • 24mm objektiv pro naklonění a posun
 • Nízké zkreslení a vysoké rozlišení
 • ±8,5° naklonění a ±12mm posun
54 990,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk

*****
(2 recenze)
CANON Speedlite 430 EX III-RT Blesk
Doprava zdarma Sleva
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
7 290,-
Skladem 4 - 5 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
8 690,-
Poslední kus
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
Doprava zdarma
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 2 - 3 ks
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman

50 CEST KE KREATIVNÍ FOTOGRAFII - Michael Freeman
 • POČET STRAN 224 stran
 • VAZBA Měkká s přebalem
 • JAZYK Čeština
499,-
Skladem 2 - 3 ks

Poradna k produktu

CANON EOS 1D X Mark III

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...