Nejlepší dárek pro fotografa? Fotografický kurz!

Nejlepší dárek pro fotografa? Fotografický kurz!

Nejlepší dárek pro fotografa? Fotografický kurz!

Hledáte dárek pro fotografa? K narozeninám, jmeninám nebo aktuálně na Valentýna? Vyberte mu fotografický kurz. Ptáte se proč? Tady mám hned několik důvodů, proč je pro fotografa právě kurz tím nejlepším dárkem.

Dárkový poukaz na kurz

Nevyberete špatně

Vyznat se v technice a kompatibilitě systémů není vůbec snadné, zrovna jako vybrat vhodné téma kurzu. Někdy riskujete, že vyberete právě něco, co úplně nepasuje do výběru vašeho fotografa. S poukazem na libovolný kurz se vám toto nestane. Fotograf si vybere téma a úroveň, která je mu nejbližší. Stejně tak i samotného lektora.

Nezáleží na úrovni fotografa

Kurzy v naší nabídce jsou vhodné jak pro začátečníka, tak i pro zkušeného fotografa. Jde o to vybrat vhodné téma a vhodného lektora. Tím, že jako dárek nekupujete konkrétní kurz, tak zůstávají tyto možnosti stále otevřené.

Dárek, který máte ihned

Kupujete dárek na poslední chvíli? Poukaz na libovolný fotografický kurz zakoupíte v e-shopu. Stačí jen vyplnit jméno účastníka a částku, jakou chcete obdarovanému na kurz věnovat (nejlevnější začátečnický kurz u nás stojí 490 Kč, doporučujeme tedy vyplnit částku například 2 000 Kč, nebo vyšší. Pokud si účastník vybere dražší kurz, může si samozřejmě příslušnou částku doplatit sám.) . Dárek za pět minutu 12 jak se patří.

Pořád je co se učit

Nemusíte se bát, že poukaz propadne, jelikož o něj nebude zájem. Vždy se najde konkrétní téma, kde se každý může zlepšit. Od nastavení techniky, fotoateliéru, přes zpracování fotek v aplikacích až po konkrétní triky zkušených profesionálních fotografů. Jsou toho tuny, takže tenhle dárek můžete občas i zopakovat.

Záruka spokojenosti - darujte zážitek

Fotograf si domlouvá vše podle svých potřeb a podle toho vypadá i samotný kurz. Uvidíte, že mu nakonec budou svítit očička nadšením.Navíc každý kurz je zážitek. To samo o sobě je nejlepší dárek, který vám nikdo nevezme či se nerozbije.

Objednat dárkový poukaz na kurz

 
Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Podobné články

Přijďte si vyzkoušet Olympus fotoaparáty i objektivy!
Přijďte si vyzkoušet Olympus fotoaparáty i objektivy!

30. 10. - S blížícím se FotoŠkoda festivalem přichází i další tradiční akce, Olympus Tour. Na naší prodejnu zavítá 5.11., tedy...

Glamour a akt na Jadranu s Kamilem Rodingerem
Glamour a akt na Jadranu s Kamilem Rodingerem

11. 5. - Hřejivé paprsky zářijového slunce, moře, skály a především ženská krása. Na workshopu s Kamilem Rodingerem se snoubí...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací