SONY CyberShot DSC-WX200 černý (+ SDHC 8GB ZDARMA!)

Kód produktu: 4013600 | PN: DSCWX200B.CE3

Mezi přednosti kompaktního fotoaparátu Sony Cyber-shot DSC-WX200 vysoce kvalitní zoomový objektiv SONY LENS G pokrývající ohniska v rozmezí 25—250 mm a vysoce citlivý 18,2 Mpx CMOS snímač dávající přirozené podání barev a nižší šum při i vyšších citlivostech. Sekvenční snímání v rychlosti až 10snímků za vteřinu rozfázuje pohyb objektu do nejmenších detailů.
Více o produktu »

 • 18,2 Mpx CMOS Exmor R CMOS (1/2,3")
 • Obrazový procesor Bionz
 • 25 mm širokoúhlý objektiv
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 18,2 Mpx CMOS Exmor R CMOS (1/2,3")
 • Obrazový procesor Bionz
 • 25 mm širokoúhlý objektiv
 • 10x optický zoom (25-250mm)
 • Optický stabilizátor SteadyShot
 • 2,7" LCD displej o rozlišení 460 800 bodů
 • Video v Full HD kvalitě
 • 360° sweep panorama
 • Citlivost 100—12 800 ISO
 • Funkce rozpoznání obličeje / ostření se sledováním pohybu
 • HDR režim
 • Umělecké efekty
 • Sdílení dat prostřednictvím Wi-Fi

Videoprezentace

Popis produktu SONY CyberShot DSC-WX200 černý (+ SDHC 8GB ZDARMA!)

Vestavěná technologie Wi-Fi®
Bezdrátová technologie Wi-Fi umožňuje odesílání fotografií a videa přímo do chytrého telefonu či tabletu. Tam je lze následně editovat, prohlížet a sdílet bez potřeby kabelu. Dále je možné prohlížení snímků na obrazovce televizoru, připojeného k síti i bezdrátová záloha dat v PC. Telefon tak lze použít jako praktický dálkový ovladač fotoaparátu.

Vzhled a ergonomie

Již podle precizně řešeného vzhledu je možné vytušit, že se v případě Sony Cyber-shot DSC-WX200 je jedná o přístroj, který klade důraz na poskytnutí výtečných obrazových výsledků. Realitu, jíž fotoaparát nasává jedním koncem, zobrazuje do nejmenších detailů na ploše 2,7" TFT LCD monitoru s vysokým rozlišením (460 800).

Snímač a objektiv

Širokoúhlý objektiv Carl Zeiss G s 10x optickým zoomem (25-250 mm, ekv. 135, f/3,3-5,9, makro od 5 cm) uplatníte téměř všude, nejen v situacích, kdy se díky 25 mm ohnisku dostanete přímo do centra dění, ale také tehdy, budete-li si chtít přiblížit detail vzdáleného objektu. Objektiv o světelnosti f/3,3 umožňuje pořídit ostré snímky i za zhoršených světelných podmínek, kdy by jinak hrozilo nebezpečí vzniku pohybově rozmazaného snímku.

18,2 Mpx CMOS (1/2,3") zpracovává veškeré fotony, které svou cestu započali na vzdáleném slunci či pouliční lampě a odrazem od fotografovaného objektu prakticky vytvářejí viditelnou realitu. Procesor BIONZ zajišťuje pořízení snímků s nízkým šumem, které jsou plné detailů při zachování rychlé odezvy přístroje. Fotoaparát je vybaven duálním slotem, a proto je možné uložit vzniklé snímky na paměťové karty typu MemoryStick PRO Duo a SD/SDHC. Dvojitá redukce rozmazání – Optický stabilizátor obrazu SteadyShot a vysoká citlivost spolu s redukcí šumu pro velmi kvalitní snímky pořízené z ruky, které jsou ostřejší i za horších světelných podmínek. Citlivost je možné nastavit v rozmezí 100 - 3200 ISO (iAuto) a až 12800 ISO (režim "špičkový automatický").

Expoziční režimy

SONY DSC-WX200 disponuje vedle běžných režimů, mezi něž patří inteligentní automatický režim, automatická volba scény a režim snadného fotografování, několika funkcemi, které již tak snadné a bezproblémové fotografování přivádí téměř k dokonalosti. Funkce SmileShutter automaticky aktivuje spoušť fotoaparátu ve chvíli, kdy se portrétovaný usměje, s tím, že je možné nastavit úroveň, jak dětského, tak i "dospěláckého" úsměvu. Fotoaparát je vybaven vestaveným softwarem PMB Portable usnadňujícím přenos souborů při připojení fotoaparátu k libovolnému počítači, a tím je dosaženo rychlého a snadného odeslání snímků na weby zaměřující se na sdílení fotografií a dalších dat.

Další funkce

Kompaktní fotoaparáty čím dál více zastávají funkci multifunkčních přístrojů, které zachycují realitu ve všech jejích podobách. Fotoaparát Sony DSC-WX200 je schopný zaznamenat onu realitu až do nejmenších detailů a v širokoúhlém formátu 16:9 ji zobrazit v Full HD kvalitě (1920x1080pix při 50i / formát MPEG4) na obrazovce vašeho monitoru či televizoru. Při funkci Sweep Panorama stačí jen stisknout spoušť a pomalu pootáčet fotoaparátem, ten se sám postará o automatické spojení série snímků. Výsledkem mohou být působivé 360° panoramatické snímky.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Nabíjecí akumulátor NP-BN napájí fotoaparát životadárnou energií, bez jejíhož přispění byste neměli možnost sdílet s přáteli radost z pořízených snímků. Podle přísně naměřených hodnot (CIPA normy) je možné pořídit až 240 snímků.

stránky produktu (CZ)

Rozměry a hmotnost:
92,3 x 52,4 x 21,6 mm při 108 g (124 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
Sony CyberShot DSC-WX200
akumulátor Li-ion NP-BN
nabíječka USB (AC-UB10/10B)
kabel USB
napájecí adaptér
poutko na zápěstí
disk CD-ROM se software
návod k použití

Parametry produktu

Zařazení kompaktuUltrazoom | Rodinný
Velikost snímače1/2,3"
Barva fotoaparátučerná
Počet efektivních pixelů (Mpx)18
Rozšířené ISO (minimum)100
Rozšířené ISO (maximum)3200 | 12800
Stabilizace obrazuoptická (v objektivu)
Optický zoom10×
Min. ohnisková vzdálenost25
Max. ohnisková vzdálenost250
Možnost použití předsádek / filtrůne
Velikost LCD displeje2,7"
Hledáčeknemá vestavěný hledáček
Expoziční režimyautomatika
Bezdrátové rozhraníWi-Fi
Druh pamětiMemoryStick | SDHC | MemoryStick Pro Duo/SD/SDHC | SDXC
NapájeníLi-Ion
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Sony NP-BN1

AVACOM Sony NP-BN1

AVACOM Sony NP-BN1
Sleva

Baterie Avacom Sony NP-BN1 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

Příslušenství k produktu SONY CyberShot DSC-WX200 černý (+ SDHC 8GB ZDARMA!)

AVACOM Sony NP-BN1

AVACOM Sony NP-BN1

AVACOM Sony NP-BN1
Sleva

Baterie Avacom Sony NP-BN1 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

Poradna k produktu

SONY CyberShot DSC-WX200 černý (+ SDHC 8GB ZDARMA!)

Přidat příspěvek
 • Richard Brejník
  Odpovědět

  WX 200 vers. WX 100

  Richard Brejník 13.02.2013 08:46:32
  Dobrý den, jaký je prosím zásadní rozdíl mezi fotoapartáty SONY CyberShot DSC-WX200 a WX100 kromě WIFI? Vyplatí se investovat do dražšího modelu? DěkujiRichard Brejník
  • Pavel Galler
   Odpovědět

   RE: WX 200 vers. WX 100

   Pavel Galler 15.02.2013 16:09:39
   Dobrý den,hlavní změnou je právě možnost Wi-fi připojení, Dále inovovaný snímač a více kreativních režimů.
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...