NIKON D750 | FotoŠkoda

NIKON D750

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4014613 | PN: VBA420AE

Rychlý a všestranný DSLR fotoaparát Nikon D750 je vytvořen pro ty fotografy, kteří naleznou inspiraci všude, přirozeně se pohybují mezi fotografií a videem a rádi se o své záběry podělí s ostatními. Nikon D750 je profesionální přístroj, s nímž můžete věrně ztvárnit své vlastní vize tak precizně, že nepoznáte rozdíl mezi snímkem a realitou. Nikon D750 je osazen nově zkonstruovaným 24,3Mpx CMOS snímačem formátu FX nabízejícím výjimečnou obrazovou kvalitu a brilantnější výsledky při použití vysokých citlivostí ISO než tomu bylo u předchozích modelů. 51 bodové automatické zaostřování s fenomenální citlivostí, sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s a záznam Full HD videosekvencí ve formátu 1 080/60p umožňují společně s výklopným monitorem zcela svobodnou tvorbu. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje okamžité sdílení všech pořízených dat.
Více o produktu »

 • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
 • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
 • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 90%

Nikon D750 není žádným nováčkem, naopak. V prodeji je už čtyři roky a stále je o něj obrovský zájem. Není divu, je to nejlepší neprofesionální fullframe zrcadlovka Nikon, která ale šlape na paty daleko dražším profi přístrojům. Právě proto je tak populární, Nikon D750 fotí skvěle, je perfektně...

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • výkonný AF systém
 • nejkratší čas 1/4000s

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 24,3Mpx CMOS formátu FX, procesor Expeed 4
 • 3,2“ výklopný monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely
 • 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX
 • Citlivost ISO 100–12 800 (lze rozšířit na 50–51 200)
 • Sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s
 • Funkce D-Movie s více formáty obrazu, ovládání zvuku na úrovni Hi-Fi
 • Full HD (1 080p při frekvenci 50p/60p) během filmování lze volit citlivost ISO, expoziční čas i clonu
 • Vestavěná funkce časosběrného snímání
 • Wi-Fi konektivita
 • Kompaktní a odolné tělo utěsněné proti působení klimatických vlivů
 • Zvýšená životnost závěrky – testovaná na 150 000 pracovních cyklů (vyrobená z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vláken)
 • Vysoká výdrž akumulátoru EN-EL15 (na jedno až 1 230 snímků a až 55 minut stopáže videa)
Specifikace od výrobce

Videoprezentace

Popis produktu NIKON D750

Nikon D750 je vytvořen tak, aby nabídl bohatší fotografické příležitosti a snížil fotografovu zátěž, a díky svému obrazovému poli ve formátu kinofilmu poskytuje vynikající snímky bez ohledu na prostředí jejich pořízení a snímací podmínky. Nově zkonstruovaný obrazový snímač formátu FX nabízí výjimečnou kvalitu obrazu a brilantnější výsledky při použití vysokých citlivostí ISO než předchozí modely. Automatické zaostřování s fenomenální citlivostí, sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s a záznam Full HD videosekvencí ve formátu 1 080/60p umožňují společně s odolným výklopným monitorem fotografovi zcela svobodnou tvorbu. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje okamžité sdílení působivých snímků ve formátu FX. Systém Nikon Picture Control 2.0 nabízí výjimečné zpracování obrazových dat ve fotoaparátu a všestranné přizpůsobení vzhledu statických snímků a videosekvencí. 

Hlavní rysy

 • Nový obrazový snímač formátu FX s 24,3 milionu pixelů: nabízí vynikající úroveň detailů obrazu a vysokou míru všestrannosti při tvorbě výřezů.
 • Špičková citlivost k působení světla: poskytuje rozsah citlivostí ISO 100–12 800 s možností dalšího rozšíření na hodnoty ISO 50–51 200 (ekvivalentní hodnoty).
 • Automatické zaostřování profesionální úrovně: 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX umožňuje použití 9, 21 nebo 51 zaostřovacích polí a je citlivý až do hodnoty ?3 EV (ISO 100, 20 °C).
 • Skupinová volba zaostřovacích polí: zaručuje rychlé zachycení objektu a lepší izolaci pozadí i v náročných světelných podmínkách.
 • Odolný výklopný monitor: umožňuje vyklopení směrem nahoru v úhlu až 90 ? a sklopení směrem dolů v úhlu až 75 ?.
 • Vestavěné připojení Wi-Fi: díky připojení Wi-Fi můžete přenášet působivé snímky s obrazovým polem ve formátu kinofilmu na kompatibilní chytré telefony nebo tablety.?
 • Sériové snímání s frekvencí až 6,5 sn./s: nabízí pořizování nekompromisních snímků v plném rozlišení frekvencí až 6,5 sn./s ve formátu FX i DX.
 • Funkce D-Movie s více formáty obrazu: zaznamenává Full HD (1 080p) videosekvence založené na formátech FX a DX snímací frekvencí 50p/60p. Během filmování je k dispozici rovněž rozsah citlivostí ISO v rozmezí ISO 100 až ISO 51 200 (ekvivalentní hodnoty) a volba času závěrky, clony a úrovně záznamu zvuku. Samostatné menu videosekvencí umožňuje ukládat nastavení pro videosekvence na jediném místě.
 • Procesor EXPEED 4: zvyšuje celkovou úroveň výkonnosti fotoaparátu pro dosažení výjimečných výsledků.
 • Systém Picture Control 2.0: obsahuje novou předvolbu Ploché pro snazší postprodukci a získání maximálního dynamického rozsahu; umožňuje jemné vyvážení úrovně detailů s využitím parametru Zřetelnost.
 • Monitor s nastavitelným barevným podáním: antireflexní 8cm (3,2˝) monitor RGBW LCD s 1 229 000 pixely. Umožňuje přizpůsobit vyvážení barev a jas v libovolném směru.
 • Energeticky úsporná konstrukce: zaručuje dlouhodobější práci na jedno nabití baterie EN-EL15.
 • Snadno přenosný fotoaparát ve formátu kinofilmu: vynikající ergonomie a lehké monolitické tělo přístroje s utěsněním proti působení klimatických vlivů nabízejí skutečnou svobodu ve formátu kinofilmu.
 • Kreativní režimy: vysoký dynamický rozsah, funkce časosběrného snímání, speciální efekty a motivové programy včetně neomezeného sériového snímání.
 • Ukládání dat – média: dva sloty pro kartu SD zaručují plynulé fotografování. Oba sloty jsou kompatibilní s paměťovými kartami s vysokou kapacitou SDXC a s technologií UHS-I.
 • Dálkové ovládání: pro získání více možností při bezdrátovém fotografování použijte bezdrátový vysílač/přijímač WR-R10 a bezdrátový vysílač WR-T10 nebo ovládejte nastavení fotoaparátu pomocí bezdrátového dálkového ovládání WR-1. Chcete-li se připojovat ke kabelovým sítím Ethernet a bezdrátovým sítím LAN, použijte volitelnou komunikační jednotku UT-1 v kombinaci s bezdrátovým síťovým rozhraním WT-5.

Svoboda nového a odvážného
Inspirace nezná žádné limity a fotoaparát D750 nezná žádná omezení. Nový obrazový snímač s 24,3 milionu pixelů nabízí široký dynamický rozsah s brilantní výkonností při všech citlivostech a poskytuje snímky s působivou ostrostí a bohatou tonalitou. Základní rozsah citlivostí ISO 100–12 800 je dále rozšiřitelný na hodnoty ISO 50–51 200 (ekvivalentní hodnoty) a špičkový systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4 zaručuje produkci skvělých statických snímků i videosekvencí. Všestrannost potřebnou pro zachycení prchavých nebo rychle se pohybujících objektů zajišťuje profesionální 51bodový AF modul Multi-CAM 3500FX fotoaparátu, který je schopen pracovat již od velmi nízké hladiny osvětlení ?3 EV. Tyto schopnosti zaručují v kombinaci s rychlou snímací frekvencí až 6,5 sn./s ve formátu FX a DX dostatečnou míru svobody pro zachycení objektu a získání nekompromisních, vysoce precizních snímků v plném rozlišení. Navíc je k dispozici nový režim skupinové volby zaostřovacích polí Nikon, který nabízí rychlé zachycení objektu a zlepšené oddělení pozadí při fotografování objektů, které jsou velmi malé a umístěné blízko vysoce kontrastního nebo rušivého pozadí.

Osvobození vašich vizí
Fotoaparát D750 je pro vyšší míru všestrannosti vybaven odolným výklopným monitorem a vestavěným připojením Wi-Fi. Monitor lze vyklápět nahoru v úhlu až 90 ? a sklápět dolů v úhlu až 75 ? pro možnost snadného pořizování snímků a videosekvencí z neobvyklých úhlů pohledu. Při práci s tímto 8cm (3,2˝) monitorem s 1 229 000 pixely lze v libovolném směru přizpůsobovat barevné podání a jas zobrazení podle preferencí uživatele a jeho pracovního postupu. Vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje přenášet působivé snímky s obrazovým polem ve formátu kinofilmu na kompatibilní chytré telefony či tablety nebo prostřednictvím těchto chytrých zařízení dálkově ovládat závěrku fotoaparátu. Stačí jen stáhnout zdarma dostupnou aplikaci Wireless Mobile Utility do chytrého zařízení.

Svoboda tvorby videosekvencí
Osvojte si rychlost, výkon a hbitost fotoaparátu D750 a zachyťte působivou stopáž videa kdykoli vás k tomu vyzve vaše inspirace. Funkce Nikon D-Movie nabízí video ve studiové kvalitě s více formáty obrazu a umožňuje zaznamenávat videosekvence Full HD (1 080p) snímací frekvencí 50p/60p s výrazně potlačenými projevy obrazového šumu, moaré a falešných barev. Samostatné menu videosekvencí zjednodušuje práci zpřístupněním všech vašich nastavení pro videosekvence na jediném místě. Během záznamu lze využívat motorické nastavení clony a fotoaparát nabízí čistý výstup HDMI plus současný záznam stopáže v plném rozlišení ve fotoaparátu a na externím záznamovém zařízení. Pro záznam lze volit nastavení citlivosti ISO v hodnotách ISO 100 až ISO 51 200 (ekvivalentní hodnoty), v expozičním režimu M lze použít funkci automatické regulace citlivosti ISO s pevně stanoveným rozmezím využitelných citlivostí počínaje hodnotou ISO 200. Systém 3D redukce šumu Nikon potlačuje náhodný šum, zkreslení a blikavý šum při filmování s nastavením vysokých citlivostí ISO. Režim Zebra (zobrazení nejvyšších jasů) zobrazuje na monitoru fotoaparátu přesnou polohu míst se ztrátou kresby ve světlech. Vylepšené možnosti ovládání zvuku zaručují kvalitnější záznam zvuku a nabízejí větší celkovou všestrannost: vstup pro stereofonní mikrofon a zvukový výstup umožňují izolovaně jemně vyvážit úroveň zvuku před zahájením záznamu i v jeho průběhu. Rovněž lze volit frekvenční rozsah (široký / pro lidský hlas) a v kombinaci s vestavěným mikrofonem také redukci hluku větru.

Fotoaparát ve formátu kinofilmu se snadnou přenosností
Vynikající ergonomie, lehké monolitické tělo utěsněné proti klimatickým vlivům a energeticky úsporná konstrukce zaručují, že fotoaparát D750 nabízí skutečnou svobodu při práci s přístrojem ve formátu kinofilmu. Hluboký grip umožňuje bezpečné držení fotoaparátu bez ohledu na velikost rukou a usnadňuje komfortní dlouhodobé držení fotoaparátu bez známek únavy. Závěrka z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vláken je testována na 150 000 pracovních cyklů a umožňuje pořídit až 1 230 statických snímků a až 55 minut stopáže videosekvencí na jedno nabití extrémně kompaktní a lehké dobíjecí lithium-iontové baterie EN-EL15.

D750 přináší oslnivou obrazovou kvalitu, filmové možnosti, efektivní design s výklopným LCD displejem a vestavěným Wi-Fi připojením. Nadšenci přecházející z DX formátu budou žasnout výkonem full-framové D750. Profesionály hledající primární nebo sekundární fotoaparát ocení rychlost a filmaři zase kompaktnost těla. Nikon D750 je zkrátka výjimečným středobodem zobrazovacího systému.

Rozsáhlá tvůrčí všestrannost
Pokud vás zasáhne záblesk inspirace, je fotoaparát D750 plně vybaven k tomu, aby podpořil všechny vaše ideje. Nově uvedená druhá generace systému Nikon Picture Control poskytuje bez ohledu na to, jestli jde o statické snímky nebo videosekvence, hodnotný nástroj pro přizpůsobení výsledků před i po fotografování nebo záznamu videosekvence a nabízí plnou kontrolu nad doostřením, kontrastem, jasem, odstínem, zřetelností a sytostí barev. Pro maximální svobodu při postprodukci je k dispozici nová předvolba Ploché, která zachovává veškeré detaily a bohatou tonální gradaci ve světlech a stínech, zatímco nový parametr Zřetelnost umožňuje přesně dávkovat kontrast a rozlišovat jemné struktury. Mezi další tvůrčí vybavení patří funkce časosběrného snímání, která umožňuje vytvářet za pomoci jednoduchých operací v menu časosběrné videosekvence s jemnými expozičními přechody.

Systém Total Digital Imaging
Fotografujte fotoaparátem D750 a budete se moci zcela spolehnout na výkonnost systému Nikon Total Digital Imaging. Odhalte skutečný potenciál obrazového snímače fotoaparátu D750 s 24,3 milionu pixelů za pomoci široké nabídky objektivů NIKKOR. Objektivy NIKKOR se svým výjimečně vysokým rozlišením splňují nároky fotografů ve všech oblastech fotografie. Fotoaparát D750 je rovněž plně kompatibilní se systémem kreativního osvětlení Nikon, který tvoří vrchol možností v této oblasti: spolupracuje s řadou všestranných blesků Nikon a umožňuje tvůrčí zábleskovou fotografii při použití blesku na fotoaparátu i mimo fotoaparát.


1 Aplikace Wireless Mobile Utility je kompatibilní s chytrými zařízeními s operačními systémy iOS™ a Android™ a lze ji zdarma stáhnout do chytrého zařízení ze serverů Google Play™ a Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube a další jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

2 Podle standardů CIPA.

(Tisková zpráva společnosti Nikon)

Parametry produktu

BajonetNikon F
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD/SD (dual slot)
Druh snímačeCMOS
LCD obrazovkavýklopná | 3,2"
Max. citlivost v ISO12 800 (rozšířené 51 200)
Min. citlivost v ISO100 (rozšířené 50)
NapájeníLi-Ion
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Rozhranísystémový blesk | kabelová spoušť | HDMI | bezdrátový zábleskový systém | mikrofonní vstup
Rozlišení LCD (px)1 230 000
Rozlišení v Mpx24
Scénické režimyano
Stabilizace obrazuoptická (vestavěná v objektivu)
Synchronizace s bleskem1/200
Velikost snímačeFull Frame (24×36 mm)
Vlastnosti tělakovové | vestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled | připojení gripu | stavový displej
Zaostřovací body (křížové)51 (15)
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S

NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S

*****
(3 recenze)
NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S
Recenze testcentrum
 • Profesionální extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 14-24 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
48 490,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro

NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro

NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro
 • Nikon PC-E Micro NIKKOR 45mm f/2.8D ED
 • Korekce perspektivy (PC-E)
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
53 490,-
NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S

*****
(1 recenze)
NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S
Recenze
 • Profesionální širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 16–35 mm
 • Světelnost f/4
 • Zahrnuty 2× ED a 3× asférické členy
31 490,-
Skladem 4 - 5 ks
NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S
 • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24-120 mm
 • Vysoce výkonný objektiv s 5× zoomem
 • Konstantní světelnost F4,0
34 490,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750

*****
(1 recenze)
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750
 • silikonové pouzdro
 • pro Nikon D750
 • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

*****
(1 recenze)
NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

Nikon R1C1 = unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

20 990,-
NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit

NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit

NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit
 • Unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii
 • Obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, difuzéry pro frontální osvětlení, filtry...
 • Plně automatické TTL řízení zábleskové expozice
13 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON SB-700 Blesk

NIKON SB-700 Blesk

*****
(9 recenzí)
NIKON SB-700 Blesk
 • výkonný blesk disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné...
 • vylepšení oproti modelu SB-600: větší rozsah zoomu (24 - 120 mm), inovované obvody...
8 490,-
Skladem > 5 ks
NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Nikon i-TTL
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
8 690,-
Poslední kus
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
Sleva
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

*****
(4 recenze)
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
Recenze Sleva

Původní cena

14 990,-
 • kompaktní stativ s kulovou hlavou
 • nízká hmotnost (1,055 kg)
 • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
13 990,-
Skladem > 5 ks
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

*****
(8 recenzí)
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
Recenze
 • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
 • Nízká hmotnost 1,63 kg
 • Maximální výška 171,5 cm
4 890,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 290,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(8 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

580,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

Nabíjecí plato Avacom pro Nikon EN-EL15 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

80,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Nikon EN-EL15

AVACOM Nikon EN-EL15

*****
(2 recenze)
AVACOM Nikon EN-EL15

Baterie Avacom Nikon EN-EL15 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

790,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

*****
(1 recenze)
NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

Originální kabelová spoušť Nikon MC-DC2 je určena pro DSLR fotoaparáty Nikon. Vhodné zejména při fotografování na stativu, kdy jeho použitím snížíte množství...

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 90%

Nikon D750 není žádným nováčkem, naopak. V prodeji je už čtyři roky a stále je o něj obrovský zájem. Není divu, je to nejlepší neprofesionální fullframe zrcadlovka Nikon, která ale šlape na paty daleko dražším profi přístrojům. Právě proto je tak populární, Nikon D750 fotí skvěle, je perfektně vybavený, je odolný a je k mání za super cenu.

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • výkonný AF systém
 • rozsah ISO 100 až 12 800 (po rozšíření až 51 200)
 • odolnost proti prachu a stékající vodě
 • nejkratší čas 1/4000s

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu NIKON D750

NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S

NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S

*****
(3 recenze)
NIKON 14-24 mm f/2,8 G ED AF-S
Recenze testcentrum
 • Profesionální extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 14-24 mm
 • Světelnost f/2,8
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
48 490,-
Skladem 2 - 3 ks
NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro

NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro

NIKON 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro
 • Nikon PC-E Micro NIKKOR 45mm f/2.8D ED
 • Korekce perspektivy (PC-E)
 • Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat
53 490,-
NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S

*****
(1 recenze)
NIKON 16-35 mm f/4 G ED VR AF-S
Recenze
 • Profesionální širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem 16–35 mm
 • Světelnost f/4
 • Zahrnuty 2× ED a 3× asférické členy
31 490,-
Skladem 4 - 5 ks
NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S

NIKON 24-120 mm f/4 G ED VR AF-S
 • Všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24-120 mm
 • Vysoce výkonný objektiv s 5× zoomem
 • Konstantní světelnost F4,0
34 490,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem 2 - 3 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox

FOTOSPEED F4 rychloupínací popruh Fox
 • Fotoaparát drží vždy pevně u těla bez přidržování rukou
 • Inovativní konstrukce připevňovací destičky
 • Bezpečné nošení
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750

EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750

*****
(1 recenze)
EASYCOVER silikonové pouzdro pro Nikon D750
 • silikonové pouzdro
 • pro Nikon D750
 • chrání před poškrábáním a zmírňuje následky pádů
NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

*****
(1 recenze)
NIKON SB-R1C1 Macro zábleskový kit s SU-800

Nikon R1C1 = unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, upevňované na objektiv a spouštěné...

20 990,-
NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit

NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit

NIKON SB-R1 Macro zábleskový kit
 • Unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii
 • Obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200, difuzéry pro frontální osvětlení, filtry...
 • Plně automatické TTL řízení zábleskové expozice
13 990,-
Skladem > 5 ks
NIKON SB-700 Blesk

NIKON SB-700 Blesk

*****
(9 recenzí)
NIKON SB-700 Blesk
 • výkonný blesk disponující inteligentním systémem i-TTL komunikace umožňuje všestranné...
 • vylepšení oproti modelu SB-600: větší rozsah zoomu (24 - 120 mm), inovované obvody...
8 490,-
Skladem > 5 ks
NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon

NISSIN makroblesk MF18 pro Nikon
 • Směrné číslo 16 (ISO 100)
 • Řízení zábleskové expozice Nikon i-TTL
 • Vhodný pro objektivy s filtrovým závitem 49 až 82 mm
9 690,-
Skladem 2 - 3 ks
MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou

MANFROTTO MK055XPRO3-BHQ2 - stativ s hlavou
 • max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 181.5 cm
 • max. výška: 151,5 cm
 • min. výška: 9.0 cm
8 690,-
Poslední kus
GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD

GITZO GK1542-82QD Mountaineer - GT1542 + GH1382QD
Sleva
 • výhodný set čtyř sekčního karbonového stativu a kulové stativové hlavy
 • maximální zatížení stativu [kg] 10, hlavy 14
 • maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 159
17 990,-
Poslední kus
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD

*****
(4 recenze)
GITZO GK1545T-82TQD Traveler - GT1545T + GH1382TQD
Recenze Sleva

Původní cena

14 990,-
 • kompaktní stativ s kulovou hlavou
 • nízká hmotnost (1,055 kg)
 • ve vysunutém stavu má stativ 153 cm (s hlavou 162 cm)
13 990,-
Skladem > 5 ks
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou

*****
(8 recenzí)
ROLLEI C6i karbonový stativ s kulovou hlavou
Recenze
 • Vyrobeno z osmivrstvého karbonu
 • Nízká hmotnost 1,63 kg
 • Maximální výška 171,5 cm
4 890,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

*****
(8 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
5 990,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
 • Velmi rychlá paměťová karta standardu SDXC s kapacitou 64 GB
 • Nabízí rychlost čtení až 300 MB/s, rychlost zápisu až 260 MB/s
 • Podporuje specifikaci UHS-II (vhodná je tak pro full HD videa i 4K nahrávání) a U3 včetně
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
2 290,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

*****
(8 recenzí)
AVACOM AV-MP nabíječka univerzální (bez plata)

Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

580,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Nikon EN-EL15

Nabíjecí plato Avacom pro Nikon EN-EL15 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

80,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Nikon EN-EL15

AVACOM Nikon EN-EL15

*****
(2 recenze)
AVACOM Nikon EN-EL15

Baterie Avacom Nikon EN-EL15 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

790,-
Skladem 4 - 5 ks
Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Začínáme fotit fotoaparátem Nikon

Fotografujete s fotoaparátem Nikon již delší dobu, ale pořád máte pocit, že s vámi úplně nesrostl? Jednodenní kurz je určený pro nové majitele digitálních přístrojů...

1 990,-
> 3 volných míst
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

*****
(1 recenze)
NIKON MC-DC2 Kabelová spoušť pro D90/D5000/D3100

Originální kabelová spoušť Nikon MC-DC2 je určena pro DSLR fotoaparáty Nikon. Vhodné zejména při fotografování na stativu, kdy jeho použitím snížíte množství...

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NIKON D750

Přidat příspěvek
 • Eliška L.
  Odpovědět

  Manuální režim nefunguje

  Eliška L. 10.10.2021 00:22:26
  Dobrý den, přestože mám fotoaparát nastavený na manuální režim, neustále mi mění čas expozice sám od sebe a fotky jsou často přeexponované. V čem by mohl být problém, prosím?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Manuální režim nefunguje

   Jakub Valdivia 10.10.2021 20:05:09

   Dobrý den,

   není náhodou zapnutá funkce bracketingu? To znamená že fotoaparát snímá záběry s různou expozicí a podle toho upravuje čas. Vychází vám za sebou tmave/světlé fotografie? Pokud ano, je to zmíněnou funkcí. 

 • Miroslav E.
  Odpovědět

  dotaz

  Miroslav E. 12.05.2021 22:05:03
  Dobry den vlastnim nikon d3400 chtel bych nikon d750 fotim prilezitostne,rodinu ,krajinu,vystavy,sport ma si nechat d 3400 nebo investovat do d750 dekuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:dotaz

   Jakub Valdivia 13.05.2021 10:57:57

   Dobrý den,

   fotoaparát Nikon D750 nabídne výrazně lepší obrazovou kvalitu, ostření a možnosti nastavování. Jedná se o velký skok kupředu v technice a určitě tuto volbu můžeme doporučit. 

   • Miroslav E.
    Odpovědět

    dotaz

    Miroslav E. 28.05.2021 09:43:08
    Dobry den lze na nikon d750 pouzit objektivy řady DX děkuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:dotaz

     Jakub Valdivia 28.05.2021 09:44:46

     Dobrý den,

     objektivy lze nasadit a použít, fotoaparát automaticky zmenší políčko snímače na APS-C velikost a rozlišení se změní na 10 Mpix. 

   • Miroslav E.
    Odpovědět

    dotaz

    Miroslav E. 17.05.2021 22:51:23
    Poradite mi jak vyuzit protiucet dekuji
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:dotaz

     Jakub Valdivia 18.05.2021 10:13:06

     Dobrý den,

     ohledně kompletních informací prosím kontaktujte našeho kolegu tomáše: vykup@fotoskoda.cz. 

 • Jaroslav F.
  Odpovědět

  Jak funguje USB port?

  Jaroslav F. 13.03.2021 22:52:34
  Nikon D90 má v sobě kurvítko a při připojení USB vybije ze 10min baterii. USB by bylo teoreticky použetelné s externím zdrojem. USB mě tak vyškolilo, že jsem ho po fiasku nikdy nepoužil.

  Umí se tento fotoaparát D750 napájet z USB aby úplně nezrušil baterii?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Jak funguje USB port?

   Jakub Valdivia 14.03.2021 09:33:42

   Dobrý den,

   bohužel fotoaparát Nikon D750 neumožňuje nabíjení skrze USB. 

   • Jaroslav F.
    Odpovědět

    Re2: Jak funguje USB port?

    Jaroslav F. 16.03.2021 22:23:25
    Tady jde o to, že spousta zařízení sice vlastní baterie nabíjet neumí, ale umí se napájet z USB a vlastní baterii nevydrancují. D-750 asi bude stejný případ jako D90 :(.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:Re2: Jak funguje USB port?

     Jakub Valdivia 17.03.2021 08:29:36

     Dobrý den,

     ano obávám se že to bude stejný příklad i u modelu D750. 

     • Jaroslav F.
      Odpovědět

      Jak funguje USB port?

      Jaroslav F. 29.03.2021 13:09:44
      Nakonec jsem si fotoaparát koupil a musím říci, že USB až tak defektní není. Po 10minutách připojení k PC to nesežralo ani jedno % baterie. Takovéhle připojení je použitelné. U D-90 se USB nepovedlo.

      Co naopak naprosto na USB pokazili je nestandardní konektor. To nestačí, že potřebuji mini USB, mikro USB, USB-A, USB-B, na D750 je něco naprosto nestandardního a pokud jediný kablík ztratím, tak nemohu použít běžně dostupný kabel :(!
      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Jak funguje USB port?

       Jakub Valdivia 29.03.2021 17:54:36

       Dobrý den,

       jsme rádi že u Nikonu D750 nedělá konektor takovou paseku ohledně vybíjení baterie, možná i jak je tam novější a větší akumulátor, tak to bude hrát malou roli. Ohledně konektoru je to bohužel obecně známé a až teď u výrobců pomalu dochází k synchronizaci připojení. 

 • jan ž.
  Odpovědět

  D 750

  jan ž. 07.12.2020 09:05:35
  dobry den chtel bych se prosim zeptat zda
  D 750 ma možnost vložení data do fotografie, v manualu to není možné dohledat,děkuji za odpoved.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D 750

   Jakub Valdivia 07.12.2020 09:46:45

   Dobrý den,

   fotoaparát Nikon D750 nemá možnost vložení data do fotografie, tuto informaci lze vložit například při exportu z programů jako je Lightroom, či Zoner.

 • Martin L.
  Odpovědět

  Digitální fotoapart

  Martin L. 12.11.2020 11:03:58
  Dobrý den,

  chtěl bych rozšířit focení o digitál. Na město, lidi, pohyb - ale nepotřebuji na sportovní fotografii, městská krajina, portréty. Aby zvládl i horší světelné podmínky.

  Vyplatí se koupit tento model, i když je již delší dobu na trhu.

  Mám analogové objektivy na nikona. Tedy Nikon mi příjde vhodná volba.

  Děkuji.
  Martin
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Digitální fotoapart

   Jakub Valdivia 12.11.2020 14:51:00

   Dobrý den,

   uvedený fotoaparát je vzhledem k ceně velmi dobrou volbou mezi full frame zrcadlovkami. Nabídne i dnes velmi slušné ostření a vysokou kvalitu obrazu. Za nás tento přístroj s klidným svědomím doporučujeme. 

 • Martin L.
  Odpovědět

  Dogitální foťák

  Martin L. 12.11.2020 11:00:58
  Dobrý den,

  chtěl bych rozšířit focení o digitál. Na město, lidi, pohyb - ale nepotřebuji na sportovní fotografii, městská krajina, portréty. Aby zvládl i horší světelné podmínky.

  Vyplatí se koupit tento model, je již delší dobu na trhu.

  Děkuji.
  Martin
  del již  Mám analogové objektivy na nikona. Tedy Nikon mi příjde vhodná volba.
 • Karin T.
  Odpovědět

  Kompatibilita

  Karin T. 27.08.2020 10:18:23
  Dobrý den, mám nikon D90 a přechod D750 mi přijde v rámci cena/výkon nejlepší, ráda bych se jen zeptala na kompatibilitu u objektivů NIKON 70-300 mm f/4,5-6,3 G AF-P DX ED VR a NIKON 35 mm f/1,8 AF-S G DX . Předem děkuji za odpověď.
  • Josef N.
   Odpovědět

   Odpověď na dotaz

   Josef N. 18.09.2020 14:58:08
   Nevyužijete celé políčko snímače, a tím pádem budou mít vaše fotky menší datový objem, tedy i menší kvalitu. Pokud následně děláte třeba výřezy a další SW zpracování, půjdou data, a tím i kvalita opět dolu. Jinými slovy použitím DX objektivů zdegradujete výhody FF snímače.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Kompatibilita

   Jakub Valdivia 27.08.2020 12:49:16

   Dobrý den,

   objektivy s označením "DX" lze na Nikon D750 nasadit, ale dojde k oříznutí snímače na menší APS-C velikost a nevyužije se celé políčko. 

 • Jakub
  Odpovědět

  Dotaz stari a objektivy

  Jakub 20.08.2020 13:29:16
  Dobry den je s ohledem na stari (2014) tento model jeste vhodny na profesionalni pouzivani v roce 2020 s vyhledem aspon na 2-3 roky ci je lepsi koupit uz jiny model? Jake objektivy k tomu mohu dokoupit? Mysleno oznacenim, dekuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Dotaz stari a objektivy

   Jakub Valdivia 20.08.2020 15:18:35

   Dobrý den,

   model Nikon D750 je stále velmi vhodným nástroj k profesionálním účelům. Tělo je odolné, obrazová kvalita velmi dobrá a ostření je i na dnešní poměry pohotové a přesné. Ideální jsou originální objektivy Nikon, případně Tamron s označením G2. 

 • Cedrik H.
  Odpovědět

  objektiv

  Cedrik H. 05.08.2020 08:23:11
  Dobrý den, mám Nikon 50mm, 1,8. Pro focení v místnosti bez blesku bych potřeboval k d750 světelnou třeba 35mm. Co byste mi doporučili? Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:objektiv

   Jakub Valdivia 05.08.2020 08:35:06

   Dobrý den,

   mohu doporučit tuto variantu: https://www.fotoskoda.cz/nikon-35-1-8-af-s-g/ . 

 • Petr B.
  Odpovědět

  NIKON D750 + 24-120 mm VR

  Petr B. 29.06.2020 13:12:04
  Je tento set vhodný pro focení na koncertech a festivalech za nízkých světelných podmínek?
  • Fotoaparáty FotoŠkoda
   Odpovědět

   RE:NIKON D750 + 24-120 mm VR

   Fotoaparáty FotoŠkoda 29.06.2020 16:44:57

   Dobrý den,

   v podstatě tento set vyhovuje:) Nikon D750 je full frame kde je možné nastavit vyšší ISO bez ztráty kvality.

 • Zdenek Z.
  Odpovědět

  Dostupnost setu

  Zdenek Z. 23.06.2020 08:41:19
  Dobrý den, máte představu, kdy bude tento set dostupný na e-shopu?
  • Fotoaparáty FotoŠkoda
   Odpovědět

   RE:Dostupnost setu

   Fotoaparáty FotoŠkoda 23.06.2020 18:24:25

   Dobrý den,

   dostupnost tohoto produktu je neznámá, doufám, že v září nám přijdou další kusy.

   Můžete použít hlídacího psa na našem eshopu.

   Marian Srpoň

 • Alena N.
  Odpovědět

  upgrade na d750

  Alena N. 30.04.2020 19:20:25
  Dobrý den,

  Má cenu v roce 2020 upgradovat na d750? Mám Nikon d5600.
  Uvažovala jsem i o novějších modelech ale ty jsou už o poznání dražší.
  • Fotoaparáty FotoŠkoda
   Odpovědět

   RE:upgrade na d750

   Fotoaparáty FotoŠkoda 02.05.2020 12:45:50

   Dobrý den. Fotoaparát D750 je pořád velice schopný stroj a jako upgrade z D5600 bude posun v kvalitě obrazu znatelný. Pokud ale máte možnost koupit model D780, tak dostanete lepší ostření a zase o něco lepší kvalitu obrazu.

 • Hana S.
  Odpovědět

  Nové tělo

  Hana S. 10.04.2020 11:21:50
  Dobrý den, po letech s Nikonem D90 bych chtěla pořídit nové tělo a jako nejlepší ve smyslu kompromis cena - výkon se mi jeví Nikon D750. Mám následující dorazy:
  1. Momentálně mám k D90 krom setové 18-105, kterou téměř nepoužívám, objektivy Sigma 50mm 2.8f DG Macro a AF-S Nikkor 50mm 1.4G, a také externí blesk SB-910. Jsou objektivy a blesk s D750 kompatibilní?
  2. K tělu bych si ráda pořídila i pevné objektivy - něco širšího a pak dlouhé sklo na přírodu. Mám vyhlédnutou Nikkor 35mm 1.8f AF-S G DX a delší Tamron 70-210mm f4.0 VC USD. Myslíte, že jsem zvolila dobře?
  Předem moc díky za odpověď :-)
  • Fotoaparáty FotoŠkoda
   Odpovědět

   RE:Nové tělo

   Fotoaparáty FotoŠkoda 12.04.2020 16:19:15
   Dobrý den, Ano, zrcadlovka Nikon D750 je momentálně poměrem cena/výkon jeden z nejzajímavějších plnoformátových fotoaparátů. Dobrá zpráva je, že z výbavy, kterou momentálně vlastníte můžete na novém těle použít vše, kromě objektivu 18-105, který naštěstí téměř nepoužíváte. Objektiv Nikon 35 f1.8 AF-S G DX, je však bohužel určený pro menší APS-C snímače. Na Nikon D750 tedy není vhodný. Pro Nikon D750 doporučuji objektiv Nikon 35 f1.8 AF-S G. Je však o poznání dražší. Objektiv Tamron 70-210 F4 je lehký objektiv, s velmi univerzálním rozsahem a velmi dobrou kresbou. Je ideální například na cestování. Jeho větší bráška Tamron 70-200 f2.8 G2 nabízí vyšší světelnost, o lepší kresbu a odolnější dílenské zpracování ve výrazně těžším a dražším těle. S přáním krásného dne, Daniel Delorme
 • Miroslav K.
  Odpovědět

  Dotaz

  Miroslav K. 27.03.2020 23:59:38
  Dobrý den, chtěl bych znát Váš názor ohledně výběru mezi Nikon D750 a Canon EOS 6D Mark II. Který z těchto fotoaparátů je lepší volba a proč. Děkuji za odpověď
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Dotaz

   Jakub Valdivia 28.03.2020 20:40:41
   Dobrý den, hodně záleží na stylu a druhu fotografování. Lidé si například více chválí "pleťovku" u Canonu. Pokud tedy budete více fotografovat portréty, doporučím spíše Canon. Berte vše samozřejmě s rezervou, oba přístroje zvládají vše velmi dobře, byť s drobnými rozdíly. Nikon D750 má na druhou stranu mírně lepší dynamiku obrazu a lepší výstup na vysokých hodnotách ISO a tím pádem se může více hodit například na reportážní a sportovní fotografii.
 • Petr R.
  Odpovědět

  Animace

  Petr R. 11.03.2020 11:52:52
  Dobrý den.
  Jak moc je tento set vhodný nebo nevhodný pro animovaný film ? Předpokládám, že v těle problém nebude, ale ten objektiv vzhledem ke světelnosti, ačkoliv scéna je plně nasvětlena, mi jako vhodný nepřijde. Třeba hloubka ostrosti nebude tak dramatická.
  Děkuji mockrát za váš názor
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Animace

   Jakub Valdivia 13.03.2020 11:42:05
   Dobrý den, modely Nikon se na animace příliš nehodí, jelikož jejich objektivy nekomunikují správně se softwarem na animace. Na tuto práci bude lepší model od Canonu s plně elektronickým přenosem včetně ovládání clony: https://www.fotoskoda.cz/canon-eos-6d-mark-ii-24-105/ . Ano máte pravdu že práce s hloubkou ostrosti nebude tak výrazná a potom přichází v úvahu zakoupit samotné tělo, například Tamron 24-70/2.8: https://www.fotoskoda.cz/tamron-24-70-mm-f-2-8-sp-di-vc-usd-g2-pro-canon/ .
 • Jan J.
  Odpovědět

  Rezervace setu d750+24-120mm

  Jan J. 04.02.2020 15:39:56
  Dobrý den, bylo by možné tento to produkt rezervovat?
  Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Rezervace setu d750+24-120mm

   Jakub Valdivia 05.02.2020 12:44:06
   Dobrý den, kit máte rezervovaný v oddělení fotoaparátů na vaše jméno.
 • Radek V.
  Odpovědět

  Dostupnost zvýhodněného setu D750 + 24-120

  Radek V. 05.01.2020 22:12:07
  Dobrý den, bude zvýhodněný set D750 + 24-120 do konce akční ceny ještě skladem? Mohu ho objednat, i když není skladem s jistotou, že ještě bude? Předem děkuji za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Dostupnost zvýhodněného setu D750 + 24-120

   Jakub Valdivia 06.01.2020 14:04:03
   Dobrý den, cca do týdne očekáváme další kusy skladem za tuto cenu.
 • Václav V.
  Odpovědět

  Kompaktibilita objektivů

  Václav V. 31.12.2019 12:06:34
  Dobrý den, zajímalo by mě jestli jsou u D750 použitelné starší analogové objektivy s mechanickým pohonem zaostřování.
  Děkuji za odpovjeď a přeji úspěšný rock 2020
  W.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Kompaktibilita objektivů

   Jakub Valdivia 31.12.2019 19:15:34
   Dobrý den, starší objektiv Nikon jsou kompatibilní i s fotoaparátem Nikon D750 kromě Pre-AI objektivů.
 • Martin W.
  Odpovědět

  kompatibilnost objektivů

  Martin W. 09.12.2019 21:15:42
  Dobrý den. V současné době používám Nikon D80 s objektivy Tamron AF 17-50 1:2,8 XR Di II SP, Nikkor AF-S 70-300 1:4,5-5,6G VR a Tamron SP 90mm F2,8 1:1 macro . Půjdou tyto objektivy použít na D750, popřípadě jakou zrcadlovku Nikon by šlo použít s těmito objektivy kvalitou nejblíže k D750? Mockrát děkuji za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:kompatibilnost objektivů

   Jakub Valdivia 10.12.2019 15:36:36
   Dobrý den, objektiv Tamron 17-50 mm bohužel není určený pro plnoformátové fotoaparáty. Ostatní objektivy jsou kompatibilní.
 • Cedrik H.
  Odpovědět

  kabelová spoušť

  Cedrik H. 27.11.2019 23:32:11
  Dobrý den, mám kabelovou spoušť RC-201. Je vhodná pro Nikon d 750, nebo jakou byste mi doporučili?
  Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:kabelová spoušť

   Jakub Valdivia 28.11.2019 08:49:51
   Dobrý den, pokud se jedná o verzi DC2: https://www.fotoskoda.cz/pixel-spoust-kabelova-rc201mcdc2-pro-nikon-d3100d5100d90d7000/ , bude s fotoaparátem Nikon D750 kompatibilní.
 • Patricie V.
  Odpovědět

  Kompatibilita s objektivy pro Nikon D3000

  Patricie V. 24.11.2019 07:25:13
  Dobrý den,
  zvažuji koupi Nikonu D750 nebo Nikonu D7500, vlastním ale starý Nikon D3000 s objektivy Nikon DX AF-S Nikkor 18-55 a Nikon DX AF-S Nikkor 55-200 ED, byly by objektivy plně kompatibilní?
  Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Kompatibilita s objektivy pro Nikon D3000

   Jakub Valdivia 25.11.2019 11:27:30
   Dobrý den, bohužel vámi uváděné objektivy nejsou pro FX fotoaparáty jako je D750 určené, nedokáží vykreslit celé políčko snímače.
 • Daniela
  Odpovědět

  D7500 + 18-140 mm nebo D750 + 24-120 mm

  Daniela 22.11.2019 15:08:11
  Dobrý den, v současné době vlastním NIKON D7500 + 18-140 mm. Již delší dobou se porozhlížím po FF. Fotím 50% portréty a 50% krajinky. Zaznamenám výrazný posun v kvalitě výstupu při koupi setu D750 + 24 - 120 mm, nebo se mi taková investice nevyplatí? Předem děkuji za odpověď.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:D7500 + 18-140 mm nebo D750 + 24-120 mm

   Jakub Valdivia 23.11.2019 12:54:00
   Dobrý den, větší snímač se vám projeví v portrétu při práci s hloubkou ostrosti a vyšší dynamice obrazu u krajinářské fotografie. Za mě je rozdíl mezi DX a FX výrazný a navíc i práce v postprocesu je mnohem volnější. Mohu model D750 doporučit pro vaše účely.
 • Cedrik H.
  Odpovědět

  karta

  Cedrik H. 02.11.2019 22:42:44
  Dobrý den,, mohu kartu, na které mám obrázky z Nikonu d5600 použít bez formátování i v Nikonu d750? Děkuji
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:karta

   Jakub Valdivia 04.11.2019 12:17:30
   Dobrý den, ano to je možné.
 • Petr B.
  Odpovědět

  Objektivy

  Petr B. 23.10.2019 01:06:14
  Dobrý den, uvažuji o přechodu na FX formát a mám starší objektivy, které by snad měli být kompatibilní. Sigma 150 mm, f2,8 APO MACRO DG HSM EX. Sigma 70 - 200 mm, f2,8 II APO DG EX MACRO HSM. Sigma 50 mm, f1,4 DG HSM EX. Zajímá mě, jestli je mohu použít, aniž bych nějak omezoval kvalitu výstupu tohoto fotoaparátu, nebo je lepší přejít na novější objektivy? Jaký byste mi doporučily základní objektiv? Děkuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:Objektivy

   Jakub Valdivia 23.10.2019 11:55:55
   Dobrý den, vámi uváděné objektivy jsou plně kompatibilní s fotoaparátem Nikon D750. Kvalitu tím výrazně neomezujete, bude důležité aby objektivy správně a přesně ostřily na fotoaparátu.
   • Petr B.
    Odpovědět

    RE:Objektivy

    Petr B. 23.10.2019 15:41:05
    Děkuji, ještě bych poprosil o doporučení základního objektivu.
    • Jakub Valdivia
     Odpovědět

     RE:RE:Objektivy

     Jakub Valdivia 25.10.2019 13:35:47
     Dobrý den, jednoznačně bych doporučil tento set: https://www.fotoskoda.cz/nikon-d750-24-120-mm-vr/ . Objektiv Nikon 24-120 mm je vynikající volbou pro tento fotoaparát.
 • David
  Odpovědět

  750 + 2

  David 17.10.2019 06:52:31
  Dobrý den, mám jen jeden upřesňující dotaz - proč jsou v seznamech i popisech psány 2 objektivy v setu, když je reálně prodáván pouze jeden?
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:750 + 2

   Jakub Valdivia 17.10.2019 14:03:55
   Dobrý den, děkujeme za upozornění, prověříme a dáme do pořádku.
 • Cedrik H.
  Odpovědět

  d750

  Cedrik H. 15.10.2019 11:14:16
  Dobrý den,
  to zlevnění je to očekávané zimní? nebo lze očekávat ještě další o něco později?
  Děkuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:d750

   Jakub Valdivia 15.10.2019 11:29:08
   Dobrý den, tyto slevové akce jsou často v režii dané značky a nelze tak s jistotou říci jestli bude později do konce roku ještě nějaká akce.
 • Cedrik H.
  Odpovědět

  seťák

  Cedrik H. 05.10.2019 11:37:56
  Dobrý den, mám Nikony 50mm 1,8 G a 105, 2,8 a uvažuji o koupi d750. Jaký by byl vhodný setový objektiv třeba pro focení venku, i v místnosti? Nikon 24-120, 24-85 nebo Tmron 17-35? Děkuji.
  • Jakub Valdivia
   Odpovědět

   RE:seťák

   Jakub Valdivia 07.10.2019 09:47:34
   Dobrý den, velmi dobrá volba s univerzálním rozsahem bude Nikon 24-120 mm. Pokud by vás více zajímala světelnější varianta, mohu doporučit Tamron: https://www.fotoskoda.cz/tamron-24-70-mm-f-2-8-sp-di-vc-usd-g2-pro-nikon/ .