PENTAX KF | FotoŠkoda

PENTAX KF

Kód produktu: 4016199 | PN: 01183

PENTAX KF je kompaktním, prachotěsným a vysoce odolným fotoaparátem, určeným pro všechny typy outdoorového fotografování. Kromě senzoru APS-C CMOS s rozlišením 24,24 Mpx, obrazového procesoru PRIME MII nebo ISO 100 – 102 400 s sériového snímání až 6 sn/sek poskytne Pentax KF též řadu pokročilých, uživatelsky přívětivých funkcí včetně optického hledáčku.
Více o produktu »

 • CMOS APS-C senzor s 24,24 Mpx
 • Obrazový procesor PRIME MII / ISO 100 – 102 400
 • Rychlost sériového snímání až 6 sn/sek
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty
Další výhodné sety

Výhodné sety (1)

PENTAX KF + 18-55 WR

PENTAX K-70 tělo
PENTAX K-70 tělo
PENTAX 18-55 mm f/3,5-5,6 DA AL WR
PENTAX 18-55 mm f/3,5-5,6 DA AL WR
26 590,- Ušetříte 2 790,-

Doprava zdarma

Poslední kus

Základní popis

 • CMOS APS-C senzor s 24,24 Mpx
 • Obrazový procesor PRIME MII / ISO 100 – 102 400
 • Rychlost sériového snímání až 6 sn/sek
 • Full HD 1080i video při 60 fps
 • LCD 3,0" 1,03 mil bodů / úhlový
 • SAFOX X AF 11-bodové s 9 křížovými senzory
 • Redukce otřesů a posun obr. bodů
 • Simulátor anti-aliasing filtru
 • Wi-Fi, kompatibilní s O-GPS2
 • Tělo odolné proti povětrnostním vlivům

Videoprezentace

Popis produktu PENTAX KF

Digitální zrcadlovka (DSLR) Pentax KF představuje dokonalého společník pro fotografy na cestách. Výborně se hodí pro fotografování krajiny, města i přírody a poskytuje vynikající obrazový výkon v odolném a spolehlivém těle, které je utěsněné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Fotoaparát kombinuje pokročilou sadu funkcí s kompaktním APS-C senzorem a nabízí kvalitu obrazu s vysokým rozlišením 24,24 Mpx CMOS v kombinaci s výkonným obrazovým procesorem PRIME MII. K doplnění zobrazovacích schopností je fotoaparát vybaven 3,0" výklopným LCD monitorem s 1,03 mil body, který umožňuje práci z vysokých i nízkých úhlů. Monitor je také vybaven funkcí displeje LCD Night Vision Red Light, výrazně snižující únavu očí při fotografování. na tmavých místech, například při fotografování v nočních a astrofotografických režimech. Kromě toho je Pentax KF kompatibilní s volitelným modulem GPS O-GPS2 pro geotagging a funkcemi AstroTracer.

pentax-kf_dslr_image1

PENTAX KF v kostce

PENTAX KF re-definuje základní hodnoty fotografování digitální zrcadlovkou a je navržen tak, aby poskytoval vynikající obrazový výkon v kompaktním těle. Fotoaparát disponuje prachotěsnou konstrukcí odolnou proti povětrnostním vlivům a poskytuje spolehlivý výkon odolný proti mrazu až do teplot -10°C. Podá tak vynikající výkon v širokém spektru rozličných outdoorových fotografických aplikací, aniž by byl ovlivněn povětrnostními podmínkami. Ač patří do střední třídy DSLR, nabídne řadu pokročilých funkcí a uživatelsky přívětivých prvků, které jsou typické spíše pro modely vyšší třídy, například optický hledáček pentaprismového typu s téměř 100 % zorným polem a systém Shake reduction v těle fotoaparátu s kompenzací až 4,5 EV. S fotoaparátem PENTAX KF si i začínající uživatelé zrcadlovek mohou snadno a bez námahy vychutnat plnohodnotné fotografování zrcadlovkou a celý proces digitálního zpracování obrazu.

pentax-kf_dslr_image2

Hlavní znaky PENTAX KF

Srdcem fotoaparátu je CMOS senzor s 24,24 Mpx efektivními obrazovými body a s podporou až 14-bitové barevné hloubky. V kombinaci s optickou konstrukcí bez filtrů AA poskytne obrazový snímač snímky se super vysokým rozlišením i skvělou ostrostí. Ve spojení s akcelerační jednotkou s vysokorychlostním obrazovým procesorem PRIME MII PENTAX KF účinně minimalizuje šum při všech úrovních citlivosti a pořizuje snímky s bohatou gradací a jemnými detaily i při fotografování na vysoké citlivosti až ISO 102400. Prachotěsné tělo, odolné proti povětrnostním vlivům, je ideální pro náročné venkovní fotografování, a to i v tak složitých podmínkách, jakými je déšť nebo místa náchylná k prachu a mrazu. Aby bylo zajištěno pevné držení těla fotoaparátu i v rukavicích, byly grip, ovládací tlačítka na zadním panelu a volič režimů navrženy pro optimální ovladatelnost při aktivním fotografování v přírodě. Kromě outdoorového monitoru LCD, jehož úroveň jasu lze okamžitě přizpůsobit úrovni okolního osvětlení, je vybaven také funkcí červeně podsvíceného displeje, které je ohleduplné k očím fotografa.

pentax-kf_dslr_image3

Špičkový hledáček a displej

Hranolový pentaprismatický hledáček má stejnou optiku a povrchovou úpravu jako modely vyšší třídy. S přibližně 100 % zorného pole a téměř 0,95× zvětšením poskytuje hledáček velký a jasný pohled na fotografovaný objekt, díky tomu se i lépe komponuje scéna včetně situací s horšími světelnými podmínkami. LCD displej s proměnlivým úhlem záběru pro snadné sledování obrazu ze všech úhlů nabídne velice variabilní použití. Díky možnosti nastavení LCD do požadovaného úhlu budete mít výrazně usnadněnou práci při kompozici snímků v nejrůznějších situacích: fotografování z velkého úhlu pomocí natažených rukou, snímky z malého úhlu pořízené z úrovně země nebo astronomické fotografie s fotoaparátem namířeným vzhůru k obloze plné hvězd. Fotoaparát je rovněž vybaven jedinečnou konstrukcí bez vzduchové mezery, v níž byl vzduchový prostor mezi panelem LCD s vysokým rozlišením a přibližně 1 037 000 body a ochranným krytem vyplněn speciálním materiálem z pryskyřice, který účinně snižuje odraz a rozptyl světla a zlepšuje tak viditelnost při fotografování na silném světle v exteriéru.

pentax-kf_dslr_image4

Redukce otřesů / Pixel Shift Resolution System

Účinně minimalizuje chvění fotoaparátu a poskytuje ostré, nerozmazané snímky, a to i v podmínkách náchylných k chvění fotoaparátu, jako je použití teleobjektivu, fotografování scén při slabém osvětlení, fotografování při západu slunce atd. Pomocí vysoce přesného gyroskopického snímače poskytne stabilizátor kompenzační efekt až 4,5 EV. Při pořizování panoramatického snímku tento mechanismus navíc automaticky detekuje směr pohybu fotoaparátu a účinně ovládá jednotku SR, aby vytvořila co nejlepší snímek, aniž by bylo nutné přepínat režimy. Technologie super rozlišení „Pixel Shift Resolution Systém“ zachycuje čtyři snímky stejné scény posunutím obrazového snímače o jeden obrazový bod pro každý snímek a poté vytvoří jeden složený snímek. V porovnání s běžným Bayerovým systémem, v němž má každý pixel pouze jednu jednotku barevných dat, získává dané řešení všechna barevná data v každém obrazovém bodu a poskytne tak snímky se super vysokým rozlišením s mnohem věrnějšími barvami a jemnějšími detaily, než jaké poskytují běžné obrazové snímače velikosti APS-C. Systém poskytuje dále i funkci korekce pohybu, automaticky detekující pohybující se objekt během sériového snímání.

 

pentax-kf_dslr_image5

Simulátor AA filtru pro minimalizaci moiré

Simulátor AA (anti-aliasingového) filtru působením mikroskopických vibrací na jednotku obrazového snímače na úrovni subpixelů během expozice zajistí stejnou úroveň redukce moiré jako fyzický, optický AA filtr. Na rozdíl od optického AA filtru, který vždy vytváří identický výsledek, umožňuje simulátor uživateli zapínat a vypínat efekt AA filtru a nastavovat jeho úroveň. To znamená, že ideální efekt lze nastavit pro konkrétní scénu nebo objekt na základě aktuálních fotografických podmínek.

 

pentax-kf_dslr_image6

Hybridní systém AF

Pro vysokorychlostní práci AF při snímání v režimu živého náhledu Live View využívá fotoaparát systém Hybrid AF při automatickém zaostřování v režimu Live View. Umístěním snímače AF s detekcí kontrastu s vynikající přesností ostření a snímače AF s fázovou detekcí na povrchu obrazového snímače, dokáže tento hybridní systém optimalizovat výhody obou systémů AF a zajistí tak rychlé a přesné zaostření na fotografovaný objekt. Vysoce přesný AF modulem SAFOX X zajišťuje citlivou a spolehlivou funkci automatického ostření. AF modul s 11 aktivními oblastmi, včetně 9 křížových bodů uprostřed má na starost přesné zaostření na objekt při minimální úrovni jasu až -3 EV. Vynikajícího výkonu AF dosáhnete také při sledování objektů v pohybu díky pokročilým funkcím, jako je například: Select-area Expansion, která automaticky přeostřuje na pohybující se objekt poté, co se vzdálí od původního bodu. Funkce AF Hold zase průběžně udržuje původní zaostřovací bod, i když modul ztratí objekt z dohledu.

 

pentax-kf_dslr_image7

Video a funkce intervalového snímání

Pentax KF nabízí řadu pokročilých funkcí intervalového snímání, včetně: Intervalového videa s rozlišením 4K, které umožňuje zaznamenat sérii snímků v pevně stanoveném intervalu a spojit je do jednoho videosouboru s rozlišením 4K. Star Stream Movie umožňuje zaznamenat stopy hvězd nebo osvětlení na videosoubor s rozlišením 4K. Interval Composite syntetizuje složený obraz s výběrem ze tří režimů syntézy (průměrný, aditivní a srovnávací).

 

pentax-kf_dslr_image8

Bezdrátová připojení a další

Pentax KF nabízí řadu funkcí bezdrátové sítě LAN (Wi-Fi) pro podporu provozu pomocí chytrých telefonů a tabletů. Nainstalováním speciální aplikace Image Sync do mobilního zařízení může uživatel na dálku kontrolovat obraz Live View, pořizovat snímky a upravovat nastavení fotoaparátu, jako je clona, rychlost závěrky a citlivost ISO, na požadovanou úroveň prostřednictvím mobilního zařízení. Pořízené snímky je dokonce možné stáhnout do mobilního zařízení a poté je nahrát na webové stránky služeb sociálních sítí.

pentax-kf_dslr_image9

Shrnutí klíčových funkcí

 • Snímky s vysokým rozlišením - senzor CMOS APS-C s 24,24 Mpx (efektivní)
 • Obrazový procesor PRIME MII a citlivosti až ISO 102 400
 • Prachutěsná konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům s celkem 100 těsněními
 • Grip, ovládací tlačítka i volič režimů jsou navrženy a tvarovány pro optimální ovladatelnost i v rukavicích
 • Funkce červeně podsvíceného displeje působí šetrně k oku fotografa při astrofotografii
 • Hledáček se skleněným hranolem má stejnou optiku a povrchovou úpravu jako modely vyšší úrovně
 • Přibližně 100 % zorného pole a téměř 0,95× zvětšení
 • Vari-angle LCD monitor s konstrukcí bez vzduchové mezery, účinně snižující odrazy a rozptyl světla
 • Pentax-original shake-reduction system – IBIS a systém rozlišení Pixel Shift
 • Simulátor AA (anti-aliasing) filtru poskytuje stejnou úroveň redukce moiré jako optický AA filtr
 • Jednotka obrazového snímače je navržena tak, aby se mohla naklánět ve všech směrech
 • Pro pokročilé astro-fotografování s volitelnou dostupnou výbavou GPS jednotkou O-GPS2
 • Hybridní systém automatického zaostřování pro vysokorychlostní provoz automatického zaostřování
 • Vysoce přesný systém automatického zaostřování s modulem snímače SAFOX X AF
 • Funkce Custom Image umožňuje uživateli zpracovat snímek s požadovanou úpravou
 • Funkce intervalového snímání
 • Bezdrátové připojení k síti LAN podporující provoz chytrého telefonu
 • 77-segmentový systém měření expozice a mechanismus DR (odstraňování prachu)
 • Vysokorychlostní závěrka s maximální rychlostí až 1 / 6 000 s  

Parametry produktu

BajonetPentax K
Barvačerná
Časosběrano
Druh pamětiSDHC | SDXC | SD
Druh snímačeCMOS
Formát snímkuRAW | JPEG
LCD obrazovka3,0"
Max. citlivost v ISO102 400
Min. citlivost v ISO100
NapájeníLi-Ion
Počet fotografií za vteřinu6
RozhraníHDMI | Wi-Fi | USB 2.0 | bluetooth
Rozlišení LCD (px)1 040 000
Rozlišení v Mpx24
Stabilizace obrazumechanická (posunem snímače)
Synchronizace s bleskem1/250
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Vlastnosti tělakovové | vestavěný blesk | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)11 (9)
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | HD (1280 x 720) | VGA (640x480)
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý
 • Ohniska v rozmezí 20–40 mm (30,5–61,5 mm ekv. kinofilmu)
 • Světelnost 2,8–4
 • Spolehlivá počasí odolná konstrukce
23 990,-
PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM
 • Ohnisková vzdálenost 50–135 mm (ekv. pro kinofilm je 75–207,5 mm)
 • Světelnost f//2,8
 • Vnitřní IF zaostřování
32 790,-
PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM

PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM

PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM
 • ohnisková vzdálenost 55 mm ( 82,5 mm ekvivalent kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,4
 • nejkratší možná zaostřitelná vzdálenost 45 cm (od roviny snímače)
24 390,-
PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM
 • Ohnisková vzdálenost 200 mm ( 300 mm ekvivalent kinofilmu)
 • Světelnost objektivu: F/2,8
 • Nejkratší možná zaostřitelná vzdálenost 1,2 m (od roviny snímače)
29 890,-
MINOX ministativ

MINOX ministativ

MINOX ministativ
 • Stylový kovový ministativ pro fotoaparát Minox
GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ

GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ

GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ
 • Materiál Carbon eXact
 • Počet sekcí nohou 6
 • Výška se zasunutou středovou tyčí / bez středové tyče [cm] 278
34 990,-
VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

původní cena

2 690,-
 • Včetně stativové hlavy T-51
 • Kompaktní rozměry celého balení
 • Segmenty nohou: 5
1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

Baterie Avacom Pentax D-LI90 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

640,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
1 - 3 volná místa
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
PENTAX K-70 + 18-135 mm

PENTAX K-70 + 18-135 mm

 • 24 Mpx CMOS snímač APS-C
 • Vysokorychlostní procesor PRIME MII
 • Citlivost v rozmezí 100–102400 ISO
32 890,-
PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

*****
(1 recenze)
PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

Adaptér Pentax K/M42 je určen pro použití závitových objektivů M42 na fotoaparáty Pentax K.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

Adaptér JJC RR-PK 49mm je určen pro reverzní použití objektivu za účelem fotografování záběrů z krátké vzdálenosti. Adapter se našroubuje do filtrového závitu...

350,-
Poslední kus
adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

Adaptér Kiwi LMA-TM_M42 je určen pro použití fotoaparátů majících závit M42 s objektivy, mikroskopy, teleskopy, zvětšovací přístroji a dalšími optickými přístroji...

550,-
KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

Adaptér KIPON Pentax 67 / Pentax K je určen pro použití středoformátových objektivů Pentax 67 na fotoaparáty Pentax K.

2 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu PENTAX KF

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý

PENTAX 20-40 mm f/2,8-4 HD DA ED DC WR Ltd. černý
 • Ohniska v rozmezí 20–40 mm (30,5–61,5 mm ekv. kinofilmu)
 • Světelnost 2,8–4
 • Spolehlivá počasí odolná konstrukce
23 990,-
PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 50-135 mm f/2,8 DA* ED SDM
 • Ohnisková vzdálenost 50–135 mm (ekv. pro kinofilm je 75–207,5 mm)
 • Světelnost f//2,8
 • Vnitřní IF zaostřování
32 790,-
PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM

PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM

PENTAX 55 mm f/1,4 DA* SDM
 • ohnisková vzdálenost 55 mm ( 82,5 mm ekvivalent kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,4
 • nejkratší možná zaostřitelná vzdálenost 45 cm (od roviny snímače)
24 390,-
PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM

PENTAX 200 mm f/2,8 DA* ED SDM
 • Ohnisková vzdálenost 200 mm ( 300 mm ekvivalent kinofilmu)
 • Světelnost objektivu: F/2,8
 • Nejkratší možná zaostřitelná vzdálenost 1,2 m (od roviny snímače)
29 890,-
MINOX ministativ

MINOX ministativ

MINOX ministativ
 • Stylový kovový ministativ pro fotoaparát Minox
GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ

GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ

GITZO GT5563GS Systematic - karbonový stativ
 • Materiál Carbon eXact
 • Počet sekcí nohou 6
 • Výška se zasunutou středovou tyčí / bez středové tyče [cm] 278
34 990,-
VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA FB235 AB - stativ s kulovou hlavou

původní cena

2 690,-
 • Včetně stativové hlavy T-51
 • Kompaktní rozměry celého balení
 • Segmenty nohou: 5
1 990,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

AVACOM Pentax D-LI90 pro K-7/5/3/1

Baterie Avacom Pentax D-LI90 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

640,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

Večerní FotoŠkola - Začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní FotoŠkoly obsahuje celkem 15 lekcí, během kterých porozumíte principům fotografování a proberete všechny zásadní fotografické žánry. Je...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
1 - 3 volná místa
Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Základy práce s digitální fotografií - Adobe Photoshop CS

Nahlédněte do tajů profesionální postprodukce a zdokonalte své znalosti v grafickém programu Adobe Photoshop CS. Workshopem vás provede módní a reklamní fotograf...

2 190,-
Bez termínu
KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

KURZ - Individuální fotografický kurz

Máte rádi věci šité na míru? Potřebujete lektora jen pro sebe, anebo byste rádi spojili své síly s kamarády či kolegy? Naši lektoři se budou věnovat jen vám a vašim...

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
25,-
Skladem > 5 ks
PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

PENTAX čistící sada na snímač O-ICK1

Speciální čistící set na snímače digitálních zrcadlovek. Speciální tyčinka s polyuretanovou gumou na hrotu zamezuje poškrábání povrchu snímače a současně zajišťuje, že...

1 490,-
Skladem 4 - 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
PENTAX K-70 + 18-135 mm

PENTAX K-70 + 18-135 mm

 • 24 Mpx CMOS snímač APS-C
 • Vysokorychlostní procesor PRIME MII
 • Citlivost v rozmezí 100–102400 ISO
32 890,-
PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

*****
(1 recenze)
PENTAX adaptér objektivu M42 na tělo Pentax K

Adaptér Pentax K/M42 je určen pro použití závitových objektivů M42 na fotoaparáty Pentax K.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

CARUBA reverzní kroužek 49 mm pro Pentax

Adaptér JJC RR-PK 49mm je určen pro reverzní použití objektivu za účelem fotografování záběrů z krátké vzdálenosti. Adapter se našroubuje do filtrového závitu...

350,-
Poslední kus
adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

adaptér T2 na tělo M42 Praktica/Pentax

Adaptér Kiwi LMA-TM_M42 je určen pro použití fotoaparátů majících závit M42 s objektivy, mikroskopy, teleskopy, zvětšovací přístroji a dalšími optickými přístroji...

550,-
KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

KIPON adaptér objektivu Pentax 67 na tělo Pentax K

Adaptér KIPON Pentax 67 / Pentax K je určen pro použití středoformátových objektivů Pentax 67 na fotoaparáty Pentax K.

2 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Výhodné sety

PENTAX KF + 18-55 WR

PENTAX K-70 tělo
PENTAX K-70 tělo
PENTAX 18-55 mm f/3,5-5,6 DA AL WR
PENTAX 18-55 mm f/3,5-5,6 DA AL WR
26 590,- Ušetříte 2 790,-

Doprava zdarma

Poslední kus
Přejít na detail
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

PENTAX KF

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...