SONY Alpha A6000 tělo černý

Sony
*****
4.3 29 (29 recenzí) | Kód produktu: 4014432

SONY A6000 je se svým vysokorychlostním Af zaostřováním, 24 Mpx APS-C CMOS snímačem, OLED Tru-Finder hledáčkem, manuálním ovládáním a řadou objektivů skvělou alternativou k zrcadlovkám. Fotografové říkají, že nejlepší fotoaparát je ten, který máte s sebou. Kompaktní a lehký model A6000 vychází ze srovnání s většími a těžšími DSLR lépe. Přesto nic neztratíte: nabízí vyměnitelné objektivy, manuální ovládání a další.
Více o produktu »

ROLLEI City Traveler monopod s možností Selfie

Dostupné varianty:

Zjistit dostupnost Momentálně vyprodáno
12 490,-
12490 CZK
10 322,- bez DPH
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 85%

Sony pohřbila řadu NEX. Naštěstí jen v názvu, protože a6000 je až na ty tři písmenka jejím čistokrevným nástupcem. A co nového, že nám přináší? Vylepšila už tak dobrý zaostřovací systém, který kombinuje fázové a kontrastní zaostřování, a spolu s 11 snímky za vtěřinu včetně doostřování se tak...

 • tvarovaný grip padne do ruky
 • dva otočné voliče usnadňují nastavení expozice
 • snímač s vysokým rozlišením produkuje v dobrých světelných podmínkách výborné detaily
 • chybí mi dotykový displej
 • chybí vstup pro mikrofon
 • hledáček má oproti předchůdci nižší rozlišení

Ukázkové snímky

Základní popis

 • kompaktní provedení
 • 24 Mpx APS-C CMOS snímač
 • OLED Tru-Finder hledáček
 • vysokorychlostním Af zaostřování
 • manuálním ovládáním s možností výběru z řady objektivů
86%
*****

Parametry

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO16 000
Druh pamětiMemoryStick Pro Duo/ SD/SDHC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)

Popis produktu SONY Alpha A6000 tělo černý

Vzhled a ergonomie

Fotoaparáty řady ILCE (dříve označované jako NEX) v sobě tradičně spojují přednosti obou kategorií digitálních fotoaparátů, tedy kompaktní rozměry, výměnné objektivy a velký obrazový snímač. SONY ILCE-6000 je toho stvrzením. Vybavený o 180° otočitelným dotykovým 3,0" LCD s vysokým rozlišením 922K bodů a mimořádně věrným zobrazením snímků.

Pořizujete autoportréty? - displej otočný o 180° umožňuje snadno zvolit kompozici snímku a zajistit, aby v něm bylo vše, co v něm být má.

OLED hledáček Tru-Finder™ s vysokým rozlišením

Zobrazte každou scénu jasně a realisticky v jasném a přesném hledáčku OLED Tru-Finder™, který pokrývá 100 % záběru. Nový optický systém se čtyřmi dvojitými asférickými čočkami poskytuje široký úhel záběru přibližně 33° a jasný obraz od rohu do rohu. Jasné detaily, bohatá gradace odstínů a vysoký kontrast v tmavém i světlém prostředí díky pokročilé konstrukci OLED, která umožňuje věrnější zobrazení rozostření, expozice a dalších efektů. S využitím výhod poskytovaných funkcí MF Assist a praktickou funkcí Peaking můžete vyladit zaostření a díky nastavení jasu v pěti stupních se přizpůsobíte prostředí v místě fotografování.

Rychlé a intuitivní ovládání

Ovládací prvky jsou optimalizovány pro ovládání ve stylu digitální zrcadlovky a sledování scén hledáčkem. Volič režimů umožňuje rychlou volbu režimů snímání pomocí palce, otočný ovladač a ovládací kolečko zase usnadňují nastavení různých parametrů.

Přizpůsobitelná tlačítka

Možnost přizpůsobení tlačítek vám umožní fotografovat přesně tak, jak se vám líbí, a fotografování tak urychlí a usnadní. Jakémukoli ze 7 tlačítek můžete přiřadit libovolnou ze 47 funkcí (včetně 2 vyhrazených tlačítek pro vlastní nastavení). Dále můžete přiřadit až 12 funkcí tlačítku Fn pro rychlý přístup. *Některé funkce lze přiřadit pouze určitým tlačítkům.

Výklopný 3,0” displej LCD

Komfort fotografování zlepšuje 3” displej LCD, který se plynule naklápí a umožňuje tak přizpůsobení při fotografování z výšky nebo zespodu. Toto flexibilní naklápění v kombinaci s mobilitou kompaktního fotoaparátu výrazně rozšiřuje vaše možnosti fotografování.


Snímač a procesor

24,3 Mpx APS-C CMOS snímač

Vytvářejte neuvěřitelně krásné snímky, které budou překonávat vaše očekávání, pomocí nově vyvinutého snímače obrazu APS-C Sony s 24,3 efektivními megapixely. Tento vyspělý snímač má stejnou velikost jako snímače většiny digitálních zrcadlovek a poskytuje vysokou citlivost v slabě osvětleném prostředí a velmi atraktivně rozostřené popředí a pozadí. Potěší vás zvýšená účinnost zachycování světla snímače bez mezer na čipu, extrémně nízký šum s širokém rozsahu citlivosti ISO 100 až 25600, a vynikající kvalita obrazu od rohu do rohu s přirozenými barvami, nádhernými detaily a plynulými gradacemi odstínů odhalujícími všechny nuance scény.

Kvalita začíná u snímače – větší plocha pro detailnější snímky
Lepší snímky začínají u větších snímačů a ?6000 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6× větší plochu než snímače typu 4/3 a 13× větší než typy 1/2,3 obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků.

Procesor BIONZ X™

Nový obrazový procesor BIONZ X™ Sony je neuvěřitelně rychlý a dokáže věrně reprodukovat struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí. Výsledný obraz je velmi reálný a vyznačuje se zejména bohatou gradací odstínů a přirozeným trojrozměrným vzhledem. Ať už se jedná o fotografie nebo video, šum obrazu je téměř nepostřehnutelný díky díky pokročilému omezení šumu specifickému pro jednotlivé plochy. Technologie reprodukce detailů poskytuje jemnější detaily struktur, technologie pro omezení difrakce optimalizuje výkonnost každého právě používaného objektivu, takže je možné dosahovat různých výhod, jako jsou například jemnější detaily při malé cloně.


Automatické zaostřování

Nejrychlejší AF ostření na světě – jen 0,06 sekundy

Zachyťte každý objekt s bezkonkurenční přesností a rekordně rychle díky novému pokročilému rychlému hybridnímu automatickému ostření Sony s výrazně vylepšenými funkcemi fázového ostření a detekce kontrastu. Rychlejší čtení dat ze snímače obrazu, rychlejší zpracování dat BIONZ X™, pokročilejší algoritmy automatického ostření a optimalizované řízení pohonu objektivu zajišťuje přibližně o 35 % rychlejší funkci než předcházející systémy. *Mezi digitálními fotoaparáty s výměnnými objektivy vybavenými snímačem obrazu APS-C, k 12. únoru 2014, podle průzkumu společnosti Sony. Měřeno pomocí interní metody s nasazeným objektivem E PZ 16–50 mm F3,5–5,6 OSS. V souladu se směrnicí CIPA.

179 bodů automatického ostření téměř po celém displeji

Kromě 25krát vyšší rychlosti a přesnějšího automatického ostření s detekcí kontrastu (rychlé inteligentní automatické ostření) používá systém rychlého hybridního automatického ostření 179 extrémně přesných bodů fázového automatického ostření, které pokrývají téměř celou plochu snímku. Umožňují lepší sledování objektu a zachycování rychle se pohybujících objektů po celé ploše displeje, a také vylepšené rozpoznávání scény a detekci velikosti objektu.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Jestliže se objekt pohybuje rychle, potom souvislé fotografování s 11 sn./s a vynikajícím automatickým ostřením zaručí zachycení rozhodujícího okamžiku. Tato funkce maximálně využívá výkonnost 179bodového širokoúhlého automatického fázového ostření Sony a přesně sleduje objekt po celé ploše displeje.

Automatické zaostření na oči

Dokonce i v případě, že snímáte objekt částečně odvrácený od fotoaparátu s malou hloubkou ostrosti, obličej bude přesně zaostřen, neboť fotoaparát využívá extrémně přesnou funkci automatického zaostření na oči. Okolo zaostřeného oka se zobrazí zelený rámeček.

Vylepšené uzamknutí automatického ostření

Uzamknutí automatického ostření je teď díky výhodám fázového automatického ostření ještě přesnější než kdy předtím. Zlepšuje sledování pohybujících se objektů úpravou velikosti cílového záběru podle charakteristik objektu a neustále používá optimální bod automatického zaostření.

Režim AF

Přizpůsobení režimu ostření objektu zajišťuje vynikající ostrost obrazu. Model 6000 je první fotoaparát s bajonetem E, který nabízí režim AF-A a zobrazuje aktivní body automatického ostření i v režimu AF-C, takže lze snadno zkontrolovat, zda je zaoostřeno na požadovaný objekt.


Uživatelsky přívětivé funkce

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní má mnoho funkcí fotoaparátů s bajonetem A, aby bylo ovládání plynulé a přizpůsobené individuálním požadavkům. Funkce Quick Navi Pro zobrazuje všechny hlavní možnosti fotografování pro rychlé potvrzení a nastavení. Tlačítko Fn také umožňuje rychlý přístup k preferovaným funkcím.

Stiskněte, klepněte a sdílejte

S možnostmi připojení Wi-Fi® a NFC (Near Field Communication) je snadné ukazovat a sdílet vaše perfektní snímky. Není třeba nic složitě nastavovat a jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android.

Full HD video

Stiskněte tlačítko MOVIE, chcete-li zahájit záznam nádherných videí s ostrým obrazem a bez viditelného šumu, s možností nastavení 60p/50p, 60i/50i nebo 24p/25p. Nové, vylepšené rychlé hybridní automatické ostření zajišťuje pozoruhodně rychlé a přesné automatické ostření a sledování během záznamu videa. Chcete-li mít maximální kontrolu nad tím, jak obraz vypadá, a používat zoom s maximální čistotou obrazu, můžete použít režimy P/A/S/M. 

Obsah balení

Fotoaparát
Dobíjecí baterie (NP-FW50)
Držák okuláru
Kabel Micro USB
Napájecí adaptér (AC-UB10)
Napájecí kabel
Popruh přes rameno

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx24
Min. citlivost v ISO100
Max. citlivost v ISO16 000
Druh pamětiMemoryStick Pro Duo/ SD/SDHC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Nejrychlejší čas závěrky1/4 000
Záznam videaFull HD (1920 x 1080)
NapájeníLi-Ion
Vlastnosti tělakovové | vestavěný blesk | 100% hledáček | živý náhled
Zaostřovací body (křížové)179 zaostřovacích bodů
Scénické režimypanorama | HDR
Rozhranísystémový blesk | HDMI
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná | stříbrná | šedá
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E

SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E

SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 16 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 24 cm (od roviny snímače)
7 990,-
Skladem > 5 ks
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

*****
(2 recenze)
SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
Recenze Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
 • světelnost objektivu: f/1,8
 • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
8 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
 • Světelnost f/3,5–6,3
 • OSS stabilizace obrazu
17 890,-
Skladem 2 - 3 ks
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
Doprava zdarma
 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
7 790,-
Poslední kus
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(5 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

120,-
Skladem > 5 ks
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

*****
(1 recenze)
MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
 • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
 • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
 • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
799,-
Skladem 2 - 3 ks
THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
Doprava zdarma
 • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
 • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
 • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
1 890,-
Skladem 2 - 3 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
 • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
 • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
460,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(6 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
230,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
350,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

420,-
Skladem > 5 ks
NISSIN i40 pro Sony

NISSIN i40 pro Sony

*****
(1 recenze)
NISSIN i40 pro Sony
Doprava zdarma
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
 • Světlo LED pro video
 • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
4 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M

SONY blesk HVL-F32M
Doprava zdarma
 • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
 • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
 • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
9 590,-
Poslední kus
NISSIN i60A pro Sony

NISSIN i60A pro Sony

*****
(2 recenze)
NISSIN i60A pro Sony
Doprava zdarma
 • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
 • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
 • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
6 590,-
Poslední kus
SONY blesk HVL-F45RM

SONY blesk HVL-F45RM

SONY blesk HVL-F45RM
Doprava zdarma
 • Směrné číslo: 45
 • 40 záblesků při frekvenci 10 záblesků za sekundu
 • Hmotnost pouze 317 g (včetně baterií)
11 490,-
Poslední kus
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

*****
(5 recenzí)
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
Doprava zdarma
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
3 590,-
Skladem > 5 ks
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Sleva Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

*****
(2 recenze)
VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
Sleva Doprava zdarma
 • výška sbaleného stativu : 724 mm
 • výška rozloženého stativu : 1750 mm
 • pohyby hlavy : 3
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 890,-
> 3 volných míst
Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Svícení portrétu v ateliéru

Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

2 290,-
Bez termínu
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
269,-
Skladem > 5 ks
B+W Utěrka Photo - clear

B+W Utěrka Photo - clear

*****
(2 recenze)
B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

220,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****
(5 recenzí)
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
20,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

*****
(8 recenzí)
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
790,-
Skladem > 5 ks
SONY NP-FW50

SONY NP-FW50

SONY NP-FW50
Doprava zdarma

Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

1 890,-
Skladem > 5 ks
AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

80,-
Skladem > 5 ks
AVACOM SONY NP-FW50

AVACOM SONY NP-FW50

*****
(7 recenzí)
AVACOM SONY NP-FW50
 • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
 • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
 • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
850,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW

SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW

*****
(2 recenze)
SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW
Doprava zdarma

SONY ACC-TRW – sada příslušenství pro videokamery s dobíjecími bateriemi a nabíječkou baterií řady W.

2 590,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 85%

Sony pohřbila řadu NEX. Naštěstí jen v názvu, protože a6000 je až na ty tři písmenka jejím čistokrevným nástupcem. A co nového, že nám přináší? Vylepšila už tak dobrý zaostřovací systém, který kombinuje fázové a kontrastní zaostřování, a spolu s 11 snímky za vtěřinu včetně doostřování se tak staví na špici rychlíků s výměnou optikou. Ale pozor nejede zde jen o rychlost jeho nový24 Mpx snímač ve spojení s obrazovým procesorem Bionz se chlubí jemnými detaily a neměl by se nechat zahanbit ani při nedostatku světla. Filmaře asi potěší dotažené nastavení videa včetně zebry, peak focus a čistého výstupu HDMI. Co naopak zamrzí? Zase se nedostalo místa pro Jack mikrofonu a případně sluchátek, elektronický hladáček má nižší rozlišení a i zde, jako u předchůdce NEX-6 se dotykové ovládání odkazuje pouze na tlačítka, nikoliv displej.

86%
*****
 • tvarovaný grip padne do ruky
 • dva otočné voliče usnadňují nastavení expozice
 • snímač s vysokým rozlišením produkuje v dobrých světelných podmínkách výborné detaily
 • vynikající úroveň rychlosti zaostřování a rychlosti reakcí
 • vysoce kvalitně video s možností pokročilého nastavení
 • spolehlivé kontinuální doostřování se zanedbatelnými přesahy u videa
 • optická stabilizace obrazu i u kitového zoomu dobře spolupracuje s videem
 • vysokorychlostní sériové snímání s 11 fps pro dlouhé série snímků (v průměru 22 RAW a 49 JPEG)
 • chybí mi dotykový displej
 • chybí vstup pro mikrofon
 • hledáček má oproti předchůdci nižší rozlišení
 • odstranění šumu sebou bere u JPEG příliš detailů (RAW nabídne výrazně lepší výsledky)
 • postrádám elektronický horizont

Ukázkové snímky

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
04.09.2020 19:46:04

Fotím zatím jen krátce a nevyzkoušela jsem všechny možnosti, které mi fotoaparát nabízí, ale doposud O.k.

   avatar
   100%*****
   30.06.2020 12:32:04

     avatar
     100%*****
     21.03.2020 09:12:21

     • funguje
      avatar
      50%*****
      12.12.2019 12:05:44

        avatar
        100%*****
        09.12.2019 15:27:18

        • Skvělý poměr cena výkon
         avatar
         100%*****
         08.12.2019 13:37:31

         Špičkový přístroj s APS-C sensorem. Lehký a příjemně maly (se setovým objektivem). Výborné výsledky i s vysokými hodnotami ISO (3200). Snímky minimálně stejně kvalitní jako Nikon D7000, V akci - za 12 000 CZK - neexistuje srovnatelná alternativa.

           avatar
           100%*****
           29.04.2019 14:01:31

             avatar
             80%*****
             24.02.2019 15:46:31

             • Zatím jsem moc fotek neudělal, jsem spokojen s rychlostí ostření
              avatar
              80%*****
              19.02.2019 20:36:54

              Zatím minimálně použito

                avatar
                80%*****
                05.11.2018 11:13:38

                • kompaktní bezzrcadlovka s možností výměny objektivů, hlavní výhoda jednoznačně velikost, zároveň se ale dobře drží
                • množství automatických režimů, které pomohou s nastavením expozice, ale zároveň plně manuální režim ... pak je potřeba to trochu dostat do ruky, kde se co nastavuje, aby člověk netápal a neutekl mu zajímavý snímek
                • obsahuje spoustu funkcí rodinného kompaktu (detekce úsměvu atp.)
                • umístění některých tlačítek není příliš intuitivní, ale po chvíli používání si člověk zvykne
                • má některé zbytečné funkce, které nejdou vypnout, například automatický výřez ze snímku je vyloženě zbytečný, výsledné ořezy nejsou nijak zázračné, zabírají místo na kartě a pokud budu chtít fotku oříznout, tak to zvládnu sám
                avatar
                100%*****
                02.10.2018 09:48:25

                • Rychle a přesně ostří.
                • Koupil jsem jako rezervní k zrcadlovce, ale kvalitou snímků se jí vyrovná.
                 avatar
                 80%*****
                 05.05.2018 12:38:33

                 • Pohotovy, rychly.
                  avatar
                  100%*****
                  03.12.2017 11:52:40

                  zatím jsem nestihl komplexně otestovat

                    avatar
                    100%*****
                    02.12.2017 16:55:56

                    • foťák má ideální velikost na cestování, super náhrada za zrcadlovku!
                    • 11 snímku v seriovem snímání je paráda
                    • Ostření bezchybné
                    • dobrý úchop
                    • zatím nic ;)
                    avatar
                    80%*****
                    27.11.2017 13:27:11

                    • ideální na cestování a pro začátečníky
                     avatar
                     80%*****
                     23.11.2017 21:22:37

                     Rozhodoval jsem se velmi dlouho, zda vybrat zrcadlovku, bezzrcadlovku nebo kompat. Nakonec jsem si vybral bezzrcalovku od SONY a po nějaké chvíli mohu usoudit, že rozhodnutí bylo dobré. Tento model je trochu starší, ale dle mého názoru stále dobrý fotoaparát. Zamrzí chybějící krytka sáněk na blesk, která by chránila kovové kontakty - musel jsem přikoupit. Vhledem k tomu, že displej nelze otočit k tělu, aby byl chráněn, doporučuji zakoupit ochrannou fólii. Dostupné aplikace v obchodě jsou většinou k ničemu - spousty efektů se dá dosáhnout úpravou již ve free programech na PC.

                     • menší tělo než DSLR
                     • překvapivě dobrý grip (na začátku trochu nepohodlný, chce to najít správný úchop)
                     • možnost použití starších objektivů (nutná redukce)
                     • výborná kvalita fotografií (pro mou potřebu A4 + promítání na full HD TV)
                     • plně manuální režim
                     • výklopný displej
                     • chybějící krytka těla fotoaparátu (možná jen u verze se seťákem)
                     • v balení není krytka sáněk na blesk
                     • timelapse pouze jako placená aplikace
                     • slabší výdrž baterie
                     • špatně dostupné tlačítko pro video (není pro mne rozhoující - spíše fotím)
                     avatar
                     100%*****
                     Aleš15.08.2017 16:08:59

                     Zatím se s aparátem sezmanuji a nemohu odpovědně dát stanovisko.

                       avatar
                       90%*****
                       11.06.2017 23:27:28

                         avatar
                         90%*****
                         Libor Drábek10.05.2017 12:13:26

                         Chtěl jsem něco co mohu vzít sebou na kolo, turistiku atd. Váhový rozdíl oproti mé zrcadlovce 500 g a víc. Foťák doporučuji na běžné focení klidně i místo zrcadlovky. Obrazový výstup srovnatelný porovnáno s CANON EOS 70D. Na focení sportu bych volil raději tu zrcadlovku jinak ostatní SONY A6000 zvládá skvěle. Hlavně ty obrazové efekty jsou bezva.

                         • kompaktnost
                         • cena
                         • hmotnost se základním objektivem
                         • rychlost snímání 11 snímků za sekundu
                         • APS-C snímač
                         • kreativní možnosti ve fotoaparátu ty jsou super
                         • cena dalších objektivů
                         • menší výdrž na baterii
                         • nemá časosběr
                         • nelze vypnout veškeré zvuky foťáku (závěrka)
                         avatar
                         100%*****
                         09.05.2017 10:33:44

                           avatar
                           90%*****
                           31.07.2016 13:16:47

                           Už není nejnovější, ale za danou cenu pořád slušný fotoaparát, pokud je potřeba omezit hmotnost a rozměry na cestách. Kratší výdrž baterie je možné kompenzovat nabíjením z powerbanky.

                           • Snímač, DR
                           • Překvapivě dobrý grip
                           • Velikost
                           • Cena
                           • Možnost nabíjet z powerbanky
                           • Výdrž baterie
                           • Nelze bracketing a samospoušť zároveň
                           • Už je nástupce s ještě lepším snímačem
                           avatar
                           80%*****
                           19.06.2016 13:11:44

                           Až na výdrž baterie, super.

                             avatar
                             100%*****
                             Jiří Hájek21.02.2016 20:45:20

                             Po dlouhé době mám opravdu ostré fotky.

                             • Pro běžnou potřebu rod. foto super.
                              avatar
                              90%*****
                              28.12.2015 20:14:42

                                avatar
                                80%*****
                                16.11.2015 07:33:12

                                  avatar
                                  100%*****
                                  10.01.2015 11:57:16

                                  Velmi dobré

                                  • Funkce, cena.
                                  • Způsob nabíjení baterie
                                  avatar
                                  100%*****
                                  28.12.2014 21:33:14

                                    avatar
                                    90%*****
                                    14.12.2014 14:28:11

                                    Není to o fotoaparátu, ale fotografovi.

                                      Další podobné produkty

                                      Alternativy k produktu

                                      Příslušenství k produktu SONY Alpha A6000 tělo černý

                                      SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E

                                      SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E

                                      SONY 16 mm f/2,8 SEL pro bajonet E
                                      Doprava zdarma
                                      • ohnisková vzdálenost: 16 mm
                                      • světelnost objektivu: f/2,8
                                      • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 24 cm (od roviny snímače)
                                      7 990,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

                                      SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E

                                      *****
                                      (2 recenze)
                                      SONY 50 mm f/1,8 SEL stříbrný pro bajonet E
                                      Recenze Doprava zdarma
                                      • ohnisková vzdálenost: 50 mm (75 mm ekv. kinofilmu)
                                      • světelnost objektivu: f/1,8
                                      • nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 39 cm
                                      8 990,-
                                      Skladem 4 - 5 ks
                                      SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

                                      SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E

                                      SONY 18-200 mm f/3,5-6,3 LE pro bajonet E
                                      Doprava zdarma
                                      • Ohnisková vzdálenost 18–200 mm
                                      • Světelnost f/3,5–6,3
                                      • OSS stabilizace obrazu
                                      17 890,-
                                      Skladem 2 - 3 ks
                                      SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

                                      SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý

                                      SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Sony E (APS-C) černý
                                      Doprava zdarma
                                      • 8 mm ohnisková vzdálenost
                                      • f/2,8 světelnost
                                      • UMC antireflexní vrstvy
                                      7 790,-
                                      Poslední kus
                                      HAMA šňůrka na krytku 5899

                                      HAMA šňůrka na krytku 5899

                                      *****
                                      (5 recenzí)
                                      HAMA šňůrka na krytku 5899

                                      Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

                                      120,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

                                      MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

                                      *****
                                      (1 recenze)
                                      MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
                                      • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
                                      • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
                                      • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
                                      799,-
                                      Skladem 2 - 3 ks
                                      THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

                                      THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna

                                      THINK TANK Mirrorless Mover 30i - fotobrašna
                                      Doprava zdarma
                                      • Pojme bezzrcadlovku s 2–4 objektivy nebo malou DSLR s 1–3 objektivy
                                      • Vnitřní kapsa se telefon, iPad a další příslušenství
                                      • Flip-víko s magnetickým uzávěrem
                                      1 890,-
                                      Skladem 2 - 3 ks
                                      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

                                      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

                                      LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
                                      Doprava zdarma
                                      • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
                                      • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
                                      • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
                                      3 990,-
                                      Skladem 4 - 5 ks
                                      SANDISK SDXC 64GB ULTRA

                                      SANDISK SDXC 64GB ULTRA

                                      SANDISK SDXC 64GB ULTRA
                                      • základní řada karet od Sandisku
                                      • klasické rozměry SD
                                      • rychlost čtení až 80 MB/s
                                      460,-
                                      Skladem 2 - 3 ks
                                      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

                                      SANDISK SDHC 16GB EXTREME

                                      *****
                                      (6 recenzí)
                                      SANDISK SDHC 16GB EXTREME
                                      • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
                                      • klasické rozměry SD
                                      • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
                                      230,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME

                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME

                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME
                                      Sleva
                                      • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
                                      • klasické rozměry SD
                                      • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
                                      350,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                                      *****
                                      (9 recenzí)
                                      SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 95MB/s

                                      Nová řada paměťových karet SanDisk Extreme SDHC Pro představuje technologie, které byly dříve dostupné pouze u profesionálních CompactFlash paměťových karet. Kromě...

                                      420,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      NISSIN i40 pro Sony

                                      NISSIN i40 pro Sony

                                      *****
                                      (1 recenze)
                                      NISSIN i40 pro Sony
                                      Doprava zdarma
                                      • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 40 (ISO 100/105 mm)
                                      • Světlo LED pro video
                                      • Pokrytí ohniskových vzdáleností 24–105 mm (16 mm při použití vestavěné širokoúhlé rozptylky)
                                      4 990,-
                                      Skladem 4 - 5 ks
                                      SONY blesk HVL-F32M

                                      SONY blesk HVL-F32M

                                      SONY blesk HVL-F32M
                                      Doprava zdarma
                                      • výkonný blesk se směrným číslem GN 32 pro Sony fotoaparáty
                                      • vysoce přesné měření blesku ADI kombinující v sobě měření TTL a ovládání směrného čísla
                                      • inteligentní úprava WB s informacemi o teplotě chromatičnosti
                                      9 590,-
                                      Poslední kus
                                      NISSIN i60A pro Sony

                                      NISSIN i60A pro Sony

                                      *****
                                      (2 recenze)
                                      NISSIN i60A pro Sony
                                      Doprava zdarma
                                      • 4x AA baterie - až 220 záblesků při plném výkonu
                                      • Rozměry - 98 × 73 × 112 mm a hmotnost 300 g
                                      • Směrné číslo 27 (ISO 100/35 mm), 60 (ISO 100/200 mm)
                                      6 590,-
                                      Poslední kus
                                      SONY blesk HVL-F45RM

                                      SONY blesk HVL-F45RM

                                      SONY blesk HVL-F45RM
                                      Doprava zdarma
                                      • Směrné číslo: 45
                                      • 40 záblesků při frekvenci 10 záblesků za sekundu
                                      • Hmotnost pouze 317 g (včetně baterií)
                                      11 490,-
                                      Poslední kus
                                      VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

                                      VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava

                                      *****
                                      (5 recenzí)
                                      VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava
                                      Doprava zdarma
                                      • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
                                      • transportní výška: 63 cm
                                      • hmotnost: 2,0 kg
                                      3 590,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

                                      MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

                                      MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
                                      Sleva Doprava zdarma
                                      • Nohy Manfrotto MT190X3
                                      • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
                                      • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
                                      VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

                                      VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ

                                      *****
                                      (2 recenze)
                                      VANGUARD ALTA PRO 2 263AP - stativ
                                      Sleva Doprava zdarma
                                      • výška sbaleného stativu : 724 mm
                                      • výška rozloženého stativu : 1750 mm
                                      • pohyby hlavy : 3
                                      3 990,-
                                      Skladem 2 - 3 ks
                                      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                                      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                                      Večerní Fotoškola - Mírně pokročilí

                                      Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní FotoŠkola - Začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

                                      6 890,-
                                      > 3 volných míst
                                      Svícení portrétu v ateliéru

                                      Svícení portrétu v ateliéru

                                      Svícení portrétu v ateliéru

                                      Denní světlo diktuje co a jak. Ano, můžete ho modifikovat, odrážet, ale jakmile zmizí, jste v koncích. Naučte se světlo vyrábět! Takovou intenzitu a kvalitu, jakou...

                                      2 290,-
                                      Bez termínu
                                      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

                                      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

                                      LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
                                      Sleva
                                      • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
                                      • životnost pera je cca 500 použití
                                      • velmi jednoduché použití
                                      269,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      B+W Utěrka Photo - clear

                                      B+W Utěrka Photo - clear

                                      *****
                                      (2 recenze)
                                      B+W Utěrka Photo - clear

                                      Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

                                      220,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

                                      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

                                      *****
                                      (5 recenzí)
                                      GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
                                      • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
                                      • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
                                      • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
                                      20,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

                                      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

                                      *****
                                      (8 recenzí)
                                      ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
                                      • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
                                      790,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      SONY NP-FW50

                                      SONY NP-FW50

                                      SONY NP-FW50
                                      Doprava zdarma

                                      Sony NP-FW50 je lithium-iontová baterie pro fotoaparáty Sony NEX.

                                      1 890,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

                                      AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

                                      AVACOM AV-MP nabíjecí plato Sony NP-FW50

                                      Nabíjecí plato Avacom pro Sony NP-FW50 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

                                      80,-
                                      Skladem > 5 ks
                                      AVACOM SONY NP-FW50

                                      AVACOM SONY NP-FW50

                                      *****
                                      (7 recenzí)
                                      AVACOM SONY NP-FW50
                                      • vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost
                                      • náhrada originální baterie Sony NP-FW50
                                      • baterii lze nabíjet originální nabíječkou
                                      850,-
                                      Skladem 4 - 5 ks
                                      SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW

                                      SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW

                                      *****
                                      (2 recenze)
                                      SONY ACC-TRW nabíječka + akumulátor NP-FW50 + BC-TRW
                                      Doprava zdarma

                                      SONY ACC-TRW – sada příslušenství pro videokamery s dobíjecími bateriemi a nabíječkou baterií řady W.

                                      2 590,-
                                      Poslední kus
                                      Další podobné produkty

                                      Alternativy k produktu

                                      Další podobné produkty

                                      Alternativy k produktu

                                      Alternativy k produktu

                                      Poradna k produktu

                                      SONY Alpha A6000 tělo černý

                                      Přidat příspěvek
                                      • Jan C.
                                       Odpovědět

                                       Výběr setu pro cestování

                                       Jan C. 05.08.2020 09:43:03
                                       Hezký den, rád bych se na Vás obrátil s žádostí o radu. Ke své zrcadlovce D7100 s několika objektivy (včetně Sigma Artových) hledám "náhradního parťáka" na cesty, kam nechci vozit/nosit zrcadlovku.

                                       Svými parametry mě oslovisla tato Sony A6000 (v setu s 16-50mm PZ OSS), ale také Panasonic Lumix DC-GX9 (v setu s 12-32 mm), příp. Fujifilm X-T100 (v setu s 15-45mm), anebo některý z Olympusů OM-D E-M10 Mark II nebo Mark III (s různými objektivy podle setů).

                                       Jde mi primárně o kvalitu zpracování těla/objektivu a kvalitu fotografií, hledáček, dobrou bezdrátovou konektivitu, s preferencí APS-C (vzhledem k mé primární zrcadlovce), příp. pokročilejší využití.

                                       Nebo máte, prosím, tip na nějaký podobný set splňující kritéria do cca 15 tis. Kč?

                                       Moc Vám děkuji,

                                       J. Chrastina
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Výběr setu pro cestování

                                        Jakub Valdivia 10.08.2020 10:29:30

                                        Dobrý den,

                                        model Sony A6000 je skvělou a univerzální volbou pro uživatele, kteří hledají malé rozměry a do budoucna je tam velký prostor co se volby objektivů týče. Jako alternativu k zrcadlovce ji mohu rozhodně doporučit. 

                                      • Aleš S.
                                       Odpovědět

                                       Sony a6000 - výměna displeje

                                       Aleš S. 20.06.2020 10:36:50
                                       Dobrý den, kam bych se měl obrátit s opravou, když po nárazu na roh stolu je nefunkční výklopný displej? Popřípadě je oprava možná i doma, bez zasílání do servisu? Foťák je už po záruce.
                                       • Fotoaparáty FotoŠkoda
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony a6000 - výměna displeje

                                        Fotoaparáty FotoŠkoda 22.06.2020 17:06:32

                                        Dobrý den,

                                        servis na značku Sony je zde:

                                        Servisní centrum s. r. o.
                                        Drahobejlova 2391/13

                                        190 00 Praha 9 – Libeň,

                                        Pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hodin
                                        +420 272 650 240
                                        info@sonyservis.cz

                                        Výměnu svépomocí nedoporučuji, ale pokud si troufáte v principu možná je: i technik servisu je člověk, jen nevím, kde by jste sehnal případné náhradní díly....

                                        Marian Srpoň

                                      • Timea S.
                                       Odpovědět

                                       fotoaparát na turistiku

                                       Timea S. 06.01.2020 23:48:21
                                       Dobrý deň, prosím Vás, čo by ste mi doporučili ako fotoaparát na turistiku? Rozhodujem sa medzi Sony rx100 iii /iv a sony a6000 s nejakým lahším objektívom, aby to bola minimálna váha. Prípadne canon powershot g7 mark ii.
                                       Preferovala by som výsledok krásne kvalitné fotky, ale malú váhu.
                                       Vopred ďakujem pekne za odpoveď.
                                       Timea
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:fotoaparát na turistiku

                                        Jakub Valdivia 07.01.2020 10:38:55
                                        Dobrý den, pro turistiku bude dle mého názoru ideální kompaktní fotoaparát řady RX100. Objektiv bude v přepravní pozici zasunutý a zabere výrazně méně místa. Navíc má lepší parametry, než setový objektiv u Sony A6000 a propustí více světla na snímač, což je skvělé například za špatných světelných podmínek. Rozdíl mezi III a IV je v tom že novější generace má rychlejší automatické ostření a nabídne kvalitnější snímky za špatného světla. Pokud nejste vyloženě limitovaná cenou, zvolte RX100 IV, budete s tímto přístrojem spokojená.
                                      • Lukáš Č.
                                       Odpovědět

                                       Doporučení objektivu

                                       Lukáš Č. 01.05.2019 17:00:48
                                       Dobrý den, přemýšlím nad koupí sony a6000, ale nevím jaký objektiv bych si měl přikoupit. Zvažoval jsem objektiv 50mm od Sony, nebo Sigmu 30mm. Byl bych rád za každou radu.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Doporučení objektivu

                                        Jakub Valdivia 02.05.2019 16:47:43
                                        Dobrý den, univerzálnější volbou je objektiv Sigma s ohniskem 30 mm. Lze jej využít jak v extreriéru, tak v interiéru. Sony 50 mm je na interiér už delší a scéna se hůře dostává do záběru. Pokud by to však měl být objektiv výhrdně na portréty, tak doporučím 50 mm.
                                      • Milan K.
                                       Odpovědět

                                       SONY A6000

                                       Milan K. 17.02.2019 16:27:05
                                       Omlouvám se, již jsem češtinu našel. Hezký den Milan K.
                                      • Milan K.
                                       Odpovědět

                                       SONY A6000

                                       Milan K. 16.02.2019 23:26:29
                                       Dobrý den, koupil jsem si u Vás SONY A6000 a nedaří se mi najít menu v češtině. Můžete mi prosím poradit. Děkuji. Milan K.
                                      • Šimon R.
                                       Odpovědět

                                       Datum na fotografii

                                       Šimon R. 05.02.2019 11:00:29
                                       Dobrý den, jde nastavit aby se při pořízení fotografie vložil datum pořízení? Předem děkuji za odpověď.
                                       Šimon Rožníček
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Datum na fotografii

                                        Jakub Valdivia 05.02.2019 12:50:04
                                        Dobrý den, fotoaparát Sony A6000 nemá možnost vložení data do fotografie.
                                      • Petr S.
                                       Odpovědět

                                       Krytka kontaktů

                                       Petr S. 16.09.2018 21:36:29
                                       Dobrý den, máte prosím k prodeji krytku kontaktů /sáněk/ k tělu Sony Alpha A6000? Bohužel jsem jí v příslušenství nenašel. Děkuji...
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Krytka kontaktů

                                        Jakub Valdivia 18.09.2018 09:39:26
                                        Dobrý den, zde je kompatibilní krytka sáněk: https://www.fotoskoda.cz/jjc-krytka-sanek-blesku-pro-sony/ . Aktuálně bohužel není skladem, ale lze ji samozřejmě objednat. Doba dodání číní cca 2-3 týdny.
                                      • Petr S.
                                       Odpovědět

                                       Redukce na jiný objektiv

                                       Petr S. 16.09.2018 21:12:11
                                       Dobrý den, mám tělo Sony Alpha A6000 a starší objektiv Tokina AT-X PRO SD 11-16 F2,8 (IF) DX pro Canon. Doporučíte mi prosím vhodnou redukci, která zachová funkčnost automatického ostředí. Předem děkuji...
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Redukce na jiný objektiv

                                        Jakub Valdivia 17.09.2018 10:53:55
                                        Dobrý den, teoreticky by mohla fungovat tato redukce: https://www.fotoskoda.cz/sigma-mc-11-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-e/ .Musí se ale vyzkoušet funkčnost neoriginálního objektivu Tokina, byť by mělo vše standardně pracovat.
                                      • Josef Novák
                                       Odpovědět

                                       objektivy k tělu A6000

                                       Josef Novák 21.01.2018 23:29:25
                                       Dobrý den, mám starší zrcadlovku Sony Alfa200. Je možné její objektivy Sony (3,5-5,6/18-70 a 4,5-5,6/75-300) použít k tělu A6000?
                                       A pokud by objektivy nebyly kompatibilní, doporučíte mi nějaké vhodné tělo?
                                       A umí A6000 panoramatické fotky? Dík.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:objektivy k tělu A6000

                                        Jakub Valdivia 22.01.2018 13:07:30
                                        Dobrý den, bohužel mají fotoaparáty rozdílné bajonety pro nasazování objektivů. Bylo by zapotřebí dokoupit redukci na objektiv., např.: https://www.fotoskoda.cz/novoflex-adapter-nexminaf-pro-obj-sony-alpha-na-telo-sony-nex/ . Zde přicházíe o přenost autofocusu. Redukce s přenosem automatického ostření je Sony LA-EA4: https://www.fotoskoda.cz/sony-la-ea4-adapter-objektivu-sony-alpha-na-telo-nex-a7/ . Plně kompatibilní fotoaparáty se Sony A bajonetem jsou aktuálně tyto: https://www.fotoskoda.cz/digitalni-zrcadlovky/?price_from=9490&price_to=209990&manufacturers%5B%5D=17¶ms%5B54%5D%5Bfrom%5D=623¶ms%5B54%5D%5Bto%5D=5923¶ms%5B57%5D%5Bfrom%5D=2658¶ms%5B57%5D%5Bto%5D=670¶ms%5B252%5D%5Bfrom%5D=6151¶ms%5B252%5D%5Bto%5D=5733¶ms%5B58%5D%5Bfrom%5D=2659¶ms%5B58%5D%5Bto%5D=5731¶ms%5B78%5D%5Bfrom%5D=2679¶ms%5B78%5D%5Bto%5D=5739¶ms%5B80%5D%5Bfrom%5D=2805¶ms%5B80%5D%5Bto%5D=2804¶ms%5B246%5D%5Bfrom%5D=2531¶ms%5B246%5D%5Bto%5D=6214&category%5Bleft%5D=134&category%5Bright%5D=135&category%5BcategoryId%5D=36
                                      • Antonín Klusák
                                       Odpovědět

                                       Sony a6000

                                       Antonín Klusák 21.12.2017 12:47:45
                                       Uvažuji o sony a6000. V několika recenzích jsem četl o obtížnějším spouštění videa ze zapuštěného tlačítka. Lze funkci tohoto tlačítka přemapovat? Pokud ano, kde lze nalézt informaci? Děkuji.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony a6000

                                        Jakub Valdivia 22.12.2017 18:02:33
                                        Dobrý den, bohužel toto tlačítko nelze přeprogramovat na jiné.
                                      • Lukáš
                                       Odpovědět

                                       Rada

                                       Lukáš 10.10.2017 22:09:13
                                       Mám dotaz uvažuji o a6000, koukal jsem i na nehorázně drahou a6300. Měl jsme zkušenost s RX100 a super, potřebuju něco kompaktního
                                       co bude fotit super fotky i za velmi málo světla. Kamarád mě lámal nahradit RX100III modelem Panasonic LX100, že má lepší světelnost a celkově dává lepší výstuů za méně světla a díky 1.4 objektivu se dá iso tlačit dolů. DLe recenzí je ale v defaultu špatně nastavené opdšumování i ostření a kvalitově si myslím bude stejný jako RX100III plus mínus takže zbytečný upgrade nebo výměna dle mě. DLe mého počkat až spadne cena a časem přejít až do RX100V.

                                       Pak uvažuji nad něčím výkonějším ale stále relativně kompaktnějším, vycházela mě a5100 a 6000. A6000 díky seně je podle mého super volba srovnával jsem s a6300 za kterou se mě tolik peněz dávat nechce. Dle všeho a6300 dává se setjným setovým objektivem méně šumu,více detailů a zvlvádá více iso s méně šumu oproti a6000.
                                       Vyplatí se tedy jít do a6000 se setovým objektivem? Vyhovuje mě že to je kompaktní, má stabilizaci a dle recenzí není úplně špatný až na horší okraje a nic moc světelnost. Případně dá se koupit o malinko kvalitnější sklo, ideálně nejlépe s optic.stabilizací a lepší světelností? Něco univerzálního podobného k tomu setovému 16-55mm sklu? A aby to nestálo majlant aby se mě to vyplatilo kupovat? Tzv cenou ideálně do 7-8tisíc, max do 10tisíc? je něco takového?
                                       Nebo jít pouze do pevného skla jiné značky které ale jsou pevná skla bez jakéhokoli zoomu a nemají optic.stabilizaci.

                                       Lákala by mě i a6300 se setovým sklem která i s tímto obyč.sklem prý má lepší fotky,více detailů a dá se užít větší iso, ale 30už je moc.
                                       Jaké jsou alternativy? Děkuji

                                       PS: k a6000 by jste doporučili jakou brašna,další baterii, a exter.nabíječku?

                                       Nabízí a6000/6300 možnost upravit navolit si uroven odsumovani a doostreni ci vypnuti techto efektu v JPEG?
                                       Díky
                                       • Lukáš
                                        Odpovědět

                                        Rada

                                        Lukáš 10.10.2017 23:56:11
                                        Ještě dodám že v kompakntím provedení mě bylo razena nejen LX 100 ale i LX15 ale přijde mě to místo RX100III jako náhrada o ničem.
                                        • Jakub Valdivia
                                         Odpovědět

                                         RE:Rada

                                         Jakub Valdivia 12.10.2017 13:19:45
                                         Dobrý den, model Sony A6000 nabídne velmi zajímavou možnost mezi kompakty s výměnnou optikou. Uživateli, který hledá lépe vybavený přístroj s hledáčkem i více ovládacími prvky, za podobné peníze jen těžko nabídnu něco jiného. Setový objektiv Sony 16-50 mm poskytuje slušnou obrazovou kvalitu a v cenové relaci do 15-ti tisíc žádná jiná alternativa neexistuje. Jako druhý objektiv k setovému bych nabídnul pevné ohnisko 30 mm s vynikající světelností od firmy Sigma: https://www.fotoskoda.cz/sigma-30-mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-pro-sony-e-aps-c/ . Z doplňků mohu nabídnout externí nabíječku s akumulátorem: https://www.fotoskoda.cz/sony-acc-trw-nabijecka-akumulator-np-fw50-bc-trw/ a brašnu: https://www.fotoskoda.cz/think-tank-mirrorless-mover-5/ .
                                         • Lukáš
                                          Odpovědět

                                          Re

                                          Lukáš 13.10.2017 19:40:55
                                          Děkuji za informace. Dobrý den byl mě razen ještě objektiv 18-55 Sony má lepší obraz.kvalitu než klasický v balení 16-50mm?
                                          • Jakub Valdivia
                                           Odpovědět

                                           RE:Re

                                           Jakub Valdivia 16.10.2017 09:25:18
                                           Dobrý den, starší verze objektivu Sony 18-55mm se již v setu nenabízí, kupovat jej zvlášť se nevyplatí a rozdíl v ceně nebude vykoupen výrazně lepší obrazovou kvalitou, která by za cenový rozdíl stála.
                                      • Marta Novakova
                                       Odpovědět

                                       záruka

                                       Marta Novakova 13.09.2017 17:37:38
                                       Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik let má záruku. Děkuji
                                       • Lukáš
                                        Odpovědět

                                        Kompaktní apsc

                                        Lukáš 19.10.2017 13:05:02
                                        Dobrý den je tedy něco kompaktnějšího jako alpha s dobrou obrazovou kvalitou i slušným objektivrem v základu max do 20tisic? Něco co bude mít dost Mpxi,dobre detaily,kresbu a málo šumu? Aby foták byl svižnější i na občasné focení zvířata,sport. Koukal jsme že i levné Fuji jsou na tom velmi dobře i setov,skla nemají špatné ale s Fuji nemám zkušenosti a jen ty novější jsou svižnější ale jsou velké a objektivyk nim také. Je něco kompaktnějšího? Mám RX100III ale chci něco obrazově ještě o trochu lepšího a sím če bude dát fotit výborné snímky i za mála světla sméně šumem bez blesku. RX1000 to zvládne ale jen dobře. Děkuju
                                        • Jakub Valdivia
                                         Odpovědět

                                         RE:Kompaktní apsc

                                         Jakub Valdivia 20.10.2017 15:09:32
                                         Dobrý den, v uvedené cenové relaci do 20-ti tisíc jen těžko budeme hledat lepší volbu než je fotoaparát Sony A6000. Vzhledem k velikosti snímače, výbavy fotoaparátu a slušnému základnímu objektivu, bych neváhal a pořidíl si právě Sony A6000.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:záruka

                                        Jakub Valdivia 13.09.2017 19:24:19
                                        Dobrý den, na fotoaparát platí standardní 2-letá záruka.
                                      • Lukáš Výrava
                                       Odpovědět

                                       SD karta

                                       Lukáš Výrava 05.05.2017 11:13:35
                                       Dobrý den, chtěl jsem poprosit o doporučení jakou nejlépe zvolit paměťovou kartu a jaký by jste mi doporučil přídavný blesk do exteriéru pro tento fotoaparát který jsem nedávno pořídil.

                                       Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:SD karta

                                        Jakub Valdivia 05.05.2017 17:41:41
                                        Dobrý den, z paměťových karet vám mohu doporučit ověřenou volbu od firmy Sandisk: https://www.fotoskoda.cz/sandisk-sdhc-32gb-extreme/ . Z kompaktních externích blesků mohu nabídnout Nissin i40: https://www.fotoskoda.cz/nissin-blesk-i40-love-mini-pro-sony/ .
                                      • Michael Kohút
                                       Odpovědět

                                       Kompatibylita

                                       Michael Kohút 27.04.2017 13:25:56
                                       Dobrý den, budou na tomto těle fungovat objektivy ze sony alpha a7 a naopak?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Kompatibylita

                                        Jakub Valdivia 27.04.2017 16:51:56
                                        Dobrý den, objektivy z fotoaparátu Sony A7 jsou kompatibilní s tělem Sony A6000 a naopak.
                                      • Danny
                                       Odpovědět

                                       Sleva

                                       Danny 25.04.2017 00:34:06
                                       Do kdy platí sleva 3000? Děkuji.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sleva

                                        Jakub Valdivia 25.04.2017 16:11:57
                                        Dobrý den, akce platí do konce dubna.
                                      • Jan Svoboda
                                       Odpovědět

                                       Cena

                                       Jan Svoboda 16.04.2017 14:02:29
                                       Uvedená cena je již po slevě 3000?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Cena

                                        Jakub Valdivia 18.04.2017 09:27:21
                                        Dobrý den, uvedená cena je před okamžitou slevou 3000,-.
                                      • Leoš Literák
                                       Odpovědět

                                       sluneční clona

                                       Leoš Literák 06.04.2017 22:06:48
                                       Podporuje tento setový objektiv clony (sluneční, polarizační)?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:sluneční clona

                                        Jakub Valdivia 07.04.2017 09:46:02
                                        Dobrý den, setový objektiv s ohniskovou vzdáleností 16-50 mm podporuje použití filtrů o průměru 40,5 mm.
                                      • Michal Jarý
                                       Odpovědět

                                       Dotaz na Sony ALPHA

                                       Michal Jarý 09.03.2017 21:43:37
                                       Dobrý den, zvažuji koupi nového foťáku, který by měl sloužit k focení mých ručně vyráběných nožů www.jakuza-knives.cz
                                       Dále pak jako rodinný cestovní foťák, uvažuji o Sony ALPHA 5000 nebo 6000 a s možností dokoupit další vhodný objektiv (makro) speciálně pro nože, cenou bych nechtěl překročit 20 000,-Kč děkuji za odpověď Michal
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Dotaz na Sony ALPHA

                                        Jakub Valdivia 10.03.2017 11:38:19
                                        Dobrý den, v uvedené cenové relaci mohu fotoaparát Sony A6000 plně doporučit. Je to výkonný a kvalitní fotoparát který dokáže vyhovět svým obrazovým výstupem a výbavou i náročnějšího uživatele.
                                      • Petr
                                       Odpovědět

                                       Sony A6000 vs A6300 plus objektivy

                                       Petr 13.12.2016 14:56:07
                                       Dobry den,
                                       Potreboval bych poradit:
                                       1. Je obrazove lepsi A6000 oproti A6300 (zde se mi zda, ze cena je promrstena)?
                                       2. Fotim, rodinne foto, vylety, portrety:
                                       - Uvazuji o tomto zakladnim obj. Sony FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS Ot. je lepsi na trhu co se tyce ostrosti na tento snimac?
                                       - Jako portretni bych volil Sigma AF 60mm f/2.8 DN (Sony E mount) Objektiv Sigma 60mm f/2,8 DN Art. Ma smysl kupovat Sony FE Carl Zeiss Sonnar T* 55mm F1.8 ZA co se tyce ostrosti?
                                       3. Chci hlavne male telo fotim 70% natacim kvuli detem 30% - je na trhu lepsi fotak co se tyce vystupu foceni a nataceni?
                                       Dekuji za radu, S pozdravem, Petr
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony A6000 vs A6300 plus objektivy

                                        Jakub Valdivia 13.12.2016 18:11:37
                                        Dobrý den, model Sony A6300 má kromě mnoha dalších vylepšení i přepracovaný a nový obrazový snímač. Výrazného zlešení se tedy uživatel dočká na vyšších citlivostech ISO a v detailech snímku. Nejlepší možný základní objektiv je: https://www.fotoskoda.cz/sony-16-70-4-carl-zeiss-vario-tessar-t-sel-pro-nex/ . Model s označením "FE" je primárně určený pro fotoaparáty se snímačem Full-Frame, tedy řada A7. Na menším APS-C snímači je nevyužitý. Případně nabídnu levnější alternativu v podobě objektivu: https://www.fotoskoda.cz/sony-18-105-4-sel-pro-nex/ . Pokud není prioritou velmi nízká hodnota clony, tak je objektiv Sigma 60/2.8 dobrou volbou. Má velmi slušnou kresbu a ostrost. V případě požadavku na nízkou clonu je jasnou volbou objektiv Zeiss 55/1,8. Momentálně je model Sony A6300 jeden z nejlepších modelů v dané kategorii, který je vhodný jak na fotografické účely, tak i pro natáčení videa, čemuž vděčí hlavně špičkově rychlému autofocusu.
                                      • Pavel
                                       Odpovědět

                                       SONY Alpha A6000 tělo černý

                                       Pavel 16.10.2016 14:30:49
                                       Dobry den, vybiram k tomuto fotoaparutu objektiv (objektivy), muzete me prosim doporucit vhodnou variantu ? Moje pozadavky jsou(od zacatku nejpreferovanejsi): 1) vysledna kvalita fotografii, 2) chci fotit na cestach - mesta, priroda, krajina, portret, i v mistnostech - spatne svetelne podminky, 3) natacet kratka videa, 4) cim mensi, tim lepsi, 5) cena. Dekuji Pavel
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:SONY Alpha A6000 tělo černý

                                        Jakub Valdivia 17.10.2016 13:51:32
                                        Dobrý den, pro špatné světelné podmínky a portrétní fotografii mohu doporučit: https://www.fotoskoda.cz/sigma-30-mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-pro-sony-e-aps-c/ . Jako univerzální objektiv pro městskou fotografii a krajinu bych doporučil tento objektiv: https://www.fotoskoda.cz/sony-18-105-4-sel-pro-nex/ .
                                      • Lukáš Vrba
                                       Odpovědět

                                       Aplikace sony

                                       Lukáš Vrba 27.07.2016 21:34:36
                                       Dobrý den,
                                       nedávno jsem si zakoupil fotoaparát sony alpha a6000 a jedna věc mě nemile zaskočila.
                                       Existuje nějaká možnost (způsob) jak stáhnout do fotoaparátu sony alpha A6000 užívaný v ČR aplikace?
                                       přes http://www.playmemoriescameraapps.com mi píše hlášku, že pro danou zemi aplikace nejsou podporované.
                                       Když zkouším stáhnout aplikace přímo ve fotoaparátu, vyskočí stejná hláška.
                                       Prosím tedy o radu

                                       Předem děkuji
                                       L.V.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Aplikace sony

                                        Jakub Valdivia 28.07.2016 13:06:03
                                        Dobrý den, bohužel v České Republice Sony nepodporuje tyto aplikace.
                                      • Karolína Pátková
                                       Odpovědět

                                       Redukce na Sony A6000

                                       Karolína Pátková 17.07.2016 14:22:56
                                       Dobrý den, uvažuji o koupi Sony A6000. Existuje redukce, s pomocí které by bylo možné na tento typ fotoaparátu připojit skla určené pro zrcadlovky od Canonu?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Redukce na Sony A6000

                                        Jakub Valdivia 18.07.2016 13:26:31
                                        Dobrý den, tato redukce je vhodná: https://www.fotoskoda.cz/kipon-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-nex/ .
                                      • Radek Jedlička
                                       Odpovědět

                                       Sleva na objektiv

                                       Radek Jedlička 10.07.2016 11:55:51
                                       Dobrý den, je platná akce (Objektivy Sony s okamžitou slevou!) i v rámci tohodle setu?
                                       Součástí setu je objektiv, na který by se měla vztahovat sleva.
                                       Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sleva na objektiv

                                        Jakub Valdivia 11.07.2016 12:30:06
                                        Dobrý den, v rámci setu není možné uplatnit slevu, objektiv je již cenově zvýhodněn.
                                      • Tomáš Kovanda
                                       Odpovědět

                                       Brašna

                                       Tomáš Kovanda 11.04.2016 17:07:21
                                       Dobrý den, můžete mi doporučit vhodnou brašnu pro tento fotoaparát? Klidně i více variant. Nechci naslepo koupit zbytečně velkou. Měla by pohodlně pojmout A6000 s nasazeným 16-50mm, dále objektivy 50mm a 55-210mm, náhradní baterii + externí nabíječku, USB kabel a mezikroužky o síle 10 a 16mm. Díky.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Brašna

                                        Jakub Valdivia 12.04.2016 18:20:22
                                        Dobrý den, mohu nabídnout tyto brašny: https://www.fotoskoda.cz/tamrac-derechoe-8-seda-fotobrasna/ a: https://www.fotoskoda.cz/crumpler-proper-roady-7500-fotobrasna/ .
                                      • Jakub
                                       Odpovědět

                                       50mm zdarma

                                       Jakub 06.04.2016 19:11:33
                                       Dobrý den, máte ještě Sony a6000 + 16-50 mm + 50mm zdarma? Děkuju za odpověď
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:50mm zdarma

                                        Jakub Valdivia 06.04.2016 20:20:39
                                        Dobrý den, pár kusů v černé barvě dorazí příští týden.
                                        • Radek Bystroň
                                         Odpovědět

                                         50mm zdarma

                                         Radek Bystroň 14.04.2016 14:28:02
                                         Muzete mi dat vedet jak budete mit skladem sony a6000+ 16-50 +50mm zdarma? Dekuji!
                                         • Jakub Valdivia
                                          Odpovědět

                                          RE:50mm zdarma

                                          Jakub Valdivia 15.04.2016 13:01:49
                                          Dobrý den, doba naskladnění je cca polovina května.
                                          • Filip Štěrba
                                           Odpovědět

                                           Akce sony a6000 16-50 + 50mm zdarma

                                           Filip Štěrba 27.05.2016 16:28:12
                                           Dobrý den, v diskuzích jsem zahlédl možnost této akce. Jsou ještě nějaké kusy v tomtu balíčku k dispozici nebo je již pozdě? Moc děkuji
                                           • Jakub Valdivia
                                            Odpovědět

                                            RE:Akce sony a6000 16-50 + 50mm zdarma

                                            Jakub Valdivia 29.05.2016 11:56:21
                                            Dobrý den, momentálně teď akce neprobíhá a momentálně nemáme informaci kdy dodavatel znovu akci uvede do provozu.
                                      • Radomír Bystroň
                                       Odpovědět

                                       Sony a6000

                                       Radomír Bystroň 23.03.2016 17:06:32
                                       Zdravím! Lze použít pro sony a6000 objektiv Canon EF 24-105 L IS USM f 4.0? Jaká by byla cena setu?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony a6000

                                        Jakub Valdivia 23.03.2016 18:06:52
                                        Dobrý den, je zapotřebí této redukce: https://www.fotoskoda.cz/kipon-adapter-objektivu-canon-eos-na-telo-sony-nex/ . Poté lze Canon objektivy použít.
                                      • Ruda
                                       Odpovědět

                                       akce

                                       Ruda 20.03.2016 09:17:07
                                       Dobrý den,

                                       do kdy platí akce SONY Alpha A6000 stříbrný + 16-50 mm + 50 mm ZDARMA? Nejsem z Prahy a před koupí si chci přístroj osobně vyzkoušet.

                                       Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:akce

                                        Jakub Valdivia 21.03.2016 14:42:45
                                        Dobrý den, akce je zatím do vyprodání zásob. Momentálně máme 5 kusů fotoaparátů a 3 kusy objektivu.
                                      • mk
                                       Odpovědět

                                       akce

                                       mk 27.12.2015 14:32:42
                                       Dobrý den,
                                       platá ještě akce:

                                       SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 50 mm ZDARMA + okamžitá sleva 1000Kč

                                       děkuji a s pozdravem
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:akce

                                        Jakub Valdivia 29.12.2015 15:14:34
                                        Dobrý den, sleva stále platí. Nejspíše poběží do konce roku.
                                      • Jakub
                                       Odpovědět

                                       Sony a6000

                                       Jakub 28.11.2015 22:35:38
                                       Dobrý den, pod pojmem okamžitá sleva mám rozumět,že z ceny 18990,- dostanu k objektivu zdarma ještě 1000Kč, celkem tedy zaplatím 17990.-?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony a6000

                                        Jakub Valdivia 29.11.2015 12:35:07
                                        Dobrý den, sleva se odečítá rovnou na pokladně při prodeji.
                                      • Petr
                                       Odpovědět

                                       Software

                                       Petr 22.11.2015 22:53:18
                                       Dobrý den,
                                       dočetl jsem se, že je možné přímo do zařízení stahovat a instalovat aplikace (umělecké efekty) apod (možná i aktualizace firmware), jak jsou tyto funkce podporované v České republice. Není problém registrovat tento software na českém trhu?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Software

                                        Jakub Valdivia 23.11.2015 13:13:09
                                        Dobrý den, tyto aplikace nejsou v České Republice podporované.
                                      • Juraj
                                       Odpovědět

                                       Sony A6000 akcia

                                       Juraj 18.11.2015 15:46:22
                                       Dobrý deň,
                                       chcel by som sa opýtať do kedy je platná akcia +50mm f1/8 obejktív zdarma nakoľko uvažujem o kúpe setu u Vás

                                       ďakujem
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony A6000 akcia

                                        Jakub Valdivia 18.11.2015 16:54:49
                                        Dobrý den, akce platí do konce listopadu.
                                      • CSA
                                       Odpovědět

                                       USB nabíječka

                                       CSA 04.11.2015 20:24:14
                                       Dobrý den, dá se sehnat nějaká USB nabíječka k A6000, která by se dala použít na delší cesty bez přístupu k 220V? Tzn. nabíjení přes nějakou 5V powerbanku. Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:USB nabíječka

                                        Jakub Valdivia 06.11.2015 15:48:12
                                        Dobrý den, powerbanky umožňují dobíjet Sony A6000.
                                      • radek
                                       Odpovědět

                                       fz1000 vs a6000

                                       radek 04.11.2015 15:23:13
                                       dobrý den je lepší fotoaparát fz1000 nebo a6000, nevím mezi jakými fotoaparáty se si mám vybrat...
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:fz1000 vs a6000

                                        Jakub Valdivia 04.11.2015 17:04:42
                                        Dobrý den, pokud chcete rozšiřovat systém o výměnné objektivy tak vám doporučím Sony A6000. Pakliže vám vyhovuje mít jeden přístroj a neměnit objektivy, tak bych se držel Panasonicu FZ1000.
                                      • Lenka Dočekalová
                                       Odpovědět

                                       Ukázkový snímek č 47

                                       Lenka Dočekalová 27.10.2015 11:22:45
                                       Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, na jaký program, na jaké nastavení fotoaparátu Sony Alpha A6000, je vyfocen ukázkový snímek č. 47 (poslední snímek - "kresba kostela"). Děkuji za odpověď.
                                       Lenka Dočekalová
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Ukázkový snímek č 47

                                        Jakub Valdivia 27.10.2015 21:17:40
                                        Dobrý den, jedná se o efekt ilustrace.
                                      • Jan Vogal
                                       Odpovědět

                                       Nabídka na speciální set k Sony A6000

                                       Jan Vogal 23.07.2015 13:17:50
                                       Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli není v plánu v rámci SONY týdne i nějaká jednorázová sleva na Sony Alpha A6000 (obdobně jako je teď pro A5100). Měl bych zájem o A6000, nejlépe ale v setu se Sony 16-50mm F3,5-5,6 + Sony 50mm F1,8. Děkuji.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Nabídka na speciální set k Sony A6000

                                        Jakub Valdivia 23.07.2015 14:10:06
                                        Dobrý den, bohužel na fotoaparát Sony A6000 se žádná zvýhodněná cenová nabídka během "týdne se Sony" nevztahuje.
                                      • Martin Brus
                                       Odpovědět

                                       Obsah balení

                                       Martin Brus 28.05.2015 23:53:48
                                       Dobrý den, obsahuje balení i baterii a nabíječku nebo je tam pouze tělo fotoaparátu?
                                       Děkuji za info.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Obsah balení

                                        Jakub Valdivia 29.05.2015 20:38:09
                                        Dobrý den,

                                        součástí balení je i baterka a nabíječka.
                                      • sumecek
                                       Odpovědět

                                       setove objektivy

                                       sumecek 21.04.2015 14:32:26
                                       zdravim vas, uvazuji o sony a6000 v setu 16-50 + 55-200. mate prosim nekde popis techto objektivu. je ten 55-210 manualni bez motorku? budu prevazne fotit lode na mori z vetsi vzdalenosti. dekuju za info, pavel
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:setove objektivy

                                        Jakub Valdivia 24.04.2015 13:20:24
                                        Dobrý den,

                                        podrobnější popis teleobjektivu naleznete zde: http://www.fotoskoda.cz/sony-552104563-sel-pro-nex/ . Jedná se o objektiv s automatickým zaostřováním.
                                      • Vladimír Mlejnek
                                       Odpovědět

                                       Sony A6000

                                       Vladimír Mlejnek 20.02.2015 12:32:33
                                       Dobrý den,
                                       uvažuji nad koupí foťáku Sony A6000. Fotím hlavně architekturu, street foto, lidi, občas krajinu.
                                       Jaký by byl nejvhodnější objektiv, ten setový 16-50mm je prý průměr a rád bych využil naplno kvality těla.
                                       Doporučte jak orig Sony objektivy, případně i nějakou Sigma apod.
                                       Byl by vhodný nějaká pevný slepší světelností?
                                       Děkuji za info.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony A6000

                                        Jakub Valdivia 22.02.2015 17:27:59
                                        Dobrý den,

                                        mohu vám doporučit např.: http://www.fotoskoda.cz/sony-16-70-4-carl-zeiss-vario-tessar-t-sel-pro-nex/ nebo: http://www.fotoskoda.cz/sony-18-105-4-sel-pro-nex/ .
                                        • Vladimír Mlejnek
                                         Odpovědět

                                         Re: RE:Sony A6000

                                         Vladimír Mlejnek 02.03.2015 11:51:26
                                         Dobrý den,
                                         uvažuji spíše o pevném ohnisku a rozhoduji se mezi Sony 35mm a Sigma 30mm. Který byste mi doporučil?
                                         Četl jsem různé recenze a kvalita Sigma A je prý horší než předchůdce Sigma EX, ale nevím, zda ten cenový rozdíl u Sony mi přinese 100% kvalitu bez nějakých "ale".
                                         Sigma je levná, ale o cenu mi nejde, jde mi hlavně o optický výstup z těchto dvou objektivů a pokud by byly na stejno, pak by rozhodovala zřejmě ta cena.
                                         děkuji
                                         • Jakub Valdivia
                                          Odpovědět

                                          RE:Re: RE:Sony A6000

                                          Jakub Valdivia 02.03.2015 12:35:50
                                          Dobrý den,

                                          dle různých testů vycházi nová Sigma 30 mm/2.8 velice slušně. Avšak u originálního Sony objektivu neřešíte žádné "ale", zde je kompatibiita, zpracování a obrazová kvalita na maximální úrovni.
                                          • Vladimír Mlejnek
                                           Odpovědět

                                           Re: RE:Re: RE:Sony A6000

                                           Vladimír Mlejnek 02.03.2015 14:18:19
                                           Pokud bych objednal set Sony a6000 + Sony SEL 35mm/f 1,8, SD kartu, případně nějakou brašnu.
                                           ...byla by možná nějaká sleva?...konkurence nabízí.
                                      • Jiří Habart
                                       Odpovědět

                                       Výběr fotoaparátu

                                       Jiří Habart 12.02.2015 20:42:33
                                       Dobrý den, po výběru fotoaparátu mi zůstaly 2 typy - Sony A 6000 + 16-50 a Olympus E-M 10 + 12-42 EZ. Převážně fotím na cestách, krajinu,rodinu, občas sportovní snímky. Spíše bych preferoval Olympus vzhledem k většímu výběru objektivů. Prosím o radu jestli budou fotografie srovnatelné vzhledem k tomu, že Olympus má menší čip a který by jste spíše doporučoval.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Výběr fotoaparátu

                                        Jakub Valdivia 14.02.2015 14:54:43
                                        Dobrý den,

                                        fotoaparát Olympus E-M10 bude mít nevýhodu zejména v horších světelných podmínkách, tam Sony A6000 má výhodu. Pro běžné situace je však fotoaparát od Olympusu zcela jistě dobrou volbu.
                                      • Jan David
                                       Odpovědět

                                       objektiv

                                       Jan David 05.12.2014 23:32:12
                                       Dobrý den, doporučili byste mi prosím nějaký lepší základní objektiv, k tomuto fotoaparátu (resp. k předchůdci NEX 6), než je setový 16-50 mm? Mám NEX 6 s tímto objektivem a jsem s výkonem objektivu VELMI nespokojen... A zároveň bych se rád zeptal, mělo by podle Vás smysl přejít z NEX 6 na A6000? Předem moc děkuji za odpověď.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:objektiv

                                        Jakub Valdivia 09.12.2014 14:41:32
                                        Dobrý den,

                                        fotoaparát Sony A6000 vám nabídle rychlé a přesné automatické zaostřování a mírně lepší obrazovou kvalitu oproti Sony Nex-6. Kvalitnější náhradou za váš setový objektiv je: http://www.fotoskoda.cz/sony-16-70-4-carl-zeiss-vario-tessar-t-sel-pro-nex/ .
                                      • František Urban
                                       Odpovědět

                                       SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 55-210 mm + karta 16GB

                                       František Urban 26.10.2014 19:06:54
                                       Dobrý den, rozmýšlím se mezi kompaktem Sony RX-10 , s konst. svět. 2,8 a zoomem 8,3x a nějakým systémovým kompaktem. Zaujal mne fotoaparát Sony Alfa 6000 s nabízenými objektivy (s větším snímačem ale horší světelností objektivů). Cenově vychází oboje stejně (27000Kč). Dokážete odhadnout, s kterého z nich budou kvalitnější fotky a bude-li případný rozdíl výrazný? Jde mi o fotografie cca 30x40cm, především krajiny (pokud možno tedy co nejvíce širokoúhlé ...) Děkuji předem za odpověď. Fr. Urban
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE: SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 55-210 mm + karta 16GB

                                        Jakub Valdivia 28.10.2014 11:12:00
                                        Dobrý den,

                                        stejně jako u vašeho předchozího dotazu v porovnání Sony RX-10 a Fuji X-E1 je zde odpověď stejná. Sony A6000 má větší snímač a bohatší možnost variability díky výměnnému systému objektivů. V horších světelných podmínkách bude rozdíl výrazný ve prospěch A6000, při focení za dobrých světelných podmínek bude rozdíl menší při takovém rozměru.
                                      • Dominika Palečková
                                       Odpovědět

                                       Přechod

                                       Dominika Palečková 01.10.2014 17:00:32
                                       Dobrý den, mám zrcadlovku (Nikon D5200), ale na dovolené jsem zjistila že je moc velká a nepraktická, nejsem profesionál a fotím detaily, přírodu, street a kamarády při různých nočních akcí. Hledám něco menšího, ale abych si zachovala kvalitu fotografii. Zaujal mě sony alpha a6000 a sony alpha a5100 mohl by jste mi pomoci při rozhodování? Nebo jestli vás napadá lepší alternativa? Předem děkuji za odpověď. Palečková
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Přechod

                                        Jakub Valdivia 01.10.2014 20:25:23
                                        Dobrý den,

                                        model A6000 má oproti A5100 více ovládacích prvků, sáňky na blesk a hledáček. Jinak snímač a jeho obrazová kvalita a ostření je u obou modelů shodný.
                                      • Václav Zizler
                                       Odpovědět

                                       Bajonet E

                                       Václav Zizler 20.09.2014 16:57:13
                                       Přeji pěkný den.
                                       Je vhodný objektiv s bajonetem E pro SONY NEX 5N, nebo je třeba redukce a jaká?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Bajonet E

                                        Jakub Valdivia 22.09.2014 09:23:20
                                        Dobrý den,

                                        bajonet "E" je určen pro Nex fotoaparáty.
                                      • Petr Růžička
                                       Odpovědět

                                       Výběr

                                       Petr Růžička 10.09.2014 22:19:25
                                       Dobrý den,
                                       rozhoduji se mezi SONY Alpha A6000 a PANASONIC Lumix DMC-GX7. Chci náhradu své zrcadlovky, neboť mě již nebaví vozit ji na kole a nosit na tůry. Fotím hlavně krajinu, architekturu a street. Videa moc neužiju. U SONY mě zaujal širokoúhlý objektiv 10-18 za ještě přijatelnou cenu a s možností nasazování filtrů, snímač a autofocus; u PANASONIC potom výklopný hledáček s vysokým rozlišením. Poraďte, prosím.
                                       Děkuji, Petr Růžička
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Výběr

                                        Jakub Valdivia 11.09.2014 11:28:52
                                        Dobrý den,

                                        osobně se přikláním spíše k modelu Sony A6000. Díky APS-C snímači získáte vysokou obrazovou kvalitu na kterou jste zvyklý ze zrcadlovky. Navíc má pokročilý AF systém, který se řadí mezi ty nejrychlejší na trhu.
                                      • Pavel Anýž
                                       Odpovědět

                                       SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 50 mm

                                       Pavel Anýž 09.09.2014 22:21:13
                                       Dobrý den,
                                       co znamená ta poslední +50 ve jménu sady?
                                       http://www.fotoskoda.cz/sony-alpha-a6000-cerny-16-50-mm-50-mm/#/advice
                                       Děkuji, Pavel Anýž
                                      • Milan Kováč
                                       Odpovědět

                                       Blesk k Sony Alpha A6000

                                       Milan Kováč 11.06.2014 19:54:14
                                       Dobrý den. Koupil jsem u Vás tento fotoaparát. Můžete mi doporučit nějaký externí blesk a případně popsat, o jaký typ se zajímat a také jaký je typ patice na tento přístroj? Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 50 mm

                                        Jakub Valdivia 10.09.2014 10:56:38
                                        Dobrý den,

                                        jedná se o set fotoaparátu s objektivem 16-50 mm a pevným portrétním objektivem s ohniskovou vzdáleností 50 mm.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Blesk k Sony Alpha A6000

                                        Jakub Valdivia 13.06.2014 20:17:55
                                        Dobrý den,

                                        nejlepší volbou pro Sony A6000 je tento blesk: http://obchod.fotoskoda.cz/sony-blesk-hvl-f43m/ .
                                        • Pavel Anýž
                                         Odpovědět

                                         Re: RE:SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 50 mm

                                         Pavel Anýž 16.09.2014 21:41:18
                                         Dobrý den,
                                         můžete prosím uvést přesný typ objektivu s pevným ohniskem 50mm?
                                         Děkuji, pavel
                                         • Jakub Valdivia
                                          Odpovědět

                                          RE:Re: RE:SONY Alpha A6000 černý + 16-50 mm + 50 mm

                                          Jakub Valdivia 17.09.2014 18:18:38
                                          Dobrý den,

                                          jedná se o tento objektiv: http://www.fotoskoda.cz/sony-5018-sel-pro-nex/ .
                                      • Daniela Šimková
                                       Odpovědět

                                       Sony A6000 x Olympus OM-DE - M10

                                       Daniela Šimková 01.06.2014 23:04:40
                                       Dobrý den, chci si pořídit druhý fotoaparát k Nikonu D700 a váhám mezi SONY A6000 a OLYMPEM OM-D E-M10. Budu ho používat k focení street photo a při cestování. Budu volit i podle toho, jaké jsou k dispozici pro danou značku objektivy, mimo těch "setových", a v jakých jsou cenových relacích.

                                       Děkuji za odpověď
                                       Šimková
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Sony A6000 x Olympus OM-DE - M10

                                        Jakub Valdivia 02.06.2014 21:05:41
                                        Dobrý den,

                                        osobně se přikláním k fotoaparátu Sony A6000. Zejména kvůli většímu snímači který nabídne výrazně lepší obrazový výstup.
                                      • Jiří Koudelka
                                       Odpovědět

                                       Má Sony A6000 infra spoušť?

                                       Jiří Koudelka 20.07.2014 22:11:08
                                       Dobrý den, chci koupit tohoto nástupce NEX-7, ale nevím - má A6000 infra spoušť? Nikde jsem to nenašel napsané. Děkuji, JK.
                                      • Lukáš Steklý
                                       Odpovědět

                                       příslušenství do ateliéru

                                       Lukáš Steklý 03.05.2014 21:38:06
                                       Dobrý den, dlouhou dobu uvažuji o změně fotoaparátu. Mám Sony a200. Dříve se mi líbil nex6 a teď tato a6000. Mám v plánu si doma udělat malý ateliér, tak mne časem čeká nákup dvou zábleskových světel. Prosím, mám dotaz jestli vůbec s tímto malým foťákem mohu uvažovat o ateliéru nebo raději koupit pravou zrcadlovku. Má sony a6000 konektor pro připojení dálkového odpalovače, lze to přes novou patici blesku?
                                       Děkuji
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Má Sony A6000 infra spoušť?

                                        Jakub Valdivia 21.07.2014 07:10:39
                                        Dobrý den,

                                        fotoaparát lze spouštět pomocí infra.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:příslušenství do ateliéru

                                        Jakub Valdivia 07.05.2014 12:28:08
                                        Dobrý den,

                                        dle dostupných informací jsou radiové odpalovače se Sony A6000 kompatibilní, ale je zapotřebí to vyzkoušet. Ne všechny značky odpalovačů mají středový kontakt který je s paticí funkční.
                                      • Natálie Procházková
                                       Odpovědět

                                       Výběr

                                       Natálie Procházková 29.06.2014 11:37:50
                                       Dobrý den,

                                       rozhoduji se mezi SONY Alpha A6000 a Fuji X-E2. U Sony se mi zdá, že má lepší tělo (rozhodně lepší ostření), na druhou stranu Fujifilm má zase lepší objektivy (18-55 Sony F3,5-5,6 zatímco Fuji F2,8-4). Na ceně nesejde.

                                       Který z těch dvou byste mi spíš doporučili?

                                       Díky!
                                      • Jan Preclík
                                       Odpovědět

                                       Porovnání s NEX 6 a Samsung NX300

                                       Jan Preclík 25.04.2014 15:59:31
                                       Dobrý den, uvažoval jsem o koupi Nex 6 nebo Samsung NX300. Rád bych především na natáčení videa a jako doplněk k zrcadlovce. Pro Sony hovořila větší nabídka objektivů, pro Samsung cena. Můžete tyto dva porovnat co se týká kvality videa se setovými objetivy? A je nová A6000 o tolik lepší než NEX 6?
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Výběr

                                        Jakub Valdivia 01.07.2014 16:02:48
                                        Dobrý den,

                                        pokud budete pracovat pouze s jedním objektivem, tak bych se přiklonil spíše k Fujifilmu a světelnějšímu objektivu.
                                       • Jakub Valdivia
                                        Odpovědět

                                        RE:Porovnání s NEX 6 a Samsung NX300

                                        Jakub Valdivia 28.04.2014 10:47:13
                                        Dobrý den,

                                        fotoaparát Sony A6000 má oproti Sony Nex-6 lepší ostřící systém, který je rychlejší a přesnější. Dále tělo fotoaparátu doznalo kostrukčních změn, které zlepšují uživatelské ovládání. Osobně bych se přikláněl spíše k Sony i kvůli větší nabídce objektivů a příslušenství.
                                      Další podobné produkty

                                      Alternativy k produktu

                                      Servisní knížka plná výhod
                                      • 4 servisní prohlídky
                                      • základní kurz ovládání zrcadlovky
                                      • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

                                      Kompletní informace »

                                      Čekejte prosím...

                                      Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

                                      Rozumím