GARMIN Nüvi 3597T Europe Lifetime - GPS autonavigace

Kód produktu: 1104558 | PN: 010-00990-90L

Pokročilá automobilová GPS navigace s inovativním funkcemi, novým magnetickým stojánekem s napájením a doživotní bezplatnou aktualizací map celé Evropy. Skleněný 5“ multidotykový displej s rozlišením 800 x 480 bodů, srozumitelnější navigace Garmin Real Directions, aktivní řazení do jízdních pruhů, fulltextové vyhledávání, ecoRoute, TrafficTrends, MyTrends, slot na micro SD karty, v balení držák navigace s přísavkou a RDS TMC přijímač dopravních informací s napájecím kabelem.
Více o produktu »

222 929 021 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Videoprezentace

Popis produktu GARMIN Nüvi 3597T Europe Lifetime - GPS autonavigace

Navigace Garmin nüvi 3597T Evropa Lifetime

Pokročilá automobilová navigace Garmin nüvi 3597T Evropa Lifetime přináší nejen nové funkce, ale také nový magnetický stojánek s napájením, který zaručuje velmi jednoduchou a rychlou manipulaci. Překvapí velmi kompaktním designem a oceníte velký 5“ skleněný displej s multidotykovým ovládáním a volitelnou orientací na výšku nebo na šířku. Kromě inovativních funkcí nechybí ani hlasová navigace a ovládání. Garmin nüvi 3597T Evropa Lifetime je vybavena mapami celé Evropy s doživotní bezplatnou aktualizací map.

Nová konstrukce upevnění

GARMIN nüvi 3597T Europe LifetimeNavigace obsahuje nově navržený elegantní magnetický stojánek s integrovaným napájením, který je zárukou rychlého, jednoduchého a fungujícího upevnění. Dostatečně silné magnety najdou vhodnou pozici navigace při přiblížení ke stojánku a pevně ji ukotví. Současně se automaticky připojí napájení a případně dobije vnitřní baterie.

Pokročilé funkce

Navigace je schopna poskytovat řidiči jasnější navigační instrukce díky nové technologii Garmin Real Directions, například: „Za nádražím odbočte vpravo“. Pokročilá funkce aktivní řazení do jízdních pruhů vytváří na displeji živé simulace a informuje řidiče ve kterém jízdním pruhu se má držet. Oceníte také mnoho dalších vylepšení jako např. nové, čistší a zřetelnější hlasové instrukce, reálné zobrazení dopravního značení a návěstidel, možnost výpočtu a přehledného zobrazení více navigačních tras najednou nebo širší možnosti uživatelského přizpůsobení mapové navigační stránky.

Snadné vyhledání cíle cesty

Garmin nüvi 3597T nabízí vyhledávání českých adres podle popisných nebo orientačních čísel, znamená to, že v České republice a na Slovensku je navigace schopná vyhledat nejen adresy ve velkých městech pomocí orientačních čísel, jako běžné navigace, ale i menších obcích a na vesnicích pomocí popisných čísel. Možnost fulltextového vyhledávání cíle trasy je praktickým zjednodušením práce s navigací. Umožňuje do jediného řádku na displeji zadat libovolný text, který je charakteristický pro cíl, který se snažíte vyhledat. Nemusíte přemýšlet, zda hledáte město, adresu, benzinovou stanici, obchod nebo například sportovní areál.

Do cíle s úsporou

Navigace je vybavena funkcí ecoRoute, která umožňuje výpočet ceny paliva pro naplánovanou trasu nebo výuku šetrného jízdního stylu pomocí bodování plynulosti rozjezdů/jízdy a brždění.

Rozšířená funkčnost

Garmin nuvi 3597T nabízí funkce jako např. asistent řazení do jízdních pruhů, fotorealistické náhledy křižovatek, automatické uložení pozice, kde jste naposledy zaparkovali, funkce Kde jsem? - pomáhá v nesnázích najít nejbližší adres, /křižovatku, nemocnici, policii, čerpací stanici, pokročilé funkce TrafficTrends - počítá s údaji o měnící se průjezdnosti silnic v různých denních dobách a dnech týdne, MyTrends - sleduje návyky řidiče a snaží se mu přizpůsobit, nebo zobrazení rychlostních limitů. Funkce Bluetooth hands free umožní propojení s mobilním telefonem. Díky dodávanémuRDS-TMC přijímači pro získání aktuálních informací o provozu je navigace schopna plánovat trasu s ohledem na aktuální dopravní situaci.

Pohodlný displej

Displej s úhlopříčkou 5“ a rozlišením 800 x 480 obrazových bodů poskytuje při navigaci větší pohodlí než je tomu u běžných displejů. Větší plocha displeje přispívá k jednodušší a rychlejší orientaci na obrazovce.

Vždy aktuální mapy

Velkou výhodou přístroje jsou mapy celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací. Přístroj obsahuje velmi podrobnou mapu, která se stále rozšiřuje a zdokonaluje. Aktualizace je u navigací Garmin k dispozici pravidelně, obvykle 4x ročně. Navigace s doživotní aktualizací má možnost využívat bez jakýchkoliv dalších poplatků všechny aktualizace, které Garmin po dobu fungování navigačního přístroje vydá.

Klíčové vlastnosti

Displej navigace Garmin nüvi 3597T s úhlopříčkou 5“ a rozlišením 800 x 480 bodů poskytuje velmi jasný a ostrý obraz, který je dobře čitelný i za slunečného dne. Tento skleněný displej s podporou mutidotykového ovládání je zárukou vysokého uživatelského komfortu.   Interní paměť přístroje je možné rozšířit pomocí karet microSD. Nezbytnou výbavou je také USB port pro možnost propojení s počítačem a technologie Bluetooth. Rozměry přístroje jsou 13.8 x 8.7 x 1.3 cm a hmotnost 192 g. Vestavěná Li-Ion baterie vydrží až 2 hodiny provozu, pokud budete chtít využít navigaci mimo automobil ve spojení s turistickou mapou ČR. Balení obsahuje v ceně stažitelnou turistickou mapu ČR v měřítku 1:25 000.

V balení naleznete nejen navigační přístroj nüvi 3597T, ale také mapy 45 zemí Eropy s doživotní bezplatnou aktualizací, registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech, RDS TMC přijímač dopravních informací s napájecím kabelem (CL), anténa RDS TMC, USB datový kabel, magnetický držák navigace s přísavkou a návod k použití.

Poradna k produktu

GARMIN Nüvi 3597T Europe Lifetime - GPS autonavigace

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...