SONY FX30 - Cinema Line kamera

Kód produktu: 4034720 | PN: ILMEFX30B.CEC

Sony FX30 využívá nově vyvinutý snímač velikosti APS-C a poskytne kreativním tvůrcům obsahu i začínajícím filmařům vysoce výkonnou, dostupnou filmovou kameru. Se Sony Alpha FX30 posunete svou filmovou tvorbu zase o úroveň výše. FX30 spojuje kompaktní rozměry, vysoký výkon, intuitivní ovládání a nejpokročilejší filmové funkce, typické pro plně profesionální videokamery. Sony Alpha FX30, to je kompletní systém pro všechny úrovně filmové tvorby.
Více o produktu »

 • BSI CMOS snímač APS-C s rozlišením 26,1 Mpx
 • Video UHD 4K až 120fps
 • Kompaktní tvar navržený pro použití bez klece
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • BSI CMOS snímač APS-C s rozlišením 26,1 Mpx
 • Video UHD 4K až 120fps
 • Kompaktní tvar navržený pro použití bez klece
 • 10-bitový 4:2:2 XAVC S-I
 • 16-bitový nezpracovaný výstup
 • S-Cinetone/S-Log3/HLG, DR až 14+ EV
 • AF s fázovou detekcí/sledování tváře/AF na oči
 • ISO 100 – 32 000 / Dual Base ISO
 • 2× slot pro karty CFexpress A/SDXC
 • Podpora LUT tabulky
 • Synchronizace časového kódu

Videoprezentace

Popis produktu SONY FX30 - Cinema Line kamera

Sony Alpha FX30 dokáže zachytit úžasný obraz pomocí 6K převzorkování a filmového vzhledu. Díky kompaktní velikosti si FX30 můžete vzít kamkoli s sebou, navíc máte k dispozici plně sofistikované automatické ostření nebo výkonnou stabilizaci, což vám umožní soustředit se plně na kompozici, nikoli na technické záležitosti.  

Sony Alpha FX30 Cine Like image 1

Technologie pro vynikající rozlišení

Použitý snímač Exmor R APS-C CMOS BSI s rozlišením pro fotografie 26 Mpx je připraven zajistit perfektní snímky s vysokým rozlišením a nízkou hladinou digitálního šumu. Video velikosti 6K s převzorkováním komprimuje ohromné množství informací do záznamu a reálný výstup 4K při frekvenci snímkování až 120fps – za pomoci procesoru BIONZ XR - umožní poté dosáhnout přirozených gradací, reálné reprodukce barev, nízkého šumu a vylepšené kvality obrazu. Hodnoty ISO lze nastavit v rozsahu ISO 100 až 32 000. Díky záznamu v rozlišení 4K rychlostí 120 snímků za sekundu s automatickým ostřením můžete vytvářet mimořádně plynulé a až 5× zpomalené záběry.

 

Sony Alpha FX30 Cine Like image 2

Spolehlivé automatické ostření

Sofistikované funkce sledování obličeje a očí umožní soustředit se plně na kompozici obrazu a neřešit technické záležitosti a nastavení fotoaparátu. FX30 nabízí stabilní automatické ostření a flexibilní zaostřování v celé řadě fotografických situací. Širokoúhlé automatické ostření zajišťuje vytrvalé sledování objektů napříč téměř celým záběrem. Sledování AF v reálném čase je založené na unikátním rozpoznávání objektů na bázi umělé inteligence (AI). Automatické zaostření na oči zajišťuje přesné zaostření na obličej a oči a je přizpůsobeno identifikovat v obraze jak lidi, tak ptáky a zvířata.

 

Sony Alpha FX30 Cine Like image 3

Filmový look a pokročilé možnosti

Pokročilý zobrazovací systém FX30 je srovnatelný s ostatními možnostmi v Sony Cinema Line, umí tedy zachytit detailní 10-bitové UHD 4K/120fps snímky, což dosahuje výsledků, srovnatelných s profesionálními videokamerami. Nově vyvinutý APS-C snímač CMOS Exmor R a procesor BIONZ XR jsou schopny vytvářet vysoce kvalitní snímky 4K s oblastí Super 35 mm (16:9). Tento systém je schopen zachytit dynamický rozsah scény v rozmezí až 14 EV a využívá architekturu Dual Base ISO pro zlepšení výkonu při slabém osvětlení. Kromě Cinema-L jsou k dispozici i další pokročilé funkce jako: dvojitá základní citlivost ISO nebo režim Cine EI, které jsou předurčeny k poskytování nádherných obrazů pro filmové snímání a pracovní postupy. Pro náročné pracovní postupy je k dispozici 16-bitový výstup RAW, který lze používat přes připojení HDMI s kompatibilními externími rekordéry. Výstup videa RAW má rozlišení 4672 x 2628 [16:9], které přesahuje rozlišení DCI-4K.

SONY FX30 Cinema images 8

Stabilizace obrazu a kompenzace při ostření

Aktivní režim 5-osé stabilizace obrazu využívá přesný gyroskopický snímač a optickou kompenzací, což umožňuje snímání z ruky s rozlišením 4K bez pomocí gimbalu. FX30 je tak perfektně uzpůsoben i pro plynulé snímání přímo z ruky. Vestavěná kompenzace při ostření navíc může při použití s kompatibilním objektivem poskytnout stabilnější obraz díky minimalizaci posunu zorného pole, k němuž může při změně zaostření dojít. Další kompenzace při ostření je dostupná v postprodukčním softwaru a je podporována metadaty kamery.

 

SONY FX30 Cinema images 9

Kompaktní a lehké tělo

Sony FX30 váží pouhých 646 g (s baterií a paměťovou kartou), s jednotkou rukojeti XLR se pak hmotnost navýší na 951 g. FX30 se vyznačuje výrazným designem s plochou horní stranou, který je vhodný pro snímání z ruky nebo pro upevnění na gimbal. Grip kamery byl navržen, aby poskytoval optimální flexibilitu, stabilitu a pohodlí pro dlouhé relace snímání z ruky. Kompaktní a lehký model FX30 lze však používat nejen v ruce nebo na gimbalu, ale také v kombinaci s drony nebo s nejrůznějším připojeným příslušenstvím. Hlavní tělo a kryty modelu FX30 jsou vyrobeny z lehké a odolné hořčíkové slitiny, která pomáhá dosáhnout lepšího výkonu. Odolná konstrukce fotoaparátu je tak vhodná i do velmi náročných podmínek. Zadní otočný monitor s otevíráním ze strany nabízí svobodu při polohování a tvorbě kompozice. Je dostatečně jasný, aby jej bylo možné snadno prohlížet i za denního světla.

 

SONY FX30 Cinema images 3

Široké možnosti připojení v kompaktním těle

Sony Alpha FX30 je vybaven konektorem HDMI typu A, který lze využít pro externí rekordéry a zobrazovací zařízení. Další konektory jsou USB Type-C, Multi/Micro-USB, jacky pro mikrofon a sluchátka nebo univerzální patice s vestavěným digitálním zvukovým rozhraním. V rukojeti XLR8 pro příslušenství jsou 3 závitové otvory, které lze využít pro externí monitory, záznamníky, baterie, videoreflektory, rozšiřovací gripy, přijímače bezdrátových mikrofonů nebo jiné doplňky. Díky vysoce efektivnímu chladicímu systému a stabilnímu napájení (z velkokapacitní baterie Z nebo prostřednictvím konektoru USB PD 9) je model FX30 předurčen ke spolehlivému fungování během dlouhých nepřerušovaných videí.

 

Sony Alpha FX30 Cine Like image 7

Nová hlavní nabídka a 2 sloty CFexpress

Během snímání můžete získat přístup ke snímkové frekvenci, rychlosti závěrky a dalším zásadním parametrům snímání prostřednictvím hlavní nabídky v podobě seznamu. Zobrazení hlavní nabídky lze přiřadit pod vlastní tlačítko. Parametry tak můžete před snímáním rychle kontrolovat a upravovat dle potřeby. K dispozici jsou samostatné hlavní nabídky optimalizované pro filmy a fotografie. Pro ještě více místa k ukládání objemných dat jsou k dispozici 2 sloty kompatibilní s kartami CFexpress typu A a SD. Karty CFexpress typu A – coby nový standard kompaktních úložišť s vysokými rychlostmi zápisu/čtení - jsou vhodné pro záznam videa v rozlišení 4K. Dva sloty umožňují nahrávat simultánně nebo přepínat.

SONY FX30 Cinema images 10

Klíčové funkce FX30:

 • Rozlišení 26,0 Mpx (efektivní) pro fotografie, video 4K/120fps, ve Full HD až 240 fps.
 • Vynikající obraz díky formátu Super 35 / snímač Exmor R CMOS o velikosti APS-C se zadním podsvícením a procesor BIONZ XR pro snímky vysoké kvality.
 • ISO 100 až 32 000, AUTO ISO 100 až 6 400 s možností výběru spodního a horního limitu.
 • LCD 7,5 cm (typ 3.0“), s rozlišním 2,36 milionu bodů a úhlem naklonění cca 176° / oročením 270°.
 • AF s prioritou na obličej i na oči (lidi, ptáci, zvířata) v reálném čase a sledování v reálném čase.
 • Funkce AF Assist automaticky přepne na manuální ostření otočením zaostřovacího kroužku objektivu.
 • 5-osá stabilizace obrazu v těle pomůže vytvářet plynulé snímky i při práci z ruky. K dispozici je aktivní režim, kombinující optické systémy s digitálními optimalizacemi pro zachycení mimořádně plynulého záznamu.
 • Kompenzace dýchání funguje s vybranými objektivy ve 4K až 60p ve fotoaparátu nebo až 120p pomocí softwaru Catalyst po záznamu.
 • S-Cinetone poskytne filmový look bez gradace - poskytuje jasné a přesné barvy, pleťové tóny a další náročné reprodukce filmového vzhledu, bez nutnosti jakékoli gradace barev v postprodukci.
 • Režimy Cine EI, Cine EI Quick a Flexible ISO – umožní používání flexibilního expozičního režimu.
 • Pro produkční ladění barev a plné využití funkcí obrazového snímače snímá FX30 s křivkou gama S-Log3, čímž získáte přístup k rozsáhlé paletě barev a více než 14 EV dynamického rozsahu.
 • Na monitor LCD a výstup HDMI u FX30 lze použít LUT, a to jak z předvoleb, tak od uživatele, což poskytne lepší a přesnější představu o tom, jak bude vypadat výsledný obraz.
 • 10-bitový záznam 4:2:2 pro větší rozsah úprav s použitím komprese Long GOP nebo All-Intra, což nabízí více informací o barvách, pro vytváření ucelenější a přirozenější gradace v postprodukci.
 • Výstup HDMI podporuje 16-bitové nezpracované video pro výběr samostatně dostupných rekordérů.
 • Obrazové profily: S-Log3 a HLG, zachytí snímky s rozšířeným dynamickým rozsahem a flexibilitou pro editory.
 • Lze nastavit až 16 uživatelsky vytvořených LUT a tři předvolby pro přesné sledování záběrů nebo náhled konkrétního vzhledu během natáčení. Ty lze aplikovat na monitor fotoaparátu nebo EVF i na výstup HDMI.
 • Vstup synchronizace časového kódu s volitelným kabelem adaptéru časového kódu VMC-BNCM1
 • Kontrolky pro snadnou indikaci, že kamera nahrává.
 • FX30 zaznamenává komplexní řadu metadat, která lze číst a používat pro pokročilé postprodukční práce pomocí softwaru Catalyst Browse and Prepare od Sony.

 

Parametry produktu

Velikost snímače (snímačů)APS-C (1,6x)
Snímková frekvence ve Full-HD videu240
Typ snímače (snímačů)1CMOS
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx26
Rozlišení videa4K UHD (3840x2160)
Stabilizace obrazumechanická
Hledáčekbarevný | elektronický
Záznamové médiumCFexpress typ A
Záznam zvukustereo 2.1
Vstupy a výstupyUSB | HDMI | mikrofon (3,5 mm jack) | mikrofon (XLR) | sluchátkový výstup | AV (kompozitní) výstup
Patice pro příslušenstvíaktivní
Formát záznamuAVCHD | H.264 | XAVC S | MPEG-4
Další funkce manuální režimy | slow motion | Wi-Fi/DLNA
Velikost LCD displeje3,0"
Časosběrano
Snímková frekvence ve 4K videu120p
Rozlišení LCD (px)2359000
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 512 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
11 990,-
SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 64 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 500 MB/s
SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 128 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
4 990,-
Poslední kus
SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A
Doprava zdarma
 • Zápis rychlostí až 700 MB / s
 • Čtení rychlostí 800 MB / s
 • Kompaktní design a pokročilá funkčnost
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
Doprava zdarma

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

2 990,-
Skladem 4 - 5 ks
RODE Stereo Video Mic PRO Rycote

RODE Stereo Video Mic PRO Rycote

*****
(1 recenze)
RODE Stereo Video Mic PRO Rycote
Doprava zdarma

Stereo VideoMic Pro není jen nějakou evolucí Stereo VideoMic nebo stereo verzí VideoMic Pro. SVMP je konstrukčně zcela nový mikrofon a poskytuje díky páru 1/2"...

5 490,-
Poslední kus
RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky

RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky

RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky
Sleva
 • anti-vibrační článek pro čistý záznam zvuku
 • v balení 8 kusů
250,-
Skladem 2 - 3 ks
RODE iRig Mic mikrofon

RODE iRig Mic mikrofon

RODE iRig Mic mikrofon
Doprava zdarma
 • Ideální pro práci s hlasem, ať již zpěv a nebo řeč.
 • Skvělé pro všechny typy záznamu nebo zpracování zvuku v hudební a nebo jakékoliv jiné...
 • Kvalitní kondenzátorová-elektrtová nesměrová kapsle.
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Poznejte perfektně svůj fotoaparát, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší (bez)zrcadlovce od prvního spuštění až po...

890,-
> 3 volných míst
Jak na externí blesky

Jak na externí blesky

Jak na externí blesky

Naučte se efektivně ovládat externí blesk, a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Zkušený lektor Vojta Kubec vám prozradí tipy a...

1 690,-
> 3 volných míst
Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Nevíte kde začít s ovládáním vašeho fotoaparátu SONY? Nebo už nějakou dobu fotografujete, ale stále máte pocit, že potřebujete lépe porozumět funkcím svého přístroje?...

1 990,-
> 3 volných míst
Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Skočte do základů natáčení videa pod vedením lifestyle content creatora Petra Klempy. Společně projdete celým procesem - ovládnete důležité nastavení fotoaparátu i...

2 390,-
Bez termínu
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

*****
(2 recenze)
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress
Doprava zdarma
 • Pro karty CFexpress typu B a XQD
 • Rozhraní USB 3.1 Gen 2
 • Rychlost přenosu dat: až 10 Gb / s
3 190,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD

SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD

SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD
Doprava zdarma
 • Kompatibilní s CFexpress Typ A
 • Konektor USB Type-C®
 • Přenosová rychlost - SuperSpeed USB 10 Gbps
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks

Příslušenství k produktu SONY FX30 - Cinema Line kamera

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 512 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 512 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
11 990,-
SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 64 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 64 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 500 MB/s
SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB

SANDISK CFExpress Extreme Pro 128 GB
Doprava zdarma Sleva
 • Úložná kapacita 128 GB
 • Sběrnice PCIe 3.0
 • Maximální rychlost čtení: 1 700 MB/s
4 990,-
Poslední kus
SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A

SONY CFexpress 80GB Typ A
Doprava zdarma
 • Zápis rychlostí až 700 MB / s
 • Čtení rychlostí 800 MB / s
 • Kompaktní design a pokročilá funkčnost
RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon

RODE VideoMic RYCOTE mikrofon
Doprava zdarma

Rode VideoMic je špičkový mikrofon, určený pro použití s širokou škálou různých videokamer.

2 990,-
Skladem 4 - 5 ks
RODE Stereo Video Mic PRO Rycote

RODE Stereo Video Mic PRO Rycote

*****
(1 recenze)
RODE Stereo Video Mic PRO Rycote
Doprava zdarma

Stereo VideoMic Pro není jen nějakou evolucí Stereo VideoMic nebo stereo verzí VideoMic Pro. SVMP je konstrukčně zcela nový mikrofon a poskytuje díky páru 1/2"...

5 490,-
Poslední kus
RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky

RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky

RODE náhradní díl pro VideoMic Silikonové gumičky
Sleva
 • anti-vibrační článek pro čistý záznam zvuku
 • v balení 8 kusů
250,-
Skladem 2 - 3 ks
RODE iRig Mic mikrofon

RODE iRig Mic mikrofon

RODE iRig Mic mikrofon
Doprava zdarma
 • Ideální pro práci s hlasem, ať již zpěv a nebo řeč.
 • Skvělé pro všechny typy záznamu nebo zpracování zvuku v hudební a nebo jakékoliv jiné...
 • Kvalitní kondenzátorová-elektrtová nesměrová kapsle.
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

*****
(1 recenze)
Fotografie v praxi ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

Černobílá fotografie byla a stále je spojována s nejvyšší fotografickou kvalitou. Kniha od renomovaného autora Michaela Freemana vám ukáže, jak převést vaše snímky do...

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

OČIMA FOTOGRAFA Grafický průvodce - Michael Freeman

Kniha Očima fotografa – Grafický průvodce autora Michaela Freemana vás naučí principy kompozice, která je základem každé dobré fotografie.

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

*****
(1 recenze)
MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
Doprava zdarma
 • Nohy Manfrotto MT190X3
 • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
 • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
8 290,-
Poslední kus
Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Základy ovládání digitálního fotoaparátu

Poznejte perfektně svůj fotoaparát, než začnete fotografovat! Připravili jsme pro vás kurz, kde se budeme věnovat vaší (bez)zrcadlovce od prvního spuštění až po...

890,-
> 3 volných míst
Jak na externí blesky

Jak na externí blesky

Jak na externí blesky

Naučte se efektivně ovládat externí blesk, a dodat tak nový rozměr fotografiím prostřednictvím práce s umělým světlem. Zkušený lektor Vojta Kubec vám prozradí tipy a...

1 690,-
> 3 volných míst
Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Začínáme fotit fotoaparátem Sony

Nevíte kde začít s ovládáním vašeho fotoaparátu SONY? Nebo už nějakou dobu fotografujete, ale stále máte pocit, že potřebujete lépe porozumět funkcím svého přístroje?...

1 990,-
> 3 volných míst
Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Jak natáčet videa aneb REELs v kostce

Skočte do základů natáčení videa pod vedením lifestyle content creatora Petra Klempy. Společně projdete celým procesem - ovládnete důležité nastavení fotoaparátu i...

2 390,-
Bez termínu
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress

*****
(2 recenze)
SONY MRW-G1 čtečka karet XQD/CFexpress
Doprava zdarma
 • Pro karty CFexpress typu B a XQD
 • Rozhraní USB 3.1 Gen 2
 • Rychlost přenosu dat: až 10 Gb / s
3 190,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD

SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD

SONY MRW-G2 čtečka karet CFExpress typ A/SD
Doprava zdarma
 • Kompatibilní s CFexpress Typ A
 • Konektor USB Type-C®
 • Přenosová rychlost - SuperSpeed USB 10 Gbps
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks

Poradna k produktu

SONY FX30 - Cinema Line kamera

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...