SONY Alpha A7C R černý | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

SONY Alpha A7C R černý

Kód produktu: 4016302 | PN: ILCE7CRB.CEC

Sony Alpha A7CR představuje zatím nejvýkonnější bezzrcadlovku z populární řady A7. Výrobce zde použil plnoformátový CMOS senzor s úctyhodným rozlišením 61 Mpx, dále vysoce výkonný procesor BIONZ XR s ultra rychlým zpracováním dat. Z dalších funkcí jmenujme například: vícenásobné snímání až 241 Mpx, podporu 10-bitového zpracování, video 4K/60p a samozřejmě na to navazující pokročilé videostandardy S-Log, S-Gamut3, S-Cinetone. Dále tato výkonná kompaktní bezzrcadlovka nabídne ještě rychlejší a přesnější chytré automatické ostření v reálném čase s AF 693-bodovou fázovou detekcí. Sony Alpha 7C R je skvělým spojením kompaktnosti a stylu. Dosáhněte profesionální kvality obrazu s nejmenším fotoaparátem full frame Sony Alpha, který plně vyhoví vašemu životnímu stylu.
Více o produktu »

 • Exmor R BSI full frame CMOS senzor 61 Mpx
 • Obrazový procesor BIONZ XR
 • Snímání Až 8 fps / ISO 50-102400

Dostupné varianty:

222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty
Další výhodné sety

Výhodné sety (1)

Základní popis

 • Exmor R BSI full frame CMOS senzor 61 Mpx
 • Obrazový procesor BIONZ XR
 • Snímání Až 8 fps / ISO 50-102400
 • Vícenásobné snímání s 240,8 Mpx pixel Shift
 • Podpora 10-bitového 4K/60p videa
 • S-Log3, S-Gamut3, S-Cinetone, User LUTs
 • Až 7 režimů stabilizace obrazu v těle
 • AF v reálném čase, 693-bodová fázová detekce, 79% pokrytí
 • Elektronický hledáček OLED s rozlišením 2,36 m
 • Dotykový a výklopný 3,0" LCD s 1,03 mil

Videoprezentace

Popis produktu SONY Alpha A7C R černý

Fotoaparát s vysokým rozlišením Sony A7C R (ILCE-7CR) disponuje full frame senzorem Exmor R CMOS 61 Mpx a procesorem BIONZ XR, což je kombinace extrémního rozlišení s nízkým šumem a velkým dynamickým rozsahem až 15 EV. Současně však jde stále o lehký fotoaparát kompaktní velikosti. Rychlost snímání dosahuje až 8 sn/sek s mechanickou závěrkou a 7 sn/sek s elektronickou závěrkou v plném rozlišení a s nepřetržitým AF/AE. Při fotografování pouze do formátu JPEG lze v jedné sérii zaznamenat více než 1000 snímků. Struktura snímače podporuje vysokou kvalitu obrazu a zlepšuje rychlost přenosu dat pro vytváření až 14-bitových statických snímků s vysokým rozlišením a nativním rozsahem ISO 100 – 32 000, který lze dále ještě rozšířit na ISO 50 – 102 400. Fotoaparát Sony Alpha 7C R s rozlišením 61 Mpx a záznamem videa v rozlišení 4K je skvělým spojením kompaktnosti a stylu. Dosáhněte profesionální kvality obrazu s kompaktním fotoaparátem, který vyhovuje vašemu životnímu stylu – takový je nejmenší bezzrcadlový fotoaparát full frame Sony Alpha A7C R, spojující kompaktní velikost, stylový design a nejpokročilejší funkce. Zakuste svobodu tvorby, ať už jste kdekoli.

Vyšší výkon, rychlost i zpracování dat

Obrazový procesor BIONZ XR nabídne 8× vyšší výkon zpracování ve srovnání s předchozími generacemi, což umožňuje rychlejší reakce a zpracování dat a tím celkově působivější kvalitu obrazu, vyšší citlivost i dynamický rozsah. K dispozici je také vícenásobné snímání s posunem pixelů, což představuje jedinečnou funkci, umožňující dosáhnout ještě většího rozlišení, než nativních 61 Mpx. Daný režim ve spojení se stabilizací obrazu s posunem snímače posouvá snímač a současně provádí 16 po sobě jdoucích expozic, aby získal až 241 Mpx informací pro větší přesnost barev a detailů s působivou velikostí obrazu 19 008 x 12 672 bodů. Tyto soubory lze poté sloučit dohromady během postprodukce pomocí softwarové sady Sony Imaging.

SONY Alpha A7C R image 1

Přesná expozice a barvy

Fotoaparát Sony Alpha A7C R využívá algoritmy za přispění AI, jako je odhad lidské pozice, detekci pokožky (pleťovky) pro přesnější vyvážení expozice - vhodné při fotografování portrétů. Tato metoda AE je zhruba o 20 % spolehlivější, a to i v protisvětle nebo na přímém slunečním světle a to i v situacích, kdy objekt není přímo otočený k fotoaparátu. Technologie hlubokého učení spolu s externím viditelným světlem a IR senzory přispívá též k přesnější reprodukci barev a zpracování automatického vyvážení bílé. 

Kompaktní velikost a stylový design

Sony Alpha 7C R je dokonalou směsí kompaktnosti a stylu. Jako nejmenší full frame fotoaparát v řadě Sony Alpha využijte profesionální kvalitu obrazu s kompaktním fotoaparátem, který odpovídá vašemu životnímu stylu. Vezměte si ho do tašky na trekking nebo ho noste na rameni a ochutnejte svobodu tvořit, ať jste kdekoli. Tato full frame kompaktní bezzrcadlovka disponuje extrémním rozlišením 61 Mpx a možnostmi záznamu videa ve 4K. To vše je v kompaktním těle fotoaparátu, který se pohodlně vejde do kapsy či menší brašny. 

SONY Alpha A7C R image 2

Stabilizace obrazu

Systém 5-osé optické stabilizace obrazu se ziskem až 7EV nyní nabízí ještě výkonnější kompenzaci otřesů, porovnávající pět různých os a v důsledku toho se snaží maximálně eliminovat chvění fotoaparátu na úrovni jednotlivých obrazových bodů. Funguje jak při fotografivání tak při natáčení videa. Jde o algoritmickou optimalizaci a přesnou detekci pohybů a jejich vyrovnání ve zlomkách sekundy. AI Processing Unit také zlepšuje komunikaci mezi tělem a objektivem a poskytuje stabilnější kompozici před fotografováním. To umožňuje uživatelům s jistotou používat jakýkoli objektiv. 

Zvyšte svůj kreativní zážitek

Sony Alpha A7C R se vyznačuje kompaktností bez kompromisů v použitelnosti. Buďte kreativní s novým plně otočným displejem a vylepšeným elektronickým hledáčkem (EVF). Ovládejte svůj fotoaparát bez námahy pomocí předních/zadních ovladačů a plně dotykového menu. Vše vyrobeno tak, aby vydrželo dlouhé fotografování, užijte si dlouhou výdrž baterie a externí grip (volitelné příslušenství), který vám zajistí snadné a pohodlné používání.
 

SONY Alpha A7C R image 3

AF nové generace a umělá inteligence

Jednotka zpracování AI spolupracuje úzce s automatickým ostřením, což představuje nesporné výkody zejména situacích sledování a rozpoznávání objektů. AI spolu s hybridním systémem AF, kterým jsou fotoaparáty Sony Alpha známé, pracuje v reálném čase se sedmi různými volitelnými typy cílů:

 

 • Člověk (Human): sleduje polohu těla a hlavy pro přesné portréty. Výkon AF na oči v reálném čase je současně vylepšen až o 60 % díky schopnostem odhadu lidské pozice.
 • Zvířata a ptáci (Animal, Bird a Animal/Bird): jsou nyní o 40 % přesnější v případě sledování a rozpoznávání různých druhů zvířat. Rozpoznávání zahrnuje psy, kočky, ptáky a další, se schopností přesně zaměřit pozornost na oči a rozpoznat těla a hlavy zvířat.
 • Hmyz: jeho rozpoznávání nabízí ještě jemnější výkon se schopností detekovat hlavu nebo celý objekt.
 • Auta/vlak a letadlo: AF dokáže detekovat přední část vlaku, příď letadla nebo detekovat celý, rychle se pohybující objekt.

 

Sledování v reálném čase rozpoznává objekty na základě AI a je tedy zvláště vhodné pro sporty a akční objekty. Také odhad lidské pozice umožňuje fotoaparátu rozlišit mezi více lidmi a udržet zaostření na cílový objekt. Současně platí, že i když někdo/něco naruší kompozici obrazu (přejde na popředí nebo na pozadí přes záběr), fotoaparát stále drží zaostřenou a správně exponovanou klíčovou osobu.

SONY Alpha A7C R image 4

Pokročilý, hybridní AF

Systém Fast Hybrid AF pokrývá 79 % plochy snímku nebo 100 % oříznuté oblasti APS-C, obsahuje hustou mřížku bodů s 693-bodovou fázovou detekcí pro rychlé a přesné zaostření za různých světelných podmínek se sníženou citlivostí až -4 EV. Tento systém ostření je k dispozici pro použití ve všech režimech záznamu, a to jak pro video, tak pro fotografování. Nepřetržité DMF (Direct Manual Focus) umožňuje kdykoli použít ostřící kroužek objektivu pro ruční ovládání ostření, což usnadňuje přepnutí ostření na jiný objekt i při práci s AF. U pohybujících se objektů systém AF drží krok s nejvyššími rychlostmi sériového snímání a nabízí nepřetržité sledování AF mezi každým, po sobě jdoucím snímkem. 

 

SONY Alpha A7C R image 5

Záznam videa

A7C II umožňuje vysoce efektivně a kvalitně nahrávat full frame, 60 fps 4K video v 10-bitovém formátu 4:2:2 pomocí pokročilého formátu XAVC S-I pro konzistentní výkon a kvalitu při přenosových rychlostech až 600 Mb/s. Pokud nahráváte externě přes port HDMI v plném rozlišení, 16-bitový nezpracovaný výstup lze použít pro ještě větší reprodukci tónů a flexibilitu postprodukce. Pokud použijete oříznutí Super 35, záznam je možný až do UHD 4K při snímkové frekvenci až 30p nebo lze použít převzorkování 6,2K pro větší ostrost a detaily. Nezpracovaný výstup je podporován až do rozlišení 4K 60p a je možný i současný interní záznam v rozlišení 4K. Video ve Full HD včetně vysokorychlostního záznamu 120 fps umožňuje 4× a 5× zpomalený záznam videosekvence se snímkovou frekvencí nastavenou na 30p nebo 24p.

 

SONY Alpha A7C R image 6

Video i AF v průběhu záznamu

AF na oči v reálném čase je plně podporováno i během nahrávání videa pro detekci objektu a sledování očí lidí, zvířat a ptáků. Focus Map je jedinečný způsob vizualizace hloubky ostrosti ukazuje, které části scény před a za bodem zaostření budou ostré nebo naopak neostré v závislosti na zvolené cloně. Funkce AF Assist, přenesená z digitální kinokamery FX6, umožňuje intuitivně přepnout na ruční ovládání ostření pro úpravu polohy ostření při práci s AF. Jedná se o rychlý způsob, jak během záznamu selektivně ostřit mezi různými objekty ve scéně.

 

SONY Alpha A7C R image 7

Režimy videa

K dispozici jsou režimy Křivky S-Log3 a S-Gamut3. Cine Gamma Curves umožní více než 15 EV dynamického rozsahu a zvýší flexibilitu postprodukce, včetně odpovídajících videí z jiných kamer Sony Cinema Line. S-Cinetone lze použít k dodání výrazných barev a přirozeně vypadajícího podání tónů pleti, které je založeno na technologii profesionálních kamer Cinema Line, jako je VENICE. Tento barevný profil nabízí přirozené střední tóny a jemné barvy. Creative Looks lze přidat do nahraného záznamu, aby se vytvořila specifická nálada během nahrávání a minimalizovala se potřeba úprav. Uživatelsky vytvořené LUT a předvolby lze nastavit pro přesné sledování záznamu nebo náhled konkrétního vzhledu během natáčení a lze je použít na monitor fotoaparátu, EVF nebo výstup HDMI.

 

SONY Alpha A7C R image 8

Další klíčové funkce:

 • Design těla a konektivita. Zavedení předního příkazového voliče přináší další úroveň kontroly a rychlosti. Použijte funkci výstupu USB fotoaparátu s ovládáním UVC/UAC přes počítač pro streamování aplikací a vysílání.
 • Vestavěná Wi-Fi 802.11A/B/G/N/AC. Umožňuje komunikaci v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz pro okamžité sdílení snímků do mobilních zařízení, pro přímé sdílení online na sociální sítě prostřednictvím e-mailu a na cloudová úložiště.
 • Integrované 3,5mm porty. Pro sluchátka a mikrofon umožní větší kontrolu nad zvukem během nahrávání videa.
 • Elektronický hledáček OLED s 2,36 mil. bodů. Nabídne jasné, 70-násobné zvětšení s vysokým rozlišením pro sledování úrovně očí a sport.
 • Boční výklopný 3,0" dotykový LCD má rozlišení 1,03 mil. bodů zajistí dokonalý přehled o dění před fotoaparátem prakticky z libovolného úhlu.
 • Robustní tělo z hořčíkové slitiny. Nabízí odolný profil a je utěsněno proti prachu a vlhkosti - pro práci i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Parametry produktu

Rozlišení v Mpx61
Velikost snímačefull frame (24×36 mm)
Max. citlivost v ISO102400
Min. citlivost v ISO50
Vlastnosti tělakovové
Režimy zaostřovacích polídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | skupiny bodů | detekce oka u zvířat
Zaostřovací body (křížové)693
BajonetSONY E (NEX/ILCE)
Velikost LCD displeje3,0"
Rozlišení LCD (px)1036800
Stabilizace obrazupětiosá stabilizace
Hledáčekelektronický | barevný
Záznam videaFull HD (1920 x 1080) | kontinuální AF | 50p | 60p | 4K/UHD (3840x2160)
Počet fotografií za sekundu8
Časosběrano
Formát snímkuRAW | JPEG
NapájeníLi-Ion
Vhodný pro vlogováníAno
Šířka fotoaparátu (mm)124
Výška fotoaparátu (mm)71
Hloubka fotoaparátu (mm)60
Barvačerná | stříbrná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS
Doprava zdarma Recenze odborníka 3 roky záruka
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
13 890,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS
Doprava zdarma 3 roky záruka
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY FE 28-135 mm f/4 PZ OSS

SONY FE 28-135 mm f/4 PZ OSS

 • ohnisková vzdálenost: 28–135 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • konstrukce objektivu: 18 členů / 12 skupin
68 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 85 mm f/1,4 G Master

SONY FE 85 mm f/1,4 G Master

*****
(1 recenze)
SONY FE 85 mm f/1,4 G Master
Doprava zdarma Recenze odborníka 3 roky záruka
 • teleobjektiv, který nabízí světelnost f/1,4 a ohnisko 85 mm
 • určený pro Full Frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/1,4
45 990,-
Skladem > 5 ks
SONY brašna LCS-U11

SONY brašna LCS-U11

SONY brašna LCS-U11
 • Brašna pro DSLR, HD videokameru, NEX, Cyber-shot
 • Pohyblivá vnitřní přepážka
 • 3× vnější boční kapsy
SANDISK SDXC 128GB ULTRA

SANDISK SDXC 128GB ULTRA

SANDISK SDXC 128GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
750,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
15 990,-
VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou
Doprava zdarma Sleva
 • karbonový stativ
 • každá noha polohovatelná zvlášť
 • maximální pracovní výška 130 cm
2 590,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Nebojte se vzít do ruky fotoaparát a vyfotografovat své kulinářské umění. Naučíme vás fotografovat jídlo tak, aby vaše fotografie vzbudily touhu, které bude těžké...

2 490,-
Bez termínu
Produktová fotografie

Produktová fotografie

Produktová fotografie

Velké množství fotografií je určeno pro propagační či dokumentační účely různých produktů. Jediná produktová fotografie může rozhodnout o jejich koupi. Jak tedy...

1 990,-
Bez termínu
EYELEAD Balonek M s filtrem

EYELEAD Balonek M s filtrem

*****
(3 recenze)
EYELEAD Balonek M s filtrem

Určeno pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Ventil s prachovým filtrem zabraňuje vniknutí malých částeček do...

420,-
Skladem > 5 ks
SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII

SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII

SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII
Doprava zdarma Novinka
 • Prodlužovací rukojeť pro A7C II a A7CR
 • Pohodlnější manipulace
 • Lepší umístění malíčku
SONY ECM-S1

SONY ECM-S1

SONY ECM-S1
Doprava zdarma Novinka
 • Bezdrátový mikrofon pro podcasting a streamování
 • Určen pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • Mikrofon se stolním stojánkem
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY ECM-W3S

SONY ECM-W3S

SONY ECM-W3S
Doprava zdarma Novinka
 • Pro tvorbu obsahu, mobilní žurnalistiku
 • Pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • 1 x vysílač s vestavěným mikrofonem
9 190,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY ECM-W3

SONY ECM-W3

SONY ECM-W3
Doprava zdarma Novinka
 • Pro tvorbu obsahu, mobilní žurnalistiku
 • Pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • 1 x vysílač s vestavěným mikrofonem
12 290,-
Skladem 2 - 3 ks
NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E

NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E

NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E
Doprava zdarma Novinka
 • NISI adaptér objektivů na alternativní těla
 • Vyrobeno z kvalitní oceli
 • Uchycení objektivu: Arri PL (bajonet)
5 190,-
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu SONY Alpha A7C R černý

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS

*****
(1 recenze)
SONY FE 24-70 mm f/4 ZA OSS
Doprava zdarma Recenze odborníka 3 roky záruka
 • zoomový portrétní objektiv ohniska 24-70 mm
 • určený pro full-frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/4
13 890,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS

*****
(2 recenze)
SONY FE 70-200 mm f/4 G OSS
Doprava zdarma 3 roky záruka
 • ohnisková vzdálenost: 70–200 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • optický stabilizátor: ano
39 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY FE 28-135 mm f/4 PZ OSS

SONY FE 28-135 mm f/4 PZ OSS

 • ohnisková vzdálenost: 28–135 mm
 • světelnost objektivu: f/4
 • konstrukce objektivu: 18 členů / 12 skupin
68 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY FE 85 mm f/1,4 G Master

SONY FE 85 mm f/1,4 G Master

*****
(1 recenze)
SONY FE 85 mm f/1,4 G Master
Doprava zdarma Recenze odborníka 3 roky záruka
 • teleobjektiv, který nabízí světelnost f/1,4 a ohnisko 85 mm
 • určený pro Full Frame fotoaparáty s bajonetem Sony E
 • konstantní clona f/1,4
45 990,-
Skladem > 5 ks
SONY brašna LCS-U11

SONY brašna LCS-U11

SONY brašna LCS-U11
 • Brašna pro DSLR, HD videokameru, NEX, Cyber-shot
 • Pohyblivá vnitřní přepážka
 • 3× vnější boční kapsy
SANDISK SDXC 128GB ULTRA

SANDISK SDXC 128GB ULTRA

SANDISK SDXC 128GB ULTRA
Sleva
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 80 MB/s
750,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN Travel Tripod - karbonový stativ
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • průměr lahve na vodu
 • vyrobený bez kompromisů ve stabilitě, výšce a nosnosti
 • doživotní záruka
15 990,-
VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou

VANGUARD VESTA TB204 CB - karbonový stativ s kulovou hlavou
Doprava zdarma Sleva
 • karbonový stativ
 • každá noha polohovatelná zvlášť
 • maximální pracovní výška 130 cm
2 590,-
Skladem 4 - 5 ks
Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

Večerní fotoškola - začátečníci

První ze dvou úrovní Večerní fotoškoly vám v celkem 15 lekcích umožní porozumět principům fotografování a vybudovat kvalitní základy všech zásadních fotografických...

5 890,-
> 3 volných míst
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Fotografujeme jídlo

Nebojte se vzít do ruky fotoaparát a vyfotografovat své kulinářské umění. Naučíme vás fotografovat jídlo tak, aby vaše fotografie vzbudily touhu, které bude těžké...

2 490,-
Bez termínu
Produktová fotografie

Produktová fotografie

Produktová fotografie

Velké množství fotografií je určeno pro propagační či dokumentační účely různých produktů. Jediná produktová fotografie může rozhodnout o jejich koupi. Jak tedy...

1 990,-
Bez termínu
EYELEAD Balonek M s filtrem

EYELEAD Balonek M s filtrem

*****
(3 recenze)
EYELEAD Balonek M s filtrem

Určeno pro odstranění prachu stlačeným vzduchem z fotoaparátů, objektivů, kamer, dalekohledů apod. Ventil s prachovým filtrem zabraňuje vniknutí malých částeček do...

420,-
Skladem > 5 ks
SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII

SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII

SONY GP-X2 rozšiřující grip A7CII
Doprava zdarma Novinka
 • Prodlužovací rukojeť pro A7C II a A7CR
 • Pohodlnější manipulace
 • Lepší umístění malíčku
SONY ECM-S1

SONY ECM-S1

SONY ECM-S1
Doprava zdarma Novinka
 • Bezdrátový mikrofon pro podcasting a streamování
 • Určen pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • Mikrofon se stolním stojánkem
10 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY ECM-W3S

SONY ECM-W3S

SONY ECM-W3S
Doprava zdarma Novinka
 • Pro tvorbu obsahu, mobilní žurnalistiku
 • Pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • 1 x vysílač s vestavěným mikrofonem
9 190,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY ECM-W3

SONY ECM-W3

SONY ECM-W3
Doprava zdarma Novinka
 • Pro tvorbu obsahu, mobilní žurnalistiku
 • Pro „one-man-show“ s fotoaparáty Sony
 • 1 x vysílač s vestavěným mikrofonem
12 290,-
Skladem 2 - 3 ks
NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E

NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E

NISI PL-E adaptér objektivu Arri PL na tělo Sony E
Doprava zdarma Novinka
 • NISI adaptér objektivů na alternativní těla
 • Vyrobeno z kvalitní oceli
 • Uchycení objektivu: Arri PL (bajonet)
5 190,-
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

SONY Alpha A7C R černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...