CANON EOS R8 | FotoŠkoda

CANON EOS R8

Kód produktu: 4016231 | PN: 5803C003

Canon EOS R8 je perfektním vstupem do světa focení a ideální volbou v poměru cena/výkon. V malém kompaktním těle bezzrcadlového fotoaparátu se totiž skrýva snímač o rozlišení 24,2 Mpx, který jsme mohli vidět ve vyšším modelu EOS R6 Mark II. To ale není vše, R8 si dále přejímá i jiné pokročilé funkce, jako například vysokou citlivost až 102400 ISO, vysokorychlostní snímání až 40 sn./s s elektronickou závěrkou, ostření Dual Pixel CMOS AF II s ostřením na oči lidí a zvířat, nebo video v rozlišení až 4K a snímkovací frekvenci 60 fps. Je tedy naprosto ideálním přístrojem pro tvůrce, který potřebuje fotit i natáčet na jeden přístroj. Fotoaparát je vybaven vstupy jak na sluchátka, tak mikrofon, dále pak USB 3.2 a Micro HDMI out.
Více o produktu »

 • Kompaktní fotoaparát pro focení i natáčení videa
 • Full frame snímač s rozlišením 24,2 Mpx
 • Dual Pixel CMOS AF II ostření s detekcí objektů, lidí a zvířat včetně ostření na oko
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty
Další výhodné sety

Výhodné sety (1)

Základní popis

 • Kompaktní fotoaparát pro focení i natáčení videa
 • Full frame snímač s rozlišením 24,2 Mpx
 • Dual Pixel CMOS AF II ostření s detekcí objektů, lidí a zvířat včetně ostření na oko
 • Video v rozlišení až 4K 60 fps. / Full HD až 180 fps.
 • Fotoaparát disponuje pouze elektronickou závěrkou a to až do rychlosti 1/16000 s.
 • Elektronický hledáček s rozlišením 2,36 Mil.dot (1024x768)
 • 3,0” LCD monitor Clear View II s rozlišením 1,62 Mil.dot - výklopný, otočný, dotykový
 • Synchronizace s bleskem 1/200 sec.
 • Multifunkční aktivní patice blesku - blesky, mikrofony a další příslušenství
 • Přístroj disponuje WiFi a Bluetooth

Videoprezentace

Popis produktu CANON EOS R8

Nejlehčí full-frame fotoaparát s bajonetem EOS R

Fotoaparát EOS R8 váží méně než jeden kilogram (pouze tělo), je neuvěřitelně lehký a kompaktní a zároveň nabízí vysoce kvalitní plnoformátové snímky, využívá bajonet RF a poskytuje přístup ke katalogu vysoce výkonných kreativních objektivů. Fotografům a tvůrcům obsahu tak nabízí pohodlný a přenosný fotoaparát v komfortním, ergonomickém balení pro cestování, turistiku nebo každodenní fotografování.

Vysoká kvalita obrazu díky 24,2 Mpx full frame CMOS snímači

Díky obrazovému snímači CMOS s rozlišením 24,2 milionu pixelů a obrazovému procesoru DIGIC X vyvinutému společností Canon pořizuje fotoaparát EOS R8 úžasné, detailní snímky s rychlostí a přesností i při slabém osvětlení. Plnoformátový snímač umožňuje lepší rozlišení při nízkých rychlostech ISO a nízký šum při vysokých rychlostech ISO, široký dynamický rozsah snímků a výrazné zlepšení rolling shutteru ve srovnání s předchozími fotoaparáty Canon při fotografování rychle se pohybujících objektů a rychlém panorámování.

Snímky rovnou z fotoaparátu

Díky vestavěnému zpracování obrazu nabízí fotoaparát EOS R8 možnost tvorby přímo ve fotoaparátu, včetně HDR s pohyblivými objekty, ovlivnění hloubky ostrosti, panoramatického záběru, noční scény HDR. Kreativitě se meze nekladou.

Rychlé a přesné automatické ostření

Dual Pixel CMOS AF II je vysoce citlivý systém, který pokrývá až přibližně 100 % x 100 % plochy snímku a během celoplošného automatického ostření rozdělí obraz až na 1 053 automaticky vybraných zón. Díky tomu má fotoaparát EOS R8 vynikající pokrytí AF a kompoziční svobodu, která umožňujezaostřit na objekt téměř kdekoli v záběru.

Přesná detekce a sledování objektu

Technologie vyvinutá s využitím technologie Deep Learning umožňuje kromě běžných objektů, jako jsou lidé, zvířata včetně psů, koček a ptáků, a vozidel - automobilů a motocyklů - detekovat také koně, vlaky a letadla, a to zejména v prostředí sportu. Pro snadnější použití je nyní k dispozici automatický režim, ve kterém fotoaparát automaticky vybere typ objektu, aniž by bylo nutné přepínat nastavení detekce objektu v menu. Fotoaparát EOS R8 bude nadále sledovat pohyb a průběžně zaostřovat na objekt.

Canon EOS R8 - FotoŠkoda

Detekce hlavy, obličeje a očí

Fotoaparát EOS R8 dokáže vyhledat a zaostřit na hlavu, obličej nebo oko osoby, pokud je v nabídce Detekce objektu nastavena možnost Lidé. To umožňuje snadnější použití, rychlé zachycení objektu a zlepšení přesnosti při pořizování videozáznamů nebo snímků, a to i v obtížných situacích, kdy může mít mnoho fotoaparátů s detekcí objektu problémy. Další ovládání je nyní k dispozici pro detekci levého nebo pravého oka fotografovaného objektu - které lze rovněž naprogramovat na vlastní tlačítko, což usnadňuje zaostření na preferované oko v daném okamžiku.

Detekce zvířat

Efektivní sledování celého těla, obličeje nebo očí koček, psů, ptáků a nyní i koní, rychlost a přesnost - bez ohledu na velikost, postoj nebo orientaci obličeje zvířete.

Rozsáhlé funkce pro tvůrce videí

Díky funkcím pro záznam videa, jako je 6K převzorkované video bez ořezu v rozlišení 4K při rychlosti až 60 snímků za sekundu, záznam videa ve vysokém rozlišení Full-HD při rychlosti až 180 snímků za sekundu a sledování Dual Pixel CMOS AF, umožňuje fotoaparátu EOS R8 snadno vylepšit váš video obsah.

Nepřetržitý záznam videa, který přesahuje 30 minut

Kamera EOS R8 dokáže nepřetržitě nahrávat video v rozlišení 4K UHD nebo Full HD po dobu až 2 hodin při frekvenci 29,97 snímků za sekundu, což vám umožní nastavit video a pokračovat v projektu bez obav, že se zastaví.

HDR PQ / Canon Log 3

Ačkoli fotoaparát EOS R8 dokáže nahrávat působivé video přímo z fotoaparátu, můžete udělat další krok pomocí dvou výkonných možností záznamu videa v režimu HDR PQ nebo záznamu videa Canon Log 3. Při záznamu HDR PQ je zaznamenán 10bitový barevný soubor, který nevyžaduje další úpravy, tento 10bitový HDR soubor je kompatibilní s HDR displeji, jako jsou televizory, monitory a chytré telefony, které zobrazí vaše video s ještě větší přesností barev a dynamickým rozsahem než standardní displeje. Pro tvůrce, kteří rádi upravují své videosoubory, je k dispozici funkce Canon Log 3, která vytváří 10bitový soubor, jenž umožňuje dalšé práci se světly a stíny a také kreativní možnosti barevné gradace.

canon R8 produkt fotoškoda

Vertikální režim videa a změna poměru stran

Informace o natočení videa lze nastavit během nebo po natočení videa, což umožňuje přehrávání videí ve vertikální kompozici při prohlížení na chytrém telefonu. Funkce Aspect Markers zobrazuje vizuální značky pro různé poměry stran, které mohou být žádoucí pro publikování stejného souboru na různých platformách a sociálních sítích. Toto zobrazení umožňuje zohlednit správnou kompozici.

Digitální stabilizace obrazu IS

Díky pětiosé stabilizaci obrazu Movie Digital IS můžete efektivně nahrávat stabilní videa s minimálním vybavením, a to i při snímání z ruky. Chvění fotoaparátu se ještě více snižuje díky koordinovanému ovládání systému Movie Digital IS při použití objektivu RF s optickou stabilizací obrazu.

Živý přenos UVC

Kompatibilita s UVC/UAC umožňuje používat fotoaparát EOS R8 jako webovou kameru pro streamování živého videa v rozlišení Full HD bez dalšího počítačového softwaru do aplikací, jako jsou Zoom, Microsoft Teams, Skype a podobný videokonferenční software. Díky plnoformátovému obrazovému snímači budete mít k dispozici všestrannou expozici a také silné oddělení pozadí při použití objektivů s vysokou světelností.

Výklopný, otočný a dotykový displej LCD

Fotoaparát EOS R8 je vybaven 3,0" dotykovým displejem Clear View LCD II s rozlišením 1,62 milionu bodů, který umožňuje snadnou kompozici a fotografování prakticky z jakéhokoli úhlu. Pomocí funkce "Touch and drag" můžete intuitivně a rychle přesouvat bod automatického zaostřování na dotykovém LCD displeji.

Přesný elektronický hledáček

Fotoaparát EOS R8 je vybaven vysoce přesným 0,39palcovým elektronickým hledáčkem OLED (Organic Light-Emitting Diode) s přibližně 2,36 milionu bodů a 22mm očním bodem, který zobrazuje jasný obraz a rozsáhlé informace o fotografování. EVF podporuje obnovovací frekvenci až 120 snímků za sekundu a byl navržen tak, aby poskytoval jasné, ostré a barevné 100% zobrazení fotografovaného objektu. K dispozici je také nastavení simulace optického hledáčku (OVF), které poskytuje obraz hledáčku s vyšším dynamickým rozsahem pro vynikající zobrazení v náročných a kontrastních světelných situacích.

Fotografujte, stahujte a sdílejte pomocí kabelové a bezdrátové komunikace

Fotoaparát EOS R8 podporuje kabelové i bezdrátové připojení k chytrému telefonu prostřednictvím portu USB typu C, vestavěného rozhraní Wi-Fi a technologie Bluetooth, což usnadňuje nahrávání a sdílení filmů a fotografií na sociální sítě.

Vestavěná funkce Bluetooth

Párování přes Bluetooth vám pomůže připojit fotoaparát ke kompatibilním chytrým zařízením pomocí bezplatné aplikace Canon Camera Connect. Toto bezdrátové připojení s nízkou spotřebou energie pomáhá zachovat výdrž baterie a zároveň umožňuje dálkové ovládání fotoaparátu. Odesílá také průběžně aktualizované údaje o poloze GPS z vašeho telefonu, což vám umožní označit pořízené snímky zeměpisnými značkami, abyste přesně věděli, kde jste snímek pořídili.

Vestavěná funkce Wi-Fi

Umožněte bezdrátové funkce, jako je vzdálené živé zobrazení, prohlížení a přenos souborů, rychlým a bezproblémovým připojením k síti Wi-Fi. Pomocí aplikace Canon Camera Connect můžete také přenášet soubory do mobilního zařízení a prohlížet je a sdílet na sociálních sítích.

Připojení USB-C

Fotoaparát EOS R8 lze připojit k počítači nebo chytrému telefonu prostřednictvím rozhraní USB-C. Všechny funkce aplikace Canon Camera Connect, které lze používat s Wi-Fi, jsou nyní k dispozici při připojení fotoaparátu a chytrého telefonu přes USB pomocí kompatibilního kabelu pro vaše zařízení.

Obsah balení Canon EOS R8

 • Canon EOS R8 tělo
 • Krytka těla (R-F-5)
 • Popruh (ER-EOSR8)
 • Nabíječka (LC-E17)
 • Baterie (LP-E17)
 • Krytka baterie
 • Krytka sáněk blesku

Obsah balení v setu s objektivem CANON RF 24-50 mm f/4,5-6,3 IS STM

 • Objektiv Canon RF 24-50 mm f/4,5-6,3 IS STM
 • Canon EOS R8 tělo
 • Krytka těla (R-F-5)
 • Popruh (ER-EOSR8)
 • Nabíječka (LC-E17)
 • Baterie (LP-E17)
 • Krytka baterie
 • Krytka sáněk blesku

Fotografie jsou pouze ilustrační, Fotografie v textu Luděk Bouška

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
BajonetCanon RF
LCD obrazovka3,0"
Druh snímačeCMOS
NapájeníLi-Ion
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Barvačerná
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Min. citlivost v ISO200
Režimy zaostřovacích políDetekce oka | Face detection | Jednotlivý AF bod | Automatický výběr AF bodu | Sledování objektu | Skupiny bodů | Sledování předdefinovaných objektů | Detekce oka u zvířat
Hmotnost (g)414
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | živý náhled
Rozlišení LCD (px)1 620 000
Druh pamětiSDHC | SDXC
Stabilizace obrazune
Max. citlivost v ISO102 400
Hledáčekelektronický
Synchronizace s bleskem1/200
Záznam videa4K/UHD (3840x2160)
Počet fotografií za vteřinu40
Časosběrano
Zaostřovací body (křížové)1053
Scénické režimyano
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | infra spoušť | HDMI | mikrofonní vstup | sluchátkový výstup (3,5 mm) | USB 3.1
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

*****
(5 recenzí)
 • 5krokový stabilizátor obrazu
 • motor Nano USM
 • ovládací kroužek
36 290,-
Skladem > 5 ks
CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

*****
(2 recenze)
 • zdokonalený zoom a rychlá clona f/2
 • ostrost v celém snímku a nízká míra zkreslení
 • ovládací kroužek na změnu nastavení
85 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

*****
(1 recenze)
 • ostrost a detailnost až do okrajů
 • vysoká rychlost závěrky i ve špatných světelných podmínkách
 • AF USM
64 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

*****
(4 recenze)
 • detailní a ostrý i při delším čase závěrky
 • makro zvětšení 1:2
 • ovládací kroužek pro různé parametry
13 590,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(9 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
790,-
Skladem > 5 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Recenze
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
19 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
10 490,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

SIGMA Krytka objektivu 77 mm

*****
(1 recenze)
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
HOYA filtr UV HMC 67 mm

HOYA filtr UV HMC 67 mm

*****
(1 recenze)
HOYA filtr UV HMC 67 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

990,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřen HMC vrstvou -...

1 250,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 77 mm

KAISER převlečná krytka 77 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 77 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

*****
(2 recenze)
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS...
1 290,-
Poslední kus
JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

záruka

3 roky
 • Nabíjí 2 ks akumulátorů
 • USB Powerbank
 • LCD indikace o dobíjení a stavu
990,-
Skladem 4 - 5 ks
NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17

NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17

*****
(2 recenze)
NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17
 • K dispozici je rychlé nabíjení QC
 • Nastavení nabíjení dvou slotů
 • Kompaktní a vysoce přenosný
1 490,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu CANON EOS R8

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

CANON RF 24-105 mm f/4 L IS USM

*****
(5 recenzí)
 • 5krokový stabilizátor obrazu
 • motor Nano USM
 • ovládací kroužek
36 290,-
Skladem > 5 ks
CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

CANON RF 28-70 mm f/2 L USM

*****
(2 recenze)
 • zdokonalený zoom a rychlá clona f/2
 • ostrost v celém snímku a nízká míra zkreslení
 • ovládací kroužek na změnu nastavení
85 890,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

CANON RF 50 mm f/1,2 L USM

*****
(1 recenze)
 • ostrost a detailnost až do okrajů
 • vysoká rychlost závěrky i ve špatných světelných podmínkách
 • AF USM
64 990,-
Skladem 4 - 5 ks
CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

CANON RF 35 mm f/1,8 MACRO IS STM

*****
(4 recenze)
 • detailní a ostrý i při delším čase závěrky
 • makro zvětšení 1:2
 • ovládací kroužek pro různé parametry
13 590,-
Skladem 4 - 5 ks
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks

*****
(6 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor - sada kotviček 4ks
 • Vynikající stabilita fotoaparátu: Pokud připevníte jednu kotvičku k stativové destičce...
 • 4 ks
350,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek

*****
(9 recenzí)
PEAK DESIGN Anchor Links - systém rychlých spojek
 • Lze použít s libovolným popruhem, který má konce i šíři až 12mm, ať už to je nový...
 • Počet kotviček Anchor: 4 kotvičky
 • Hmotnost: 20g (51g celé balení)
790,-
Skladem > 5 ks
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(7 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Recenze
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
19 490,-
Skladem > 5 ks
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ

*****
(3 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - hliníkový stativ
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
10 490,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

SIGMA Krytka objektivu 77 mm

*****
(1 recenze)
SIGMA Krytka objektivu 77 mm

Přední krytka Sigma určená pro zakrytí objektivů opatřených vnitřním závitem o průměru 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým...

350,-
Skladem 4 - 5 ks
HOYA filtr UV HMC 67 mm

HOYA filtr UV HMC 67 mm

*****
(1 recenze)
HOYA filtr UV HMC 67 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřeny HMC vrstvou -...

990,-
Skladem > 5 ks
HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm

HOYA filtr UV HMC 77 mm

Filtry Hoya řady HMC jsou mezi fotografy pověstné svou kvalitou za rozumnou cenu a není se čemu divit. Tyto filtry jsou po obou stranách opatřen HMC vrstvou -...

1 250,-
Skladem > 5 ks
KAISER převlečná krytka 77 mm

KAISER převlečná krytka 77 mm

*****
(1 recenze)
KAISER převlečná krytka 77 mm

Převlečná krytka Kaiser určená pro objektivy, jejichž vnější průměr je 77 mm. Ochrání vaši fotografickou techniku před znečištěním a mechanickým poškozením.

290,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

CANON LP-E17 akumulátor EOS M3/EOS 760D/RP/77D

Značková baterie pro fotoaparáty Canon EOS M3, 760D a jiné. Kapacita: 1040mAh.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17

*****
(2 recenze)
CANON LC-E17E Nabíječka pro LP-E17
 • kompatibilní s EOS 760D, 750D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 77D, EOS 800D, EOS 850D, EOS...
1 290,-
Poslední kus
JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

JUPIO Duo Charger LCD pro Canon LP-E17

záruka

3 roky
 • Nabíjí 2 ks akumulátorů
 • USB Powerbank
 • LCD indikace o dobíjení a stavu
990,-
Skladem 4 - 5 ks
NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17

NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17

*****
(2 recenze)
NITECORE NC-UCN5 nabíječka pro 2 aku Canon LP-E17
 • K dispozici je rychlé nabíjení QC
 • Nastavení nabíjení dvou slotů
 • Kompaktní a vysoce přenosný
1 490,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON EOS R8

Přidat příspěvek
 • Karel Prskavec
  Odpovědět

  CANON EOS R8

  Karel Prskavec před 1 měsícem
  Dobrý den, uvažuji o náhradě aparátu Canon RP novým CANON EOS R8. Máte nějakou srovnávací tabulku těchto dvou aparátů, z které by vyplývaly výhody upgrejdu? Zajímá mě také, zda CANON EOS R8 při výměně objektivu uzavře přístup prachu na čip, což u RP výrazně chybí.
  Děkuji Vám za informace
  Karel Prskavec
  • Vojtěch Kubec
   Odpovědět

   RE:CANON EOS R8

   Vojtěch Kubec před 1 měsícem

   Dobrý den, Canon EOS R8 je opravdu žhavá novinka, ještě jsme se sním nestačili ani pořádně seznámit. Podle parametrů a prohlášení výrobce to bude opravdu velký posun (kvalita ostření, možnosti videa, celková rychlost snímání a ostření a fungování celého systému...). Fotoaparát nemá zakrytí snímače při výměně objektivu. Nový fotoaparát je cca o 80g lehčí a je tak nejlehčí fotoaparát s bajonetem R pro objektivy RF. -vk

    

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...