CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USM
Doprava zdarma Servisní knížka
CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMCANON EOS 77D + 18-135 mm IS USMYouTube video - CANON EOS 77DYouTube video - CANON EOS 77DYouTube video - Canon novinky jaro 2017YouTube video - Canon novinky jaro 2017YouTube video - CANON EOS 77DYouTube video - Canon novinky jaro 2017

CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USM

Canon
*****
5 10 (10 recenzí) | Kód produktu: 4015278

Canon EOS 77D nabízí špičkový výkon i plnou kontrolu nad přístrojem. Je tak ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí inovovat stávající vybavení a zdokonalit své fotografické dovednosti. Disponuje 24,2 APS-C snímačem, o bleskové zpracování fotografií i videí se stará nový obrazový procesor DIGIC 7 se 45 křížovými body a s rychlostí fotografování 6 snímků za sekundu (buffer pro 110 JPEG a 25 RAW fotografií).
Více o produktu »

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 24.2 megapixelů APS-C CMOS senzor a procesor DIGIC 7
 • 45 bodů bodu AF křížového typu a snímání až 6 snímků za vteřinu
 • Okamžité sdílení a dálkové ovládání pomocí Wi-Fi
 • ISO 25600 (H:51200)
 • 7.7cm ClearView II LCD dotyková obrazovka s variabilním úhlem natočení
 • Inteligentní hledáček se 95% pokrytím
 • Full-HD videa s až 60 FPS
 • Nejrychlejší automatické zaostření na světě - zaostří za pouhé 3 setiny sekundy
100%
*****

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USM

CANON EOS 77DVzhled a ergonomie

DSLR zrcadlovky Canon EOS si dlouhodobě udržují praktický design, který umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. U Canonu EOS 77D tomu není jinak - proč také měnit to, co funguje přímo dokonale. Na frontální straně fotoaparátu jsou umístěna tlačítka pro kontrolu hloubky ostrosti a pojistka pro sundání objektivu a pohotovostní tlačítko pro vyklopení blesku. Při pohledu shora je na levé straně ovládací kolečko, díky jemuž se přechází z programové automatiky do priorit clony, čas, plného manuálu, uživatelského nastavení a dalších režimů. Uprostřed je nepřehlédnutelný pentagonální hranol, na němž jsou umístěny sáňky pro blesk a samotný vestavěný blesk a po pravé straně od objektivu je umístěn grip, v jehož útrobách se nalézá baterie a na vrchu je situována spoušť, ovládací prvky a stavový displej. Zadní straně zrcadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho levé straně se nacházejí tlačítka pro pohyb v menu a nastavení funkcí, nad nimi je zapínání fotoaparátu. Nad monitorem se nachází průhledový hledáček se 95% pokrytím snímané scény a po pravé straně jsou umístěny další ovládací prvky.

Snímač a obrazový procesor

EOS 77D je vybaven osvědčeným 24,2 MP APS-C CMOS snímačem, který byl navržen a vyroben společností Canon. Dále samozřejmě nabízí převratnou technologii Dual Pixel CMOS AF, zajišťující plynulé a přesné automatické zaostřování (AF) při natáčení ve Full HD kvalitě i při fotografování v režimu Live View. Spárováním 14bitového procesoru DIGIC 7 s 45 křížovými body AF, zachycuje EOS 77D snímky v plném rozlišení rychlostí až 6 snímků za sekundu, s až 110 JPEG nebo 25 RAW v řadě. Přirozený rozsah citlivosti ISO 100–25 600 (po prodloužení až 51 200) umožňuje snímání při slabém osvětlení a používání kratších časů závěrky při zachování vysoké kvality obrazu.

Duální systém CMOS AF

CANON EOS 77DVylepšený systém Dual CMOS AF (může pochlubit vyšší maximální rychlostí zaostřování i možností přesnější kontroly nad citlivostí a rychlostí funkce Servo AF při natáčení filmů) poskytuje pohotový AF při focení v režimu Live View a hladce přesné ostření při natáčení Full HD videí. Usnadňuje tak uživatelům jejich další krok k natáčení videí, neboť jim umožňuje udržet pohybující se objekty ostré nebo vytvářet profesionálně vypadající efekty přeostření.  Technologie využívá pokročilou CMOS architekturu, která umožňuje využití dvou fotodiod umístěných v každém pixelu; ty mohou být čteny nezávisle pro zaostření nebo společně pro získání maximální kvality obrazu za všech okolností.

Pokročilý systém AF pro statické snímky využívá 45 bodů křížového typu, pokrývající celou plochu záběru. Poskytují vysokou rychlost a přesnost automatického ostření – ideální pro snímání sportu, divoké přírody a veškerého pohybu. Systém AF je nastavitelný, fotograf se tak snadno přizpůsobí každé scéně, kterou snímá. Ostřící body mohou být používány samostatně, společně v malých skupinách nebo jako celá aktivní oblast pro více nepředvídatelných předmětů. Jednoúčelové tlačítko pro výběr AF je umístěno pohodlně hned vedle spouště, což umožňuje rychlé přepínání mezi režimy bez nutnosti zbytečného oddalování fotoaparátu od oka.

Vybraná specifikace

 • měřící snímač RGB+IR s rozlišením 7 560 pixelů, který zohledňuje i jemné nuance v záběru – jako je například tón pleti – a zajistí přesnou expozici
 • systém automatického zaostřování s duálními pixely senzoru CMOS, která si skvěle poradí se sledováním objektů v pohybu a nabízí plynulé zaostřování pro profesionální kvalitu výstupů
 • pětiosý digitální stabilizátor obrazu, jenž eliminuje vliv pohybu fotoaparátem při natáčení filmů z ruky a samozřejmě také při fotografování
 • plynulé, rychlé a přesné zaostřování při natáčení filmů díky technologii automatického zaostřování s duálními pixely CMOS

Expoziční režimy

CANON EOS 77DVšechny výkonné specifikace EOS 77D jsou zasazeny do odborně navrženého těla, které nabízí pohodlné držení a rychlé ovládání. Inteligentní hledáček zobrazující cca 95 procent obrazového pole s 0,82× zvětšením, umožňuje uživatelům pohodlně zvolit kompozici svých snímků a zobrazit nastavení pomocí elektronického překrytí. Šikovně umístěné ovládací prvky nabízí okamžitý přístup k nejčastěji používaným nastavením, jako je ISO, AF režim výběru a měření. Uživatelé tak mohou rychle měnit nastavení a soustředit se pouze na zachycení okamžiku.

3,0" (7,7 cm) LCD panel Clear View II s variabilním úhlem natočení a rozlišením 1 040 000 bodů je ideální pro natáčení videa nebo kompozici snímků z neobvyklých a kreativních úhlů. Obrazovka podporuje řadu dotykových gest, včetně posouvání a zvětšování přivřením prstů, což uživatelé ocení zejména při navigaci v menu, změnách nastavení nebo při prohlížení snímků.

Wi-Fi konektivita

EOS 77D je vybavený integrovanou Wi-Fi, která poskytuje svobodu v podobě dálkového ovládání fotoaparátu a sdílení snímků. Díky Wi-Fi konektivitě mají uživatelé přístup ke vzdáleným aplikacím a mohou ovládat širokou škálu nastavení obrazu včetně nastavení ISO, výběr expozice, zaostření a zmáčknutí spouště. Uživatelé mohou na dálku používat také režim Live View, a nebo prohlížet a hodnotit své obrázky.

Canon EOS 77D může fungovat i jako bezdrátový přístupový bod, který spolu s dodávaným softwarem EOS Utility umožňuje vzdálené pořizování snímků z osobních počítačů i počítačů Macintosh. Navíc díky aplikaci Canon Camera Connect mohou uživatelé natáčet filmy a fotografovat i pomocí kompatibilních zařízení s operačními systémy Android a iOS a naplno si tak vychutnat výhody živého náhledu. Aplikace umožňuje i snadný bezdrátový přenos jak filmů ve formátu MP4, tak i snímků typu JPEG s upravenou velikostí nebo v maximálním rozlišení. Díky podpoře NFC a kompatibilitě s Canon Connect Station mohou uživatelé své fotografie i filmy přenášet a ukládat pouhým dotykem fotoaparátu s tímto zařízením a výsledky své práce snadno přehrávat na televizorech s vysokým rozlišením nebo sdílet na sociálních sítích i v internetových fotoalbech.   

Novinkou je intergování technologie Bluetooth pro vzdálené bezdrátové ovládání a sdílení pomocí chytrých zařízení. Nechybí ani podpora trvalého propojení pomocí technologie Bluetooth, tedy i možnost prohlížení snímků bez vyndání fotoaparátu z brašny, nebo vzdálené ovládání z chytrého zařízení či pomocí nového dálkového ovladače BR-E1.

Další funkce

CANON EOS 77DEOS 77D nabízí řadu kreativních režimů, které usnadňují pořízení jedinečných snímků. Režim HDR přímo ve fotoaparátu odstraňuje potíže se zachycením náročných, vysoce kontrastních situací, a to pomocí sloučení tří expozic do jednoho snímku, ve kterém je zachyceno více detailů ve stínu i v přesvětlených místech. S režimem vícenásobné expozice mohou uživatelé kombinovat až devět expozic do jednoho snímku nebo použít řadu kreativních filtrů pro okamžitou změnu stylu a vzhledu záběru. Díky integrovanému vysílači Speedlite, který zajišťuje ovládání více jednotek blesku Canon Speedlite EX, je experimentování s kreativním používáním blesku upevněného mimo fotoaparát velmi jednoduché.

Timelapse

Při použití režimu Timelapse mohou uživatelé zadat počet snímků a časový interval. Na základě těchto informací fotoaparát zobrazí délku klipu a vytvoří film ve Full HD rozlišení. Záznam fotografií v plném rozlišení mohou při použití intervalového časovače uživatelé ovlivnit nastavením doby od jedné sekundy po 99 hodin, 59 minut a 59 sekund, ale i určením počtu fotografií v rozmezí 1 až 99 nebo bez omezení maximální hranice. Nová zrcadlovka podporuje i režim dlouhé expozice BULB, který umožňuje otevření závěrky po skutečně požadovanou dobu. 

Full HD filmy

CANON EOS 77DEOS 77D umožňuje uživatelům točit s naprostou lehkostí vysoce kvalitní filmové záznamy. Full HD videa (1 080p) lze pořizovat s volitelnou snímkovou frekvencí, včetně 60, 30, 25 nebo 24 snímků za vteřinu nebo 60 a 50 fps při rozlišení 720p. Rychlé scény ani efektivní zpomalení ve FHD kvalitě není problém! Nabízí řadu možností komprese pro post produkci a sdílení. Díky nové technologii Dual Pixel CMOS AF, sleduje při natáčení automatické servo ostření pohyb předmětů dokonce při změně kompozice, což zajišťuje, že jsou vždy skvěle ostré. Alternativně mohou uživatelé vybírat různá pole pro zaostření, je možné vybrat až 80 procent záběru pouhým klepnutím na dotykovou obrazovku, a to i při záznamu videa, což vždy zajistí ostrost videí, přestože se předmět pohne nebo uživatel změní kompozici záběru.

Uživatelé mohou přímo ve fotoaparátu dát volný průchod svým tvůrčím záměrům díky režimu HDR a kreativním filtrům, včetně efektu starého filmu, snu, vzpomínky, dramatického záběru a černobílého filmu. Kameramani mají k dispozici i úplnou kontrolu nad úrovní zvuku, která spolu s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon umožňuje zaznamenávat zvuk v profesionální kvalitě. Uživatelé mohou filmy vytvářet ve formátu MP4 s kompresí IPB při rychlosti až 60 snímků za sekundu, který usnadňuje sdílení záběrů, i ve formátu MOV s kompresí All-I při rychlosti až 30 snímků za sekundu. 

CANON EOS 77DRozměry a hmotnost

Rozměry (Š x V x H) 131,0 x 99,9 x 76,2 mm
Hmotnost (pouze tělo) přibližně 540 g (na základě standardních testů asociace CIPA, včetně baterie a paměťové karty)

Obsah balení

Tělo fotoaparátu EOS 77D
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký řemen EW-100DBV
Bateriový zdroj LP-E17
Nabíječka baterií LC-E17E
Napájecí kabel (se zástrčkou typu E) 1 m

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISOv rozšířeném režimu 51 200
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná | dotyková
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,6×)
Druh snímačeCMOS
BajonetCanon
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Synchronizace s bleskem1/250
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 60p
NapájeníLP-E17
Vlastnosti tělavestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej | náhled hloubky ostrosti
Zaostřovací body (křížové)45
Scénické režimyHDR | ano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup | A/V výstup | Wi-Fi
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Barvačerná
Počet fotografií za vteřinu6
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

*****
(3 recenze)
CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
Recenze Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
 • Světelnost f/4
 • Filtr 77 mm
19 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

*****
(8 recenzí)
CANON EF 70-200 mm f/4 L USM
Recenze Doprava zdarma
 • Profesionální L objektiv
 • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
 • Světelnost f/4
16 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

*****
(4 recenze)
CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
Recenze Doprava zdarma
 • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
 • Světelnost f/3,5–4,5
14 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

*****
(4 recenze)
 • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
 • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
 • Světelnost f/2,8
22 490,-
Skladem 4 - 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
2 990,-
Skladem 2 - 3 ks
TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné objektivy, blesk a příslušenství, tablet velikosti iPad mini
 • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
 • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
2 590,-
Skladem 2 - 3 ks
PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE

PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE

PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE
Sleva Doprava zdarma
 • Luxusně zpracovaná brašna s možností nastavení velikosti
 • Kapacita: Velká zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15" , další příslušenství a osobní věci
 • Vnější rozměry: 30cm x 43cm x 18cm (průměrné rozměry – skutečné závisí na naplnění brašny)
NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

*****
(2 recenze)
CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
Doprava zdarma
 • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
 • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
 • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
 • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
 • Bezdrátová TTL synchronizace
4 990,-
Poslední kus
METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon

METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 26GN
 • LED dioda pro natáčení videa
 • Barevná teplota 5 500 K
2 890,-
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 590,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
Doprava zdarma
 • lehké hliníkové provedení
 • výška složeného stavu je pouze 40 cm
 • snadné ovládání
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
6 490,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva Doprava zdarma
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
4 590,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
440,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

420,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(5 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

520,-
Skladem > 5 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

*****
(6 recenzí)
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D
Doprava zdarma

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)
Doprava zdarma
 • nabíjecí adaptér pro fotoaparáty na akumulátory LP-E17
 • jmenovitý příkon 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
 • Jmenovitý výkon 7,4 VDC, 2 A
2 190,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

*****
(1 recenze)
CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)
Doprava zdarma
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D
Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

1 790,-
> 3 volných míst
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

6 890,-
Obsazeno
Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Večerní FotoŠkola - Pokročilí

Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

7 390,-
Bez termínu
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

*****
(5 recenzí)
CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(5 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
249,-
Skladem > 5 ks
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

*****
(6 recenzí)
HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

790,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
před 1 měsícem

Pro amatéra je tento poloprofesionální přístroj,včetně objektivu 18-135, určitě to nejlepší na trhu za ještě rozumnou cenu.Kdo si pořizuje zrcadlovku poprvé, bude s výsledky po všech stránkách max. spokojen!

  • žádné
  avatar
  100%*****
  06.12.2019 13:38:54

    avatar
    100%*****
    25.11.2019 09:26:58

      avatar
      100%*****
      03.08.2019 18:25:25

      České menu, intuitivní ovládání.

        avatar
        100%*****
        09.01.2019 18:17:18

        Fotoaparát byl zakoupen na doporučení, první zkušenosti jsou výborné, výhodou je rádce v telefonu :-)

          avatar
          100%*****
          06.12.2018 18:23:55

          Chtěl jsem vyzkoušet tuto úroveň produktu. Zatím nemám moc otestováno.

            avatar
            100%*****
            05.12.2018 16:49:53

              avatar
              100%*****
              04.11.2018 12:39:09

                avatar
                100%*****
                04.09.2018 17:08:01

                  avatar
                  100%*****
                  25.06.2017 22:10:51

                    Další podobné produkty

                    Alternativy k produktu

                    Příslušenství k produktu CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USM

                    CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

                    CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

                    *****
                    (3 recenze)
                    CANON EF 17-40 mm f/4 L USM
                    Recenze Doprava zdarma
                    • Ohnisková vzdálenost 17–40 mm
                    • Světelnost f/4
                    • Filtr 77 mm
                    19 990,-
                    Skladem 4 - 5 ks
                    CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

                    CANON EF 70-200 mm f/4 L USM

                    *****
                    (8 recenzí)
                    CANON EF 70-200 mm f/4 L USM
                    Recenze Doprava zdarma
                    • Profesionální L objektiv
                    • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
                    • Světelnost f/4
                    16 990,-
                    Skladem 4 - 5 ks
                    CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

                    CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

                    *****
                    (4 recenze)
                    CANON EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM
                    Recenze Doprava zdarma
                    • Širokoúhlý zoom pro DSLR EOS s APS-C snímačem
                    • Ohnisková vzdálenost 10–22 mm
                    • Světelnost f/3,5–4,5
                    14 990,-
                    Skladem 4 - 5 ks
                    CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

                    CANON EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM

                    *****
                    (4 recenze)
                    • Zoom objektiv pro DSLR EOS s APS-C snímačem
                    • Ohnisková vzdálenost 17–55 mm
                    • Světelnost f/2,8
                    22 490,-
                    Skladem 4 - 5 ks
                    LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

                    LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

                    LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
                    Doprava zdarma
                    • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
                    • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
                    • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
                    3 990,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

                    LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

                    LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
                    Doprava zdarma
                    • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
                    • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné fotopříslušenství, 2l vodní rezervoár, kompaktní stativ, přilba, lehká bunda, svačina a jiné drobnější osobní věci
                    • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a přezkou - bezpečnější varianta
                    2 990,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

                    TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna

                    TAMRAC Apache 4.2 - fotobrašna
                    Doprava zdarma
                    • Kapacita: DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem max. délky 11.5 cm, 1-2 přídavné objektivy, blesk a příslušenství, tablet velikosti iPad mini
                    • Vnitřní rozměry [cm] 26 x 18 x 11
                    • Vnější rozměry [cm] 29 x 20 x 13
                    2 590,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE

                    PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE

                    PEAK DESIGN The Everyday Messenger 15" fotobrašna - světle šedá AKCE
                    Sleva Doprava zdarma
                    • Luxusně zpracovaná brašna s možností nastavení velikosti
                    • Kapacita: Velká zrcadlovka s objektivem a další dva objektivy, notebook do 15" , další příslušenství a osobní věci
                    • Vnější rozměry: 30cm x 43cm x 18cm (průměrné rozměry – skutečné závisí na naplnění brašny)
                    NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

                    NISSIN makroblesk MF18 pro Canon

                    NISSIN makroblesk MF18 pro Canon
                    Doprava zdarma
                    • Směrné číslo 16 (ISO 100)
                    • Řízení zábleskové expozice Canon E-TTL/E-TTL II
                    • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
                    CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

                    CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

                    *****
                    (2 recenze)
                    CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT
                    Doprava zdarma
                    • Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení
                    • Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní
                    • Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení
                    METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

                    METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon

                    METZ MB 44 AF-2 Digital pro Canon
                    Doprava zdarma
                    • Směrné číslo 44 pro ISO 100/21° a 105 mm)
                    • LED dioda pro nahrávání videa (4 úrovně)
                    • Bezdrátová TTL synchronizace
                    4 990,-
                    Poslední kus
                    METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon

                    METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon

                    METZ MB 26 AF-2 Digital pro Canon
                    Doprava zdarma
                    • Směrné číslo 26GN
                    • LED dioda pro natáčení videa
                    • Barevná teplota 5 500 K
                    2 890,-
                    VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

                    VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

                    *****
                    (5 recenzí)
                    VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
                    Doprava zdarma
                    • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
                    • transportní výška: 63 cm
                    • hmotnost: 2,0 kg
                    3 590,-
                    Skladem > 5 ks
                    MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

                    MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ

                    MANFROTTO MKBFRTA4BK-BH - stativ
                    Doprava zdarma
                    • lehké hliníkové provedení
                    • výška složeného stavu je pouze 40 cm
                    • snadné ovládání
                    3 990,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

                    MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

                    *****
                    (1 recenze)
                    MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
                    Sleva Doprava zdarma
                    • Nohy Manfrotto MT190X3
                    • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
                    • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
                    6 490,-
                    Poslední kus
                    VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

                    VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

                    VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
                    Sleva Doprava zdarma
                    • výška sbaleného stativu : 724 mm
                    • výška rozloženého stativu : 1750 mm
                    • pohyby hlavy : 3
                    4 590,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    SANDISK SDXC 64GB ULTRA

                    SANDISK SDXC 64GB ULTRA

                    SANDISK SDXC 64GB ULTRA
                    • základní řada karet od Sandisku
                    • klasické rozměry SD
                    • rychlost čtení až 80 MB/s
                    440,-
                    Skladem > 5 ks
                    SANDISK SDHC 16GB EXTREME

                    SANDISK SDHC 16GB EXTREME

                    *****
                    (5 recenzí)
                    SANDISK SDHC 16GB EXTREME
                    • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
                    • klasické rozměry SD
                    • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
                    230,-
                    Skladem > 5 ks
                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME

                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME

                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME
                    Sleva
                    • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
                    • klasické rozměry SD
                    • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
                    350,-
                    Skladem > 5 ks
                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                    *****
                    (8 recenzí)
                    SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                    Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

                    420,-
                    Skladem > 5 ks
                    AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

                    AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

                    *****
                    (5 recenzí)
                    AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

                    Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

                    520,-
                    Skladem > 5 ks
                    CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

                    CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

                    *****
                    (6 recenzí)
                    CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D
                    Doprava zdarma

                    Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

                    1 290,-
                    Skladem 4 - 5 ks
                    CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

                    CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)

                    CANON ACK-E17 Síťový zdroj (EOS M3)
                    Doprava zdarma
                    • nabíjecí adaptér pro fotoaparáty na akumulátory LP-E17
                    • jmenovitý příkon 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
                    • Jmenovitý výkon 7,4 VDC, 2 A
                    2 190,-
                    Skladem 2 - 3 ks
                    CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

                    CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)

                    *****
                    (1 recenze)
                    CANON Nabíječka LC-E17E (LP-E17)
                    Doprava zdarma
                    • kompatibilní s EOS 760D, 750D
                    Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

                    Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

                    Začínáme fotit zrcadlovkou Nikon

                    Fotografujete se zrcadlovkou již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostla? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele zrcadlovek a pro "věčné...

                    1 790,-
                    > 3 volných míst
                    Večerní FotoŠkola - Začátečníci

                    Večerní FotoŠkola - Začátečníci

                    Večerní FotoŠkola - Začátečníci

                    Večerní FotoŠkola obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých se účastníci dozvídají základní fotografické pojmy, pravidla a osvojují si základy práce s fototechnikou....

                    5 890,-
                    > 3 volných míst
                    Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                    Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                    Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                    Druhá úroveň Večerní FotoŠkoly pořádané Centrem FotoŠkoda plynule navazuje na úvodní kurz Začátečníci. Kurz předpokládá základní znalosti digitálního fotografování....

                    6 890,-
                    Obsazeno
                    Večerní FotoŠkola - Pokročilí

                    Večerní FotoŠkola - Pokročilí

                    Večerní FotoŠkola - Pokročilí

                    Kurz shrnuje poznatky předcházejících kurzů, zabývá se i náročnou oblastí fotografických aktivit. Na každé lekci vystupuje jako host lektora specialista pro určitou...

                    7 390,-
                    Bez termínu
                    CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

                    CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

                    *****
                    (5 recenzí)
                    CANON RS-60 E3 Kabelová spoušť minijack

                    Originální kabelová spoušť Canon RS-60E3 je určená především pro fotoaparáty Canon, nicméně ji lze s úspěchem použít i s fotoaparáty jiných značek.

                    HAMA šňůrka na krytku 5899

                    HAMA šňůrka na krytku 5899

                    *****
                    (5 recenzí)
                    HAMA šňůrka na krytku 5899

                    Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

                    120,-
                    Skladem > 5 ks
                    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

                    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

                    LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
                    Sleva
                    • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
                    • životnost pera je cca 500 použití
                    • velmi jednoduché použití
                    249,-
                    Skladem > 5 ks
                    HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

                    HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

                    *****
                    (6 recenzí)
                    HAMA mikrofon klopový elektretový LM-09 Lavalier

                    Vysoce ziskový klopový mikrofon Hama LM-09 Lavalier, který jistě s úspěchem využijí amatérští i profesionální reportéři. Jeho součástí je také spona k připevnění a...

                    790,-
                    Skladem > 5 ks
                    Další podobné produkty

                    Alternativy k produktu

                    Alternativy k produktu

                    Poradna k produktu

                    CANON EOS 77D + 18-135 mm IS USM

                    Přidat příspěvek

                    Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

                    Další podobné produkty

                    Alternativy k produktu

                    Servisní knížka plná výhod
                    • 4 servisní prohlídky
                    • základní kurz ovládání zrcadlovky
                    • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

                    Kompletní informace »

                    Čekejte prosím...

                    Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

                    Rozumím